Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Błąd SA

Przestrzegam przed tą firmą. Pozytywne opinie na ich temat są nieprawdziwe, tworzone po to, aby poprawić sobie wizerunek w internecie. Szukają darmowej siły roboczej, bo nie stać ich na pracowników. Nawet ZUS-u nie płacą. Ceny prądu mają najwyższe na rynku, a prowizje za sprzedaż jedne z najniższych. Szukają naiwnych, aby ich wykorzystać. Mijajcie ich z daleka i nie dajcie się nabrać.

matej

widzę dużo opinii o pp, przeczytałem większość i w sumie brzmi to dobrze.chyba się zainteresuję na poważnie, bo doświadczenie mam.

kinga

praca o charakterze dla ludzi lubiacych wyzwania i ciagly ruch, mysle ze ja sie nadaje

wojtek
@kinga

kinga, powodzenia, ja też jestem tego zdania, ciągle jesteś gdzieś, a ja to lubię, taka praca to dla mnie wyzwanie, a wyzwania mnie nakręcają :)

Misiek

A znacie firmę, o której dobrze piszą..ja nie znam. Zawsze znajdą się frustraci ,którzy gdzieś muszą wylać swoje żale. ;)

Jacek
@Misiek

Niektórzy tak mają, że lubią ponarzekać. Niektórzy chcieliby się nie narobić i zarobić. A inni krytykują wszystko. Współpraca z PP nie wszystkim musi odpowiadać i nie wszystkim pasować. Stąd te różne opinie. Nie oznacza to, że PP jest złym pracodawcą. Moim zdaniem współpraca układa się bardzo dobrze.

Mobi
@Jacek

Też mam podobne zdanie, każdy ma prawo wyboru, gdyby nikt nie pracował w PP to firma by padła, z drugiej strony gdyby ciągle były tylko nowe osoby to i sprzedaż marnie by szła bo do tego trzeba trochę mieć doświadczenia. A czas tak szybko leci że nawet nie zauważysz, myślisz że to kilka miesięcy a tu znacznie więcej.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Krzysiek

Mam na koncie 2 miesiące pracy, wiem, krótki staż, ale mam już podstawę, by wystawić ocenę PP. Praca do łatwych nie należy, ale jeśli ktoś jest osobą zaradną i pracowitą, będzie się czuł jak ryba w wodzie. Polecam! Daję 5!

michu
@Krzysiek

cieszą takie głosy ;) że się da w pp na fajnym poziomie jak się chce. dobrze prawisz stary!

Arkadiusz

Nie wiem czy Ci, którzy pracują "na słuchawce" w PP wiedzą skąd jest większość tych rekordów - handlowcy, żeby dostać 2000 netto tzw podstawy musieli dostarczyć co najmniej 60 skanów faktur od odwiedzanych klientów, jesli dostarczyli 59, albo kilka z nich było zweryfikowanych negatywnie ( np. pan prezes nie odebrał telefonu, albo w na początku rozmowy stwierdził, ze nie ma czasu na gadanie o pierdołach) to handlowiec dostawał g... . Natomiast dane klientów zostały w firmie i teraz macie do kogo dzwonić - wiecie jaki wolumen, jak taryfa i jaka cena - tylko sprzedawać.

kalka

pp nie jest jakimś cudem dla wybrańców, więc sceptycy niech sami przyjdą i zobaczą jak jest.gadanie, że mało ludzi pracuje, że rotacje itd, gdy nie jest się w firmie, ciężko brać na poważnie.

migdał

nie jest źle, serio. widzę,że się odnajduję w tej pracy, nie mam ciśnienia jak rano wstaję, że muszę znów iść harować. także dobry objaw ;) atmosfera ok, pracy sporo czyli tak jak ma być.

alicja
@migdał

a progi sprzedazowe sa wysokie?? bo czasami firmy ustalaja takie, ze ciezko w ogole do nich doskoczyc, jak jest tutaj?

@alicja

można je zrobić,znane od początku.plany są takie: w pierwszym miesiącu pracy-175 MWh, a potem 350 MWh. jak masz już jakieś doświadczeni to będzie Ci łatwiej.

Misiek

Wiesz to jest sprzedaż jak pracujesz, czyli jak masz spotkania to masz podpisane umowy i zarabiasz. Płaca za każda umowę...nie ma takich typowych planów wszystko zależny jaka marże wypracujesz. Ja osobiście zarabiam, czuje sie doceniany, a jak zaczynasz to masz wsparcie osób doświadczonych w tej branży wiec na pewno moza liczyć na pomoc na początku kariery w tej firmie.

Kurczak

Jak od razu masz zamiar odejść, to praca handlowca nie jest dla Ciebie. W jakim stopniu wyrobisz plan zależy od Ciebie i włożonej pracy.

Krzysiek

Ja jesteś nastawiony na efekt, to dasz radę! Najważniejsze jest działać, a nie narzekać i nie wkręcać sobie, że się nie da rady, bo wtedy zaczynasz robić wszystko by się nie udało. Ja w pracy koncentruje się tylko na pracy, a na efekty długo nie trzeba czekać

przemek
@Misiek

No na poczetku ciężko się wyrobić ale tak jest wszędzie. Ja zawsze jak się znajdę w nowej pracy to mam poczucie pierwszego dnia w szkole/

@przemek

coś w tym jest. mimo,że to moja kolejna praca w tym zawodzie to jednak każda firma ma swoją specyfikę, którą trzeba przetrawić. ale jeśli Twoim celem jest ciekawa praca i jesteś nastawiony na wynik to przeżyjesz okres początkowy a potem pójdziesz jak burza.

Polski Błąd SA
@migdał

Co ty wypisujesz? Jak burza to pójdziesz, ale jak przejrzysz na oczy i zauważysz, że nie tylko nie zarobiłeś, ale dołożyłeś im do interesu.

Norbert

Mi warunki odpowiadają wszystko jasne a z oceną poczekam aż sam się nie przekonam. Zawsze warto spróbować bo może się okazać że to jest to. Nie boję się pracy i potraktuję to jak wyzwanie.

michu
@Norbert

masz rację. każdy jest odpowiedzialny za swoje decyzje i swoje pomysły. potem też zbiera się tego owoce. ja zaryzykowałem i jestem z pp całkiem zadowolony.

hehehee

śmiać mi sie chce po czytaniu tych opinie :):):) ludzie nie dajcie sie nabrać na ostani nalot dobrych opini,,,, PP nie ma ludzi do pracy nikt tam juz nie chce pracować...ciagła rekrutacja zwiazana jest z tym że ludzie szybko uciakają. prezes prowadził juz kilka firm ktorych juz nie ma teraz czas na pp?

pasja
@hehehee

Trochę nieprawdy jest w Twojej wypowiedzi. Pan e-prezes nie doprowadził do upadłości tylko ostaniej firmu tj. Energia dla Firm, wszystkie pozostałe to są na minusie w jego życiroycie tj.CV. Wspomnę tylko o sprawie sądowej za złamanie umowy, bagatela jakieś 6 mln. Pozdrowienia dla beniamina guzian i polskiego prądu którzy piszą prawdę, a kto chce niech czyta i pomuśli. Pozdrowienia dla dobrych pracowników, bez "hipopotama" z Netii i i w wysokiego " koszykarza" ( jak mówili w Chinach ).

hehehe
@pasja

nie zdążył :)

tomek
@hehehe

Malkontenci są wszędzie. Ja na dniach zaczynam i opinię które tu przeczytałem bardzo pozytywnie mnie nastawiają.

Jarek

Praca do łatwych nie należy, ale wszędzie trzeba ciężko pracować. Można wyjść na swoje, mi odpowiada praca na własny rachunek. Zawsze coś się dzieje i praca szybko idzie.

igor
@Jarek

Mi odpowiada mobilność. Nie lubię siedzenia za biurkiem bo czasdłuży mi się niemiłosiernie i nie jestem w stanie niczego konstruktywnego tak naprawdę zrobić

krzychu
@igor

też tak mam, dlatego szukam pracy jako handlowiec, odpowiada mi taki tryb życia, jestem młody, nie mam zobowiązań, więc czemu nie, a praca z ludźmi to dla mnie podstawa

karol

praca dla mnie jak kazda inna, aby zarobic trzeba sie wysilic i zrobic swoje

mea

wypalić się można w każdej robocie jak się nie umie rozłożyć pracy i ma się słomiany zapał ;) odpowiedź brzmi nie, jeśli wiesz co robisz,masz plan pracy i doświadczenie.dla mnie praca jest ciekawa, wolę to niż siedzenie za biurkiem ileś tam godzin dziennie.

adam
@mea

zgadzam się z Tobą, ja dopiero zaczynam pracę jako handlowiec, ale mam doświadczenie za biurkiem i to nie dla mnie, myślę, ze tutaj się sprawdzę

Zyzek
@adam

Powodzenia, jeżeli masz predyspozycje i umiejętności, to na pewno spodoba Ci się praca jako handlowiec. Powodzenia.

adam

najlepiej się przekonać samemu co i jak, też się naczytałem tych opinii i nie wiedziałem czy iść na rozmowę, a teraz właśnie zaczynam prace w PP :)

mirek

i jak tam narzędzia pracy się sprawują? ten co rok pracuje to jeden z zarządu:)

igor

U mnei bardzo szybko poszło. Dzień po wysłaniu odezwali się, zaaraz było szkolenie i szybko samodzielnie zacząłem działać. Teraz całkiem dobrze mi idzie co się na pieniądze przekąda

mea

nie pytajcie czy warto tylko próbujcie, nie macie nic do stracenia, zwłaszcza jeśli wiecie czym się je taką pracę. w pp można się rozwijać i finansowo też nie wychodzi się źle, więc do odważnych świat należy :)

Kamil
@mea

Znalazłem na ich stronie w zakładce o nas maila, wysłałem CV dosłownie przed chwilą :) Ciekawe kiedy odpiszą albo zadzownią

olek
@mea

Jak lubisz mobilność a nie siedzenie przez 8 godzin to jak najbardziej. Mi tam bardzo odpowiada system: ile sobie wypracuję tyle będę miał bo inaczej bardzo się rozleniwiam

@Kamil

no to gratulacje, daj znać jak się sprawa rozwinie. jak Ci będzie zależało i będą Ci pasowały warunki o których tu pisano,to będziesz zadowolony.tak jak ja ;)

JAdam
@olek

Olek i to jest sedno sprawy. Handlowiec to nie tylko praca, co osobowość i nie każdy się do tego nadaje i to lubi.

mari

widze ze co niektorzy lubia sobie ponarzekac, a to zapewnie ci ktorym nie wyszlo,jak zwykle

Arkadiusz

na takich warunkach zatrudniają producenci ( pge, enea, energa, tauron itp) ale prowizja potrafi być nawet na poziomie 50% z marży, ciekawe ile da PP ?

@Arkadiusz

Sam jestem ciekaw, wysłałem ostatnio cv na przedstawiciela handlowego, doświadczenie mam, więc zobaczymy czy zadzwonią

Rotacja jest dużo większą niż w innych firmach- w ciągu ostatniego miesiąca odeszło prawie 70% kadry managerskiej i ponad poła przedstawicieli ( ze stażem dłuższym niż 3 m-ce - bo w firmie jest niewielu handlowców pracujących dłużej) owszem na ich miejsca najprawdopodobniej zatrudnionych będzie kolejnych kilkunastu, kilkudziesięciu handlowców. Warunki AKTUALNE: NIE MA SAMOCHODU DLA MŁODYCH HANDLOWCÓW NIE MA PODSTAWY Tylko Prowizja I TO wcale nie najatrakcyjniejsza na rynku - jak piszą w swoich anonsach.

Zyzek
@były pracownik

Skąd czerpiesz takie informacje. I jaka dokładna statystyka, podasz źródło?

Waldek
@były pracownik

Też tak myślę, kolega ma problem, chyba to jakiś były pracownik, który już nie pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A