Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

xyz

To się w głowie nie mieści jak ta firma funkcjonuje. Odradzam chyba, że macie na tyle czasu, funduszy, cierpliwości to możecie się w to bawić.

doop

Organizacja wewnętrzna lezy, prowizje koszmarnie niskie, zero telefonu służbowego, zero samochodu, kadra kierownicza to jakas kpina.

bartek

Z tym, zę nikt w pp nie pracuje dłużej niż trzy miesiące to przesada, bo mój kolega pracuje tam zdecydowanie dłużej. PO poczytaniu komentarzy jeszcze raz zapytałem go jak mają się do rzeczywistości ale on twierdzi, zę nijak. Ja mu wierzę bo inaczej ny się z nimi rozstał, czego nie zamierza robić. Ja tam dam sobie szansę i wyrobię własną opinię.

rob

No niestety u nas często jescze pokutuje przekonanie, że się należy, a niestety a może i stety te czasy się skończyły. Dla mnei sytuacja w pp jest prosta. Warunki powiedziane z góry, co ważne potem dotrzymywane więc ja nie mam na co narzekać. Chcesz pracować, to zarabiasz i to fajną kasę.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

W chwili obecnej każda firma na rynku ma duzo atrakcyjniejszą oferte dla PH niż pp np. dają podstawe, samochody i inne narzedzia, profesjonalny system wdrozenia, duże prowizje i ciekawe ceny dla klientów. Za nim się na cos zdecydujecie warto zapoznac się z ofertami na rynku i wybrac oferte najlepsza dla was. Ja niestety po pracy w pp czuje się oszukany.

kaska
@Paweł

a ja szuklama pracy okolo 4 miesiace, wiec jestem zapoznalam z oferta innych firm i nie jest wcale tak rozowo, bo albo umowa jest dziwna, albo niby dostajesz samochod, ale tak naprawde kazdy kilomert ci licza i musisz potem doplacac, no ronie bywa, a tutaj jest tak jak mowili na rozmowie, ja to cenie

migdał
@Paweł

jakie firmy dają te narzędzia na dzień dobry? jak wysokie prowizje i ile wynosi oferta dla klienta? podaj konkrety. na razie nic na ten temat nikt nie napisał. w pp nie robią tajemnicy dlaczego są prowizje ( bo one motywują do pracy, a nie podstawa, inwestują w pracownika (liczne szkolenia), narzędzia są ale jak ktoś pokaże że warto w niego inwestować. dla mnie to jest fair podejście od początku. hajs się zgadza, nie było sytuacji,żeby ktoś kasy nie dostał. pierwsze co jakby mi nie wypłacili to się żegnam z firmą. to chyba logiczne.

Friko

Ta firma nie działa tak jak należy…sprzedaż maja fatalna ale co się dziwić jak pracuje tam 8 osób…ze stażem max 3 miesiące. Pp cały czas tnie koszta ..wszędzie szzukaja oszczędności 3. Firma tnie koszta na kazdym kroku...tylko oszczędności, nie szanuja ludzi z którymi pracowali nawet kilka lat, nie ma osoby , szukaja naiwnych którzy zbuduja baze klientów i sprzedadzą firmę, brak jakiegokolwiek wsparcia dla ph, szkolenie tra 1 dzień i jest bardzo kiepskie pod względem merytorycznym ..chaotyczne i kompletnie niewiele mówiące osobia spoza branzy, pp jest NAJDROŻSZĄ FIRMA na rynku, dają wiele obietnic bez pokrycia (awanse , auta, itp.).

renata
@Friko

sporo sie pisze co daja, czego nie, ale nikt nie pisze o tym, ze daja prace, narzedzia sa, ja przynajmniej mam to co potrzbeuje do pracy, samochod rowniez no i w biurze pracuje wiecej osob niz 8. Co do szkolenia, moje trwalo kilka dni, jasno i czytelnie przekazaono mi co bede i jak robic i czulam sie po szkoleniu przygotowana do pracy

@Friko

Pozwolę sobie odnieść się do Twojego posta i liczę, że wyjaśnisz. Pewny jesteś, że piszesz o tym PPSA? Bo nie wiem skąd czerpiesz informacje o 8 osobach pracujących. Nie jest to prawdą. Możesz napisać w jaki sposób firma tnie koszty i gdzie te oszczędności są robione? Na pewno wiesz ile czasu istnieje PP, prawda? Więc jaki sposób mogą nie szanować pracowników, którzy pracowali tam kilka lat? Stwierdzenia o braku wsparcia i kiepskim szkoleniu nie skomentuję nawet. Każdy handlowiec przez pierwsze 2 miesiące pracy ma średnio 3-4 szkolenia. Przetłumaczysz na polski „.chaotyczne i kompletnie niewiele mówiące osobia spoza branzy,”? No na koniec to jak długo pracowałeś w PP, lata?

Local

A kiedy w niej pracowałeś? Pytanie jeśli kilka lat temu to wiele twoich informacji jest nieaktualnych, najgorzej że takie posty sieją osoby które kiedyś lub od kogoś coś tam usłyszały. Same ogólniki i niedomówienia bez konkretów.

Pozory
@Local

Tak kilkanaście lat temu a firma istnieje od roku :)) jeżeli juz chcesz tworzyc pozytywny wizerunek tej firmie to zapoznaj sie z inf. o niej ponieważ nieco tracisz na swojej wiarygodności. :)) I to jest dowód na to,ze osoby niby zadowolone to niestety robia to za $$$$ :)

Zyzek

Ustalmy fakty PPSA nie istnieje wiele lat jest na rynku od roku, więc nie wiem skąd te wiele lat cytuje Twoje słowa "To jest kolejna firma , która niczą osoby prowadzace pp i osoby , które wcześniej z nimi pracowały wiele lat tez juz nie pracuja odeszli !!! Bo ich nie szanowano!!". Na pewno trafiłeś na dobre forum. I powiedz o co chodzi z tym nie szanowaniem, naprawdę chyba rzeczywiście piszemy o innym pracodawcy i innych ludziach. I z ciekawości zapytam, o ile to nie tajemnica, a raczej nie powinna być, bo tak chętnie ostrzegasz i odradzasz, pochwal się gdzie pracujesz i masz najlepsze warunki dla PH.

Friko
@Zyzek

Przeczytaj to zdanie ze zrozumieniem ;) Zdecydowanie kazda inna firma na rynku ma ciekawsza oferte i lepiej traktuje ludzi , ponieważ tak jak jest w pp to w żadnej innej firmie sie nie dzieje. Ja pisze o firmie , w której pracowałem i pisze o swoich doświadczeniach i nie polecam tego pracodawcy !!!

Qubus
@Friko

Piszesz że każda inna firma ma lepszą ofertę i lepiej dla pracowników. Możesz tak mówić o ile w każdej byś pracował. Jeśli nie to mijasz się z prawdą i powtarzasz zasłyszane wiadomości. To jest właśnie w tym wszystkim najgorsze.

@Friko

Staram się, ale jakoś dalej sensu złapać nie mogę, jeszcze raz cytat "To jest kolejna firma , która niczą osoby prowadzace pp i osoby , które wcześniej z nimi pracowały wiele lat tez juz nie pracuja odeszli !!! Bo ich nie szanowano!!". Z naciskiem na "wiele lat" te wiele lat w PP? I ponawiam prośbę o konkretną firmę/firmy, które mają taką ciekawszą ofertę i lepiej (to znaczy jak?) traktują ludzi. Mi system prowizyjny PP odpowiada, bo jestem dobry w tym co robię, także dostaję wynagrodzenie jak najbardziej adekwatne do mojej pracy.

zorro
@Zyzek

to przyjdź do mnie. Dam Ci 50 % prowizji z masy marży i zwrot za paliwo jeżeli ty;ko 300 MW zrobisz. Do tego o wiele niższe ceny bazowe . Pasuje? Już wiesz o czym piszę?

Janek

Jakiś czas temu uczestniczyłem w rozmowę rekrutacyjne z Managerem z południa i powiem szczerze oferta pp mnie nie powaliła. I nie jest absolutnie konkurencyjna w stosunku do innych firm na rynku: - Korzystanie z własnych narzedzie pracy (swoje auto, swoja benzyna, żadnych zwrotów kosztow) - Wynagrodzenie prowizyjne od 25% ..ale z wysokim planem marżowych w innych firmach plan jest połowę niższy - Niestety ceny dla klienta bardzo wysokie a wrecz nieopłacalne..większośc firm na rynku ich przebija swoja ofertą Spotkałem również na rynku byłych pracowników pp i wiem ,ze NIK tam długo nie popracuje KAŻDY stamtąd ucieka ponieważ firma nie wywiazuje się z wielu zobowiązań min bardzo często zmienia warunki, które wcześniej były ustalone(wynagrodzenia, cena bazowa, system rozliczania itp.) Po przemyśleniu nie nawiąże z nimi współpracy.

Oczywiście każdy ma wybór moze zdecydowac sie na prace w firmie - PP w której musi zasłuzyc na to by dostac narzedzia pracy ( chociaz to tez bajka poniewaz nikomu nic nie daja), w której nie ma podstawy, prowizje 45% ma za wypracowanie 100000 marzy, gdzie nie szanuje sie ludzi, i w firmie w której dział sprzedazy liczy 8 osob a to oznacza ze wszyscy stamtad uciekli, gdzie warunki pracy uzgodnione na poczatku sa zmieniane po 2 tyg pracy, gdzie cena bazowa jest najdroższa na rynku. Oczywiscie mozna tez wybrac wspólprace z firma gdzie mozna: miec podstawe lub wybrac jedynie prace na prowizji, gdzie 45% prowizji otrzymuje za 20 tys masy marzy, narzediza dostaje od razu ( ponieważ człowiek musie miec narzędzie pracy zeby efektywnie pracować), gdzie firma sie rozwija, nie ma zwolnien grupowych, gdzie jest zachowana stabilizacja finanowa, gdzie jest scieżka kariery, oferta dla klienta jest opłacalna. oczywiscie wyboru kazdy sam powinien dokonać. :)

jaro

prowizje sa jasne - to znaczy, że juz na rozmowie dostajesz konkretne i jasne informacje jak wyglądają założenia sprzedażowe i jak będzie wyglądała Twoja prowizja, czyli stopniowo jest to 25%, 35% i 45% marży, wiadomo, ze na dzień dobry nie dostajesz największych planów i największej prowizji, wspinasz się po szczebelkach kariery, a na koniec jesteś najlepszy, albo nie dajesz rady i szukasz nowej pracy - proste i jasne

gor

Ja prowizję mam aką jaka na rozmowie była ustalana, nigdy nie mma problemów z dodzwonieniem się do przełożonego, z wypłatą na czas problemów też nie było wiec nie do końca wiem o co tu chodzi

Waldi

Naprostowywanie wizerunku przez was samych jest śmieszne. Nikt rozumny nie złapie się na takie sformułowania typu: "ja tam pracuje i tego balaganu nie widze, wiec nie wiem o czym ty piszesz / jak Ci nie wyszło tutaj idź dalej, gdzie indziej, tam gdzie się spełnisz... ". Zupełnie tak jakby nie było alternatywy heh. ;) Radzę poczytać opinie byłych pracowników, nie tylko na tym forum albo porozmawiać z nimi na rynku jest ich wielu a powinno wam się trochę rozjaśnić, skąd ta rotacja i taka opinia itd.

paweł

Na początku faktynie nie było łatwo ale jak wypracowałem sobie sposób na pozyskiwanie klientów pieniądze były już zupełnie inne i zdecydowanie wolę system prowizyjny niż marną podstawę z która wyżej nie pójdę.

Polski Błąd SA
@paweł

Nie opowiadaj głupot.

michu

atmosfera jest ok, są telefony, maile , można pisać do przełożonych itd. prowizje jasne, tylko one motywują ludzi którzy naprawdę chcą pracować a nie się obijać. ludzie aż tak często się nie zmieniają, ale jak komuś nie pasuje to odchodzi, po co siedzieć w pracy do której się nie nadaje? mi się z pp świetnie układa współpraca, ciekawe skąd takie ogólnikowe rewelacje masz..

@michu

Co to znaczy prowizje sa jasne ?? Wytłumacz piszesz tylko o samych ogólnikach , które sa w ogłoszeniu, zero konkretów taka opinie moze napisać nawet dziecko. Hmm az trudno uwierzyc kto tworzy takie mało wiarygodne teksty...

michu
@Gośc

jasno określone, to był skrót myślowy. każdy wie ile będzie dostawał tej prowizji (45%). podobnie jeśli chodzi o narzędzia, które są dawane osobom spełniającym wymagania i rokującym jeśli chodzi o pracę w firmie na podstawie wyników i zaangażowania.nikt nigdzie nie dostaje ich na dzień dobry za ładny uśmiech ;) trzeba się trochę wykazać i napracować. nie rozumiem tego nagłego najazdu i szkalowania pp. firma jak każda inna, nie z każdą musi nam być po drodze. tu jest zespół w którym się można rozwijać, są szkolenia,a nie tylko jedno jak sądzi większość i ciągła pomoc od tych co są wyżej, jeśli zachodzi taka potrzeba. mnie to przekonało i widzę,że pp idzie w dobrym kierunku(ich zyski mówią same za siebie).

olek

No nie wiem czy przy braku zarządzania firma byłaby w stanie istnieć ponad 1,5 roku i przynosić zysk. Ja dopeiro zaczynam z nimi współpracę i jakoś nie widzę potwierdzenia w tych komentarzach

Tomasz

Brak zarządzania, śmieszne decyzje nie przemyślane...niestety ta firma niczego dobrego wam nie przyniesie. pp nie ma nic do zaoferowania, absolutnie nikt nie szanuje pracownika w tej firmie, bardzo jestem zawiedziony pp i naprawde tam nie jest dobrze i wiem ,ze ta firma ciagle działa tak samo, nic tam sie nie zmienia na lepsze cały czas działają impulsywnie. Szczerze odradzam,

@Tomasz

Jak to bark zarządzania? Co to znaczy? Możesz podać przykład takich nieprzemyślanych decyzji? Zainteresowałeś mnie tym.

Igor

Czytając po raz kolejny "ostrzegam", "odradzam" mam wątpliwości czy na pewno pisze to handlowiec, a jak rzeczywiście to dość marny, tak dać się gnębić. Dużo tego prześladowania, nawet mobbingu, to się zgłasza jeżeli rzeczywiście takie przypadki miały miejsce. Tym bardziej, że kilka (?) osób tu na forum o tym pisze, więc stanowicie grupę. Poza tym w moim pojęciu przyzwoitości nie mieści się takie obrzucanie poważnymi zarzutami nawet byłego pracodawcy. Lojalność to jak widać dość trudne pojęcie. Szanuję ludzi i tym samym mi się odpłacają nikt mnie nie prześladuje i nie gnębi, sypiam spokojnie. A stwierdzenie, że zatrudniają i po 2 tygodniach zwalniają, w ogóle nie trzyma się kupy. Firma to pracownicy, więc inwestuje się w pracownika pod kątem dłuższej współpracy. Nie mówimy tu oczywiście o przypadku gdy ktoś nie radzi sobie z obowiązkami.

Polo

Wszyscy wypowiadający sie na forum przekazują fakty o tej firmie i kazdy z byłych pracowników potwierdzi kazda inf. Na rynku jest wielu byłych pracowników pp i popytajcie cih jak im sie pracowało i jak sie zakończyła ich wspólpraca. Nikt nie poleci pracy w pp....kazdy z byłych pracowników jest bardzo rozczarowany praca w tej firmie i nie dlatego ,ze im sie cos nie udało tylko dlatego ze został potraktowany NIEUCZCIWIE. Uważajcie na ta firme!!!

karol
@Polo

Byłbym wdzięczny gdybyś podał jakieś konkrety. Ja mam pensje wypłacaną na czas, robię swoje, nik mnie źle nie traktuje i nie wiem na czym polegać by miałą ta nieuczciwość?

@karol

Brak należnego wynagrodzenia...czy to nie jest konkret dac Ci wglad do mojego konta bankowego :) Ty podaj konkrety ile zarobiłeś? Ile podpisałeś? Kiedy pensje otrzymałeś? POdaj konkrety udowodnij ze pracujesz w pp a nie tworzysz im pozytywnego pijaru.

@karol

Widzę że propaganda stoi na "wysokim" poziomie :) a obiektywizm mocno oderwany od rzeczywistości no chyba, że pochodzi zza wygodnego biureczka w zamkniętym cichym pokoiku.;) Absolutnie odradzam współprace z ta firmą. dlatego ,ze łamia wszystkie ustalenia wszystkie obietnice a mianowicie: podstawa została mi anulowana po 2 tygodniach pracy, odebrali narzędzia pracy które były OBIECANE, prowizja bardzo niska w przeciwieństwie do konkurencji, podniesienie ceny bazowej zeby prowizje były niższe. Naprawde gdy usłyszałem o poniższych zmianach, zakonczyłem wspólprace z pp. Takze opinie powyzej niestey sa prawdziwe i nie polecam pp jako pracpdawcy.

Jacek
@Gośc

"Brak należnego wynagrodzenia" to jednak nie konkret. Każdy tak może napisać. Ustalmy opinię wyrabiamy sobie na podstawie własnych doświadczeń, a nie opinii innych.

iga
@Jacek

ogolnikow tutaj jest mnostwo, a konkretow jak kot naplakal, wiekszosc krzyczy ale nie wiadomo o czym

@Jacek

Wiesz nie dostałem kasy za swoją ciezka prace i dla mnie to był konkret!! Masz racje kazdy sam sobie wyrabia opinie a ja tylko informuje o faktach, które zaszły w pp , niestety doświadczyłem tego na wlasnej skorze.

Jacek
@Gość

Oczywiście, że dla Ciebie to konkret, ale dlaczego piszesz o tym na forum chyba w ten sposób jej nie odzyskasz. Są do tego stosowniejsze miejsca, bo rozumiem, że PP nadal nie wypłacił Ci pieniędzy? Jak napisano każda opinia jest subiektywna i jeżeli ktoś rezygnuje z możliwości pracy tylko dlatego, że przeczytał, że komuś nie odpowiada, to ja tego jednak nie rozumiem.

adam

o widzę, że jakiś frustrat siedzi na forum i wypisuje kłamliwe posty, nie wiem po co ludzie robia takie rzeczy, jak Ci nie wyszło tutaj idź dalej, gdzie indziej, tam gdzie się spełnisz, w PP są ludzie, którym taka forma pracy odpowiada, nikt nikogo nie zmusza, każdy ma wybór, tutaj jest dużo pracy i jeżeli się wywiązujesz ze swoich obowiązków, jesteś za to solidnie wynagradzany, mi pasuje

migdał

na rozmowie wszystko jest wyjaśnione.jakie są prowizje, dlaczego jest w ogóle system prowizyjny, kiedy się dostaje narzędzia i ile jest szkoleń. wszystko co piszą te oburzone osoby jest dawno nieaktualne.

Bilbo
@migdał

Oczywiście na rozmowie przedstawiają piękna wizje przyszłości a poźniej wychodzą wszystkie ukryte fakty, daja aneksy i po tygodniu pracy zmieniają wszystkie warunki zatrudnienia!!!! Ostrzegam przed ta firma.

jaro

o znowu ktoś sie nudzi i wypisuje bzdury: - brak podstawy - zgadza się,a le to na pewno jest otwarcie powiedziane na rozmowie, teraz lepiej zarabiają DOBRZY handlowcy, którzy dostają konkretne wynagrodzenie, firma sie nie rozdrabnia na 10 podstaw, tylko woli zapłacić jednemu dobrze pracującemu człowiekowi, ale to Ty decydujesz na rozmowie, czy odpowiada Ci ta forma - nie wypłaca wynagrodzenia- co za bzdura kolejna! nie spotkałem się z tym, zeby firma nie wypłaciła pensji, już trochę tu pracuję

do jarka
@jaro

troche czyli 1 m-c czy 3 m-c bo dłuzej nikt w PP nie pracuje no chyba ze jestes biurowcem

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A