F.H.U Szpak

Bytom

Opinie o F.H.U Szpak

lila 2012-01-14 11:52:43
praca jest gorsza niż [usunięte przez moderatora] nie polecam,[usunięte przez moderatora] i nic więcej,nie polecam
lila 2012-01-26 13:42:49
nie wiem co się dzieje z tymi sklepami w bytomiu,masakra,wyzysk gorzej niż murzyni mieli kiedyś my to biali murzyni nie obrazajac nikogo,u szpaka robi sie ochydnie,nie polecam...
kioś 2013-05-30 21:11:06
nie polecam . [usunięte przez moderatora] masakra
nisia1993 2013-08-21 21:08:40
Witam, jutro mam rozmowę o pracę, po tym wszystkim co tutaj przeczytałam to nie wiem czy się tam w ogóle wybrać :) Czy naprawdę jest aż tak źle jak tu piszecie ?
malutka 2013-11-18 18:00:12
(usunięte przez administratora) Dniówki po 12 h i inwentaryzacje. Dostała 650 zł.
ble 2014-03-04 22:41:03
oto numer pracodawcy sklepu ( usunięte przez administratora )
GOŚĆ 2014-03-28 18:19:45
praca w szpaku to jedno wielkie oszustwo,na rozmowie obiecała 6,50 na 3 miesiące potem umowa ma 5 lat 8,50 za godz ,po przyjściu na placówkę kierowniczka powiedziała 5,50 po przepracowaniu 34 godz.poinformowano mnie że już nie mam przychodzić do pracy i mam przyjść po pieniądze za kilka dni i dostałam 152 zł a kiedy zapytała dlaczego tak mało i dlaczego mnie zwalnia usłyszałam,,koniec rozmowy nie mamy o czym rozmawiać".JAK USŁYSZYCIE SZPAK TO UCIEKAJCIE TO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I WYZYSK CZŁOWIEKA.
yucca1974 2014-04-22 09:36:33
p.s. nie dajcie się nabrać dziewczyny i kobietki...Remanenty w tej firmie to jeden pic na wodę a tylko po to żeby nam jak najwięcej pieniędzy z wypłaty urwać. Nie solidna kadra kierownicza,oczywiście mowa o pani (usunięte przez administratora). omijajcie tę firmę z daleka.
ja 2014-05-12 23:40:54
Pracowałam w Szpaku kilka lat I naprawdę nie narzekam, wiadomo jest to prywatna firma więc jest dużo niedociągnięć, ale wypłaty są na czas , jeśli jesteś uczciwa i pracowita nikt się Ciebie nie będzie
czepial. Nie wiem skąd tu te negatywne opinię chyba tych co za nic nie robienie chcieli by niewiadomo co. ja jestem zadowolona i firmę polecam.
dzambo 2014-05-17 11:25:38
Pracowałam w FHU SZPAK kilka lat co do wynagrodzenia nie mozna powiedziec aby byli niewypłacalni ale za 225 h dostac 1350 zl to przegiecie pały . Znana wszystkim kierowniczka nie ma zadnego szacunku dla drugiego czlowieka i atmosfera w pracy zalezna jest od jej humoru. I co najgorsze wszystkich swoich pracownikow maja za zlodzieji i kombinatorow a tak naprawde to sami sa zlodziejami placac tak marne grosze i prace bez umowy przynajmniej przez 3-4 miesiace.
yucca1974 2014-06-09 08:57:28
chyba nie na darmo nick dzambo jasne jak się pani b....dupsko liże i sie ciągle przytakuje to jest ok. ale jak tylko sie pokarze że ma sie swoje zdanie to jest juz nie ok.... i nie trzeba być kombinatorem żeby mieć tej sz.... dość sam ajest zlodziejem okradającym szefa tylko każdy cicho siedzi...
yucca1974 2014-06-11 11:46:58
przepraszam za pomyłkę dotyczyło sie to pani ja z 12 maja a nie pani dzambo :)
tańczę dla mnie 2015-02-05 17:33:36
a to w tej pracy niby nie ma co robić i nie ma się w co angażowac? dziwne, od ludzi na mieście słyszałam że raczej na brak pracy nie narzekają, dziwne. ja dlatego w związku z ich rekomendacją postanowiłam że wkrótce złożę do F.H.U Szpak papiery o pracę, myślicie że to dobry pomysł jak na pierwsze w życiu zatrudnienie?
Marek 2015-08-04 08:56:23
Sieć sklepów szpak to totalna żenada. Wewnątrz gorąco jak w piekarni, nie da się wytrzymać. Brak klimatyzacji, tzn klima jest ale nie wolno jej włączać ;|.
Zimą zamarza woda w sklepie i nie ma czym go umyć! Nie wspominając o korzystaniu z łazienki o ile taka w ogóle jest, może pracownicy muszą załatwiać się na zewnątrz. Do krojonych wędlin nie ma woreczków, więc nie ma na co je pokroić. Często nie ma tez siatek na zakupy, które można kupić. często kończy się rolka w kasie i nie ma zapasów. Za mało pracowników. Pracują w dni wolne USTAWOWO OD PRACY. Pracownicy nie mają zapewnionych odpowiednich ubrań ochronnych a sprzedają gorące zapiekanki, czy tez inne jedzenie z pieca, a NIE MAJĄ NAWET RĘKAWICZEK ZAPEWNIONYCH PRZEZ PRACODAWCĘ! W upał pracodawca nie zapewnia wody do picia ekspedientkom. Prawa pracownika sa tutaj łamane na każdym kroku. Zamawiany towar ma krótką datę ważności. Gdzie jest PIP i sanepid? No cóż być może w końcu się zjawią.
Wazel 2016-05-20 18:03:47
Wynagrodzenia to wiadomo, że są dość różne, ale myślę, że to chyba było akurat wiadomo od zawsze, dobra praca za dobrą kasę, myślę, że nie powinno być problemów z niczym zupełnie tutaj u Szpaków polecam
zarobiona po łokcie 2016-11-13 16:22:18
ludzi przerzucają ze sklepu z dnia na dzień, umowy jeśli istnieją to są niskie, płacą nieterminowo, nadgodziny są darmowe; ostatnio wypuścili na rynek wędliny robione przez szefa - niejadalne jak diabli i każą je sprzedawać: 20 nazw a wygląd (bo smak to żaden) taki sam. NIEJADALNE. w lecie upał, w zimie woda w kranach zamarza; obowiązki to ma pracownik, pracodawca żadnych; ludzi za mało a urlop wtedy jak inni pracownicy wezmą zmianę za Ciebie (czyli 16 godzin roboty non stop). "proszę, przepraszam, dziękuję" to się od szefostwa nie usłyszy. Fundusz socjalny zaś nie istnieje.
nie polecam
Zostaw swoją opinię o F.H.U Szpak - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U Szpak