Healthway Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Healthway Sp. z o.o.

admin 2015-06-24 15:36:17
Masz najnowsze wiadomości o firmie Healthway Sp. z o.o.? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum.
Były pracownik 2016-02-18 22:55:15
Jak to możliwe ze zniknęła dzisiaj moja opinia która wczoraj została zamieszczona? Zniknęły rownież inne opinie dodam ze wszystkie negatywne obnażające niekompetencje zarządzajacych. Jakim cudem ?
Usunięte komentarze 2016-02-29 01:54:26
Szanowni Państwo zarządzający serwisem GoWork - jesteście niewiarygodni!!! Dlaczego zniknęły wszystkie opinie dotyczące firmy Healthway? Czy dlatego, że były niepochlebne? Dlaczego ulegacie naciskom? Prosimy o wyjaśnienie!!!
Usunięte komentarze 2016-02-29 01:54:28
Ad.Me 2016-05-10 14:45:16
Healthway, a Healtways to dwaj rozni producenci zdaje mi sie.
.,jhnn b. 2016-05-21 19:28:00
@Ad.Me no własnie i tego typu błędy często zdarzają sie na portalach. Ludzie mysla ze piszą o jednej firmie, a tu okazuje się ze jednak o zupełnie innej. Warto tego typu błedy wytykać - niezłośliwie oczywiście, tylko żeby ludzie mieli świadomość tego
Zostaw swoją opinię o Healthway Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Healthway Sp. z o.o.