Opinie o P.W . Costa Stanisław Tatarzyn ul Lawinowa w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.W . Costa Stanisław Tatarzyn ul Lawinowa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.W . Costa Stanisław Tatarzyn ul Lawinowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W . Costa Stanisław Tatarzyn ul Lawinowa w Bydgoszcz

Natalia Nowy wpis

Jaki na umowie obowiązuje okres wypowiedzenia ?

smutna Nowy wpis

czy ktoś ma jakiekolwiek wiadomości o Stanisławie T? proszę o jakąś odpowiedź

Waldek Nowy wpis

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

bezradna Nowy wpis

Jeśli ktoś cokolwiek wie,coś co może pomóc w kontakcie(niebiznesowym)niech napisze jak można się z nim skontaktować.

Czy po rozmowie w P.W . Costa Stanisław Tatarzyn ul Lawinowa rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
abc

@anonim o co chodzi z tym Stanisławem? Kto to jest/był?

Były

Ewa, Ty może z Biuro Plus? W Wy uczciwi jesteście?

dingo
@Były

Tak jak każdy prywaciarz 100% uczciwości He he

Mikołaj
@dingo

Wiesz coś o tym, jak aktualnie wygląda praca w tej firmie? Zastanawiam się nad aplikowaniem tam, dlatego chciałbym uzyskać jakieś informacje, które mogą okazać się bardzo pomocne.

fifi

Ta firma nie istnieje o co ty się pytasz

felek

Większość wpisów nie dotyczy tej firmy Podana firma nie istnieje upadła z braku płynności finansowej

Stasiu

Kiedyś cię ludzie znajdą -Staszku He He

Haha

Jakie oferty pracy? Jakie premie? Przeciez tej firmy nie ma już od 3 lat!!! O czym wy piszecie? Uciekł z kraju zostawiajac kontrahentow z potężnymi dlugami. To co zostalo niewyplacone pracownikom to pryszcz. Kropla w morzu długów...

smutna

Sędzia poproszę o adres zamieszkania pana S i miejsce pracy z góry dziękuję

Oliwa

Mam nadzieje że sprawiedliwości stanie się zadość i poniesie tego konsekwencje .

sędzia 2

witam pracowałem z tym człowiekiem w daghenam w uk moze nie razem ale wiem kto to jest bo bardzo wielu Polaków tam pracuje wysoki lysy facet jezeli o niego chodzi to znam go moze nie osobiscie ale mogę wskazać miejsce i ewentualny kontakt do pracy bo nie wiedziałem ze tak wielu ludzi oszukał az jestem zdziwiony bo w rozmowie wydawał się w pożądku

pokrzywdzona

Witam, Bardzo dziękuję osobie o nicku sędzia. Jestem osobą pokrzywdzoną i to nie jako pracownik.... W grę wchodzą o wiele bardziej nieludzkie sprawy... Jak można się z Panem/Panią skontaktować na priv ? Bardzo mi zależy i z góry bardzo dziękuję.

Sedzia

Witam pan (usunięte przez administratora) uciek do uk mieszka w harrlow przy Londynie i pracuje w Norbert dentressangle Rainham / Dagenham jezeli ktoś jest zainteresowany podam adres firmy i adres domowy oraz dni w ktorych pracuje.

zdziwiony....

Ludzie o czym Wy tu piszecie?Tej firmy nie ma!!! Pana Stanisława Tatarzyn szuka Prokuratura.Użalają się tu pracownicy, że uciekł, zaległych pensji nie wypłacił.Straszne... Ale tego że z dnia na dzień zostawił dwoje dzieci i ślad zaginął oraz nie płaci nawet na te biedne dzieci nikt nie wspomniał. Zaległe pensje to małe piwo przy całej reszcie tego co Pan Tatarzyn zrobił!!!!

ZENEK

Firma już nie istnieje dobre dwa lata a znajdują się ludzie którzy chcieliby tam pracować to jakaś paranoja A szefostwo nadal nie uchwytne może już .... he he

matix

ja rowniez chce sie dowiedziec czegos na temat pracy w P.W . Costa Stanisław Tatarzyn, a dokładnie tego co kolega powyzej, no i cos na temat wynagrodzenia oraz rozmowy rekrutacyjnej w tej firmie. Na stronie nie moge znalezc tej firmy, nie mają chyba www :-( Poda mi ktoś przykłady odnośnie współpracy z nimi?

rolek5

Jakie są oczekiwania pracodawcy względem nowo zatrudnionego pracownika? Jak zazwyczaj pracownik jest promowany i oceniany w firmie? Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników w firmie? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom? wie kroś cos? bardzo dziekuje za odpowedz pozdrawiam

Franek

Brak Słów Tyle można powiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o P.W . Costa Stanisław Tatarzyn ul Lawinowa - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w P.W . Costa Stanisław Tatarzyn ul Lawinowa?

Zobacz opinie na temat firmy P.W . Costa Stanisław Tatarzyn ul Lawinowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W . Costa Stanisław Tatarzyn ul Lawinowa?

P.W . Costa Stanisław Tatarzyn ul Lawinowa
2.3/5 Na podstawie 27 ocen.
  • LAWINOWA 12 lok. 34
    85-794 Bydgoszcz