AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Opinie o AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Baśka Nowy wpis

witam. partner interesuje się oferta dla mechanika utrzymania ruchu w Mannheim. Proszę mi opowiedzieć o tamtejszym zakładzie. Widziałam, że te nabory są otwarte docelowo do lipca. Czy tak często ludzie tam rotują?

Michał Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Witam czy pracował ktoś przy produkcji okien i drzwi w Irlandii ? Jeżeli tak to jak wygląda praca tam

Cześć. Teraz jak dodano ofertę dla Cieśli to jest w niej wprost napisane, że liczy się uważność i silą fizyczna. Czy istnieje szansa na to, że człowiek się przeciąży? Zastanawiam się jak ubezpieczenie się do tego ma? nie wyszukałem o nim wzmianki w treści

Siemnako, był ktoś w Malmö i pracował jako malarz epoksydowy? piszą o tych grupach 2 – 4 osobowych i zastanawiam się czy by z kolegami nie polecieć. Piszą o jakimś systemie rotacyjnym w pracy, ale cały czas bylibyśmy tam razem? Nie rozdzielają?

Nowy wpis

Dzień dobry, system rotacyjny to system zjazdów. W przypadku Szwecji wygląda to następująco: 4 tygodnie pracy 1 tydzień wolnego. Rotacja jest wspólna dla grupy. Tak więc odpowiadając na Pana pytanie, bylibyście razem całe 4 tygodnie i wspólnie jechali na rotację. Pozdrawiam AA Euro Recruitment

Rozmowę kwalifikacyjną w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierowca autobusu kat. D - Irlandia?

Siemka, nie wiem czy ktoś już się interesował ta oferta ale myślę czy by na te wykończenia wnętrz nie pójść. O Toruń mi chodzi. rozumiem, że to na terenie miasta? Dojazd samemu trzeba sobie zapewnić? Czasami widuje w opisie ze Pracodawca to ogarnia a tutaj niczego o tym nie ma, o nadgodzinach również

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zapytanie Z szczegółami tej oferty można zapoznać się pod numerem +48 534-235-644 Zapraszamy :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 29 lutego kilka ogłoszeń.

Jest oferta od wczoraj wystawiona na produkcje stolarki, piszą ze wynagrodzenie za pracę to minimalna krajowa. I poważnie nic więcej? a był ktoś tam i oceni jak jest ciężko pod względem ilości obowiązków lub jakiegoś akordu?

Daria

Bardzo polecam te agencje, oferta pracy przeszła moje najśmielsze oczekiwania, a Pani Agata to złota kobieta, która jest bardzo miłą i pomocną osobą. Jeśli to czyta - serdecznie ją pozdrawiam!

Pracowałyście jako malarki może? zauważyłam taka ofertę w kontekście malowania przemysłowego. Piszą o kwocie 20 euro brutto od godziny podczas pracy na 3 zmiany. w jaki sposób ocenicie warunki tam na miejscu? jest tam ciężko kobietom?

Koordynator

Dzień dobry, Szukam pracy jako koordynator,opiekun pracowników dla Agencij Aa Euro Recrutiment w Irlandii.Mam duże doświadczenia w szeroko pojętej branży Hospitality na stanowisku kierownika w Polsce i zagranica.Mówię bardzo dobrze w j.angielskim.Obecnie pracuje w Polsce w branży finansowej.Czy Agencja prowadzi rekrutacje na takie stanowisko?

Pojawiła się oferta dla pomocnika magazyniera, tutaj po komentarzach widzę, że niektórzy chwalili pomoc samej Agencji, inni jednak doradzali, z czego wynikają takie rozbieżności? ktoś robił w ogóle na tym magazynie do którego teraz rekrutują? Nie mam doświadczenia ale chętnie się sprawdzę

Jacek G

Bardzo długo nie mogłem znałeść pracy , Panie z biura pomogły mi zrobić fajne CV , i zacząłem pracować w WASie Polecam tą agencje, miłe i pomocne rekruterki :)

Te wspomniane problemy odnośnie dodzwonienia się o których ktoś teraz niedawno jeszcze wspomniał z czego mogły wynikać? Jest teraz dużo osób do obsługi? tu do biura kiedy ostatnio kogoś szukali? widzieliście może jakieś oferty gdzieś? Mam na myśli bezpośrednio rzecz jasna, bo te od agencji to widzę akurat

Krzysztof

Agencja jak agencja. Wszystko zależy gdzie się pracuje. Ja trafiłem dobrze i dostałem umowę od firmy w której pracuje a wcześniej długo szukałem.

Kacper

Pracowałem przez tą agencję przez pół roku w Ostaszewie i znalazłem inną pracę. Czasami ciężko było się dodzwonić ale ogólnie ok.

Pracuję przez tą agencję już od pół roku i wszystko ok. Panie w biurze bardzo miłe i pomocne a wypłata na czas.

Brak kontaktu z firmą. Wysłane kilka zapytać odnośnie pracy, standard to nie odpowiadanie na nie... Szkoda że hasło ze strony "chętnie na wszystkie odpowiemy" w ogóle nie ma przełożenia na prawdę :(

@Paweł

Na co teraz słałeś zapytanie? I kiedy przede wszystkim? Teraz może jakiś dłuższy weekend był jednak ze względu na święto? Ja oferty dopiero oglądam jeszcze się nie kontaktowałem, sugerujesz, że dobrze by było, skoro sam się podjąłeś?

Po ponad 2 tyg dostałem odp. Także temat już nie aktualny.

Czemu nie? a to nie jest tak ze na kandydacie się zarabia czy coś? Nie wiem jakie są te rozliczenia tu u nich tak w sumie, z ciekawości wie ktoś może? to co Ci zaproponowali po tym jak nie udało się na wcześniejszym stanowisku?

Jakie warunki pracy są w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Monter?

Mika

Jak wygląda kwestia wypłat jeśli się zatrudnia Polak w Polsce . Jest zawsze najniższa krajowa jeśli pracuje się więcej niż 160 h w danym miesiącu, nie od dzisiaj wiadomo że różnie godziny wypadają w różnych miesiącach , czy te kwestie zależą od danej firmy zatrudniającej po przez agencję . Słyszałam od pewnej osoby że nie chciano jej wydać kwitka od wypłaty i zdarza się że wypłata jest niższa od najniższej krajowej ?

@Mika

Dzień dobry! Kwestia godzin czy wypłaty jest zależna od rodzaju zawieranej umowy (umowa zlecenie/umowa o pracę), jednakże wynagrodzenia nie może być niższe niż najniższa krajowa, w przypadku umowy zlecenia 23,50zł brutto stawka godzinowa, w przypadku umowy o pracę 3600zł brutto miesięcznie. Nie zawsze stawki proponowane to najniższa krajowa, oferta zależy od Klienta - pracodawcy użytkownika. Co miesiąc każdy zleceniobiorca uzyskuje od nas rachunek do wypłaty, na którym umieszczone są wszystkie informacje takie jak kwota wypłaty czy odprowadzane składki. Natomiast osobie zatrudnionej na umowę o pracę możemy wydać odcinek od wynagrodzenia na jej wniosek. Pozdrawiam AA Euro Recruitment

Cześć, chce chyba pracować bezpośrednio w biurze agencji, gdzie ma szukać zatem ofert? na pewnym portalu widnieje ich obecnie z 11 lecz są one skierowane do kandydatów. Mam roczne doświadczenie z pracy na stanowisku rekrutera w innej firmie. czy cos jeszcze jest potrzebne by się kwalifikować?

Dzień dobry! Obecnie mamy ofertę bezpłatnych praktyk studenckich na stanowisku pomocnika konsultanta ds. rekrutacji. Po szczegółowe informacje zapraszamy do przedstawicieli agencji. Pozdrawiam AA Euro Recruitment

Zostaw merytoryczną opinię o AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. - Ciechocinek

• Jak się pracuje w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.