Opinie o Inox Dual Projekt Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Inox Dual Projekt Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Inox Dual Projekt Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inox Dual Projekt Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

geniusz Nowy wpis

jak sie zwolnilem z tego (usunięte przez administratora) nórek[smieszny wlasciciel] uwaga powiedzial ze moge wrócic bez robienia próbek ale mnie kopnol zaszczyt nie przezyje tego 11 zeta i(usunięte przez administratora) chyba sie skusze i wróce

Elżbieta Nowy wpis

Chłopak zastanawia się nad zmianą pracy i przeglądając oferty napotkał się na ofertę niejakiej Inox Dual. Czy warto iść tutaj do pracy jako spawacz z doświadczeniem, czy odradzacie? Czy ktoś miał przyjemność (lub nie) tam pracować? Dlaczego wymagają języka obcego, wyjazdy są daleko poza PL?

oyabun Nowy wpis
@Elżbieta

umiesz czytac bo chyba nie za bardzo to sobie poczytaj nizej

Jacek Nowy wpis

Ile dokładnie godzin w ciągu miesiąca przepracowują realnie pracownicy zatrudnieni w firmie Inox Dual Projekt? Niektóre firmy projektowe wymagają od pracowników pracy po godzinach do zakończenia powierzonego zadania. Chcę ustalić, czy w taki również sposób wygląda to w tej firmie. Będę czekał na odpowiedź.

Wasyl

No cóż,wiem że ciężko ci zrozumieć że w Polsce można zarobić może nie 10-tys.na miesiąc,ale 7-8-tys.Wystarczy być dobrym fachowcem w tym co się umie robić. Wtedy nie trzeba tyrać u Niemca,ale pracować kraju.Więc no cóż.... Jesteś mądry czy głupi? Rozumiesz czy obstajesz dalej przy swoim?

@Wasyl

tak 7-8 tysiecy groszy w to uwierze mój kumpel slusarz w moich stronach ma firme od ponad 20 lat i nie wychodzi 10 tysiecy a spawa robi na gietarce od rur do profili to moze byc fachowiec ja tez sie kluce z 1 pajacem zarobi 5 tysiecy pisze pokaz kwitek z wyplaty to glucho i slepo moze ty pokazesz kwitek jak taki madry jestes

@echt fachman

Pokaż ty swój Rockefeller to wtedy i ja pokażę

Honorata
@Wasyl

Twój wpis w sumie nie mówi nic o pracy w Inox Dual, jest trochę mało pomocny. Właśnie myślę, czy warto aplikować do firmy. Mógłbyś powiedzieć, jakie są Twoim zdaniem wady i zalety pracy w niej?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Inox Dual Projekt Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko POMOCNIK BUDOWLANY? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jesteś i tyle a ze przemądrzały to fajne : tylko ja nie wiem czym się pisze ż a rz

osiol z dualu

CZOLEM BARANY,CZYTAJCIE UWAZNIE 142 GODZINY W STYCZNIU+ 2 DNI URLIOPU 1900 JURKÓW NA RACZKE I KINDERGELD 280=2200RAZY 4.25=9460 ZL ILEMUSIAL BYM (usunięte przez administratora) U NÓRKA PEWNIE Z ROK CZASU PEWNIE PRZELEWY NIE DOSZLY BYM SLYSZAL NO ALE CÓZ Z PUSTEGO TO I SALOMON NIE NALEJE TAKZE DALEJ TAM RÓBCIE BO NUREK OWCORZ SZWAGIER I FOLZGDOJCZ MUSZA Z CZEGOS ZYC TAKZE ALLES GUTES DUMME AIZEL/WSZYSTKIEGO DOBREGO GLUPIE OSLY/ HIHIHIHI

@osiol z dualu

Nie rozumiem po co tak obrażasz innych. Jesteś zadufanym w sobie kretynem, który wymyślił bajkę na poczekaniu.Pozujesz na kogoś komu udało się dorwać dobrze płatną pracę,jak rozumiem w Niemczech.Wiesz ja też pracowałem w tej firmie ładnych parę lat,i co ci mogę powiedzieć, też mam dobrze płatną pracę zarobki na podobnym poziomie jak ty się chwalisz tyle że ja pracuję w kraju u polskiego szefa a nie robię na obcy kapitał.To tyle w temacie

@Wasyl

ja nikogo nie obrazam jak ktos ma ptasi mózdzek i robi za 2 tysie to chyba nie jest madry a ten kretyn siedzi dzisiaj na stolku na warsztacie 8 lekcji i nikt mi nie powie ze stary bedzie gotowal[bo malo zrobione] a ty konusie zapomniales napisac chyba ze zarobisz tyle chyba ale razem z 4-ma z inoxu albo 400 godzin i bez ubezpieczenia

@echt fachman

Jesteś o taki mały. Ja pracuję w kraju za grubą kasę i nie siedzę za biurkiem na stoku. Na ale trzeba mieć szerokie horyzonty aby to zrozumieć.Jak ty to napisałeś? Aaaa konusie.I nie za 400 godzin bo tyle to ty robisz u Niemca tylko za 168godz miesięcznie (konusie)

@Wasyl

ja z debilami nie dyskutuje wy wszyscy zarobicie w polsce 10 kola a jak przyjdzie co do czego to nie ma na nic a z reszta po co ja to pisze madry zrozumie a głupi dalej bedzie stał przy swoim

Firma ma opinię dobrego pracodawcy, chciałbym tu pracować. Może podpowiecie coś w temacie?

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w inox dual projekt? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

echt fachman 12 euro netto

tak tam nic nie musisz tam umiec wystarczy ze zgodzisz sie robic bez ubezpieczenia miec na godzine 11zl i czekac na jalmuzne po 3 miesiace a tam do roboty jest juz tigowiec z okolic gosprzydowej lub tymowej i pociot z okolic sobolowa juz nie pamietam takze zapraszamy

Edyta

@Ja nie jestem pracownikiem firmy inox dual projekt. Jestem moderatorem forum GoWork.pl. Jestem tu po to, aby pomóc w uzyskaniu informacji o pracy w firmie inox dual projekt. Czy Ty masz jakieś doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Jeśli tak to podziel się nimi na forum.

@Edyta

Pracowałem tam ale krótko w 2007r.Powiem tak było tam dwóch równych gości tylko dwóch, kierownik i kierowca.To tyle co mam do powiedzenia w tym temacie.

Jesteś pracownikiem tej firmy dosyć wysoko postawionym więc .....

Edyta

Czy obecnie pracuje ktoś w inox dual projekt? Czy wypłaty są na czas? Wypowie się ktoś na ten temat kto pracuje tam? To dość ważne dla niektórych osób, które wypłatę chcą mieć na czas i myślą o zatrudnieniu się w te firmie.

@Edyta

Przepracowałem tam prawie dziewięć lat szczerze nie polecam.Dlaczego dziewięć lat skoro tak było źle?Trochę z pracą na rynku było inaczej nie było tylu możliwości jak teraz, no ale jak ktoś lubi ostrą ekstremalną jazdę to ta firma jest dla niego.Ja osobiście nie polecam

Wasyl

To znacz ze wielki pan kierownik za moich czsów "owczarz" lub "panocek" jeszcze tam kierowniczy? żałosny człowieczek jak i ta firma.za moich czasów był tam kierowik z krwi i kości.prawdziwy facet który był za ludźmi i nie bał się starego.kto tam pracował w latach do 2008 roku wiedzą o kim piszę(jeźeli to kiedyś przeczyta to go pozdrawiam).potem było już tylko gorzej

alfa i omega

czolem synowie kurzu i wiatru czyli TUMANY niech zgadne co sie tam dzieje 11 zeta na godzine nowi robia bez ubezpieczenia wielki brygadzista który uwaza sie za brygadziste kazdy robi sobie z niego zlewke, jalmuzne za grudzien dopiero dostaliscie w kwietniu utrzymujecie 2 smiesznych kierowników szwagrów bóg wie kogo jeszcze i folksdojcza zapomnialem wcale sie nie dziwie glupoty ludzkiej robilem w 3 polskich[zlodziejskich] firmach wszedzie gdzie bylem przyglupy gnali robili za 4 a pieniadze te same ale co najwazniejsze powiedz mu zeby zmienil robote to jakbys dal mu w ryja albo obrazil jego matke tacy fachowcy np slysze od jakiegos bejoka ja jestem tigowcem to ja mu mówie wez te swoje uprawnienia i jedz za granice zamknol sie od razu takze utrzymujcie dalej zlodzieji którzy nurkuja na wyspach a który jest jak jest ubezpieczony niech idzie do ZUSU czy ma skladki odprowadzane.teraz ja 50 zeta na godzine pelne ubezpieczenie zadengo przyglupa polskiego przy sobie nie mam[kapusia] a i jeszcze 1 bylem swiadkiem jak 1 pochlal na weselu a w poniedzialek rano kryl sie przed nurkiem jakby ukradl mu 100 tys albo zrobil mu krzywde 100 lecia nastepni debile którzy po 3 latach odkladania jalmuzny pokupili auta i sie podniecaja który lepszy jak oni to mówili podniósl poprzeczke [oczywiscie kawalerzy bo jak by mieli dzieci to by im braklo do 1 pewnie]i pozdrówcie tego ciula z Myslenic który mnie straszyl zwolnieniem ze sobie wypilem z kolegami a po za tym mozecie mu powiedziec ze nie tacy mnie straszyli takze powodzenia za 11 zeta albo robienia za darmo tak tylko koncza nieudacznicy i co szczekaja kim to on nie jest no ale ja na to nic nie poradze stracilem tam 1,5 miesiaca ale wiedzialem do czego sie pcham no ale wiem ze wiecej moja noga juz nigdy nie postanie u jakiegos polskiego zlodzieja

kix

Wasyl' a czy możesz ich polecić wogole są wypłacalni pod tym względem?

Wasyl

Zależy z czego.Z pracy wykonywanej tak bo robilłem to co lubię i robię w dalszym ciągu.Jeżeli chodzi o kasę to faceci o pieniądzach nie dyskutują,ale by zaspokojić twą ciekawość to odpowiem tak; poproszę o inny zestaw pytań.

kubik

to nie wazne czy zarabiales czy nie zapomnieli ci powiedziec ze zarobisz 2500 tysia w dwa miechy bo nie przyszly przelewy bo sramto tamto nie ma pieniedzy gluwny zlodziej wyda na nurkowanie na jakiejs wyspie niz tobie zaplaci [tak bylo za mnie]ale kraj wolny twoja wola no i oczywiscie na czarno

kubik

zwolnilem sie sam bo nie bede robil na szwabów szwagrów w biurze kierowniczka za 11 zeta bez ubezpieczenia 2500 to ja biore dzisiaj tyle chorobowego nie robiac ani godziny

KUBIK

kolejny deb.....l na twoim miejscu robilbym za dziekuje a nie pisalbym idiotyzmów

Pracowałem tam miesiąc, pracodawca podejmuje próby wysyłania ludzi na montaż/poprawki pociągiem, kpina! Brak kasy na wypłaty czekanie po miesiąc i wymówki w stylu że pieniądze jeszcze nie przyszły... Poprostu brak jakiejkolwiek odpowiedzialności. Na temat pracujących tam ludzi się już nawet nie wypowiadam... Pozdrawiam, i radzę omijać szerokim łukiem bo mogą być z tego tylko dodatkowe problemy.

gość

Nie polecam, firma nie wywiązuje się z płatności twierdząc że "przelewy zostały wstrzymane". Zanim zacznie ktoś współprace z tą firmą niech najpierw porządnie się zastanowi!

Zostaw merytoryczną opinię o Inox Dual Projekt Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Inox Dual Projekt Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Inox Dual Projekt Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Inox Dual Projekt Sp. z o.o. sp.k.
2.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Na Załęczu 4A
    31-587 Kraków
  • NIP: 7773225638 KRS: 0000420296

Inox Dual Projekt Sp. z o.o. sp.k.