Opinie o Puro Hotels Sp z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Puro Hotels Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Puro Hotels Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Puro Hotels Sp z o.o. w Warszawa

Ania Wrocław

Nie polecam pracy w hotelu Puro jako pokojówka bardzo mało płacą ciągle wymagają czegoś więcej zostałam zwolniona przez to że powiedziałam prawdę wypłata za cały miesiąc bardzo mała przy wymaganych obowiązkach nowi pracownicy szybko rezygnują z pracy ciągły brak pościeli ręczników zbieganie z góry na dół i proszenie dziewczyn o podzielenie się rzeczami brak organizacji nigdy bym już tam nie wróciła

@Maja

Nie są wyolbrzymione, kelnerów dłużej pracujących niż rok to mogłabyś policzyć na rękach

Gosia Nowy wpis

Puro hotels prowadzi rekrutacje na stanowisko stażysty w dziale księgowości w Warszawie. Jakieś opinie o atmosferze? Jak z ilością pracy na niepełny etat?Zarobki?

Tfffs
@Ania Wrocław

Widzę, że nic się nie zmieniło :D miałam tak samo z 2 lata temu, zwykli (usunięte przez administratora)

@Tfffs

Faktycznie jakoś dziwnie to zorganizowane, czemu po prostu połowy z potrzebnych rzeczy nie dadzą do góry? Kto tym zarządza?

Puro Gdańsk
@Ania Wrocław

Potwierdzam opinie w Gdańsku tak samo , jesteś ok jak klakierujesz kierownictwu. Nie szanuje się pracowników chociaż ciągle odchodzą. Nie lubią jak masz swoje zdanie. Ogólna porażka, szkoda czasu na pracę w Puro. Są bardziej przyjazne firmy.

@Puro Gdańsk

To ja się tylko tak zastanawiam odnośnie tego co padło to skąd tych nowych tak stale niby biorą skoro podobno wciąż odchodzą? Te rotacje nie są odrobinę wyolbrzymione?

:) Nowy wpis
@Maja

Administrator Nowy wpis

Firma Puro Hotels Sp z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Księgowa. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Xyz Nowy wpis

NIE POLECAM !!! stawka to jakaś kpina za przepracowane 2 dni nalzalo mi się 35 zł? Śmiech na sali naprawdę trzymacie się od pracy pokojówki w tym hotelu z daleja

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Puro Hotels Sp z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodszy Kontroler Finansowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krk

Praca w HP Kraków to porażka. Od kierownictwa monitorującego ruch pracownika po wysługiwanie się innymi. Pomiatają nami jak mogą i naciągają przepisy prawa pod siebie. Na kuchni odszedł szef bo takie mieli widzimisie. W hk istny (usunięte przez administratora) bo dziewczyny drą jadaczke na pół hotelu. Góra tylko grzeje (usunięte przez administratora)i śmieje się w twarz zwykłemu pracownikowi. Na recepcji przemial ludzi, na kuchni tabaka i nie ma komu robic Omijać szerokim lukiem

@Krk

No dobra jak to czytam zastanawiam się co na o wszystko goście hotelu, no chyba że to jakoś maskowane jest czy coś? Zastanawia mnie ten aspekt związany z pomiataniem i naciąganiem przepisów prawa. O co z tym chodzi?

Tfffs

Najgorsza praca na świecie. Nigdzie nie spotkałam się z tak okrutnym traktowaniem pracownika, jak w tym żałosnym pożal się Boże hotelu. Koordynatorka to zwykła (wiadomo) ;) Szefostwo również ;) Stawka to jakaś kpina! Takie traktowanie pracownika nadaje się do zgłoszenia. Po opiniach widzę, że w Warszawie i we Wrocławiu jest tak samo, wszystkie hotele Puro są siebie warte ;) róbcie tak dalej, a sami będziecie zasuwać. Oby zamknęli ten (usunięte przez administratora)

Nobi

Zdecydowałam się na szkolenie po kilku podobnych wizytach w innych hotelach. Pracowałam 3 miesiące i jak dla mnie ok. Zarobki w porównaniu z innymi hotelami są duże. Ja zarobiłam okoł2 tys. Ale nie pracowałam codziennie. Dziewczyny potrafią wyciągnąć spokojnie 3 tys. Poza tym wszystko ok wypłata na czas. Pytałam czy mogę wrócić w roku szkolnym i bez problemów.

Bronisław
@Nobi

A powiedz, jak wyglądają relacje z przełożonymi, ich wymagania? Kilka osób zarzuca tutaj, że kasa jest zbyt mała w porównaniu do wymagań. A jak to wygląda z Twojej perspektywy?

Aleksandra
@Nobi

Możesz powiedzieć jaką miałaś umowę na te 3 miesiące i czy podczas podpisywania umowy pracodawca wiedział, że to tylko taka tymczasowa praca?

Descanting the Insalubrious

Zenada..... PURO HOTEL wciaz szuka na stanowisko pokojowych. Reklamuje sie ATRAKCYJNYM, KONKURENCYJNYM WYNAGRODZENIEM (usunięte przez administratora) "NAJELPSZE WYNAGRODZENIA NA RYNKU". SMIECH NA SALI! Zaap;ikowalam zwabiona takim opisem i okaalo sie....... ze dniowka to 100zl :) oczywiscie 100zl za 15 pokojow...... no po prostu rece mi opadly! Jasne, osoba, ktora pracuje na stanowisku 2 lata zrobi i wiecej w ciagu 8 godzin (jesli dobrze pamiwetam kazdy doatkowy pokoj 6zl), ale przez pierwsze 3 miesiace jest to nierealne.... 15 pokojow zajmie minimum 10 godzin. Tutaj podkresle wyjatkowo laskawa koordynatorke: "oczywiscie zdajemy sobie z tego sprawe, dlatego przez pierwsze 3 dnia nowe osoby sprzataja 12 pokojow"........................................ i wlasnie dlatego wiecej mnie juz tam nie bylo :)

Dawid
@Descanting the Insalubrious

Według Ciebie ilość obowiązków jest nieadekwatna do wynagrodzenia, ale nie dodałaś, czy pracodawca oferował dodatkową premie za dobrze wykonane obowiązki lub inne benefity, które mogłyby podnieść wysokość pensji. Możesz napisać więcej szczegółów dotyczących warunków pracy?

@Descanting the Insalubrious

Też tam pracowałam i nie polecam nikomu malo płacą a bardzo dużo wymagają

Weko

Zostałam zwolniona w trakcie pandemii. Tyle w temacie traktowania pracowników.

Iwona

@Dominika bardzo się cieszę, że pracodawca jest dobrze oceniany i firma ma pozytywne opinie. Wspomniałaś, że trzymacie kciuki żebyście przetrwali pandemię. Czy wpłynęła ona w jakiś sposób na firmę i jej pracowników? Są jakieś problemy?

Dominika

Bardzo dobrze oceniana firma na portalach branżowych. Jest to dobry pracodawca a teraz wszyscy trzymamy kciuki żebyśmy przetrwali pandemię.

xyz

Zgadzam się w 100% z wpisem poniżej. Dniówka to śmiech na sali, a praca pokojówki jest bardzo ciężka dla początkującej osoby. Oczywiście szukają najlepiej uczniów/studentów, żeby zaoszczędzić.

Patrycja

Czy Puro Hotel poszukuje w tym momencie nowych pracowników? Czy ktoś z zaglądających tutaj osób może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Hotelu? Każda informacja będzie cenna dla osób, które są w trackie poszukiwania pracy.

dg

@hgvjhxkl faktycznie na tym stanowsiku nie jest to specjalnie zaskakujące :) poza tym co wymieniłaś szukają też hosta do Pozniania czy concierge do Wrocławia

alina

Średnio, fajna praca, bo czas szybko leci, młody zespół więc fajna atmosfera. Ale brak elastyczności, to ty musisz się do nich dostosować a nie oni do ciebie, masz być w pracy i koniec bez względu na powody.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Puro Hotels Sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Puro Hotels Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Puro Hotels Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Puro Hotels Sp z o.o.?

Puro Hotels Sp z o.o.