Opinie o Axom Bau w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Axom Bau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Axom Bau o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axom Bau w Gliwice

S K Nowy wpis

Nie wysyłajcie mężów z tej firmy,jeśli chcecie mieć męża .Wiem co mówię znam to z autopsji .Mężowie szybko znajdują sobie młode kochanki z którymi żyją i traktują je jak żony dając kasę ,wycieczki,prezent.Burdelów też nie brakuje.Po powrocie mają tak zjarany mózg że nawet dzieci ich nie interesują.Zaznaczam że mąż wyjeżdżał za granice z wielu firm a tylko w tej firmie dzieją się takie rzeczy .Może dzięki temu wpisowi uratuję choć jedno małżeństwo.

Normalny Polak

Pracowałem w fimie Neobudma mając stawkę 10 euro na godzinę a jakieś pajace straszyli mnie że mnie zwolnią :) w tej firmie ze starszych pracowników to wszyscy alkoholicy jeden na drugiego daje tak że jak chcesz pracować musisz dzwonić do biura i podpieprzać innych gadając (usunięte przez administratora) na drugiego, ja tego nie robiłem dlatego musiałem odejść. Januszki chujuszki Liszki do zwolnienia Sajda psychol z chorą głową wykruszają ludzi nie wiadomo dlaczego sami nic nie robią szukają wafla na budowie. Nie polecam firmy bo jest źle zarządzana jak by nie tacy ludzie Neobudma miała by 300 pracowników jak nie więcej a tak będzie raczej to spadać bo nikt jak murzyn z mobbingiem w pracy nie będzie pracował za taką stawkę. Nie polecam z całego serca Pozdrawiam normalnych Polaków którzy jadą zarabiać a nie walczyć ze sobą u Niemca ludzie ogarnijcie się :)

Szymon też powie!!!!! Nowy wpis
@Normalny Polak

Popieram słowa przedmówcy z całą odpowiedzialnoscia. Firma psuje sobie dobre imię mając takich ludzi jak ma obecnie! W innych firmach nawet dnia by ich nie trzymali.

Były pracownik Nowy wpis
@Szymon też powie!!!!!

To nie jest firma Neobudma tylko Alkobudma. Tego nawet firma nazwać nie idzie

Pedro

Powiedzcie czy teraz firma wysyła do pracy za granicę? Jakie zarobki można wyciągnąć?

Wielka stopa Nowy wpis
@Pedro

Tak wysyła 12-13 euro za godzinę zapraszam do nas.

Normalny Polak

Administrator wyrzucił najważniejsze ,tutaj ludzie kłamią ci co dzwonią do biura to dobrzy konfabulacji ludzie bez honoru i zasad najpewniej alkoholicy którzy patrzą na swoją pupę i za euro zrobią gałę nawet dla Niemca. To najgorszy sort Polaków bo jak takich nazwać nie oszukujmy się z takimi pod ścianę jak kiedyś Niemiec stawiał nas pod ściana tak teraz ty kretynie walczysz z rodakiem u nich w kraju. To kim ty jesteś ? dla mnie zerem! i na pewno nie Polakiem.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Axom Bau? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Operator żurawia

Dla mnie normalne za granicą w pracy jest zarabianie minimum 3 tyś euro, np w tej chwili wychodzę 1000euro tygodniowo 10h dziennie soboty 5-6 i to jest normalne. Do pracy jeżdżę sam ok 10km i mieszkam sam i cisza i spokój, żadnych problemow a jak ktoś ma mały móżdżek to tym polaczkowatym cwaniactwem tylko się posługuje, bo na więcej go nie stać. Ale ludzie się dają łoić i robią bo im ciężko gdzie indziej poszukać i tacy potem się na nich dorabiają. Firma nie wiem czy jeszcze istnieje ale odradzam chyba że ktoś jest totalnym idiotą lub chce zobaczyć i przekonać się na własnej osobie jak to jest być robionym w ciula. Wszyscy ludzie którzy przyjechali po przyjeździe chodzili wściekli i zgrzytali zębami ze złości, ja 3 miesiące się męczyłem i sam nie wiem czemu tak długo. Także końcem końców - (usunięte przez administratora) i się nie zastanawiać.

Operatorżurawia

Najgorszy koszmar jaki w życiu przeszedłem to właśnie w tej niby firmie. Bilet na wyjazd na własny koszt, tzn mieli zwracać ale jak dałem łysemu to mnie wyśmiał. W drugą stronę to samo. W piątel o 13 dostałem tel. Że jadę na urlop- kiedy? Dzisiaj,- a kiedy mam busa? - musi sobie pan zamówić Ha! Śmiać się czy płalać. Stawka 14,70 - po przyjeździe 8, wypłata 1400euro dla porównania w polsce mam 25zł/godz 250h = 6250 bez pierdolenia a tu na każdym kroku robią cię za ciula i wliczaką ci w zarobki zwrot podatku i k.g. jal ktoś ma dzieci. Jakaś paranoja. Omijać z daleka albo jeszcze z dalsza.

Operator żurawia
@Operatorżurawia

Pietruch83@poczta.fm

Hanna

@staszek 62 mógłbyś powiedzieć jednak coś więcej na ten temat? Jednak to co dla Ciebie jest normalne, dla innej osoby wcale takie nie musi być. Warto więc podać bardziej konkretne informacje. Czy dobrze rozumiem, że Ty nie masz zastrzeżeń do Axom Bau? Warto o tym napisać.

Hanna

@Operatorżurawia czy dobrze rozumiem, że warunki zatrudnienia na miejscu nie zgadzały się z tymi jakie były zaproponowane przed wyjazdem? Ktoś jeszcze może powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy były one podobne, czy jednak wyjazd odbył się bez komplikacji?

staszek 62
@Hanna

Hanna normalnie

Hanna

Czy firma organizuje jakieś imprezy integracyjne, wyjazdy dla swoich pracowników?

Henryk

Widać, że masz wysokie mniemanie o sobie @viking skoro nazywasz innych ludzi zerem..sorry firma daje szansę wyjazdu a kto z niej skorzysta w 100% to już jego sprawa. Co do tego, że firm pójdzie na dno wątpię bo cały czas realizują nowe projekty. Pozdrawiam

to i tamto

Firma Axom Bau zmieniła zazwe na Neobudma z siedzibą w Warszawie. Przypyszczam ze zmiana nazwy firmy zarejestrowanej w 2014.02.13 ma na celu utrudnienie organom scigania z polski i zagranicy odszyfrowanie prawdy. Duzo firm tak mataczy fakty

endriu

Pracowałem w Holandi i nie mogę nic powiedzieć złego na Szefa,było super.P Sylwku pozdrawiam P

jarecki

pozdrowionka dla harnasia

DJ

Ukraińcy nie przeszkadzają , sprzątać tez ktoś musi. Stawki mogą być lepsze , zwalniają się dobrzy pracownicy to szef aby ich zatrzymać stawki podnosi strach mu w gacie wchodzi ,!!! Co do biura to jest dobrze załatwisz pogadasz i tyle i tak nie maja zdania . Lale i długonogie blondyny to w burdelu wiecie gdzie ha,ha

To prawda ,oszukuja na kazdym kroku,teraz ukrancow pozatrudniali za marna kase bo oni o swoje nie beda sie upominac a swoim zabiera ci godziny ktorych brakuje,za godzine placa mniej iz obiecuja ,do POlski zjazg na bezplatym jestes a urlop za zeszly rok do dzis nie zaplacili,najbardziej obiecuja a nic dobregoz tego nie ma -kto sie szanuje i ma pojecie do roboty to sam sie zwalnia a nie na szefow robil bedzie,baby w biurze zmieniaja jak rekawiczki-bo nic konkrenego nie umia,

Anakonda

Ja już tutaj pracuje kilka miesięcy i jest nie złe . Praca na budowie wiadomo ciężka szkoda ze szef nie rozumie pracy w zespole jak się zgrany i wiemy co kto potrafi to on nas przerzuca na inne budowy. Budowa na tym cierpi o my . Mieszkania trochę nie komfortowe no i brak meldunków . Był raz taki starszy pan i chciał nas meldować ale coś nie wyszło . Ja tam nie mam nic lepszego i tu siedzę . Dzieci chcą jeść !!!!

wit

Marko nie przesadzaj z tą prawdą.owszem nie wszystko jest idealne i zawsze może być lepiej.mnie szczegolnie denerwują te urlopy,tzn.niby zaplanowane a i tak zawsze coś nie tak,albo szef dzwoni z prośba o przelozenie albo z biura o szybszym wyjezdzie.suma sumarum nie jest tak źle jak to opisują.

marko

nareszcie ktoś prawdę napisał. Wujek pełen szacun dla Ciebie. mialem jeszcze problem z wypłata L4,szefo nie chce placic.

Wujek

Stan powiem Ci jak jest naprawde. Stawki ok 9 euro za godzine.urlopy masz w domu bezpłatne,czasami przymusowe.urlop za Holandie juz drugi rok nie wyplacili.godzin przewaznie brakuje.za przewozy placisz sam.mieszkanie placi firma.w tamtym roku obcieli mi z wyplaty 400Euro i do dzisiaj nie zwrucili.o buty nie morzna sie doprosic.teraz wyplaty placa na raty.dziesiatego nigdy nie ma pieniedzy na koncie.ja pracuje bo nic lepszego narazie nie mam.wiem ze pare osub szuka innej roboty nawet mi dawali kontakty gdzie moge zlozyc swoje sivi.ludzie sa ok.

Stan

Witam. Czy moze mi ktoś powiedzieć jak jest naprawde w tej firmie.mam jechac do roboty i nie wiem co myslec po tych wpisach.czy rzeczywiscie takie cuda wyprawiają z pracownikami.nie interesuje mnie opinia szefa w wielu postaciach tylko ludzi ktorzy pracuja na budowach

Zostaw merytoryczną opinię o Axom Bau - Gliwice

• Jak się pracuje w Axom Bau?

Zobacz opinie na temat firmy Axom Bau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Axom Bau
2.3/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Górnych Wałów 38 lok. 1
    44-100 Gliwice