Agencja Pracy POLONICA

Wrocław

Opinie o Agencja Pracy POLONICA

Arek 2014-11-03 15:14
A dlaczego tylko 400 Euro ?? Moja zona tez tam i jest bardzo zadowolona, lekka praca, duzo godzin i fajna grupa. Dlatego dziwie sie ze tak malo zarobiles..
Arek 2014-11-14 15:50
Nie mogę powiedzieć ile zarabia, bo to niezgodne z portalem ale jest zadowolona. bez niemieckiego jest. ona pracuje w zerbst, pojechała z grupą. Pani z Polonici, ktura ja przyjela bardzo mila, dzwoni i pyta, czy wszystko ok z pracą. Warunki w porzadku. dobra firma
ww 2014-12-23 13:37
witam , a może pracuje ktoś z Państwa jako zbrojarz ,widziałem ogłoszenie na prefabrykacje i zastanawiam się czy zgłosić się ,boję się żeby nie było lipy ,proszę o jakieś wskazówki
dekarz 2015-01-05 17:10
czy jest jakas osoba ktora pracowala jako dekarz w szwajcarji lub w niemczech? chcialbym sie dowiedziec czy jest to rzetelna firma i czy pracuja jacys polacy? i jakie sa tam warunki?
MANIEK 2015-01-05 17:18
tak pracowalem w obu miejscach i było ok było nas 10 w czym 6 polacy
dekarz 2015-01-05 17:32
a jak z zarobkami i jak z jezykiem ?
Tomek 2015-01-09 17:49
jestem dekarzem pracowałem 6 miesięcy przez Temporaerbuero - jak wszędzie są plusy i minusy ale jeśli jesteś rzeczywiście profi w swoim fachu to jest dobrze - pokaż mi gdzie w Polsce zarobisz 32 CHF brutto za godzinę i sowita premia na Święta
lolo 2015-01-10 16:51
Byłem w Szwajcarii przez Polonicę. Tam pracodawcy są bardziej wymagający, trzeba się cały czas starać żeby się utrzymać na dłużej w jednym miejscu. Co jest tu ważne - oni nie będą utrzymywać ludzi którzy nie znają się dobrze na robocie i za dużą gadają na budowie - przy mnie wielu polaków, włochów i słowaków się przewinęło. Język też trzeba znać - choćby dlatego że musisz np. sam założyć konto w banku czy załatwić swoje sprawy z pozwoleniem na pobyt w urzędzie itp., tam nikt nie zaprowadzi Cię za rękę.
marcin 2015-01-11 12:25
polonica załatwiła mi prace w Dortmund, terminowe przelewy, zakwaterowanie ok miałem pokój w mieszkaniu, moge powiedziec ze porzadna firma dlatego wracam w lutym. Ja mam umowę z niemieckim pracodawca, polonica tylko załatwia robotę i pomaga jak coś potrzebujesz a nie znasz dobrze jezyka a tak to wszystko podpisujesz z niemcami
maniek 2015-02-01 12:48
wrocilem do Szwajcarii dzieki Pani z Polonica - dziekuje i polecam :-)
cris 2015-03-10 09:54
Pracowalem na stanowisku dekarza w Niemczech wszystko git wypłata trochę późno ale zawsze przed czasem stawka może być no i diety dochodzą także wypłata na miesiąc całkiem fajna trzeba niemiecki trochę znać i można jechać
dachdecker 2015-03-30 19:57
Cris mógłbyś napisać jakie warunki mieszkaniowe i za ile nocleg.No i oczywiście ile wychodziłeś na ręke. Z góry dziękuję za odpowiedz.
peka 2015-04-04 13:25
Pracuję jako elektromonter w Szwajcarii. Stawka 33 CHF/h plus dieta. Mieszkanie jest w pensjonacie - jak większość Polaków tutaj. Ja mogę polecić kontakt z tą agencją. Pozdrawiam Panią A.
kiro1 2015-07-06 18:27
polonica to pośrednik tak naprawdę to agencje zagraniczne cię zatrudniają,Polonica współpracuje z uczciwymi agencjami płacącymi na czas tyle ile jest na umowie,pracuję dzięki agencji w Szwajcarii i sobie chwalę kumple zresztą też.moja ocena skali 1-10 to 9.POZDRAWIAM
LAZLO 2015-07-18 12:32
cześć, orientuje się ktoś czy można wyjechać do Szwajcarii z tą firmą bez niemieckiego ale z dobrym angielskim? Czy Szwajcarzy chcą rozmawiać po angielsku?
lukas 2015-07-28 09:42
witam. wlasnie wrocilem z Niemiec na urlop. obiecalem ze jak bedzie wszystko ok. z praca, to napisze cos dobrego na temat agencii polonica. Wszystko bylo zgodnie z umowa. raz dostalem przelew jeden dzien po terminie, ale nie wiem czy bank nie zwinil! polecam agencje polonica !
mundek 2015-08-06 21:41
czy ktos jedzie w przyszlym tygodniu do Szwajcarii, mam wolne auto i mogę zabrac
waldek 2015-08-08 21:24
witam. a dokladnie w ktory dzien pojedziesz i jaki kanton ? poazdrawiam
artur 2015-12-14 17:39
Wszystko w jak najlepszym porządku!! Byłem w Szwajcarii przez parę miesięcy i właśnie wróciłem. Mogę polecić współpracę z Polonica. Dziękuję za wszelką pomoc i mam nadzieje na kolejną udaną współpracę od nowego roku. Pozdrowienia, Artur
luck 2016-02-25 17:43
no i gitara
pawo 2016-03-01 22:00
Świetny kontakt z panią koordynator, praca na miejscu taka jaką szukałem, dlatego wróciłem od lutego do tego samego pracodawcy. na samym początku warunki mieszkalne mialem nienajlepsze ale po tygodniu dostałem nowe lokum. jak juz mam pozwolenie B to o wiele łatwiej wynająć własne Whg. ogółem mogę powiedzieć jestem zadowolony i polecam
ider 2016-03-07 21:40
leaon to może źle szukasz: ) Agencje pracy raczej zajmują sięmałymi robótkami, gdzie można szybko znaleźć pracowników. Czy ktoś już z nimi tego stoalrza na rozmowie rekrutacyjnej omawiał?
klus 2016-03-12 21:48
na jakim stanowisku pracujesz @pawo, zadowolony jesteś z zarobków jakie osiągasz i bardzo mnie ciekawi czy wymagana jest w Twojej pracy dobra znajomość języka,
gama 2016-05-05 21:16
Polonica ma ostatnio bardzo ograniczone zapotrzebowanie na pracowników. Nie dziwi was to, że tylko spawaczy poszukują?
Nowy 2016-12-05 17:45
Witam! Czy ktoś był/jest ostatnio w Austrii z tą agencją? Stanowisko obojętne chodzi mi o warunki pracy, mieszkania i ogólne wrażenie z pracy tam.
Piotr 2017-01-02 14:34
Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2017.
Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy w roku 2016 i jeśli byłaby możliwość wyjazdu w styczniu to jestem dyspozycyjny i mogę wyjechać w tym sezonie bez żadnego problemu.
Duduś 2017-01-12 12:59
Bobi szukaj pracy gdzie indziej. Na Twoje miejsce są chętni, nie musisz sie tak martwić o firmę. Polonica poradzi sobie bez najmniejszego problemu i przypuszczam, że bez takich pracowników będą mieli mniej zmartwień. Ja sam mam pytanie czy ktoś wie o wyjazdach do Austrii?
Adam 2017-01-21 02:45
Ze współpracy z polonica we Wrocławiu jestem zadowolony i mogę polecic. Robiłem w szwajcarii jako dekarz przez ap Polonica i wracam w tym roku od marca. Pozdrawiam
Adam 2017-01-21 02:45
Karol 2017-02-02 13:10
Ktoś może wie o wyjazdach do Niemiec za pośrednictwem Polonici? Już niejednokrotnie wyjeżdżałem z nimi za granicę i nigdy nie miałem żadnych poważnych problemów. Jakieś drobne sprawy to zawsze mogą się wydarzyć ale generalnie było spoko. Polecam jesli ktoś chce pracować za granicą.
Stanisław 2017-02-08 18:40
Witam. Jedzie ktoś na poniedziałek 13.02 w kierunku Basel? Wracam do pracy i chętnie się zabiorę z kimś.
Dodek 2017-02-19 14:40
Bardzo dobra agencja pracy, pełen profesjonalizm,super!!
Hanna 2017-02-28 13:37
Ostatnio pojawiły się nowe oferty pracy na stanowisko Agencja Pracy POLONICA! Będziecie aplikować? :)
pawel 2017-02-28 15:39
Witam, jestem stolarzem z długoletnim stażem budowa i montaż mebli, podłogi, montaż drzwi i okien, praca z drewnem z obsługą maszyn również cnc. interesuje mnie praca w Szwajcarii. Jeśli mają panstwo oferte pracy dla mnie proszę o kontakt na maila
pawoservice@gmail.com
Hanna 2017-03-01 09:35
@Pawel, myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby skontaktowanie się z Agencja Pracy POLONICA bezpośrednio i zaprezentowanie im swojego CV. Z pewnością znajdzie się coś ciekawego dla Ciebie! Powodzenia :)
Marcin 2017-04-20 16:22
Pracuje w Szwajcarii dzięki polonice, praca najlepsza jaką do tej pory miałem dlatego z chęcią wystawiam pozytywa i tym samym dziekuje za wsparcie i znalezienie roboty dla mnie. Zaryzykowałem bo zrezygnowałam z pracy u szwaba u którego robiłem kawal czasu ale warto było podjąć ryzyko. Na poniedziałek po urlopie wracam z powrotem do Switzerlandu. Co do warunków mieszkaniowych to na początku pokój w gasthofie miałem skromny ale, teraz sobie wynająłem wspólnie z kolegą mieszkanie bo mimo że nie należę do ludzi specjalnie wybrednych to jednak wynajem chaty zawsze lepszy niż pokoj pracowniczy ale to już sprawa indywidulna. Za robotę dziękuje i polecam firme
trejnor 2017-04-20 21:36
Może ktoś powiedzieć coś więcej w temacie pracy w Szwajcarii? Czy tam jest robota też tylko dla stolarzy? Jak wyglada dojazd na miejsce? Ile można zarobić? Chcę jechać przez tą agencję bo wiem , że potrafią dobrze zorganizować wyjazd, zakwaterowanie.
Anitadobre 2017-05-03 19:47
https://loveawake.ru - Знакомства в Зарафшане. Сайт знакомств в Зарафшане бесплатно, без регистрации, для серьезных отношений.
Krzysztof 2017-05-25 13:03
Zarobki w Szwajcarii są bezkonkurencyjne ale trzeba być fachowcem w tym co się robi i znać język, inaczej nie ma o czym mówić. Ja osobiście jestem zadowolony
Duduś 2017-05-25 21:49
Dzięki Agencji Pracy POLONICA mogłem sobie dobrze zarobić. Mam nadzieję, że jeszcze z nimi popracuję.
Hanna 2017-05-26 08:49
@Marcin to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Podsumowując, podczas wyjazdu można liczyć na wsparcie Agencja Pracy POLONICA? Jesteś zadowolony z pracy i możesz polecić współpracę z Agencją innym?
elektryk 2017-05-26 18:27
Czy ktoś się wybiera do Stuttgartu w tą niedzielę?
Milo 2017-05-28 14:56
Kontakt z koordynator z Polski bardzo dobry, jak miałem jakieś zapytania albo czegoś nie byłem pewien z dokumentacji z gemeinde to zawsze moglem liczyć na pomoc. W pracy jak to w pracy. z początku miałem pod górke bo byłem na budowie ze włochem w teamie który nie znał się na robocie i musiałem poprawiać po nim ale jak kierownik mnie poznał i zobaczył moje wykończenia to zabrał mnie na inną baustele gdzie robię bez pomagiera i jest dobrze
Hanna 2017-05-29 10:23
@Milo to dobrze, że byłeś zadowolony. Podsumowując polecasz współpracę z Agencja Pracy POLONICA innym?
Piotrek 2017-05-29 21:17
Pracuje ktoś jako GLAZURNIK przez polonica w Szwajcarii może jest jakieś zapotrzebowanie może ktoś coś wie z nam niemiecki trochę hiszpański BOGATE DOŚWIADCZENIE ok 15 lat tylko płytki w tym w Szwajcarii auto narzędzia profesjonalne obecnie pracuje w Polsce
Hanna 2017-05-30 09:18
@Piotrek oferty pracy Agencja Pracy POLONICA możesz znaleźć w Serwisie GoWork.pl - http://www.gowork.pl/praca/agencja-pracy-polonica;pr
Jerzyk 2017-06-21 10:23
Jaka jest przyczyna, że agencja ma tak duże zapotrzebowanie na hydraulików? Czyżby dostali roboty za granicą? Może ktoś ma więcej szczegółów w tym temacie i mógłby podzielić się informacjami, inni mogliby również skorzy strać z okazji. Czy tylko takie mają potrzeby?
Staś 2017-08-10 22:02
Bardzo cenie sobie kontakt z panią koordynator z polonici i zawsze będę polecać bo jest fair
Ochotnik 2017-08-11 21:50
Tak mało wpisów jest na tym wątku. Jaka jest tego przyczyna? Wakacje odciągnęły od komputera czy też dobrze dzieje się w firmie i nikomu nie chce się pisać? Może mi ktoś powiedzieć po co tak dużo regipsiarzy potrzebują?
Hanna 2017-09-04 14:36
@Staś co możesz powiedzieć o współpracy z Agencja Pracy POLONICA? Podzielisz się swoimi doświadczeniami? Na jakim stanowisku pracujesz? To ważne informacje dla osób nowo zatrudniających się do tej firmy.
Zostaw swoją opinię o Agencja Pracy POLONICA - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy POLONICA