MONT-CHEM Sp. z o.o.

Opinie o MONT-CHEM Sp. z o.o.

andrzej 2015-12-15 11:34
witam mam pytanie czy ktos pracowal przez firme zewnetrzna dla Mont Chem? jezeli tak to jaka?
Bobo 2016-01-20 20:24
Miras i co im (usunięte przez administratora) odpowiedziała?Ciekawi mnie,bo ja czekam na pieniądze za październik i listopad.Chociaż tracę już nadzieję.
arek 2016-01-25 12:55
A wiecie jak ta nowa spółka się nazywa,bo ja podejrzewam -set doradztwo personalne ,ale pewien nie jestem
asus 2016-02-18 19:56
Odradzam odradzam odradza omijać, szkoda nerwów
Welder 141 2016-08-10 08:13
Najgorsza firma w Płocku pod każdym względem /i najbardziej znana- oczywiście z negatywów/
3e4r 2016-08-14 16:49
hej a nie wiecie czy będą tutaj może jakies rekrutacje się pojawily w najbliszym czasie u nich ?dzieki
Wola Łącka _Sołtys 2016-10-22 16:50
A ten Hotelik to już został zamknięty podobno
aneta@wir.pl 2017-01-24 20:05
Witam!
Mam gorącą prośbę do osób pracujących w tej firmie. Wykonałam dla nich projekt, ale kontakt się z nimi urwał i nie mogę dodzwonić się ani do p. Krystiana ani Krzysztofa K.
Czy ktoś z Was byłby tak miły i podał aktualny numer do nich lub powiedział gdzie mają teraz biuro?
Proszę o kontakt osoby posiadające jakieś informacje na adres anetaMAŁPECZKAwirKROPApl
Zostaw swoją opinię o MONT-CHEM Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MONT-CHEM Sp. z o.o.