Opinie o Posti S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Posti S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Posti S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posti S.A. w Warszawa

AAA Nowy wpis

Całkiem poważnie są tu osoby pracujące po 20 lat w magazynie? i co za taki staż przysługuje? Właśnie oferta od paru dni jest widoczna i już myślałem nad nią. Teraz niedawno ktoś tutaj odniósł się do atmosfery. a co z pozostałymi warunkami? Jak duży ten magazyn, jak jest wyposażony? I czy są jakieś podwyżki?

Sowae Nowy wpis

Witam. Słuchajcie nie tacie czasu na tą firmę.... Tam pracują smi ludzie bez wartości, oraz rozwoju osobistego. Dyrektor to nie jest żaden dyrektor, tylko zwykły (usunięte przez administratora)ponieważ sam nic nie może zrobić. Bo nawet nie ma głosu, tylko musi robić to co mu każą. Tam panuje sama nie dobra atmosfera. Nie którzy myślą (na magazynie) że jak robią już 20 lat to mogą wszystko, ale to nie tę czasy. Każdy jest równy. I tylko umia lizać (usunięte przez administratora) dyrektowi. Jest jeszcze wiele innych aspektów, które mógłbym wymieniać, ale szkoda czasu. Tam powinien przed wszystkim kierownika zmień ponieważ brak znajomości pracy i wogole. Nie Polecam!!!

Kama Nowy wpis

Cześć wam, wiadomo już tak ogólnie czy ten kontakt został już normalnie zawarty? I co może się dziać po roku z firmą oraz przede wszystkim z jej pracownikami? Do jakiego okresu praca była normalnie wykonywana? I która ze stron zaczęła jako pierwsza dziękować za współpracę?

herbatka Nowy wpis

Brak kontaktu z firmą "POSTI" S.A. ,wszelkie podane telefony nieaktualne ,poczta mailowa też ,jak tu myśleć o zatrudnieniu w niegdyś wiodącym zakładzie w produkcji herbat . Może ktoś wyjawi powód takiej sytuacji ?

Pracownik Produkcji

Na rozmowie pracodawca powiedzial ze jest super towarzystwo i sa premie za prace

Czy mam rodzine

Tomasz

proszę o numer kontaktowy do firmy

Halina
@Tomasz

Znalazłeś już czy w dalszym ciągu szukasz?

WITAM

DZIEŃ DOBRY CZY PRZYJMUJECIE KOBIETY DO PRACY

Stasiu 12

Ludzie słuchajcie!!! Nie tracie czasu, ani nerwów na tą pracę. Ludzie nie warto, nie polecam!!!!!!!!! ¡¡!!!!!!!!!!!

Wojciech
@Stasiu 12

No spoko spoko, fajnie że tu wpadłeś i coś napisałeś, ale szczerze mówiąc - mało wiarygodna ta opinia. Może wyjaśnisz czemu odradzasz tu pracę? Bo na ten moment niewiele wiadomo :D

Stin
@Wojciech

Mało wiarygodna ha ha dlaczego co ty gadasz?

Raf

Nie polecam nikomu tej firmy!!!!!! Ludzie są tak dziwni i (usunięte przez administratora)na prawdę brak słów. Kierowniczka, która ma wieczne wochy, jak się spytasz kiedy przyjedzie transport to jeszcze pretensje, że się w ogóle pytasz. Nie ma pojęcia co się dzieje na magazynie, jaki cudem została na tym stanowisku, na prawdę nie wiem, ale nie tracie czasu na ten (usunięte przez administratora)

Raf

Najgorsza fima w Gnieźnie.!!!! Brak szacunku dla pracowników... Sami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Mariusz

Jest ktoś może aktualnie u nich na okresie próbnym ?

Adi

(usunięte przez administratora) z tom praca magazyn ma od (usunięte przez administratora) roboty dzwigac. Worki po 60 kg. Jeszcze kontynery na lus i ukladac na palety. Przeczuty z jednej strony na druga. I robota na dwrze zima (usunięte przez administratora) z tom robota roic za 1600zl. Niech sami robia (usunięte przez administratora) z tymi herbatami mozna dosyac w tej firmie. horery

Ewcia

Pracowalaam tydz. Czasu to jest (usunięte przez administratora) za najnisza krajowa. Towarzystwo masakra mlodego pracownika traktuja jak jelenia. Niepolecam tego zakladu

admin

Warto zatrudniać się w firmie Posti S.A. Przedsiębiorstwo Handlowo-Wytwórcze Zakład Produkcyjny nr 2 na dłuży okres? Wiesz jaki typ pracowników ceni sobie szef? Dodaj swój komentarz! Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Posti S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Posti S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Posti S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Posti S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Posti S.A.?

Kandydaci do pracy w Posti S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Posti S.A.

Posti S.A.