Dolnośląskie Centrum Informatyki sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o Dolnośląskie Centrum Informatyki sp.z o.o.

admin 2015-06-24 15:04:47
Wiesz coś ciekawego o firmie Dolnośląskie Centrum Informatyki sp.z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.
adasiek 2015-10-28 08:44:23
Wykonywałem usługę dla tej firmy i do dziś nie mogę się doprosić o zapłatę, polecam omijac szerokim łukiem.
daleki 2017-01-11 15:40:21
Minęło już trochę czasu odkąd byłem zatrudnionym w tej firmie.

1. Nie zatrudniają na umowę o prace tylko o współpracę. Jednym słowem zakładasz firmę by nie podlegać kodeksowi pracy i by oni mieli z czego bezkarnie obcinać wynagrodzenie.
2. Fakt dają na ZUS ale ZUS musisz zapłacić do 10 dnia każdego miesiąca. U nich 10 jest każdym dniem po 10
3. Najważniejsza kwestia to wypłata. Nigdy nie jest na czas. Musisz wypraszać się o nią szefa. Jak już ubłagasz wysłanie przelewu to najczęściej nie dostaniesz całego tylko wypłacają w dziwnych ratach.
4. Raport. Raport który wypełniasz jest luźno interpretowany przez biuro. Wszędzie są pozakładane kamery i na tej podstawie patrzą na godziny pracy. Nie pojawisz się na kamerach obcinają wypłatę.
5. Atmosfera. Firma jest na tyle niestabilna ze każdy tam boi się o swoją pozycje w firmie. Dodatkowo są na działalności wiec pozbyć się ich można w każdej chwili bez konsekwencji wiec skutkiem tego jest wieczne kapowanie do szefa o wszystko. To sprawia ze nie można tam nikomu ufać i najlepiej z nikim nie rozmawiać.
6.Brak szkoleń czy jakiejkolwiek pomocy bo wiecznie każdy ma brak czasu i musisz radzić sobie sam.

Podsumowując

Omijać bardzo szerokim łukiem. Gdy zadzwonią nie odpowiadać praca nie nadaje się nawet dla desperatów. Dla obrazu sytuacji . Pracował jeden człowiek w tej firmie któremu szef jest winien 20 000zł i dalej mu nie zapłacił.
Zostaw swoją opinię o Dolnośląskie Centrum Informatyki sp.z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolnośląskie Centrum Informatyki sp.z o.o.