Dolnośląskie Centrum Informatyki sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o Dolnośląskie Centrum Informatyki sp.z o.o.

admin 2015-06-24 15:04
Wiesz coś ciekawego o firmie Dolnośląskie Centrum Informatyki sp.z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.
adasiek 2015-10-28 08:44
Wykonywałem usługę dla tej firmy i do dziś nie mogę się doprosić o zapłatę, polecam omijac szerokim łukiem.
daleki 2017-01-11 15:40
Minęło już trochę czasu odkąd byłem zatrudnionym w tej firmie.

1. Nie zatrudniają na umowę o prace tylko o współpracę. Jednym słowem zakładasz firmę by nie podlegać kodeksowi pracy i by oni mieli z czego bezkarnie obcinać wynagrodzenie.
2. Fakt dają na ZUS ale ZUS musisz zapłacić do 10 dnia każdego miesiąca. U nich 10 jest każdym dniem po 10
3. Najważniejsza kwestia to wypłata. Nigdy nie jest na czas. Musisz wypraszać się o nią szefa. Jak już ubłagasz wysłanie przelewu to najczęściej nie dostaniesz całego tylko wypłacają w dziwnych ratach.
4. Raport. Raport który wypełniasz jest luźno interpretowany przez biuro. Wszędzie są pozakładane kamery i na tej podstawie patrzą na godziny pracy. Nie pojawisz się na kamerach obcinają wypłatę.
5. Atmosfera. Firma jest na tyle niestabilna ze każdy tam boi się o swoją pozycje w firmie. Dodatkowo są na działalności wiec pozbyć się ich można w każdej chwili bez konsekwencji wiec skutkiem tego jest wieczne kapowanie do szefa o wszystko. To sprawia ze nie można tam nikomu ufać i najlepiej z nikim nie rozmawiać.
6.Brak szkoleń czy jakiejkolwiek pomocy bo wiecznie każdy ma brak czasu i musisz radzić sobie sam.

Podsumowując

Omijać bardzo szerokim łukiem. Gdy zadzwonią nie odpowiadać praca nie nadaje się nawet dla desperatów. Dla obrazu sytuacji . Pracował jeden człowiek w tej firmie któremu szef jest winien 20 000zł i dalej mu nie zapłacił.
"Szef" 2017-04-03 14:27
Wszystkie fakty wskazują, że Daleki to znana nam osoba, która jako jedyna w historii miała rozwiązaną umowę o współpracy w trybie natychmiastowym, i której zatrudnienie było największym błędem roku.

Mimo dwóch poważnych rozmów dalej dbał o swój oryginalny styl więc nie dało się pracować dłużej ...

A ten styl wglądał tak ...

Według CV i rozmowy rekrutacyjnej Daleki znał się na pracy, był punktualny, sumienny, chciał się uczyć ...

A w realu? Leniwy, niepunktualny, wiecznie zmęczony, nie znający się na pracy, nie chcący słuchać innych współpracowników.

Oczywiście miał też inne cechy: potrafił autem służbowym jeździć jak sportowym, potrafił idealnie zagospodarować czas pracy na zajmowanie się smartfonem, potrafił zgubić narzędzia, a nawet odzież służbową (ale to po pijaku jak tłumaczył więc trudno się czepiać...), mimo talentu aktorskiego nie lubił kamer - dlatego nie było go na nich w godzinach pracy, które podawał w raporcie....

Na atmosferę działał wprost cudownie - krzyczał do klientów, partaczył robotę, pracował w żółwim tempie, nikt nie chciał z nim pracować, a nawet padło ultimatum, że jeszcze raz z nim, a ja się zwalniam ...

Ale jak widać miał wiele zalet, posiadał sporo cennych informacji i był po prostu ofiarą krwiożerczego kapitalizmu ...

Zapomniałem go jednak pochwalić. Raz zrobił też coś dobrego ... po jego zwolnieniu atmosfera się poprawiła!

Zostaw swoją opinię o Dolnośląskie Centrum Informatyki sp.z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolnośląskie Centrum Informatyki sp.z o.o.