Opinie o Stalbud Tarnów Sp. z o.o. w Mikołajowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Stalbud Tarnów Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stalbud Tarnów Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalbud Tarnów Sp. z o.o. w Mikołajowice

Leon Nowy wpis

Sąd Rejonowy w Krakowie, podaje że postanowieniem z dnia 20.09.2016 r., sygn. akt VIII GU 320/16, postanowiono ogłosić upadłość Stalbud Tarnów

Tymoteusz Nowy wpis

Czy dowiem się co aktualnie słychać w firmie? Słyszałem sporo dobrego.

tooommm Nowy wpis

jaki spawacz taka stawka-spawacze za mich czasów w Stalbudzie byli świętymi krowami i mieli wysokie stawki. Dbał o nich sam Jacek S. Włazili mu w d...e jak się dało. A wielu z nich było po kursach i marnie spawali na 15 styków miał 13 do poprawy. Ale jak od rana chodził na bani to jak miał spawać ? Zgadzam się z tym ,że wiekszość to PRL i znajomi pana Tadeusza K byłego prezesa stalbudu znali się jeszcze z mostostalu i mieli układy. Wkręcali do roboty synalków ,córeczki itp . Jak przyszedł nowy to starzy kopali pod nim dołki bo się bali .Wiem bo sam to przeszedłem byłem wręcz nękany przez brygadziste który jest alkoholikiem . Potrafił przesiedzieć cały dzień pijany na warsztacie i nic nie robić . A jak batman złapał go pijanego to wsiadł na rower i zwiał do domu. Nikt nic mu za to nie zrobił.

szaman Nowy wpis
@tooommm

hee tak bylo tez tam spawalem serwatka i s-ka dalej ludzi (usunięte przez administratora)

Oszukany

Jak dla mnie to (usunięte przez administratora) wykonaliśmy dla nich zamowienie i przeszło 50 tys w plecy,...! Cwaniackie posunięcie niby upadłość a nadal funkcjonują ! SZCZERZE NIE POLECAM dopóki nie zaczną szanować ludzi nic im nigdy nie wyjdzie !!! KxxxxUxxxxRxxWxxxxxY!!!!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stalbud Tarnów Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
frontman

STALBUD W RESTRUKTURYZACJI !!! czyli upadłość ??

Były Pracownik

Do Yolanta, Prawo jazdy będzie Ci potrzebne jakbyś musiała wyjechać w podróż służbową, co pewnie na tym stanowisku się nie zdarzy, tak samo jak znajomość języka angielskiego - ciekawe po co ? A jeśli by szanowali ludzi to by nie pozwoli odejść ludziom z wiedzą i doświadczeniem, którzy znali się na robocie.

Maciek

do pawekkrkinz jaki spawacz taka stawka. Jak sie barierek nie umialo spawac to nie dziwne ze ci podziekowali bo prostszej rzeczy juz nie mozna bylo spieprzyc. A co do wyplat zawsze sa na czas i w calosci. pozdro dla binladena

PawełkrakowInż

Kierownictwo to oszusci moim zdaniem do zwolnienia glodowe pensje i te smieciowe umowy brak slow ta firma to upada na łeb i szyje jedynym ratunkiem jest ,,zwolnienie'' i ci pseudo brygadzisci alkocholicy patologia jakas,, wszystkich zarzadzajacych ktorzy siedza pasozytniczo od czasu PRL-u nowi pracownicy sa kablowani z zasady takiej zeby nie mieli zagrozenia w opier..niu sie i piciu alkocholu lenie do potegi entej wegetacja dla miejscowych pozdr i nie polecam firmy no chyba ze lubicie chlac i sie opier..ać na najnizszej krajowej i smieciowych umowach osobiscie odradzam !!! teraz mieszkam w KRK i zarabiam na tym samym stanowisku nie 1600zł netto a podst. 3400netto- 4300brutto u umowa od zarobkow j.w nawet ludzie dojezdzaja do nas z tarnowa do nowej huty fakt daja w tarnowie ogloszenia nawet co tydzien widze nowe bo ludzie nie beda pracowac za 2000zł brutto 1450netto jako monter czy spawacz lub inż. majster kier stalbud to patologia PRL-u po raz kolejny odradzam lepiej juz macie w bochni bo spawacz ma netto 2500-3000 nettona reke plus delegacje nie zawracajcie sobie glowy stalbydem nie wywiazuja sie z platnosci nawet podstawy w ratach placa i to molo powiedziane kazda rozmowe trzeba nagrywac z kierownictwem zeby miez potwierdzenie wciskania ciemnoty bo pozniej sie wypieraja co uzgadniali na rozmowach wstepnych i pozniejszych nagrywajcie wszytsko zeby miec dowody do odebrania swoich pieniedzy wynagrodzenia za wasza prace pozdr.

Welder

Stalbud szuka spawaczy przez internet oferując atrakcyjne wynagrodzenie, to WIELKIE kłamstwo, jak by dobrze płacili i szanowali ludzi, to bym się nie zwalnial ze Stalbudu,!

były

Właściciel firmy totalnie rozkłada ją na łopatki,miała być dojną krową a zostanie (usunięte przez administratora) wołową,nie mam nastroju dalej pisać bo został tylko żal że wszystko szlak trafił.

Władek

W Stalbudzie ( własność Control Process ) nie jest lepiej , kto bliżej koryta ten zarabia reszta nie ma prawa nawet pytać o podwyżki.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalbud Tarnów Sp. z o.o. - Mikołajowice

Stalbud Tarnów Sp. z o.o.