Opinie o DUMAN HALLANDER SP. Z O.O w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DUMAN HALLANDER SP. Z O.O. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DUMAN HALLANDER SP. Z O.O o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUMAN HALLANDER SP. Z O.O w Oświęcim

Janrk Nowy wpis

Teraz jest BNB w Oswiecimiu swiezy twor pana B. Juz tez mie placi a zaledwie nie caly rok od rejestracjii

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w DUMAN HALLANDER SP. Z O.O?

Aneta

Pracujesz w DUMAN HALLANDER? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Kontrachent Nowy wpis
@Aneta

Jakie benefity ?????? Zarabiasz na mnie a potem jakoś Ci to wytłumaczę że ktoś nie zapłacił i musisz czekać na pieniądze. Wszyscy źli ale ja dobry, prawo kalego :)

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy DUMAN HALLANDER SP. Z O.O, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Kontrachent Nowy wpis

W nie istniejącej firmie ??????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie DUMAN HALLANDER SP. Z O.O? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.

prosze wszystkich o info dotyczącą miejsca wykonywania działalności oszustów działających pod nazwa Duman Halander.

Dwo

Panie Marku mogę prosić o jakiś kontakt do Pana? Namiar

Kontrachent
@Marek

Wyszukaj Van Graff sp.z o.o.

Dużo pytań i zupełna cisza na forum. Zastanawiam się czy istnieje jakiś powód takiej sytuacji?

Tak
@Marek

Firma upadła, to co tu szukać przenieśmy się na forum Van Graff sp. z o.o. to kontynuacja tej samej firmy, tych samych ludzi.

Tymon

Czyli firma praktycznie już nie prowadzi działalności?

Ha
@Tymon

Tak, firemka utopiona. Jak by się właściciele nie bujali po świecie tylko pilnowali biznesu to kto wie ?????

Anka

Ma ktoś info czy firma działa czy nie? Bo już w lipcu były pogłoski, że zakończyli działalność

zaak

Również czekam ok 2 lata na płatność za wykonaną usługę, ma ktoś może adres gdzie można ich teraz znaleźć? Jeśli jest Nas więcej proszę o kontakt na zaak@onet.eu

Dwo
@zaak

Prowadzi kawiarnie w oswiecimiu stone cafe bar!

Aneta

Już od długiego czasu nikt nie wypowiadał się o DUMAN HALLANDER. Czy przez czas od umieszczenia ostatnich komentarzy coś się zmieniło? Jak teraz oceniacie pracę w firmie? Czy osoby które pisały o zaległej należności uzyskały swoje pieniądze?

Jerzy

Słyszałem dobre opinie o DUMAN HALLANDER i jestem zaskoczony niektórymi opiniami na forum!!!

Roman K
@Jerzy

Brawo Jerzy!!!!!!!!!!!!!! skąd Ty się urwałeś???? daj te przykłady jak można oszukać kontrahentów albo nie wypłacać za wykonaną prace pieniędzy kto Ty jesteś jakaś rodzina ???? i zależy Ci na tym aby utrzymywać zakłamaną opinie o nie istniejącej firmie !!!!!!!!!!!

Aneta

@ROMAN K - czy zająłeś się sprawą odzyskania swojego wynagrodzenia? Jak wyglądały warunki umowy, którą podpisałeś przed rozpoczęciem pracy w DUMAN HALLANDER SP. Z O.O?

ROMAN K

MNIE TEZ OSZUKAL NIE ZAPLACIL

@ROMAN K

Romek powodzenia w odzyskaniu pieniążków.

ij

Ja to posiadam odpowiednie doświadczenie zwłaszcza jako operator maszyn, bo przecież dbają o to, żeby zadbać o dobre warunki pracy, a wypłata jaka jest?

a po chuj.....

no jasne co to da może zaczniemy temat na temat nowej firmy której zacząłeś prowadzić ?????? i już masz kłopoty ??? Takt to jest ja się nie ma pokory i się wykorzystuje ludzi , zastanów się nad sobą i zacznij szanować ludzi którzy Ci pomagają .

i co to da ?

Jakich nowych ????????? pracowników ???????????????????????????????????/ przecież P.B. już utopił tą firmę, teraz już tylko wiatru w polu szukać, jak zwykle nie Pawle ? i jak to mówią czego się tknę to spierdo....ę.

Duman Halander to po prostu zwykłe cwaniaki, ktorzy szukaja naiwnych do współpracy po to żeby im później nie zapłacić. Sam tego niestety doświadczyłem. Już prawie 2 lata czekam na moje pieniądze i pewnie się nie doczekam bo nawet komornik jest bezradny. Przestrzegam wszystkich przed tymi cwaniakami.

NT

Jakie problemy z fakturami?, jak Ci je wystawiam to je po prostu płać a nie zwlekaj aż do złożenia zawiadomienia o przestępstwie !!!!!!!!!!!! To i firmę utrzymasz i w oczy możesz patrzeć ludziom. Człowieku zastanów się nad sobą oby jak najwięcej wyeliminować takich ludzi ja Ty!!!!!

Odradzam każdemu współprace z ta firmą. Trudno o większych kombinatorów. To mistrzowie w kwestii - jak nie zapłacić za wykonana usługę. Tylko sąd i komornik na takich gości

szpilajs

Nie płacą!!zawiozłem im towar, wystawiłem fakturę na 500 zł...i brak płatności. Faktura przeterminowana ponad 53 dni i nadal nie płacą....

Zostaw merytoryczną opinię o DUMAN HALLANDER SP. Z O.O - Oświęcim

DUMAN HALLANDER SP. Z O.O
1.3/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Chemików 1 lok. 305
    32-600 Oświęcim