Opinie o Arofox Electronics Production Service Sp. z o.o. w Kamienica nad Nysą Łużycką

Producent urządzeń elektronicznych

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arofox Electronics Production Service Sp. z o.o. w Kamienica nad Nysą Łużycką

Kasia Nowy wpis

Macie bony sodexo?

pok Nowy wpis

tak jak wszyscy jątrzyli na tą firmę i co wylądowali w olsie i innym bagnie łezka się kreci co za w miarę fajna pracą ???????? Firma nie istniej wasciciela nie stać na zamkniecie firmy .... dlatego istnieje w krs

Makolololo Nowy wpis

Czy ta firma jeszcze działa?

kolo Nowy wpis

witam nie zamierzam prostować tych wypowiedzi, lecz na mój stan wiedzy zmienia się szefostwo i zarząd więc myślę że będzie lepiej i nikt nie będzie pokrzywdzony z tego tytułu. Pozdrawiam i zapraszam osoby chętne do współpracy aby składały podania o pracę w starej siedzibie nowej firmy!!!! A to że komuś kto nie ma zamiaru pracować dzieje się przysłowiowa "krzywda" to niestety u nierobów standard!!!!!!!!!!!!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arofox Electronics Production Service Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
jol

Wszystko sie zgadza. Mam jednak swiezsze wiadomosci. Nie ma starych kierownikow...zostali zwolnieni...Jest kierowniczka produkcji i kierowniczka magazynu....Strach sie teraz bac!!! Jesli jestes zdrowa nie zatrudniaj sie w Arofox...po 2 latach nabawisz sie przeroznych zwyrodnien, m.in. kregoslupa, barka,...jesli masz dobry wzrok po 2 latach musowo okulary (przewaznie kazda ma +)... bedziesz miala dosyc po tygodniu pracy jesli zobaczysz ze jedni robia a inni moga sie obijac ( i maja za to placone jako prowadzaca). No ale coz jesli naprawde potrzebujesz pracy przyjdz i sie upewnij, ale w miedzyczasie szukaj sobie innej roboty. Duzo dziewczyn sie pozwalnialo lub za byle co zostaja zwolnione. Sa osoby ktore dlugo tam pracuja, najwidoczniej nie nadaja sie do innej pracy. Pozdrawiam

gość

Arofox...hmm najniższa krajowa,premia wyłącznie obecnościowa,jeśli zachorujesz chociażby na jeden dzień masz wypłatę mniejszą o 200zł. Tak samo sytuacja wygląda ,kiedy zachoruje Ci dziecko i wezmiesz na nie opiekę lub urlop na żądanie.Atmosfera kiepska ,zanim się odwrócisz zostaniesz obgadana z każdej strony.Uznania żadnego! ,Za wykrycie np,błedu w produkcji ,uścisk dłoni kierownka, a dla winnych błędu naliczone według uznania kierownictwa godziny do odrobienia ,nawet do 20! Temperatura zimą 12-14 stopni na hali,drętwiejące ręce i jedna farelka. Wynagrodzenie często na raty.Odbijanie się przy każdym wyjściu z hali np.do toalety.Nie daj Boże abyś miała biegunkę....Jeśli przekroczysz daną Ci jedną godzinę w ciągu miesiąca musisz ten czas odrobić,jeśli nie ,zabiorą Ci 200 zł premii .Czy o czymś zapomniałam?Czy może to nieprawda?Tak własnie po krótce wygląda praca w firmie zwanej AROFOX:)

Zostaw merytoryczną opinię o Arofox Electronics Production Service Sp. z o.o. - Kamienica nad Nysą Łużycką

Arofox Electronics Production Service Sp. z o.o.