Opinie o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sokpol Sp. z . o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokpol Sp. z . o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Xxxx

Sokpol niby spoko ale ludzie to (usunięte przez administratora) Jest jeden (usunięte przez administratora) na wodzie w brylach konfitura i zwykły ciec wchodzi w (usunięte przez administratora) i nawet klamie żeby się podlizac robi on chyba u Pana Tomka brygadzista super ale obsada śmiech na sali

Albert
@Xxxx

Kogo masz na mysli konkretnie?Czy ta postac ma inicjaly DK może?Mam racje?

Ja1

Przed chwilą potwierdzone, że w Zawierciu.

@Nowy.

Mam takie pytanie- czy ten pan taki wysoki, co sprząta myjką na długim korytarzu to jakimś e- przełożonym? bo wiecznie rozmawia przez telefon, jeżdzi bez szczotek a gdzie by nie pojechał to bez przerwy gdzie sie znajduje musi stać 15 min na dyskusje, a zaglada do każdego działi. Czasami przez pół dniowki nie ma wodt w zbiorniku tylko reczna szczoteczka i szufeleczka.Kim on jest , że zamiast sprzatac to wiecznie rozmiawia telefonicznie lub na wydziałach,Jest ich dwóch- nie lepiej aby zrobic im 2 zmiany, bylo by czysto przez 16 h a i mieli by zajecie. A tak jeden robi drugi dyrektoruje przez telefon, czy kamery tego nie widza?Kim naprawde jest ten człowiek , jakie ma uprawnienia aby tak marnowac czas pracy.

Obserwator

Jak myslicie dlaczego z firmy wyleciała Bożena PB?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sokpol Sp. z . o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Myszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Zt

Oprócz maseczek powinni dawać jeszcze pampersy. Pracowników przybywa, toalet ubywa... 3 kabiny, oczywiście dla fizycznych bo w biurach pełno toalet ale tam wstępu nie ma.

BYLY

(usunięte przez administratora) =WYZYSK PRACOWNIKA

Fucivigigif6dud7d7

Jak wygląda praca w biurze Sokpolu, w dziale księgowym? Ostatnio ukazalo sie tam ogloszenie o pracę. Jak atmosfera, zarobki?

szczesliwy

a ja mam pytanie.dlaczego w firmie sokpol zmusza sie kierwce ciezarowego samochodu aby ladowal towar .nie mam uprawnien na wozki.jak poszedlem do magazyniera i mu powiedzialem ze nie bede ladowal to parsknaql smiechem i powiedzial zycze powodzenia.o co tu chodzi?przeciesz wszedzie laduja pracownicy danej firmy dlaczego w sokpolu kierowca?kierowca wedlug mnie nie moze ladowac wlasnego auta.ktos wie o co chodzi w tej wyjatkowej firmie????

Kierowca
@szczesliwy

Jedz na unie np Francja to w co drugiej firmie sam musiałem paleciakiem ładować

Spokojny
@Kierowca

Panie kierowco- a jak pracownik firmy nie równo zaladóje palety i pana naczepa będzie przechylona w czasie jazdy na bok to kogo bedzie pan winił i w czasie jazdy co pan zrobi? na koga wtedy bedzie sie pan uskarżał?

PROSTY W SŁOWACH

Jeśli chodzi o wyjazdy - pracujemy non stop ( tak naprawdę nic się nie zmieniło od wieków ) jest niewolnik i tyle Pytanie - Kapitalizm Płeta wycieczki Sokpol Obecnie wyjazd w piątek około 15 , z powrotem 15 niedziele - krótko!!!!!!! Rozumie to że rodzina prezesa zwiedziłą cały świat ale tzw ( pracownicy lub niewolnicy współcześni ) też chcieliby z rodziną tak jak za komuny chcieli spędzić czas > nie tydzień albo 2 tygodnie ale też nie 2 dni na wycieczce Logisztycznie można to załatwić tak ażeby produkcja szła Można podzielić na działy i terminy a wycieczkę lub coś więcej zrobić na 1 tydzień ( 7 dni ) ...................................... A jeszcze jedna kwestia DJ na imprezie integracyjnej ( gra do pewnego czasu ) a póżniej trzeba ustalać cenę , Sokpol mógł by zakupić urządzenie grające , po ucieczce DJ nie ma wtedy problemu Najważniejsza rzecz jak za komuny były wycieczki tygodniowe a nie było bogaczy albo kapitalizmu to chociaż dla swoich pracowników ( ewe.wsp.new. ) zorganizuje odpoczynek PYTANIE czy dawne czasy były lepsze czy jest teraz lepiej ( przecież pracujemy 7 dni w tygodni )

@PROSTY W SŁOWACH

Skąd Wy się bierzecie z tymi tekstami, co jeden to lepszy. Sądzę po inteligencji że do niczego innego niz praca 7 dni w tygodniu się nie nadajesz. Kto chce ten podróżuje i zwiedza, nie musisz być prezesem aby to robić. A te wymówki że praca 7 dni w tygodniu to raczej obraz braku zaradności i droga na łatwiznę

@PROSTY W SŁOWACH

Skasować wycieczki dla wybranych. Kasę przeznaczyć na święta wszystkim pracownikom po równo. Przynajmniej wszyscy będą zadowoleni i równi. Ps obecny system wygląda tak, że czym więcej pracujemy w weekendy i po godzinach tym mniej kasy na święta bo przeskakuje się do innego progu dofinansowania.

Sami swoi;)

Witam wszystkich Kolegów z pracy i koleżanki:) Jesteśmy jedną Wielką Rodziną tworzymy Razem coś pięknego-Firmę która jest jedną z największych w Polsce-to w sumie dzięki Prezesowi Romanowi Sobczykowi-który miał piękny pomysł kilkadziesiąt lat temu-i wprowadził go w życie;) Czasami zatrzymamy się w pracy i pogadamy z Kimś,porozmawiamy,uśmiechniemy się:). Marnując tym samym nasze cenne minuty pracy-ale tworzymy jedną Wielką Rodzinę-nie jesteśmy robotami jesteśmy jedynie ludźmi. Mamy swoje marzenia-może czasami małe może duże. Ale w większości chcemy zapewnić byt Naszym Rodzinom-czasami pojechać na jakieś wakacje. Mam nadzieję że wszystkich traktuje tak Samo i tych co układają szkło na palecie jak i Tych co pracują w biurze przy komputerach. Mam nadzieję że jest spełnionym człowiekiem,i zadowolonym z tego co osiągnął. Mam nadzieję że osoby które układają na palecie gotowy produkt i dokładają np szkło na lini,oraz osoby mixujące towar na Metaluxie dostaną jakieś podnośniki by nie niszczyć swojego kręgosłupa ,(bo u Nas nie da się wymienić żadnego łożyska w 2 godziny i pracować dalej. A za niewielkie pieniądze można poprawić nasz komfort pracy. Pozdrawiam Bardzo serdecznie i życzę 100 lat życia w Zdrowiu i Wielkim Szczęściu. Panie Prezesie. PS To właśnie Pan wyznacza nowe trendy na rynku pracy-Może warto;)

Jarząbek
@Sami swoi;)

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.

cze ść

wiecie co przyjmę na mnie to wasze, wylewanie łez. a dlatego że znam was z naswiska z mrużone oczka ,ukrywające ,unikające pomocy /walcie śmiało

Yt
@cze ść

Jak z naswiska to ok. Bo już się wystraszylem ...

Ciekawy

A jak masz brzydką to spada?? Co jeśli ktoś ma niski poziom inteligencji i brzydką kobietę, oj niedobrze, niedobrze ????????

do ciekawy
@Ciekawy

Nie , musisz wytrwać w sercu czego pragniesz ,pokonać ludzkie nawyki wytrwałość pokona każdą ścianę /jest takie przysłowie pokora i wytrwałość ..(usunięte przez administratora)

witam zauważyłem na olx ogłoszenie '' Operator Linii Rozlewniczej oraz Operator Przygotowania Produktu '' na jakie warunki moze liczyć nowy pracownik dokładniej mówiąc jaki zarobek na początek ile godzin trzeba przepracować w miesiacu ,czy to prawda ze 31 dni prosze o rzetelne odpowiedzi i z góry dziekuje

@pracownik

To nieprawda że 31. W niektóre miesiące 30 a w lutym to nawet 27

zainteresowany
@Xc

a tak na poważnie ile można zarobić bez weekendów czy jest wogóle taka możliwość

nick

witam kiedy zacznie sie produkcja butelek pet a sokpolu

@nick

Zapraszamy osoby z doświadczeniem w produkcji pet, osoby związane z serwisem wtryskarek, form itd.

nick
@Operator

witam jako takiego doświadczenia w produkcji butelek pet nie mam , ale na wtryskarkach pracowałem czy jest szansa na zatrudnienie

@nick

Można złożyć papiery, można odbyć rozmowę na miejscu. Kontakt i rozmowa nic nie kosztuje a wiele wyjaśni.

opr///
@Operator

na jaki zarobek mozna liczyc na poczatek?

@opr///

Post powyżej, rozmowa, kwalifikacje, oczekiwania, warunki pracy. Niczego nie dowiesz się na forum publicznym, to chyba logiczne.

PRACOWNIK

Mam prośbę do firmy jako pracownik - czy wyjazd ( wycieczka integracyjna ) może odbyć się w okresie zimowym , tak jak kiedyś było do zakopanego , liczy na decyzje tym bardziej że prezes i dyrektor czytają forum pozdrawiam i życzę wszystkim dobroci w całym nadchodzącym roku pozdrawiam . A dla tych którzy piszą później (usunięte przez administratora) - pracujemy w jednej firmie więc szanujmy sie , wiem że nie jest doskonale - ale sami tworzymy to co tu jest - życzę wam szczęśliwego nowego roku i żeby było bez zła

Marketing
@PRACOWNIK

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z działem marketingu.

Ela

Hej, mam pytanie, czy firma Sokpol zatrudnia kobiety?

Pracownik produkcji
@Ela

Tak na produkcję też od tego roku

Pracownik produkcji

Witam wszystkich. Co sądzicie o naszych podwyżkach ?

Czy w tym roku talony na Święta Bożego Narodzenia będą wypłacane osobno? Bo jeśli ta wypłata jest już talonami, to to jest jakaś kpina z pracowników firmy.

Daniel

Witam wszystkich jakie macie opinie na dzien dzisiejszy o zakładzie produkcyjnym Sokpol, jakie zarobki i czy są przyjecia? Mam doswiadczenie w pracy na liniach produkcyjnych i zamierzam aplikować z gory dzieki za odpowiedzi.

@Daniel

Co 3 post dotyczy zarobków. Ciekawe czy ludzie potrafią również czytać czy tylko bazgrać nowe pytania...

Dawny

Spoko nawet, około 4 tyś na rękę .... przy 320h miesiecznie xD

Sławomir
@Dawny

Podałeś ilość godzin łącznie z weekendami, czy za samą pracę od poniedziałku do piątku? Tak czy inaczej, jest to bardzo dużo godzin, które należy przepracować, aby osiągnąć taki poziom wynagrodzenia.

Ooperator
@Sławomir

Chłopie, wystarczy policzyć... Jak możesz pracować 30 dni po 11 h aby mieć tyle godzin co ktoś tam sobie pisze. System 3 zmianowy czyli po 8h. Glupie pytania zadajesz

Dawny
@Daniel

160 h zwykłych plus 80 h z nadliczbowych gdzie masz 100% czyli zwykłych 160 :) dwa miesiące w miesiąc 4 na łapę i wątpię żeby się coś zmieniło xD

Wanda
@Dawny

Na jaką umowę można liczyć Sokpolu? I czy wymagają doświadczenia przy liniach produkcyjnych?

@Xc

Prócz wysokości zarobków są ważne także benefity, więc jeśli mógłbyś napisać na jakie dodatki do wynagrodzenia można liczyć będę wdzięczny. Czekam na Twój komentarz.

@Michał

Benefitow brak. Jedynie antyfity w postaci kar.

Baryla
@Michał

W ciągu roku możesz poprosić o zgodę na wywiezienie śmieci z firmy (palety, złom itp) oczywiście nie za darmo. Musisz zapłacić . Na święta to nawet 3 zgrzewki produktów z kończącym się terminem.

sokpol jako zakład jest ok lecz są Janusze oni psuja atmosferę i obraz zakładu

cicho

Zawsze było ciężko się dostać do Sokpolu a teraz widzę ogłoszenia o przyjęciach do Was. Otwieracie jakąś nową linię czy po prostu braki w ludziach?

Były
@cicho

Czasy się zmieniły taka kasę dają już wszedzie

Zostaw merytoryczną opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

• Jak się pracuje w Sokpol Sp. z . o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokpol Sp. z . o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokpol Sp. z . o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokpol Sp. z . o.
3.2/5 Na podstawie 413 ocen.
  • Kościuszki 8
    42-300 Myszków