Opinie o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sokpol Sp. z . o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokpol Sp. z . o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Pleyboy

Czyli nikt nie ma wolnego w weekend?

@Pleyboy

A co to jest weekend..?

@Sokownik

Weekend to np Boże Narodzenie, Wielkanoc i 1 listopada. Masz 3 weekendy w roku...

@Xc

Ale nam się w tym roku udało z tym 1listopada-wypada w niedziele to może tylko jeszcze w sobotę na noc każą przyjść i zakład ruszy dopiero po weekendzie czyli w poniedziałek o 6:00???? Boże Narodzenie wypada w piątek to też pieknie, tylko 3dni beda stracone i już w poniedziałek ludzie znowu będą się mogli ustawić w kolejce w biedronce po rivive????

@Sokownik

będzie wolne jak ci w grafiku nie wystawią

daro

jakie są godziny pracy w sokpolu

@daro

Ci pracują od tej do tej. Tamci od tamtej do tej. A reszta od do tej. Czy naprawdę tyłu analfabetów w Polsce aby nie potrafili zadać pytania? Gościu, skąd mamy wiedzieć czy ty chcesz startować na prezesa czy panią w kiosku.. W sokpolu jest 100 różnych stanowisk

Orad
@daro

A teraz to różne godziny pracy, grafik jest a w rzeczywistości dowiadujesz się z dnia na dzień jak masz pracować

@daro

teraz wprowadzają jakiś dziwny system 7 dni razem z weekendami potem odbiór 2 dni weekendu w tygodniu

Jaśnie Pan

Mam pytanie czy widzieliście ostatnio tego ćwoka Darka z portierni..?

Leszek
@Jaśnie Pan

Widzialem.Dlaczego tak go nazywasz?To bardzo usmiechnieta..sympatyczne osoba.Prosze go nie obrazac.

kris
@Jaśnie Pan

Nie obrazj ludzi jeśli ciebie nie obrażają- ciebie w sokpolu jeszcze nie było a on był- troche szacunku człowieku- nie wiem jaki ty jestes ale on jest wpożądku człowiek

Cd
@Jaśnie Pan

Gość jak wchodzi na zakład widzi swoje odbicie w szybie. Dlatego pomylił Darka z sobą i tak go nazwał.

Jasiek
@Jaśnie Pan

Z tego co słyszałem to wyleciał z Sokpolu ,ale może to tylko plotki .Może się sam zwolnił . Jak dla mnie to spoko gość chociaż czasami był upierdliwy.

Darek
@Jaśnie Pan

Witam. Dla wszystkich zainteresowanych moją osobą informuję że już wróciłem ???? Pozdrawiam osoby co pisały na mój temat pozytywnie .Tej osobie co mnie wyzwał od ćwoka życzę trochę lepszego podejścia do innych osób ????.

Olek

Nic się nie martwcie na magazynach jest tak samo koledzy mają stawki a reszta robi na nich.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sokpol Sp. z . o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Myszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
Antoni Kostka

Witam.Czy w związku z Koronawirusem produkcja w zakladzie jest ograniczona do absolutnego minimum czy tez zaklad pracuje na pełnych obrotach?Jak to wygląda?

Antoni Kostka

Co ty mi gadasz o jakiejs pogodzie czlowieku?Ja sie pytam normalnie jak wyglada produkcja w tym czasie a ty wyskakujesz z pogodą?

@Antoni Kostka

Głupie pytanie, (usunięte przez administratora) odpowiedź. Co znaczy absolutne minimum w zakładzie w branzy spożywczej? 1,2 butelki? Chyba produkuje się tyle ile napojów kupują klienci. W tym Twoja rodzina... A ile chleba pieką piekarnie w czasie epidemi. Minimum czy na pełnych obrotach?

Jak to jest, jedni pracują na kilku maszynach i są gorzej traktowani niż osoby, które stoją przy jednej maszynie i są szanowani. To może lepiej zwolnić obcych, a zatrudnić kolegów Panie (dyrektorze) Rafale, chyba każda maszyna i każda hala zarabia.

Pracownik produkcji

Witam wszystkich pracujących. Mam takie pytanie które wszyscy chcą zadać panu Rafałowi Sz. Kiedy w końcu wszyscy będą mogli udciwie zarobić a nie tylko koledzy i koleżanki pana Rafała ? Proszę o sprawdzenie tego faktu przełożonych pana dyrektora produkcji. Że nie wspomnę już o ignorowaniu innych pracowników i ich umiejętności . Widać to po stawkach jakie dostaliśmy. Pozdrawiam

Gilza

To skoro w tym roku praktycznie nie na świat to myślę że można puścić że dwa sidele bo przecież jak zawsze jest taka ogromną potrzeba:) Biedronki teraz pracują 24h to ICE TEA potrzebna:) Rivivy też pewnie zacznie brakować a że do rodziny nie można iść to chętni na nadgodziny bez problemu się znajdą:)

Ft

Wczoraj w szatni było 80 osób. Dzisiaj po wypowiedzeniu wojny wirosowi było tylko 120 osób. To był jakiś szatański pomysł... Prezes widzi i nie grzmi

Tadek
@Ft

Kiedyś różne działy chodziły różnie. W szatni było kilka osób. Po zmianie kilkadziesiąt osób gromadzi się przed szlabanem aby w 10 minut popedzic do szatni jak bydło. Pędzą młodziki, pędzą seniorzy. W szatni jeden ścisk. Podobno tak rozkazał Urban. W takim skupisku to na pewno nikt się nie zarazi. Zmiana na lepsze.

witam czy są w chwili obecnej jakieś przyjecia na produkcję do sokpolu

imam

tak, są

imam

wszędzie, najpierw trzeba skontaktować się telefonicznie i wyznaczą termin, zmieniło się tyle, że nie idzie się w ciemno zapytać...

bubu
@pracownik

bo ją rozwozi po stanowiskach, gdzie można pić, tak mniej więcej od kilku lat...

Gościuwa
@pracownik

Są przyjęcia-otwierają kostnicę zakładową oraz krematorium-nawiększe w powiecie.Wszyscy widzą w jakum szybkim tempie idzie ta inwestycja. Pozdr.myjkowego.

Pracownik produkcji

Witam. Prosimy o wypowiedzenie się dyrektora i kierownika produkcji. Bo jak dalej utrzyma się taka dezinformacja to sokpol zostanie bez pracowników. Od dłuższego czasu pracownicy są traktowani jak mięso armatnie i odczuwa się brak szacunku . Czekamy

@Pracownik produkcji

Chyba nie zdaja sobie sprawy z konsekwencji jakie moga wyniknac gdy jtos zachoruje i pozwie pracodawce.Ciekawe kto wtedy wezmie odpowiedzialnosc?Pan dyrektir,kierownik czy gosc od bhp. Wtedy zacznie sie jazda.

@Gość

A jak udowodnisz ze zaraziles się od kogoś a nie Ty kogoś? Panie prezesie. Pan na myjce leje za dużo alkoholu po firmie. Ludziska jak się boicie to na Madagaskar, może tam Was ominie. Najlepiej siedziec rok pod pierzyna za czyjeś pieniądze i skomleć.Do biedronki i kauflanda pierwsi lecicie a robić się nie chce. Każdy ma prawo wziąć urlop bezpłatny...

Emigrant
@Xc

Po co na Madagaskar-szef zaprasza do swojej haciendy do Hiszpani w trosce o załogę w ramach funduszu socjalnego.Kiełbasę na grila zabierzcie ze sobą.

Sokownik

Sokpol to musi iść :) Kiedyś w największe święta robili to teraz się będą jakimś wirusikiem przejmowali? Poza tym w tym zakładzie nikt się nie liczy że zwykłym robotnikiem. Najwyżej umrze-co z tego? Przyjdzie następny. Poza tym część pracujących tu ludzi celowo by ukryła że jest chora by nie stracić premii. Tak mentalność niestety i nic z tym nie zrobimy.

Nicko

Apel do osób decyzyjnych. Czy to prawda,ze w firmie kilka osob jest na kwarantannie? Czy ma to zwiazek z pracownikiem z zagranicy,ktory jest chory na Covid19? Ludzie wszyscy mamy rodziny.Dzieci,odwiedzamy seniorow spotykamy sie ze rodzinami.Jeslu to prawda to osoba ukrywajacym ten fakt grozi kryminal,nie wspominajac o pozwach cywilnych w stosunku do osob,ktore o tym wiedziały.

Kapitan Klos
@Nicko

Zgadzam sie z przedmowca Ludzie maja prawo wiedziec czy cos im grozi.zatajanie takich informacji to przestepstwo. Czy to nie dziwne ze caly dzlial zwiazany z bhp jest na wolnym...

Cc
@Nicko

Wyprowadź się z bloku. Z tego co wiadomo Twój sąsiad jest na kwarantannie... Ludzie mają za mało roboty i myślą o głupotach.

Hey

Zajmuje się tym co nie trzeba i co do niego nie należy, zamiast myć posadzkę to jeździ na sucho i udaje że coś robi ???

Hey

Po co tyle panu z Myjki sprzątającej tyle zgrzewek wody co dzień bierze z palety która nie jest jego ???

bubu
@Hey

bo ją rozwozi po stanowiskach, gdzie można pić, tak od kilku lat...

Stefano

Czy odebrsliscie juz maski chroniace przed koronowirusem? Piekna inicjatywa.Piekny oryginalny projekt przeszedl najsmielsze oczekiwania;) Czy maska spelnia wszystkie wymogi zwiazane z bhp? Panie behapowiec czy jest zgodna ze standardami wytycznymi przez bhp? Czy mozna ja nosic przez 8h pracy? Czy noszenie jej nie wplynie na funkcjonowanie ukladu oddechowego? Czy zapocenie moze wplynac na ilosc wdychanego powietrza?jaka przepuszczalnosc posiada tkanina z ktorej jest wykonana?czy zatrzymuje czasteczki koronawirusa?czy zaniesienie do domu maseczki wielokrotnego uzytku do domu celem uprania wyprasowania moze przyczynic sie do potencjalnego przeniesienia wirusa do domu? A teraz na powaznie,czemu w firmie brak maseczek jednorazowych,ktore mizna zutylizowac po kilku minutach ?

wyborca

Te niebieskie plakaty od Biedronia to celowo porozwieszane ? Miało nie być polityki na wirusie.

Cx

Przecież dzisiaj 300 osób dotykało klamki na portierni w celu zmierzenia temperatury. Nie ma co mierzyć jeśli trafił się jeden chory. Już pozamiatane...

Alex

Czy to prawda że 3 osoby z powodu gorączki zostały nie wpuszczone na zaklad?? Czy one są zdrowe?? Przecież mieli kontakt z innymi?? Gdzie porządne maski ochronne w pracy?? Jakie jest postępowanie kiedy ktoś zaczyna się źle czuć??-urlop wypoczynkowy?? Bo w Sokpolu ludzie nie chorują-bo są potem karani:( Biorą antybiotyki i dalej pracują. Nikt za 5 dni L4 nie chce chodzić 2 miesiące bez premii. Może czas coś zmienić.

Stefano
@Alex

Niestety poki jestes zdrowy i dajesz z siebie wszystko to cie klepis po ramieniu. Jak sie wylozysz i ladujesz na L4 to juz kasa leci.

Hans
@Alex

Czy ktos podjął kroki w stosunku do ludzi pracujacych przy nowej linii? Większość to Niemcy i Włosi.

Zostaw merytoryczną opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

• Jak się pracuje w Sokpol Sp. z . o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokpol Sp. z . o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokpol Sp. z . o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokpol Sp. z . o.
3.2/5 Na podstawie 413 ocen.
  • Kościuszki 8
    42-300 Myszków