Opinie o Leroy Merlin Suchy Las w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin Suchy Las. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Leroy Merlin Suchy Las o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin Suchy Las w Suchy Las

MK93

Wszystko jest (usunięte przez administratora) dopóki nie masz swojego zdania. Potem już jest tylko gorzej. Broń swojej racji to Pan "ja tu jestem dyrektorem" zadba o to aby zniszczyć Cię psychicznie i fizycznie. A na koniec kiedy przyjedzie po Ciebie karetka bo nie wytrzymasz od nadmiaru ciśnienia to jedyne co zauważy to świecące słońce na niebie. Nigdy się chyba nie dowiemy dlaczego komitet pozwala na to żeby być traktowanym w ten sposób przez pana dyrektora. Tylko w tym wszystkim szkoda tych fantastycznych ludzi, dla Was wszystkich ogromne ❤️

Skywalker

Pracuję miesiąc w Leroy Merlin Suchy Las i jest to dla mnie wielka przygoda, eksperyment i zdobywanie doświadczenia. Wszystkie negatywne opinie uważam za oszczerstwa nieudaczników !!! "I nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał, szczgólnie że prawie wogóle nie padało..."

Adaś

O, ale piękna katastrofa. Jasna informacja dla wszystkich poszukujących pracy w tym sklepie, przede wszystkim dla tych, którzy będą na co dzień podlegać bezpośrednio panu K. To jest właśnie oficjalne stanowisko w kwestii przestrzegania prawa pracy oraz codzienny styl odnoszenia się do zatrudnionych w tym sklepie. Dziękujemy za prezentację.

Ogor74

Serdeczne podziękowania dla Pana ŁUKASZA z działu budowlanego ,któremu wczoraj chciało się przerzucić 12 palet Koski brukowej by dobrać właściwy odcień którego szukałem. Dzięki takim ludziom chce się tam wracać i z przyjemnością dokonać zakupu materiałów. Wielkie dzięki...

@Ogor74

To się nazywa poświęcenie :) Bardzo fajnie to słyszeć. Ciekawe czy wszyscy są tam tak pomocni czy akurat trafiłeś na dobrą osobę? :D

Nie zaskoczony Nowy wpis

A teraz hit, zasłabł jeden z pracowników w obecności dyrektora który jest jako pierwszy w grupie reagowania i pierwszej pomocy. Kazał innemu pracownikowi zaprowadzić go na stołówkę bo "ja nie jestem od tego"

Pracowity
@Skywalker

Ludzie nie mają obowiązku doświadczać w pracy eksperymentów, za to mają prawo oczekiwać stabilności, szacunku i poszanowania prawa pracy. Jeśli ktoś szuka eksperymentów, nie podpisuje umowy o pracę, tylko zgodę na eksperymenty.

@Pracowity

Zgadzam się w całej rozciągłości, ale ja nie pisałem o "doświadczaniu" a o wykonuwaniu , a to jest duża różnica. "Eksperymenty wykonuje się w celu potwierdzenia lub sfalsyfikowania określonej hipotezy. Hipoteza z jednej strony określa ściśle warunki eksperymentu a z drugiej nadaje sens poczynionej w wyniku eksperymentu obserwacji i w ogóle decyduje, co w danym eksperymencie jest właściwą obserwacją, a co tylko nieistotnym jego zakłóceniem. Jak twierdził Max Planck, eksperyment jest swojego rodzaju pytaniem jakie teoria zadaje naturze" Moja hipoteza: Praca w Leroy Merlin jest fascynująca. Mam nadzieję, że moje wyjaśnienia rozwiały wszystkie Twoje wątpliwośći.

Cotusięodjaniepawla

Nie, no Leroy Suchy Las w pigułce: pracowałem 24/7 i żyję, jak się wam nie podoba praca w godzinach niezgodnych z kodeksem pracy, to droga wolna, bo przestrzeganie kodeksu pracy to jęk i narzekanie. Ot, całą staropolska tradycja Januszexu, gdzie godziny pracy są takie, żebyś za bardzo nie czuł, że poza pracą cokolwiek istnieje. Kolego, słyszał kolega kiedyś o prawie pracy może? To nie jest jakaś opcja, którą pracodawca może łaskawie wykorzystać, przestrzeganie ustawowych godzin pracy to obowiązek.

R2D2 Nowy wpis
@Skywalker

Cytat w każdym zdaniu i już wiemy, że szef broni się sam. Brakuje tylko "feedback zwrotny" i już nie trzeba się podpisywać. Tylko po co ukrywać tożsamość skoro jest się tak świetnym pracodawcą "prawda broni się sama"

Blond Nowy wpis

Widzę, że grubo się odkleja. Za dużo napięcia w pracy? Polecam napić się meliski i przemyśleć swoje podejście do ludzi. Buńczuczność aż się wylewa.

Adaś Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i dziwne zagrywki ze strony pana "ja tu jestem dyrektorem" przybierają na sile coraz bardziej. Atmosfera tak zła, że przy tym miejscu, robota w zakładzie pogrzebowym wydaje się być imprezą życia.

Różnorodność

Hejka, dużo się mówi w zakładzie że szanujemy różnorodność , że ważna jest akceptacja i tworzymy miejsce pracy wspólnie poprzez zaangażowanie a ja mam wrażenie że to puste słowa . Już nie wiem czy dyrektorów jest dwóch jeden na górze a drugi na dole - bo ten się tak zachowuje czy prawdziwy dyrektor mu na to pozwala ? widzi to ? i daje przyzwolenie ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Leroy Merlin Suchy Las?

Pracownik sklepu

To są oszczerstwa i pomówienia! P. Małgorzata to najmilsza osoba w tym sklepie i pracuje z nią od kilku lat. Zawsze chętna do pomocy, uśmiechem zaraża innych. Ktoś tutaj chce się zemścić i pisze nieprawdę - to smutne, że ludzie mają tyle jadu w sobie, by pisać takie komentarze.

Insider

Kierownictwo a dyrektor to co innego. Bo podejście kierownictwa do pracowników jest OK, za to dyrektora do wszystkich bardzo nie OK.

Płyta OSB:)
@Insider

Szczególnie teraz to widać. Czasami masakryczne wachania nastroju, jak coś potrzebuje to krzyczy na całą alejkę. Oczywiście przy klientach. Bo ciężko podejść albo zadzwonić. Wielka obraza, jak ktoś ma swoje zdanie. Polecam wizytę na komitecie. Nie lubi sprzeciwu. A opowiadał kiedyś, że słucha ludzi. Panika przed wizytacją kogoś ważnego. Czasami ma super humor i można z nim porozmawiać ale ogóle jest chamski i nie kultularny. Szczególe teraz pokazuje “wysoki“ poziom wypowiedzi. Kilka dni przed wizytacją. W pełni rozumiem, że jest dyrektorem. I ma swoje wymagania. Ale wiecej spraw można załatwić zachowując się normalnie. A nie np. robieniem zdjęć pracownikom z ukrycia.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Leroy Merlin Suchy Las. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Zdumiona

Prawo pracy w tym sklepie nie obowiązuje, całe kierownictwo regularnie robi nieodpłatne nadgodziny i nikt się nie wychyla, jeśli nie chce zostać wywalony. Atmosfera przednia, ludzie płaczą za biurkami albo chowają się pomiędzy regałami przed baronem. Jak taki cyrk jeszcze jedzie do przodu, nie wie nikt.

Czy w Leroy Merlin Suchy Las poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Klient

Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom a przede wszystkim jednej Pani na dziale przy sprzedaży choinek która bardzo miła i poszukała nam cudowną choinkę. P.s prośbą dla kierownictwa o porządną premie świąteczną dla pracowników

Grześ

Czy zmienił się dyrektor? Można wracać na stare (usunięte przez administratora) czy ciągle tyran trzęsie całym sklepem?

MK93

Ogor74

@Ogor74

Czy jest możliwość pracy w Leroy Merlin Suchy Las na część etatu?

Blabla

Tak, jest taka możliwość.

Jaka atmosfera jest między działami w Leroy Merlin Suchy Las?

Niestety brak współpracy licz na siebie

Katarzyna

A jakieś przykłady sytuacji, że stwierdzasz kompletny jej brak?

Bp

Potwierdzam, z większością osób brak współpracy, znajdą się nieliczni ale jest ułamek.

Lewy

Jak dla mnie ok. Od roku co kwartał premia. Podczas całego COVID nie szukali wymówek do zwolnienia pracowników.

R
@Lewy

A jakie mieli mieć wymówki do zwolnień pracowników skoro w okresie pandemii notowali rekordową sprzedaż?

Teresa
@R

Wow, serio? Z czego to wynika? myślałam że podczas pandemii nikt nie chodził po sklepach za bardzo

Zadowolony klient

Chciałbym podziękować Pani Marzenie z działu "Kuchnie" za bardzo miłą i przede wszystkim profesjonalną obsługę oraz doradztwo przy zakupie mebli kuchennych i zlewozmywaka. Oby w sklepie pracowało więcej takich osób, a zakupy staną się przyjemnością !!!

NieBądźRobolem

Przestawione na portalu opinie, głównie na temat jednej osoby nie są przypadkowe. Zalecam przeczytać je uważnie i zastanowić się dwa razy przed podjęciem decyzji. Szkoda zdrowia i nerwów. Kontr komentarze do negatywnych opinii to chyba pisze sam zainteresowany...

@NieBądźRobolem

Które kontry masz na myśli i po co miałby tak w sumie to robić?

on

Nie miła atmosfera na sklepie, zero współpracy od reszty zespołu

@on

Współpracować z Tobą nie chcieli? :( Może wcześniej im czymś podpadłeś i to dlatego

@on

Co takiego się działo że tak piszesz? Podasz przykłady jakichś takich zachowań?

Dizzy

Szkoda, że przez działania jednej osoby odchodzą ze sklepu wartościowi pracownicy. Pustki po nich nie da się wypełnić. Niby nie ma ludzi niezastąpionych, ale... uśmiechu, śmiechu i radości prawnych osób nikt nie jest w stanie zastąpić.

@Dizzy

Zgadzam się z Tobą. Nie wiem czy nikt w centali nie widzi tego?

Teresa

Nie każdy zawsze wszystko widzi... Dlatego może lepiej o tym z kimś porozmawiać? Jest ktoś taki w centrali, któremu można zaufać i powiedzieć o tych rzeczach?

Ż

Ile dziś kart założyłaś? Już naprawdę nie potrafię dłużej znosić tego pytania. Codziennie to samo. Wprowadzanie systemu wypuszczania pracownika do domu tylko w przypadku, gdy założy chociażby jedną kartę DOM/PRO klientowi? Za chwilę wszyscy tu powariujemy. Już teraz mamy sytuacje, gdy ktoś zakłada fikcyjną kartę byle iść do domu, bo żaden klient nie chce albo wszyscy już mają.

Ryba 30

Naprawdę tak teraz się zrobiło to po prostu w głowę się nie mieści, raz że jest to (usunięte przez administratora) a po drugie firma która szczyci się kodeksem etyki. Co ja piszę jaki kodeks etyki i jaki szacunek dla pracownika. Niestety z tego co widzę nic się nie zmieniło na lepsze. Współczuję

Pracownik10

Nie obrażaj naszego szefa.???? Dobrze, ze zwraca uwagę takim burakom. Nie do zobaczenia.

Czas pokazał, że wcześniejsze opinie pracowników nie są pustymi słowami. Osobistość dyrektora, jego sposób zarządzania, bezpodstawna krytyka, a właściwie mieszanie z błotem ludzi jest na porządku dziennym. Nie mylcie tego z wymaganiami, bo wymagania i polecenia można przekazywać w sposób kulturalny i konkretny, czego ten człowiek nie potrafi. Zmuszanie ludzi do zwalniania się lub wyrzucanie za przewinienia długo po fakcie zaistnienia takiego - totalnie nie na miejscu. Atmosfera delikatnie mówiąc nieciekawa, ludzie są spokojni i skoncentrowani na swoich zadaniach dopiero, gdy dyrektora nie ma w pracy. Z plusów to wynagrodzenie zawsze na czas, masz realny wpływ na to, czy dostaniesz premię kwartalną za wyniki. Dostępny bogaty socjal, m.in. opieka medyczna, czy karta Multisport. Jednak ze względu na atmosferę i sposób w jaki dyrektor traktuje ludzi - zdecydowane "nie" dla tego miejsca.

Magda2021

Z plotek które krążą na kasach nie zmusił cię do zwolnienia. Ponoć złamałaś jakaś procedurę. Ty skoncentrowana na zadaniach ???????? Będąc ze mna na zmianie nie załważyłam.

Stefan 50
@Magda2021

Cie? czyli kogo? Nie zmusil? Bo z tego co widze wiesz wiecej niz wszyscy. I z tego co piszesz na dziale kas zajmujecie się plotkami zamiast pracą, na sklepie jest bardzo dużo pracy.

nikt szczególny

ten człowiek już dawno powinien zostać usunięty ze stanowiska i zastąpiony kimś adekwatnym do pełnionej funkcji, bo pracownicy w przeciwnym razie zaczną kończyć w psychiatryku przez tego człowieka. I te jego wizje.... tragedia... Mniej Harrego Pottera

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin Suchy Las - Suchy Las

• Jak się pracuje w Leroy Merlin Suchy Las?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin Suchy Las tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin Suchy Las?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leroy Merlin Suchy Las