Opinie o Tranz Pol w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tranz Pol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tranz Pol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tranz Pol w Siedlce

Ania Nowy wpis

Czy firma ma dobry socjal pracowniczy? Jakie są benefity ?

Wieś Nowy wpis

Faktycznie to bardzo kiepsko wiem, ze w tej branzy zarabia sie trochę więcej chyba, ze oferuja tyle na jakiś poczatek niby na okres próby gdyby tak było to jeszcze pare miesięcy można tak popracować

klapouchy Nowy wpis
@Wieś

można, ciekawe ile teraz płacą. Prawo się zmienia, ale nie wydaje mi się, że ponad najniższą krajową

klapouchy Nowy wpis
@Wieś

cziłałą

No tak dobra mina do złej gry. U mnie też uśmiechów nie brakowało pracując tam. Maska to maska a sprzedawac trzeba. Właśnie o to chodzi, że dziewczyny muszą w dupę włazic a w środku nie było tak kolorowo. Ale tak było za moich czasów. Wąpię, że szefu sie zrehabilitował. U nas to nawet nie można było rozmawiac ze wszytskimi bo dziewczyny się bały.

cziłałą

Wypłata w terminie jeśli o to chodzi. 1200 zł, a szef prostak, poustawiał podsłuchy a potem z mordą na kazde słowo. Atmosfera grobowa. Dziewczyny pracujące przede mną wystraszone.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tranz Pol? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
długoletni pracownik

Ten portal jest tylko po to aby niszczyć Polskich drobnych przedsiębiorców, aby nie były konkurencją dla firm zachodnich poprzez doprowadzanie do konfliktów między pracownikami a pracodawcami.Dowód;w niektórych sieciówkach pracownicy pracujący na kasach muszą pracować w pampersach bo nie mogą opuścić stanowiska pracy. Niemcy wprowadzili obowiązkową minimalną płacę 8,5 EUR. Zanim zaczną tego wymagać niech najpierw zapłacą taką stawkę wszystkim pracownikom pracującym w ich firmach, także w sieciówkach poza Niemcami, także w Polsce.Wprowadzenie 8,5 Eur spowoduje konflikt kierowców z przewoźnikami. Nie spotkałem kierowcy TIRA aby narzekał na zarobki.Po wprowadzeniu tego przepisu zapewne będzie ich dużo.Opamiętajcie się, nie dajcie sobą manipulować. Sami oceniajcie nie tylko pracodawców, ale także polityków.

internety
@długoletni pracownik

A co mnie obchodzi pensja w NIemczech! tam za swoje zarobki można godnie życ. Co to ma byc za wypowiedz???? Mamy nie dac sie zwariowac i pracowac jak woly za 1200 na reke za tyle godzin pracy bo kto inny chodzi w pampersie? A co mnie to do cholery obchodzi!!!! Jak cie nie stac aby godnie placic to nie otwieraj biznesu, a jak jestes skapy i nie potrafisz docenic pracownikow to jestes prostakiem!Ale mamy aspiracje dac zarabiac drobnym polskim przedsiebiorcom i nie doprowadzac do konfliktów tylko siedziec jak mysz pod miotłą i orac wam pole. To wy nie doprowadzajcie do konfliktów i zajcie godne warunki pracy! O podsłuchach w tej firmie już nie wspomnę..... żal d... ściska

katastrofa
@długoletni pracownik

a poza tym twoja wypowiedz jest napisan z perspektywy szefa, a nie długoletniego pracownika, bo pracownnik by się nie pogrążał... śmieszni jestescie. Ludzie nie są głupi i klienci też, opinie czytają

nick

Kochanie? Chyba jestes w desperacji szukajac tu milosci. Lat? Zdaje sie ze nikt z dawnych pracownikow tam juz nie pracuje. Pensja (usunięte przez administratora) zl na reke. Duzo prawda?

a od ilu tam kochanie pracujesz?

TO JAK AZ TAK ŻLE JEST JAK PISZĄ CZY TYLKO LUDZKA ZŁOŚC

O K

płaca - najniższa krajowa, mówiono a niejakich prowizjach ale to ściema, z reszta jest to premia uznaniowa a pracownik nie jest doceniany:) atmosfera- sztywna, nieprzyjemna (usunięte przez administratora) godziny pracy - 10-18, 10-20, 12-20, jak jest klient to zostaje sie dłuzej, jeden dzień wolny w dni robocze, każda sobota zajęta, niedziele wolne praca-nieciekawa, nie można siadać przez wiele godzin chyba, ze się je, nie rozwijająca, nudna, trzeba robić dobre miny do złej gry obowiązki- sprzedanie hak najwięcej towaru, sprzątanie, zmienianie i czyszczenie gabloty znajdującej się przy samych suwanych drzwiach przy wejściu do mileium- uciązliwe przy -20 stopniach na zewnątrz, ze o ciaganiu ciężkiego odkurzacza i manekinów nie wspomnę. jak kto nie wierzy - pytać ludzi w ccc, wszystkie historie do nich dochodzą nie polecam, źle sie tam pracuje a klienci myślą, ze jest tak fajnie skoro się uśmiechamy do nich....

NN

hahahahahahahahahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Tranz Pol - Siedlce

Tranz Pol
1.9/5 Na podstawie 58 ocen.
  • ul. Brzeska 102A
    08-110 Siedlce