Celon Pharma

Kiełpin

Opinie o Celon Pharma

uuu 2009-12-30 13:35
Firma o żenująco niskim podejściu do pracownika, pracując tam miałem wrażenie, że idę do fabryki, zero motywacji, wynagrodzenie obiecywane wyższe po pewnym etapie, na obietnicach sie skończyło, problemy z wyegzekwowaniem ustanowień ustnych.

Jeżeli chcecie tam pracować żądajcie wszystkiego na piśmie.
A osoby z którymi mialam okazje pracować z działu kontroli jakości w Łomiankach ((usuniete przez moderatora) to fatalni współpracownicy. Jedyna porządna tam osoba to obcokrajowiec (usuniete przez moderatora) i Prezes który chyba do końca nie wie jaki mają tam za przeproszeniem bajzel.
nowy 2010-10-22 23:36
A jak tam jest teraz? Kiedy przenoszą się do nowej siedziby? Będą zatrudniać nowych ludzi?
korek81 2011-01-24 23:15
"niemedycznym" pracownikom moze pracowac sie dobrze ale jesli idzie o (usuniete przez moderatora) to nie ma o czym mowic, lepiej odczekac i startowac od razu na wyzszy pulap bo szkoda czasu i nerwow...
he 2016-04-05 21:49
A ja wiem czy tak sporo obowiązków. Z tego co wyczytałem osoba na tym stanowisku zajmować się będzie głównie opracowywaniem i wdrażaniem nowych technologii do produkcji czy operacjami wytwarzania produktów do celów klinicznych.
karolek 2017-10-12 13:06
Witam, czy ktoś może powiedzieć jakie warunki mają pracownicy techniczni , administracyjni. Z góry dzięki za pomoc.
Zostaw swoją opinię o Celon Pharma - Kiełpin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celon Pharma