Wamika Fresh

Bedlno Radzyńskie

Opinie o Wamika Fresh

Majka 2009-11-15 20:13:12
( usunięte przez administratora ).Szef jest wiecznie nie zadowolony z pracy swoich pracowników.Przywozi obco krajowców do pracy a nie zapewnia im godziwych warunków mieszkalnych( usunięte przez administratora )
Bad Boy 2009-11-18 22:34:07
Hmm Jak tam jest to wie tylko ten co tam pracował. Ja miałem okazje i byłem przemielony w tej firmie. Na prace nie narzekałem, wiedziałem co to za praca i w jakich warunkach trzeba pracowac. Problem lezy w traktowaniu. ( usunięte przez administratora )
gucio;-) 2009-11-19 18:51:41
Podziwiam te kobiety ,bo faceci tam wymiekają W jakiej trzeba byc sytuacji zeby pracować tam nawet po 16godz.i byc ( usunięte przez administratora )
walduś 2009-11-19 19:48:14
jakis czas temu miałem być u nich kierowcą samochodu cięzarowego ,naleli mi po korek oleju opałowego i udawali ze wszystko jest fajnie ,dałem se siana z ta pracą,ten zakład powinni poprostu zamknąc
waluś 2009-11-20 22:04:06
to wszystko co tutaj ludzie pisza to brzmi jak sen ,ale najgorsze jest to ze jest tak naprawde :(
Kaczor 2009-11-30 21:36:02
Ja o Myszkowcach wypowiadam się w samych superlatywach. Tak dalej chłopaki!!!! Pozdrawiam
gabii 2009-12-03 12:19:13
chyba jesteś jednym z nich myszkowiec ,że piszesz ,że jest tak fajnie
u myszkowca,dzisiaj UWAGA W TVN pokaże te supernatywy pracy u myszkowców
ksyku 2009-12-03 19:10:28
W 100% zgadzam się z opinią szanownego( usunięte przez administratora )Myszkowce to spoko chłopaki, bardzo mile wspominam wspołpracę z nimi, chłopaki wiedzą czego chcą i tak trzymać dalej, w końcu mamy kapitalizm.
gość 2009-12-03 21:05:36
ksyku - 2009-12-03 19:10:28W 100% zgadzam się z opinią szanownego ( usunięte przez administratora )to spoko chłopaki, bardzo mile wspominam wspołpracę z nimi, chłopaki wiedzą czego chcą i tak trzymać dalej, w końcu mamy kapitalizm. Jak bardzo mile wspominasz to dlaczego piszesz to w czasie przeszłym( pewnie zachorowałeś i odszedłeś i na siłe cie zatrzymywali abys pozostał) uzytkownicy fora niesa naiwni
ktoś 2009-12-04 18:15:27
Ja uważam,że praca całkiem niezła..osobiscie znam panie ktore zarabiaja ponad 2 tys na reke i wcale nie tyraja po kilkanascie godzin
Pozdro dla firmy
perla 2010-03-23 11:27:59
najgorsza firma w jakiej pracowalam!
monter 2011-02-15 11:18:40
Słyszałem że odchodzi od nich pracownik działu sprzedaży który trzymał całą sprzedaż n( usunięte przez administratora )
anonim 2011-02-16 17:53:35
monter - 2011-02-15 11:18:40Słyszałem że odchodzi od nich pracownik działu sprzedaży który trzymał całą sprzedaż niejak( usunięte przez administratora )
anonim 2011-03-23 13:22:36
ricky - 2011-01-11 20:36:15

co sychac o firmie myszkowiec?>czyzby ja zamknęli, jest dziwnie cicho

A do tego trzeba jeszcze dołączyć Sanepid? Kto to widział, żeby zwalniać sprzątaczkę a pracownicy mają wszystko sprzatać. Począwszy od łazienek a skończywszy na halach? Myślę, że SANEPID będzie zainteresowany.
JOHNY 2012-01-05 10:46:02
co słychać u p Myszkowca? zmieniło się trochę na lepszE?
kaska 2012-05-06 19:36:36
nikt już dawno nic nie pisał a może warunki pracy się zmieniły lub pani [usunięte przez moderatora] się uspokoiła
flausz 2012-05-16 20:19:41
od kiedy to słowo strych jest niecenzuralne drodzy Państwo?
aishka 2012-05-29 19:16:04
Luiza dla mnie jest świetna kobieta. wymaga ale daje od siebie, odpowiada c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwem na c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo ale zawsze sluzy rada. praca jak praca nie bardzo sie oplaca ta pieczarka ale wszedzie dobrze gdzie
nas nie ma. jesli komus nie wyjdzie najczesciej obwinia o to wszystkich wokol tylko nie siebie. pracowalam krotko ale do brygadzistek nie mam nic.
aga 2012-06-04 09:17:55
to fajnie że choć jedna osoba tak super się wypowiada o z tego wynika ze praca nie jest najgorsza a jak z płacami czy są wypłacane czy mozna pracować zadormo
majka76 2012-06-18 23:10:29
ja tam nic nie mam do nich, jak się dużo zerwie to i się zarobi całkiem nieźle. No bo za samo to że się przychodzi do pracy i siedzi to już chyba nikt nie płaci, te czasy się skończyły i wydaje mi się że dawno...
animowy 2012-11-23 18:00:11
Dlaczego wszyscy mysla że jest tak zle u Myszkowca?
zbieraczka 2013-01-28 15:27:26
Ja pracowałam tam jakiś czas i powiem że w tym czasie żadnej przyjemności z życia nie miałam, wstawałam rano do pracy i wracalam praktycznie w nocy, pracowałam cały dzień a potem to już na nic innego siły nie było. A o zarobkach to szkoda mówić:(
Tomek 2014-01-02 16:47:23
System socjalny okrojony jest do minimum, zależy od stanowiska o jakie się ubiegasz, atmosfera zależy od ciebie w 50 %, reszta od hunoru właścicieli ja pracowałem w Bedlnie nie mogę nic powiedzieć na temat Parczewa Pracowałem niestety jako kierownik zakładu i uwierz mi to nie jest przywilej może przez pierwszy miesiąc i to nie zawsze. Jeżeli pomogłem to ok jeżeli potrzebujesz bliższych informacji zapytaj. pozdrawiam
anonim 2014-01-30 12:09:37
tam kierownikiem nie zabawisz długo bo tylko miesiąc jest czasu ochronnego albo i nie a potem będziesz dla nich nikim tylko robolem (usunięte przez administratora)wiem cos o tym :)
anonim 2014-01-30 12:17:33
zgadzam się szef nigdy nie jest zadowolony z pracy ludzi (usunięte przez administratora)
ja 2014-02-22 21:28:57
goron masz racje umowę dostaje się od razu bo się boją, ale zazwyczaj dostają umowę na pół etatu w przypadku męszczyzn natomiast zbieraczki na cały etat bo i tak za to muszą zapłacić przcując na akord. Każdy facet ślizga się na pół etatu ryjąc jak dzik przez 12 godzin na dobę a na koniec z łaską dostaje 1800 zł jaj rypał soboty i niedziele każdy wie że kasa nie jest za darmo i nie spada znieba ale nikt nie chce ryć za 6 zł za godzine i jeszcze być obrażany na każdym kroku potrącane mieć za akty wandalizmu typu kapeć w wózku widłowym nie pisz pierdół bo to nie prawda każdy dostaje jakiś etat ale ani z szacunku ani z kasy nie jest to wprost proporcjonalne do tego co musi znosić i robić nara
ktos 2014-03-07 14:25:55
(usunięte przez administratora) owszem na pierwsze wejście dostaje się umowę ale zbieraczki tez 1/2 etatu maja kto tam pracował i pracuje na pewno wie jak tam jest a zapewne nie az tak wspaniale
Lala 2014-04-02 01:21:06
Jest źle. Bardzo źle. Ja wytrzymałam 2 lata. I chyba lepszej szkoły życia nie miałam. Wiem, że wytrzymując z takim pracodawcą tyle czasu wytrzymam w każdej firmie. (usunięte przez administratora)
biko 2014-04-10 10:38:26
znacie może ich stronę internetową? szukam miejsca w którym mógłbym dowiedzieć się o firmie trochę więcej
Svenson 2014-04-13 13:17:39
A co tam jest takiego złego, że niemalże ze łzami w oczach do pracy się wybierałaś ? Przecież jak było aż tak fatalnie to nikt nikogo nie trzymał na siłę.
Irek 2014-05-27 21:00:41
Wamika Fresh to inaczej myszkowiec kropka pl zjamuja sie pieczarkami, jakieś oferty pracy chyba mają na stronie.
love 2014-08-25 19:20:22
Chyba jednak pytaliście dlaczego pensje są mniejsze, to jakas odpowiedź musiała paść, bo może to pomyłka, czy coś w tym stylu. W dodatku nie da sie tak łatwo zmienic pensji, potrzebny jest aneks do umowy, chyba, że ma sie wynagrodzenie prowizyjne, czy pracuje na jakims akordzie. Także trochę nie wierzę w takie zabiegi.
zyłka9961 2014-08-31 08:22:57
Najlepiej spróbuj sam i wtedy przekonasz się że wszystko jest możliwe a i wiary nabędziesz.
rafi 2014-09-13 10:26:53
Napisze tylko tyle o myszkowcu w Piotrkowie gorszego zakladu nie ma zero wspolczucia dla pracownika wszyscy najgorsi tylko oni najlepsi tazke zaklad to nie do pomyślenia zamknac to i spokój by ludzie mieli
on 2014-10-12 16:22:10
Wiedze maja Ci co tam tyrali, Wy wszyscy którzy twierdzicie ze jest ok albo jestescie w pokrewienstwie z wlascicielem albo macie zle intencje. Reasumujac zastanow sie 2 razy zanim zlozysz CV
riczi 2015-01-30 19:14:03
jeżeli chcesz się odnosić do ofert pracy , które zazwyczaj można spotkać w internecie to rzeczywiście raczej się zawiedziesz. Wystarczy trochę w swoim życiu popracować w różnego rodzaju firmach aby wiedzieć , że żadna firma nie oferuje tak naprawdę wszystkiego tego co obiecuje na początku... niestety...
ala 2015-02-19 13:48:17
Hej, na stronie warmiki fresh, a właściwie uprawy pieczarek myszkowiec w Bedlnie Radzyńskim jest ogłoszenie, że zatrudnią panie do zbioru pieczarek. Napisali jedynie dane kontaktowe i "Oferujemy dobre zarobki i całoroczne zatrudnienie". Może ktoś wie coś więcej, jaka to umowa, co w ogóle oznaczają owe dobre zarobki?
artur 2015-03-04 23:25:12
Ludzie nie piszcie az takich bzdur. Pracowalem pol roku, zwolnilem sie, bo znalazlem lepsza prace.w bedlnie robota jak robota, nikt za siedzenie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie placi, ale i nie wymaga cudow. Niech kazdy popracuje i wtedy sie wypowie.
mycogel 2015-09-24 21:51:10
Warto też "poszperać w necie o pracodawcy bo ten akurat ma naście firm i w ani jednej nikt pozytywnego zdania o nim nie napisał a prowadzi firmę od 25lat.No tak-ktoś powie-ładna tradycja skoro zmienia się tylko nazwy firm żeby nie użyć swego nazwiska bo już chyba nawet sam się wstydzi razem z synkami.To co oferują ważne max 3 miesiące.A jeszcze jedno, przez cały okres funkcjonowania firm-y tego Pana pracowało około 30000 ludzi ,chyba za duża rotacja... Piotrków,Bedlno Radzyńskie,Parczew...a teraz okolice Kutna. Znów nowa firma eh....
riczi 2016-05-07 22:27:31
Hej Wam. Nie mogę ostatnio zagrzać miejsca w żadnej firmie na dłużej, a to z mojej winy, a to z winy pracodawcy. Jak tutaj wygląda sytuacja stabilności zatrudnienia? @wedf też widziałem że nic ostatnio nie wstawiają
Zostaw swoją opinię o Wamika Fresh - Bedlno Radzyńskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wamika Fresh