Opinie o Dussmann w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dussmann. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dussmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dussmann w Wrocław

Lola Nowy wpis

Pracuję we Wrocławiu juz jakiś czas i do tej pory nie miałam żadnych problemów z pensją. Mam też super kierowniczkę Panią Justynkę, która jest przesympatyczną osobą, pomocną dla ,której nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli pojawiają się jakieś problemy natury międzyludzkiej to Pani Justynka natychmiast reaguje i jest spokój, w innych miejscach mojej pracy takie sprawy kierownicy specjalnie eskalowali, lub bronili jednej strony. Wymaga od nas profesjonalnej pracy i wykonywania wyznaczonych obowiązków, jednak nie ma tam nic ponad nasze siły. Pracuję mi się dobrze, nie mam żadnego stresu ani presji, ale to wszystko zależy od kierownika. Pracuję z ludźmi, którzy pracują tu już dlugie lata, bo się chce pracować w takiej atmosferze. Odnalazłam się w tej pracy i nie zamierzam jej zmieniać, bo wcześniej miałam okropnych szefów. Firma też dobrze wyposaża każdy punkt, dobrej jakości produkty, zawsze dostępne, a nie ze trzeba prosić jak w innych miejscach, odzież też miło nosić, dobra jakość i wygląd. Fajne paczki na święta. Niech sobie firma rośnie w siłę, abyśmy zawsze mieli pracę

Czy Dussmann ma ściśle ustalone godziny pracy?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Dussmann?

Były pracownik Nowy wpis

Mam złe doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej tj. była tak „wnikliwa” że byłem zapraszany 3x w wielo tygodniowym odstępami i różnymi kierownikami ( taka rotacja). Jak już mnie przyjęli to okazało się że pozostała cześć zespołu nie posiada fundamentalnej wiedzy na temat obsługi obiektu czy FM, a o uprawnieniach już nie wspomnę. Firma nie dba o rozwój pracownika, moje uprawnienia się przeterminowały a pracodawca nie chciał zapłacić za ich wznowienie. Odzież roboczą, koszulkę i spodnie otrzymujesz używaną przez poprzedniego pracownika, o butach roboczych możesz zapomnieć. Upominanie się pracodawcy dopełnienie podstawowych obowiązków zadbania o pracownika tj ciuchy robocze, narzędzia, uprawnienia itp. zakończyło się w moim przypadku zwolnieniem natychmiastowym. Wiec jeśli masz olej w głowie i cenisz swoje umiejętności nie tracąc cennego czasu, energii i nerwów unikniesz bycia niewygodnym pracownikiem.

Czy Dussmann oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Bez względu na formę zatrudnienia Nie doceniają człowieka a liczą jako szt w zatrudnieniu do umowy z właścicielem wiec jak masz dobre doświadczenie i cenisz swoje umiejętności ? To napewno nie w tej firmie :)

Magdalena

Czemu nie doceniają pracowników? Chodzi o jakieś finansowe docenienie, brak premii? Czy coś nie tak z atmosferą?

Adaś
@Magdalena

Bez względu na to czy posiadasz odpowiednie dodam cenne kompetencje to i tak jesteś liczony jako sztuka w kontrakcie dla duszpan Jeśli planujesz rozwój to nie tu.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dussmann? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

(usunięte przez administratora) kasa zawsze jest na czas a po drugie naucz się dobrze pisać po polsku

Zmiana na lepsze

Od tego czasu firma troche sie zmienila, moim zdaniem na lepsze. Faktycznie takie sprawy ze strojem i płacami sie zdarzały, ale to błąd organizacji. Czasami trzeba się poprostu upomnieć o coś co jest w kontrakcie (płaca).

farpo

Firma dussman to jedno wielkie oszustwo kierownik ochrony p . Mozol dzwoni wygaduje głupoty nie umie si e wys lowi c jak by był ciągle pijany ... nie potrafi załatwić spraw mu powierzonych np. wysłamie umowy do siedziby firmy... firma nie dba o pracowników wypłaty przychodza z dużym opuźnieniem jak wogole przychodza czasem zdajza sie tak ze ich wogole nie ma ... wina za to kierownik ochrony obwinia glowna siedzibe dzwoniac do nich do warszawy rozmawiajac z pania od plac ona nic nie moze zrobic miesiac po terminie wyplaty nadal nie ma czy to jest normalne ze ja musze sie prosic o swoje ciezko zarobione pieniadze? musze wydzwaniac zanimi i wydawac kolejne ? na telefony i szarpac sobi nerwy na idiotow... ktorzy chyba ukradli moje pieniadze mam nadzieje ze PiP- a im da sprawa została juz zgloszona nie polecam tej firmy jako pracodawcy pracowalem w wielu firmach ale ta bije wszystkie na glowe pod wzgledem glupoty i zorganizowania brak koszul brak spodni brak obuwia brak wszystkiego a kierownik dowioze ... miesiac pozniej nadal nie ma nic ... pozdrawiam i zycze wiele sukcesow w prowadzeniu firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann - Wrocław

• Jak się pracuje w Dussmann?

Zobacz opinie na temat firmy Dussmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dussmann?

Dussmann