Opinie o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A w Jarocin

Sprzedałem do JAFO swoje produkty i niestety nikt nie kwapi się, żeby oddać za to pieniądze. Telefonów nikt nie odbiera. Na pisma nikt nie odpowiada. Jednym słowem nie poważna firma. Od 3 miesiący nie ma w firmie jakiejkolwiek osoby, która by mogła powiedzieć co dzieje się z moimi pieniędzmi i kiedy zapłacą. Wygląda na to, że (usunięte przez administratora)firma w niedalekim czasie ogłosi upadłość. Odradzam komukolwiek jakichkolwiek transakcji z tą firmą.

@Twoja

Bo to prawda, że Jafo było bez jakichkolwiek pieniążków. Było nie wypłacalne nawet za FV po kilkaset złotych

Zarząd MARAT SP. Z O.O.

Oświadczenie ZARZĄDU spółki MARAT Szanowni Państwo, w związku z pojawiającymi się wpisami na portalu GoWork, chcielibyśmy oświadczyć, że od dnia 15 lipca 2021 r. przejęliśmy pracowników jak również dzierżawimy majątek trwały spółki JAFO. Od tej daty nasze zobowiązania zarówno wobec pracowników jak i innych instytucji są regulowane na bieżąco. Informujemy, że nie przejęliśmy żadnych zaległości, które powstały wobec pracowników, kontrahentów przed przejęciem przez MARAT pracowników spółki JAFO. Jako Zarząd spółki MARAT chcemy również mocno zaakcentować, że nie mieliśmy wpływu na sytuację, która zaistniała w JAFO przed dniem 15 lipca b.r. Dzisiaj MARAT o/Jarocin to firma rozwijająca się, wypłacalna, poszukująca wykwalifikowanych pracowników. Zachęcamy zatem osoby, które mają wątpliwości lub jakiekolwiek pytania do kontaktu pod adresem mailowym podanym poniżej, rozwiane zostaną Państwa wątpliwości. Portal GoWork jest portalem, który przeglądają potencjalni kandydaci, chcemy więc, aby jasno wybrzmiało, że MARAT- JAFO to nowa firma z perspektywami a przede wszystkim co należy podkreślić WYPŁACALNA i RZETELNA SPÓŁKA. Portal GoWork nie jest miejscem na anonimowe dyskusje zachęcamy więc do bezpośredniego kontaktu. Zatem jeżeli macie Państwo pytania dotyczące zatrudnienia i wypłacalności spółki, prosimy o kontakt na adres mailowy pracajarocin@grupamarat.pl Pytania dotyczące zaległości sprzed 15 lipca br. nie będą analizowane.

@prawnik

Szanowny Panie prawniku! Ma Pan rację, że Marat nie odpowiada za długi Jafo. Ale proszę pamiętać,że Marat przejął ta firmę również z ludźmi którzy przyczynili się do zadłużenia Jafo przez co narazili na straty wielu ludzi i dziś Ci sami ludzie tworzą firmę Marat.

Nikt

Ciekawi mnie, o co chodzi z pozbyciem się z Firmy w jarocinie, dwóch kluczowych wg mnie kierowników? Zna ktoś odpowiedź?

@D

Jak nadgodziny, to tam się siedzi po godzinach zazwyczaj? To weź no powiedz, ile tam w miesiącu wam wychodzi. Bo ja to jednak czegoś bardziej na osiem szukam, ewentualnie okazjonalnie. A płacą za nie chociaż? Czy oddają?

Niedawno się zatrudniłem fajna atmosfera koledzy pomocni polecam. Widać ze firma się rozwija.

@Marek

Proszę pamiętać, że Ci przyjaźni koledzy o których Pan pisze mogą nie być takimi przyjaznymi jak się wydaje zwłaszcza jeśli są byłymi pracownikami JAFO. Proszę uważać aby i Pana nie (usunięte przez administratora) tak jak (usunięte przez administratora) wierzycieli. Mam na myśli

Obecnie z tego co widać po stronie firmy trwa rekrutacja na stanowisko elektryka. Ogłoszenie jest bardzo krótkie i w sumie jest napisane tylko w zadaniach o montażu szaf i instalacji dla maszyn przemysłowych. Dowiem się czegoś więcej na temat tego stanowiska? Najbardziej interesowałoby mnie finanse, zarobki 5000 netto są realnymi? Zaintrygowało mnie w wątku jak ktoś napisał, że można nic nie robić i dostawać kasę. A zakładając, że ktoś robi bardzo dużo, taki pracownik może liczyć na jakąś motywację ze strony firmy?

Daj sobie lepiej spokój z pracą w tej firmie zresztą jeżeli dalej pójdą w tym kierunku pod zarządem obecnego dyrektora to marnie to wygląda ciągły brak części, terminy realizacji z kosmosu a dla motywacji i poprawienia bezpieczeństwa kamery nad głową. Pozdrawiam

Mieszek

Tak czytam te opinie i zastanawiam się czy złożyć papiery? Piszesz,że wszystko jest złe: Dyrektor, kamery, itd, itp. Musisz być bardzo wymagającym pracownikiem skoro tak Ci wszystko przeszkadza, ale chyba nie wobec siebie. Może pomyśl, że jakbyś rzetelnie pracował, to raczej by ci to nie przeszkadzało. Taki skarb jak ty pewnie znajdzie lepszego dyrektora i zakład bez kamer. Ja jednak spróbuję sprawdzić jak to wygląda na miejscu, bo może nie jestem młodą mróweczką, ale już trochę doświadczyłem na śmieciowych umowach i lubię w miarę uczciwie popracować, a nie tylko narzekać.

Grzegorz

A kierownicy to gdzie są w tej firmie, dyrektor wszystkiego nie ogarnie chłopie. Kamer boi się tylko ten co ma coś na sumieniu. Pracujący uczciwy pracownik nie ma się czego bać, bo tak jak napisałeś one służą dokładnie dla bezpieczeństwa firmy w różnym tego słowa znaczeniu. Ja pracuję i mi się akurat podoba tu praca.

Kamery przeszkadzają w pracy czy w unikaniu, pozorowaniu jej. Poniesienie wydajności nastąpi przez zaangażowanie pracownik i powiązany z tym system premiowy.

nikt Nowy wpis

W tej firmie jest tak im wiecej robisz tym mniej dostajesz

Gośka Nowy wpis
@Andrzej

Mąż też właśnie znalazł tą ofertę dla elektryka i można powiedzieć, że jest zainteresowany. A czy początkowo nowozatrudnieni ludzie podpisują jakieś zgody na używanie kamer? Rzeczywiście niewiele jest informacji na temat chociażby warunków pracy. Podajcie info jak to z umową wygląda...

Andrzej Nowy wpis
@Gośka

Chyba nie oczekujesz, że na tym portalu dostaniesz prawdziwa rzetelną odpowiedź .

Menel Nowy wpis

Nie polecam .Pan dyrektor nic innego nie robi tylko patrzy w kamery . Przyjmuje niepotrzebnych ludzi ktorzy tylko chodza z konta w kont . za chwile bedzie wiecej ludzi co chodzi niz co pracuje na maszynach .

Ryszard
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Dzień Dobry chciałem zapytać na jakie stanowiska JAFO potrzebuje pracowników ?

Jarocinianka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

W jakich godzinach pracuje się w biurze?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Werner Tc 1000 , Okuma

Jeżeli chodzi o kierownictwo to mimo wszystko był dobry Pan Roman Sobczak.. Ten Pan widział przynajmniej zaangażowanie pracownika i starał się odpowiednio to wynagrodzić.. Wystarczyło dobrze i sumiennie pracować .. czyli tak jak powinno być. Nierobstwo nigdy tego nie rozumiało..

Alex

Znaczy można nic nie robić i dostawać kasę . Zawsze tak było .

Abc

Ile można zarobić na stanowisko magazyniera? W jakich godzinach jest praca?

Sory, ale ja wracam z ich strony i tam przy ogłoszeniu dla magazyniera piszą tylko tyle, że wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia. Widełki na pewno jakieś są ustalone, to może ktoś wie od jakiej stawki się zaczynają? W grę wchodzą też premie już od początku? Czy trzeba pierw jakiś okres przepracować?

Luka

Widełki zaczynają się od minimalnej krajowej, a kończą na kwocie adekwatnej do posiadanego już doświadczenia.

Hmmm brzmi ok. A co do tych dobrych pracowników, to jak ich nie zwalnia, to może nagradza. Jak ktoś sumiennie pracuje, to ma premie? Regularne podwyżki? Albo jakieś inne nagrody, tylko czy po prostu nie zostaje zwolniony? Jest tu taka pozytywna motywacja też?

Gal Anonim

Nikt Twoich telefonów nie odbiera a jaki problem przyjechać i porozmawiać? Dzwonisz na poprawne nr będące na stronie internetowej? Firma ma jakieś problemy z początkiem roku jak wiele polskich firm, ja z nimi współpracuje od dawna i nasze rozrachunki są 6-cyfrowymi kwotami, płacą po terminie ale płacą. Wiec albo sprzedałeś im "Bubel" ???

Twoja
@Gal Anonim

6 cyfrowe kwoty jak oni w budżecie pewnie nie mają 5 cyfrowej kwoty. Weź gościu zejdź na ziemię. (usunięte przez administratora) Ta firma dawno się skończyła i ona już człapie i dyszy resztkami sił

NICK

Potwierdzam omijajcie z daleka . To jest koniec obecnego Jafo i może początek nowego "tworu" Pan z odlewni Zakładów Mechanicznych w Tarnowie stał się głównym inwestorem. Miłem nie przyjemność go poznać. To było interesujące doświadczenie, szkoda gadać....

Sebastian
@NICK

Skoro piszesz, że jest to już w Twojej ocenie koniec obecnego Jaflo to zechcesz po czym to dokładnie stwierdzasz? Pamiętaj, że wątek odwiedzają również osoby, które nie mają doświadczenia związanego z tym pracodawcą, więc może dodasz coś więcej do swojej myśli?

Anty anonim

Zwracam się do anonima, Musisz byc małym czlowieczkiem, że piszesz podobne bzdury.

@Gal Anonim

I teraz człowieku widzisz jak popłacili ludziom faktury skoro są w upadłości likwidacyjnej i pozostawili setki firm którym nie popłacili faktur. tragedia dla setek rodzin właścicieli wierzytelności. Jak najdalej od JAFO

Absolutnie nie zapłacili mi zaległości za dostarczony towar.

Bolo

I teraz Ci się to przypomniało? Dziś Jafo to inna firma. 2020 rok był prawie 2 lata temu.

@Gal Anonim

No i co wypłacili Ci te 6 cyfrowe kwoty??? Odpowiedz pytam!!!!! Nikomu z wierzycieli nie wypłacili pieniędzy. Syndyk do tej pory nie przelał mi nawet 1 zł/

@Sebastian

No i co może Jafo nadal funkcjonuje i powypłacało zaległości dłużnikom??? Odpowiedz prosze na pytanie.

Roman

Obrażasz uczciwych ludzi pracujących w Jafo! Anonimowo łatwo. Pani Syndyk nie czyta tej strony a jak chcesz się dowiedzieć to numer telefonu i adres mailowy możesz znaleźć na stronie. Prowadzi się firmę na własne ryzyko. Stare Jafo też sprzedało do firm które upadły i nie otrzymało pieniędzy. Na tym polega upadłość. Jedynie pracownicy otrzymają zaległe wynagrodzenia. Kiedy? Tu też trzeba pytać Panią Syndyk a nie na tej stronie.

Roman

W sprawie zobowiązań powstałych do 14 lipca 2021r. kontaktuj się z Panią Syndyk. Powstałe od 15 lipca 2021r. są regulowane na bieżąco. Z jakiego okresu masz niezapłacone zaległości?

wykiwany przez Jafo
@Gal Anonim

Co Ty człowieku wypisujesz jakie 6 cyfrowe kwoty??? dostawcom nie popłacili nawet faktur za kilkanaście złotych

@Bolo

Tak dziś inna ale tą nową firmę nadal tworzą (usunięte przez administratora) którzy przyczynili się do oszukania kilka lat wcześniej masy ludzi.

@Twoja

Grzegorz

Firma nabiera tempa, czasy kiedy wynoszono co się da minęły. Nowe rządy niosą zmiany, widoczne zmiany. Firma się rozwija, warto pracować i zarabiać, uczyć się fachu, a potem zostać jako pracownik. Ja też tu jestem i nie narzekam.

Też pracownik
@Grzegorz

Chyba pracujemy w dwóch różnych firmach. Może pracujesz w Rybniku, bo w Jarocinie nowe rządy przynoszą zmiany ale tylko na gorsze.

JAfo
@Grzegorz

Faktycznie coraz więcej zupełnie nowych projektów, których nigdy wcześniej w Jafo nie było. Widać, że nowy właściciel próbuje maksymalnie wykorzystać park maszynowy i możliwości montażu. Moim zadaniem będzie dobrze

@Grzegorz

To niech tak dalej działają.Może uda się spłacić oszukanym ludziom zobowiązania po poprzedniku.

@Też pracownik

Ale przecież w biurach nadal zostało pełno ludzi, którzy doprowadzili Jafo do bankructwa. To co z tego, że jest kilka nowych osób. Jeśli ma to działać to należy wymienić wszystkich w biurach.

Emeryt

Jest szansa załapać się na zlecenie 2,3 dni w tygodniu?

@Emeryt

Złóż aplikację lub zadzwoń do firmy to się dowiesz, jak masz dobry zawód który jest tam akurat potrzebny to napewno

Peacownixxx

Widzę że w końcu ludzie przejrzeli na oczy i nie boją się mówić prawdy o pani kierownik. Ja uważam że to jest szczerą prawdą to co piszą, tu nie chodzi o uśmiech jak to ta pani robi tylko wyciągać z jej kłamstw kosekwencje. Zobaczymy kiedy grunt zacznie się palić pod nogami jej bo przecież zbliża się koniec roku i będzie rozliczona z tego wszystkiego. Mam nadzieję że zostanie rozliczona z kłamstw i firmą marat ja zwolni z firmy bo to co ona mówi to jest śmiech na sali dosłownie.

Aż tak bardzo wpisy, od jak rozumiem byłego pracownika, zaburzają pracę w firmie? Swoją drogą czy takie, lub inne forum, to jedyne miejsce do wyrażenia swojego niezadowolenia bądź krytyki pracodawcy? Miło byłoby wiedzieć, jak kierownictwo reaguje na słowa krytyki pod swoim adresem, i czy jest stworzona przestrzeń to wzajemnej wymiany poglądów?

Roman

O jakiej konkurencji mówisz. Poszukiwane są na stanowiska kierownicze ale nikt nie chce nie czuje się na siłach. Może człowiek się zgłosi. Tylko wtedy nie można powiedzieć, że się nie wiedziało o wszystkim co spowodowało upadek.

Czlowiek

Romanie, nie mówimy już o starym Jafo, mowa jest o aktualnym kierownictwie. Masz chyba jakieś problemy, może jesteś nielubiany, nie dopieszczony, że cały czas w każdym Twoim wpisie atakujesz byłego Kierownika (wg mnie oczerniajac go) , wiedząc dobrze, że jest na tyle inteligentny, żeby nie wdawać się z Tobą w dyskusję. Dziwię się, że jest akceptowalna w naszej firmie taka osoba (na kierowniczym stanowisku) , która się nie zna na niczym, brak jej profesjonalizmu, brak wiedzy o produkcji o kontroli o współpracy z ludźmi. Zastraszanie, okłamywanie pracowników i zganianie swoich błędów na innych jest na porządku dziennym u niej. Ale widocznie Zarządowi to pasuje, że ktoś donosi na innych pozbywają się może konkurencji.

Tynk Jakub

Moim zdaniem to powinni wymienić pania kierownik od wszystkiego jest tak fałszywa osoba i (usunięte przez administratora)ze informuje na bieżąco co się dzieje w jafo. Mimo to brak jej kompetencji na to stanowisko kierownik kontroli, obróbki mechanicznej oraz montażu kompletnie brak wiedzy, tu się uśmiecha a za plecami nóż w plecy wbija tak zwana dwu ulicowa osoba. Uzyskała te stanowiska ponieważ pozbyła się osób na których urósł. Życzę jej szybkiego upadku i niech firmą marat przejrzy na oczy pod względem pani kierownik że jest to osoba kompletnie nie potrzebna w firmie. Gdyby nie mistrz obróbki to by nie wiedziała co mówić taka prawda. Ludzie przez nią są zastraszeni itp. Dział utrzymania ruchu to kuleje brak im wiedzy na temat naprawy maszyn próby prób i błędów jak się uda to będzie dobrze. A panu dyrektorowi to brak kultury bo co drugie słowo to przekleństwo i nic po za tym, moim zdaniem osoba na takim stanowisku powinna reprezentować jakiś poziom kultury. Co do wynagrodzeń to już nie są tak dobre jak na początku marat przeją jafo. Co raz gorzej niż lepiej, roboty Co raz miej niż więcej i gadanie będzie lepiej.

Damian B.
@Tynk Jakub

Zgadzam się co do pani kierownik od wszystkiego i niczego, nie spotkałem się przez lata pracy z kimś, kto by tyle kłamał i to w żywe oczy. Liczy chyba na to, że ktoś z życzliwości nie zwróci jej uwagi na to, że opowiada totalne głupoty. Może ma nadzieję, że rozmówca nie zorientuje się przez brak wiedzy ? Musi mieć pamięć jak słoń, żeby się w tych wszystkich swoich kłamstwach nie poplątać. Najpierw powie ci jedno, a jak wyjdzie, że się pomyliła, to ci wmawia z agresją, że przecież mówiła inaczej i tak co jakiś czas, kabaret. Dosadniej - powiatowa mistrzyni w zrzucaniu swojej winy na innych. Wiecznie spóźniona i nie wiedząca co się dzieje. Rzuca się to w oczy a cierpią wyłącznie inni bo na kogoś trzeba przecież zrzucić. Ktoś tu zresztą już kiedyś coś napisał o tej osobie, ale zniknęło (złe sprawdzanie maszyn przed wysyłką, utrata klientów, problemy a w nagrodę awans czyli strzał w kolano dla Maratu). Najśmieszniejsze jest to, że "biurowi" mają takie samo zdanie. Jak powiesz jej albo o niej prawdę lub w końcu zwrócisz przy kimś uwagę, że opowiada bzdury, to później podobno co chwilę chodzi na górę zmyślać i cię oczerniać, żeby zepsuć ci opinię i się ciebie pozbyć. Z kolei poziom kultury nowego dyrektora (i niektórych dziewczyn w szpilkach) na poziomie szamba, dosłownie... co chwilę k... i ch... aż włosy się jeżą na głowie ze wstydu. No nic trzeba robić swoje jak najlepiej i wierzyć, że będzie dobrze.

Jozin z Bazin
@Damian B.

Pani ....., najpierw trzeba stanąć przed lustrem. Nawet wspólnie z drugą osobą(chyba wiemy o kogo chodzi), a później wszystko krytykować. Tolerowanie dziadostwa, które jeszcze niedawno było i stosowanie dosyć często szantażu emocjonalnego niestety już jest nieskuteczne i się skończyło. Skoro było tak dobrze, to dlaczego było tak źle. Dobrego wieczoru z nieustającym wyśmienitym samopoczuciem, a może i z samozachwytem.

Witam. Czy szukają operatorów CNC? Warto składać CV?

Długo trzeba czekać na zaproszenie na rozmowę? Zatrudniają na pół etatu czy tylko na cały ?

@Kandydat

Oczywiście że warto. Pogonili starych (usunięte przez administratora) fajny zespół się tworzy.

Obecnie trwa nabór na stanowisko związane z montażem szaf i instalacji eletr. dla maszyn przemysłowych. Jestem elektrykiem i chce spróbować . Ile można realnie zarobić? Nie ma o tym żadnej wzmianki w ogłoszeniu. Spodziewać się umowy zlecenie czy o pracę? Ile macie zmian?

HR

Warunki finansowe są omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej. Umowa o pracę, na razie jedna zmiana. Zachęcamy do złożenia swojego CV na adres praca@grupamarat.pl

Vice

Jest umowa o pracę na miesiąc, później 6 miesięcy. Co do wypłaty, to koło 3900zł brutto za pierwszy miesiąc, kolejna umowa to jak się dogadasz ale z 500zł może dorzucą, ale z kolejnymi już niezbyt chętni coś dorzucić. Jakiś młody przyszedł i na pytanie ile chce zarabiać wypalił że na początek to 4000zł netto, to się za głowę łapali, zaraz przeliczali ile to brutto wychodzi dla pracodawcy i że za dużo.

Janek
@Vice

Wynagrodzenie zawsze jest adekwatne do doświadczenia a następnie zaangażowania.

Jarek

Ja się angażuje jak trzeba zostać to zostaje. Widać jak dużo się ostatnio zmieniło na lepsze. DY a Ty gdzie pracujesz, że nie płacą Ci za nadgodziny.

Nikt

Józek
@Nikt

Ja Ci nie pomogę, bo kompletnie nie znam realiów firmy i jedyne co to za robotą lepszą patrzę. Może chociaż jedna z tych osób się odezwie i wyjaśni kulisy, jak nie na forum, to osobiście, jeśli relacje z pracownikami na tyle dobre były? A co do wolnych wakatów po nich, to organizują w firmie rekrutację wśród pracowników, krótko mówiąc, czy tu zdarzają się awanse i warto zajrzeć z CV do kadr?

Ktoś
@Nikt

Kluczowych, dobrych pracowników fachowców firmy się nie pozbywają, widocznie coś musi być z nimi na rzeczy.

@Nikt

Tak ja znam. W końcu poznali się na osobach współodpowiedzialnych za upadłość JAFO . Które czuły się z tym świetnie. Tylko wypłat nie było 2021r. Do czasu przejęcia przez Marat.

@Roman

Ciekawe czy Ty w ogóle pracowałeś w tamtych czasach, przed upadłością, że twierdzisz takie rzeczy. Ja uważam, że nie ma pomysłu na większą sprzedaż i kombinują. Zobaczymy.

Młody

Nie trzeba było pracować żeby wiedzieć jak to wyglądało i wygląda. Wyróżniało się ludzi nie wiadomo za co, bo na pewno nie za robotę. Żeby sprzedawać, to trza najprzód produkować, a nie gadać o tym.

@Młody

Jeżeli pracownikom nie zależy na tym aby firma się rozwijała to nic z tego nie będzie. Kierownicy kierownikami ale bez zaangażowania załogi nic nie pójdzie do przodu. I nad tym pracujacy w Jafo muszą się mocno zastanowić.

Eksworker
@Nikt

Powinni pozbyć się jeszcze kierowniczki od kontroli jakości. Same reklamacje a ona chodzi usmiechnieta i bajeruje pewnie kolejnych dyrektorów. Taką to do handlu a nie do jakości. Widac, ze miała najlepszych nauczycieli (wspomnianych zwolnionych kierowników) od tego jak kłamać w żywe oczy i zrzucac wiecznie na kogoś. Wie wszystko na temat innych dzialow, a u siebie nie umie zrobic podstawowego porzadku, kontrolerow z kolei w dziale najwiecej od 10 lat. Niech centrala zabierze ja do siebie, wtedy zobaczy ile strat przynosi firmie

Kierownik Marcin
@Nikt

47 lat pracowałem w Jafo, 20 lat jako kierownik i nie było zarzutów do mojej pracy. Teraz zostałem przeniesiony do Rybnika. Niestety nikt z Zarządu, nie miał śmiałości, ze mną rozmawiać o przyczynach.

D
@Nikt

Dla kogo kluczowych....? Robienie maszyn na lewo.... Zatrudniając cała załogę na nadgodziny... Żeby dwóch kluczowych miało się za co bawić... W bloku....

@D

Sławomir

Czy jafo zostało już wykupione przez Marat?

Zostaw merytoryczną opinię o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A - Jarocin

• Jak się pracuje w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A