Opinie o Centrum Reklamy i Promocji ReMedia w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Reklamy i Promocji ReMedia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Reklamy i Promocji ReMedia o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Reklamy i Promocji ReMedia w Bydgoszcz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Centrum Reklamy i Promocji ReMedia?

ZXY Nowy wpis

Tak na współpracowników, nie można było narzekać , atmosfera ok... tylko do pracy nie ma co się tu wybierać, dużo z nas pościło firmę z powodów braku podwyżek, innych problemów. Samym właścicielom to pasowało, mimo że czasami brakowało rąk do pracy, opóźnienia.

Marta Nowy wpis

Firma Remdia (usunięte przez administratora) podwykonawców, nie płaci za zakupiony towar !!!! Nie odpisuje na maile w sprawie płatności ! Nie odbiera telefonów. Proszę Remedia omijać szerokim łukiem .Nie polecam !!!

Agnieszka

a o obecnych warunkach pracy czegoś się tutaj dowiem? widzę po wpisach, że kogoś wzięło na jakieś negatywne komentarze czy były uzasadnione? ile osób tutaj tak właściwie pracuje, bo ktoś coś pisał o 50 osobach. rozwinęli się? jak stawki wyglądają?

Kolo
@Agnieszka

Musi Pani powiedzieć co Panią dokładnie interesuje. Pracuje teraz trochę mniej osób, stawki są różne w zależności od stanowiska, są osoby co tutaj pracują już wiele lat ale za to inne odeszły z pracy szukając lepszych ofert pracy. Proszę powiedzieć czego Pani oczekuje.

Elżbieta
@Kolo

Mnie interesuje jaka jest obecnie atmosfera pracy? No i czemu aktualnie mniej osób pracuje, to ma jakiś związek z kondycją firmy czy coś?

Bobby Nowy wpis
@Elżbieta

Atmosfera jest rożna, inna w zależności od działu ale ogólnie to pomiędzy OK a bardzo dobrą. O kondycji firmy nie mogę się wypowiedzieć, bo to wie tylko zarząd. Zlecenia są, praca jest.

Jaki dress code obowiązuje w Centrum Reklamy i Promocji ReMedia?

RE MEDIA

Na co dzień luźny, wygodny i przyjazny otoczeniu. Na spotkania oficjalne oczywiście obowiązuje elegancki / casualowy ubiór

Sergiej

Taki żeby pod biurkiem szefa nie przeszkadzal

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Centrum Reklamy i Promocji ReMedia spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Centrum Reklamy i Promocji ReMedia? Chętnie zatrudniają?

Student

Chętnie... Biorą i wydrzemna jak ccytrynke

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Centrum Reklamy i Promocji ReMedia?

RE MEDIA

Umowa o pracę lub zlecenie ale rzadko.

Murzyn

Najlepiej na czarno bez podatku

Si. Tek

Rodzinny

Busio

Ciekawe dlaczego wszystkie negatywne komentarze są od razu usuwane przez administratora na prośbę zarządu remedia :) nie jest tam tak kolorowo jak niektórzy myślą, wręcz przeciwnie, zdecydowanie nie polecam, te kłamstwa wypisywane na temat takiej świetnej atmosfery i wypłacalności firmy - bujda. Dodatkowo ta religijność, masakra, po co cytować religie na forum? Wszystko załatwiane pod stołem, żeby unikać kosztów, fatalna organizacja, ludzie po znajomości - większość ludzi to rodzina. Najgorzej się w takich firmach pracuje.

jedenz
@Busio

Większość ludzi to rodzina? Procentowo obliczyłeś? Chyba problemy z matematyką :) Kolorowo nigdzie nie jest, ale za każdą pracę otrzymałam wynagrodzenie, co do religijności to fakt, trochę tego tu dużo. Ale z drugiej strony nikt mnie o poglądy czy religię nie pytał... Atmosfera? W lepszej nie pracowałam, a w dobie COVIDu firma postąpiła wzorowo przedłużając nawet wygasające pracowników umowy. Dopóki człowiek CHCE pracować to mogę polecić pracę w tej firmie.

haha
@jedenz

Jak się nie pracowało w innych firmach to tak jest. Może ty masz problemy z matematyką i z oczami skoro nie widzisz jak jest ;] Wynagrodzenie pod stołem oczywiście, a na umowie najniższa. Ilu pracowników czeka co miesiąc na pieniądze, bo brakuje :) coś mało doinformowany/na jesteś, bo nie wiem kim w końcu jesteś, czy kobietą czy mężczyzną, bo nick mówi jedno a pisanie w osobie żeńskiej drugie :) Pracujesz w księgowości, że wiesz czy przedłużają umowy? Jak ktoś się zwolni to mają problem żeby kogoś zatrudnić, dlatego biorą pierwszą lepszą osobę i umowa na nieokreślony. Również nie polecam. Wiadomo że ktoś z rodziny lub kto siedzi od x lat tam będzie firmę chwalił :)

Były
@jedenz

Ja tez tam pracowałem jakiś czas temu i wtedy był szef, jego żona, siostra szefa Gosia jej mąż Irek, synek Pawełek, oraz dzieci z adopcji którym teoretycznie stworzono miejsce pracy. Jeden wielka rodzina. Mam nadzieję że nikogo nie pominalem

avva
@Były

to niezle duzo jak na to ze jest ponad 50 pracownikow (a z dzieci adopcyjnych pracuje tylko jeden) oczywiscie jest to sarkazm, że dużo jakbys nie zrozumial XDDDD.

Klient

Niestety nie polecam, szczególnie kontaktu z Panią Anną M. Sama z siebie nie udziela kompletu informacji tylko trzeba się dopytywać, a na pytanie odpowiada z wielką łaską… Nie liczę nawet na profesjonalne doradztwo, tu klient musi przyjść z gotowym rozwiązaniem i wiedzą. Najgorsza jest zmiana ustaleń, co nie zdarza się Pani Annie wcale tak rzadko. Kiedyś mailowo ustaliliśmy konkretną kwotę za wykonanie druku, po jednym dniu jakby nigdy nic w trakcie rozmowy telefonicznej podniosła kwotę. Gdybym się nie zorientował nawet nie usłyszałbym słowa wyjaśnienia.

Klient

Ashe

(usunięte przez administratora) z wypłatami ciężko, kilka razy już zabrakło i trzeba było czekać, nadgodziny nie wykazywane ale wypłacane, oczywiście większość ludzi ma cześć na umowie (usunięte przez administratora) wszędzie szukają oszczędności. Polecam szukać dalej, nie zatrzymywać się w tej firmie

@Ashe

Oczywiście, wielu szuka dziury w całym :) polecamy wgląd w mądrą literaturę, np. "Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?" (Łk 6, 41). Pozdrawiamy ciepło

Tołdi
@RE MEDIA

To jest miejsce w którym opisujemy ta drzazgę

Barbara

Nie polecam - bardzo niemiła obsługa.

KSk

Praca w fajnym gronie osób, zero problemów z atmosferą oraz urlopami czy wynagrodzeniem. Polecam!

Iga

Sądzę, że brak uzasadnienia takich wrzutek to jasny sygnał, że konkurencja czuwa !

Mors

Odradzam.

@Mors

W internecie wolno dużo, prawda? Ci, którzy piszą w ten sposób widać nie mają odwagi by napisać pod swoim imieniem i nazwiskiem. Smutek, mimo wszystko życzymy powodzenia w nowej, oby lepszej dla Ciebie pracy :)

narwal
@RE MEDIA

W internecie dużo wolno to fakt. Fake konta krążą dookoła itp.

Kamil

Witam... na jakie stanowiska aktualnie Państwo rekrutują?

@Kamil

Poszukujemy kadrowej z doświadczeniem księgowym, portiera i osobę do copywritingu i bieżącej obsługi kontraktów

Jak ze studentami w Centrum Reklamy i Promocji ReMedia? Chętnie zatrudniają?

PF

Zapraszamy :) biuro@remedia.pl

Jesse

Duży przemiał ludzi, brak ścieżki rozwoju, brak jakichkolwiek dodatków, stawka bez szału. Handel bez szkoleń. Firma opiera się na drukarni i bilbordach. Nie jest tak duża jak się kreuje. Atmosfera zdecydowanie bez szału, szefostwo jak wszędzie czyli jak zawieje. Prawda z tymi nadgodzinami. Ani (usunięte przez administratora), ani nie zwracają godzin. Nawet nie podejmują takiego tematu.

Weronika

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najświeższy stan firmy ReMedia? Powiesz coś więcej, chociażby na temat tego jaka panuje atmosfera i czy od pierwszego dnia dają umowę o pracę? Można liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Wiktor

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Tak dobrze się tu pracuje?

Helmut

Sądząc po tak długiej ciszy na forum to fajna praca jest w Centrum Reklamy i Promocji ReMedia!

Beti
@Helmut

Szczerze mówiąc to bardzo fajna. .. Mi tu dobrze od kilku lat...

salmon
@Beti

fake, w remedi się nie pracuje za długo :D

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Reklamy i Promocji ReMedia - Bydgoszcz

Centrum Reklamy i Promocji ReMedia
3.3/5 Na podstawie 327 ocen.
  • DOLINA 35
    85-212 Bydgoszcz