Centrum Reklamy i Promocji ReMedia

Bydgoszcz

Opinie o Centrum Reklamy i Promocji ReMedia

anonim 2010-05-26 13:16
Ciagle nażekaja ze nie maja kasy na nozyki ... za nadgodziny nigdy nie placili [usunięte przez moderatora]
just 2010-07-08 16:26
Potwierdzam opinię "anonima". Niepłatne nadgodziny to w tej firmie normalka ale chyba największy problem, to mówiąc delikatnie ZŁA atmosfera.
MQ/AIM W-wa 2010-07-19 14:32
Korzystałem z usług firmy. Firma rzetelnie wywiązała się z poleconego jej zadania. Kampania przeprowadzona była bez zastrzeżeń. Polecam firmę!
anonim 2011-10-26 13:57
beznadziejna firma.Calkowite dno!!! Mozna tam popracowac max 6-m-cy,potem to juz tylko problemy. Swego czasu 90% pracowników odeszło w ciagu 2 miesiecy.[usunięte przez moderatora] panuje izero inteligencji a i lepszy jest ten,kto wredniejszy i lepiej donosi i klnie! i Slyszalem,ze juz mieli sprawy w sadzie pracy!
Tadeux 2011-12-09 15:31
Mile mnie zaskoczyli - kilka projektów dostałem od razu, 1 przypadł mi do gustu ale druk trwal chyba trochę za długo ogólnie w skali 1-6 dałbym 5-
były 2012-01-09 13:33
niestety, praca w tej firmie należy do bardzo wyczerpujących psychicznie, a to za sprawą pewnej pani, która tam rządzi. zero poszanowania ludzi i ich pracy. Zero tolerancji dla pracowników. Mam nadzieję, że będzie też zero tolerancji przez \"przyszłych\" pracowników, bo ci, co pracowali już nic nie zrobią. Uważajcie, bo nie warto wchodzić w ten \"rodzinny\" interes.
endek 2012-01-25 09:28
Polecam!
VINCENT 2012-02-03 13:12
Szybka, rzetelna obsługa - kolega pracuje, zadowolony
gosc 2012-02-29 11:15
Nie mam zastrzerzen
na szczęście już tam nie pracuję 2012-03-06 10:39
Ta firma to rodzinny interes - dobrze ma być rodzinie innym nie musi. Lepiej szukać pracy w innych miejscach.
drake 2012-03-16 10:08
multireklamowy kompleks załatwisz tu wszystko
anonima 2012-03-18 13:58
ale uwierz mi, pracować byś tutaj nie chciał.
Ja 2012-12-20 08:40
I ja także korzystałem z "usług" swoich własnych, za które fakturuje mnie ta dziwna firma. ;-) Sam się pozycjonuję, a w wyniku bzdurnej umowy, którą mam nadzieję niebawem zerwać i pociągnąć ReMedię do sądu, kasują mnie za moją pracę. Masz za dużo pieniędzy? Nie szanujesz swojego czasu? Śmiało, podpisuj z nimi umowę. Ale jeśli cenisz swoje pieniądze i czas, to nie marnuj na nich nawet sekundy.
ANONIM 2013-08-15 22:56
MOŻNA ZAROBIĆ CHYBA ŻARTUJESZ ?
ja 2014-09-26 12:04
chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda tam praca grafika - atmosfera,zarobki,nadgodziny, etc. możecie mi pomóc?
tralala 2015-01-27 15:26
a jakie są obecne propozycje pracy u nich, są jakieś w ogóle czy nie za bardzo? bo nie wiem już sam co mam robić, z jednej strony bardzo chce z imi współpracować, z drugiej nie mam pojęcia już czy iśc tak w ciemno naprawdę na rozmowe.. ale jednak dowiedziałbym się wtedy czegoś nowego na pewno od nich.
bury 2015-03-28 21:59
Firma ReMedia jest naprawdę świetnie zorganizowaną i działającą firmą reklamową w regionie kujawsko-pomorskim. Co najważniejsze nie ograniczają się oni tylko i jedynie do tego regionu , a znani są również szerzej na całą Polskę. Kluczem do sukcesu jest dość duży , ale za to bardzo dobrany team ( około 60 osób)
Bez żółci 2015-12-08 08:46
W tym, co przeczytałem wyżej, jest kilka procent prawdy. Reszta to żółć, złość. Szefostwo tej firmy potrafi docenić zaangażowanie, także finansowo. Można dostać premię albo dodatkowy dzień wolny za pracę po godzinach. Leniwi, niegramotni i nieasertywni sobie nie radzą, a potem wyżywają się na forach... Zarobki nie są warszawskie, ale jak ktoś chce warszawskie zarobki, to niech jedzie do Warszawy. W ReMedii możecie dostać umowę o pracę - w warszawskich agencjach reklamowych zwykle tylko zlecenia. Tu pracujecie od 8 do 16 i tylko czasami trzeba zostać trochę dłużej. W warszawskiej agencji macie nienormowany czas pracy non stop, pracę do północy albo do piątej rano. ReMedia to największa i najbardziej wszechstronna agencja reklamowa w całym województwie. Wypominanie rodzinności, to już naprawdę żenada. Rodzinna firma to powód do dumy. Mi się tam bardzo podobało. Teraz chcę spróbować czegoś innego i sam zrezygnowałem, ale myślę, że na długo będzie to bardzo dobra pozycja w moim CV. Także polecam - samodzielnym, kreatywnym, zaangażowanym i wielozadaniowym ludziom. Piszę tu o pracy na stanowiskach kreatywnych, bo tę pracę najlepiej poznałem.
anonim 2016-08-24 15:56
szefostwo to największy problem
df 2016-08-27 19:35
@anonim no dobra a dlaczego tak wlasnie uważasz hm?
autor 2017-01-16 16:42
buhahahah ale śmieszne.
Nikomu nie polecam tam pracować!
takiktoś 2017-01-30 21:07
Ludzie tak na prawdę wszędzie trzeba pracować. To, że szefostwo wymaga, aby pracownicy byli punktualni powinno być raczej oczywiste dla pracownika, ponieważ wiąże się to z szacunkiem do pracodawcy. To tak, jakbyś umówił się z kimś na spotkanie i spóźnił pół godziny. No właśnie trochę słabe. To, że szefostwo chce, abyś został czasem dłużej w pracy nie oznacza wcale, że musisz się na to zgadzać jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza lub nie możesz z innych powodów wystarczy otwarcie powiedzieć co Tobie nie pasuje. To się nazywa asertywność. Bardzo istotna cecha, która przydaje się niejednokrotnie w życiu. Nikt Cię do niczego nie zmusi. Każdy ma rozum i wolną wolę. Powiem tak to nie jest praca dla cieniasów, którzy chcą iść na łatwiznę, bo tu trzeba pracować. Pracy jest zawsze dużo, ale patrząc na to z drugiej strony można zdobyć cenne doświadczenie. Taka już jest specyfika pracy w agencji reklamowej. Po prostu niektóre zlecenia muszą być wykonane w określonym czasie, gdyż wiąże się to umowami, które są zawarte z klientami. To jest oczywiste. Ta firma uczy odpowiedzialności. Mnie na przykład nauczyła, że nie należy uciekać od problemów, ale je rozwiązywać. Zawsze będzie ktoś kogo nie polubisz, kto zajdzie Ci za skórę, ale taki już jest urok pracy z ludźmi i to nie tylko w Remedii, ale wszędzie. Nie zachwalam, nie neguję. Każdy ma inne oczekiwania.
iROBOT 2017-02-15 21:59
Chyba ktoś tutaj nie pofatygował się na osobiste spotkanie i nie ustalił wskazanych wyżej aspektów? Mnie panowie powiedzieli to samo lecz na spotkaniu wyjaśniliśmy sobie obawy i ustaliliśmy satysfakcjonujące dla obu stron wynagrodzenie. Pracę znalazłem warunki ustalone i dokładać do interesu nie będę. Sfrustrowanemu Panu życzę więcej optymizmu i szczęścia w życiu.
szczęśliwy pracownik 2017-02-16 18:27
haha śmieszne są te wpisy właścicieli. Słuchajcie, dostałem wczoraj pracę jako kierowca i praca jest tak za..... że po pierwszym dniu oddam głowę, rękę i dwie nogi za tą firmę. Kocham ją dlatego będę jej bronił już po pierwszym dniu mojej pracy. Znajdę na wszystkich forach wszystkie złe komentarze i będę stał w obronie tej firmy. Wiem, że jest super i nikogo nie oszukuje i nie wyzyskuje. Dostałem już super wypłatę po moim pierwszym dniu, na konto, a nie pod stołem, bo to przecież nielegalne by było. Przelew był już po 5min kiedy odpaliłem auto. Super warunku, polecam tą firmę.
Zostaw swoją opinię o Centrum Reklamy i Promocji ReMedia - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Reklamy i Promocji ReMedia