CBA Recruitment

Szczecin

Opinie o CBA Recruitment

ja 2013-06-25 10:43
jest oferta pracy, aplikowałem, zadzwonili, wypytali o języki, doświadczenie,certyfikaty, gotowość do wyjazdu. Mieli dać znać w ciągu kilku dni co i jak. Mineło kilka tygodni i cisza, na maile nie odpisują,a telefonów nie odbierają. gdzieś wyczytałem, że dziwna firma - po tym co napisałem rzeczywiście tak jest. chętnie dowiem się innych opinii. Pozdrawiam.
zak 2015-03-21 09:49
Rekrutacja polega na tym że robią spędy bydła. Zapiszą na bazę kandydatów pół miliona chętnych . A wyjadą z tego do i tak przecież od dawna nieopłacalnej pracy za granicą pojedyńcze osoby. A i to oczywisćie w lipcu sirpniu jak będą urlopy . A po miesiącu dwóch pa pa. I te wszystkie śmieszne agencje dają takie oferty na dwa miesiące od wielkiego dzwonu , a wymagają 5 lat aktialnego udokumentowanego doświadczenia. Jednym słowem porażka.
xyz 2015-03-24 06:52
Prawda, do Norwegii się nie opłaca teraz. Za bardzo ceny tam wzrosły, płace stoją w miejscu.
killer 2015-06-25 22:30
Co tu dużo pisać, jak napiszę prawdę to będzie, że jestem nieudacznikiem, nie mam doświadczenia itp.... Tylko dlaczego w momencie rekrutacji było wszystko OK? Z lutowego kursu, na trzynaście osób wyjechały trzy w tym jedna na 3 tygodnie, druga na dwa miesiące, trzecia na miesiąc okres próbny! Także bajki o 6 miesięcznych kontraktach to...... Jeszcze jedno wierząc w bajki to Pani J.S. byłaby najszybciej gadającym pinokiem na świecie :) W razie pytań zapraszam prywatnie podziele się wrażeniami killer2705@o2.pl
Norweg 2016-01-21 10:03
Witam, szukam kogoś kto był w zeszłym roku na sezonie na magazynie w RKC albo i jedzie teraz w tym roku również. Mam kilka pytań bo również jadę w tym roku.
otrs 2016-03-29 15:45
Nie polecam nieodpowiedzialnie zwodza pracowników nic nie warci ludzie przestrzegam przed nimi szkoda marnowac czasu.Te puste lale w biurze o niczym nie wiedza cały czas tylko sie słyszy ze trzeba czekac.Prędzej ktoś z głodu zdechnie niż prace dostanie olewka totalna i trzeba sie jeszcze dopytywac co i jak a i tak nic z tego Przykro mi za takich zjebów społecznych im juz chyba nic nie pomoże!!!
otrs 2016-03-29 20:11
Nigdzie nie wyjechałem czekałem trzy tygodnie i na tym sie skończyło zapewniali tylko ze praca bedzie juz na dniach zmarnowany czas niesłowni sa powinni zwracać kase za takie czekanie i zapewnianie.Szkoda ze wcześniej nie trafiłem na ta strone bo bym nie wysyła zadnego CV.to juz jest ich problem ze sa tak zjebane i zjebany maja caly system z pracownikami.Wiele sie mozna dowiedziec na stronach o działaniu tego biura.
aba 2016-07-11 23:58
Niewarto.
Gall Anonim 2016-10-07 09:58
Witam.Dziś zobaczyłem ogłoszenie pochodzące z tej pseudo firmy czy nie wiem jak to nazwać.Czemu?Otóż w wystawionym ogłoszeniu przez nich podali stawkę 155 NOK na godzinę (BRUTTO!!!!!!).Oczywiście 37,5 godziny tygodniowo.Ja nie wiem czy się śmiać czy płakać.Jeszcze u nich nie pracowałem i z tego co widzę to nigdy tam nie podejmę pracy.Czytałem parę opinii o nich i uważam,że jednak robią ludziom z mózgu wodę.Wystarczy przeczytać ogłoszenie.Wymagania z wyższej półki.Jeśli ktoś pracując w Norwegii przeczyta to śmieszne ogłoszenie to podzieli moje zdanie.Masakra.Apropo.Najniższa stawka godzinowa dla obcokrajowców wynosi w tym roku 181,5 NOK na godzinę brutto.
monoro 2016-10-07 10:11
Wydaje mi się, że taki mechanik samochodowy BMW może sporo zarobić w Oslo, bo stawki są naparwde atrakcyjne.
Julita 2017-08-23 14:59
@Szwager a mógłbyś powiedzieć dokładnie swoje zarzuty do firmy, bo niestety Twoja wypowiedź jest niezrozumiała i wprowadza zamęt na forum. Proszę o merytoryczną opinię o CBA Recruitment.
Kamil z Północy 2017-09-10 10:35
Agencja jest do niczego.Pani Elwira kłamie jak z nut .Mamy oferte do wymiany opon na 1,5 mies za 170 nok.brutto.Ta tępa baba twierdzi że na załątwienie konta i d-numer starczy ci 2 tygodnie ?Po drugie oferuja pokój za 5500 nok za miesiąc ! Fajne co ?netto po przepracowaniu jesteś w stanie zarobić 1200 euro to naprawde wieeelkie pieniądze .Kłamią nie mają czasu na załatwienie wszystkich spraw i zwodzenie człowieka .Jak jedziecie z tą agencjią to zastanówcie się napewno .
Maciej CBR 2017-09-13 11:38
Panie Kamilu, załatwienie d-numeru to faktycznie 2 tygodnie. Konto bankowe w Norwegii to zupełnie inna sprawa, wiele zależy od banku i może potrwać nawet parę miesięcy. Takie informacje też Pan otrzymał Zakwaterowanie 5500NOK za miesiąc w Oslo w tymczasowej lokalizacji jest zupełnie normalne. Jeśli ktoś ma inne opcje to oczywiście może z nich skorzystać. Nawet przy takich założeniach, zakładając że nie ma nadgodzin (które w większości warsztatów zdarzają się często, ale żaden pracodawca nie może ich zagwarantować) to wypłata przedstawia się następująco - 37,5x170NOKx6tygodni = 38.250NOK *65% (zakładając wysoki podatek 35%) = 24.862NOK - zakwaterowanie 8.250NOK = 16.612NOK netto. Oczywiście trzeba odliczyć koszty przelotów i życia tam. Jest wiele osób zainteresowanych takim wyjazdem. Jeżeli chciałby Pan na ten temat porozmawiać, zapraszam do kontaktu.
Słaby z matmy 2017-09-18 21:41
16.612 NOK netto i z tego trzeba odliczyć na 6 tygodni życia i ewentualny przylot do kraju na krótki urlop. (nie biorę pod uwagę dojazdów do pracy) I jest wielu zainteresowanych wyjazdem:) Jak możesz Maciej bo ja słaby z matmy policz ile da radę odłożyć:))) Rozbawiłeś mnie swoim poczuciem humoru Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o CBA Recruitment - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBA Recruitment