CBA Recruitment

Szczecin

Opinie o CBA Recruitment

ja 2013-06-25 10:43:15
jest oferta pracy, aplikowałem, zadzwonili, wypytali o języki, doświadczenie,certyfikaty, gotowość do wyjazdu. Mieli dać znać w ciągu kilku dni co i jak. Mineło kilka tygodni i cisza, na maile nie odpisują,a telefonów nie odbierają. gdzieś wyczytałem, że dziwna firma - po tym co napisałem rzeczywiście tak jest. chętnie dowiem się innych opinii. Pozdrawiam.
vvvvvy76 2014-12-13 17:34:29
Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma? Co wyróżnia tę firmę od innych? Jaki jest pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników? Jak wygląda przykładowy projekt i zakres obowiązków osoby podczas pierwszego roku pracy w firmie? bardzo byłbym wdzieczny za odpowiedz jezeli ktos wie cos wiecej na temat pracy w tej firmie.
orko 2015-02-27 17:37:20
Hej, na stronie CBA Recruitment przeczytałem, że na poczatku marca odbędzie się rekrutacja dla ciesli, elektrykow, hydraulikow, dekarzy i innych zawodów. Ma się to odbyc w Bydgoszczy i się zastanawiam jak to wygląda? Mam im wysłac CV, czy to jakieś spotkanie ogólne? Ktoś rekrutował się do nich przez taką masową rekrutację?
zak 2015-03-21 09:49:23
Rekrutacja polega na tym że robią spędy bydła. Zapiszą na bazę kandydatów pół miliona chętnych . A wyjadą z tego do i tak przecież od dawna nieopłacalnej pracy za granicą pojedyńcze osoby. A i to oczywisćie w lipcu sirpniu jak będą urlopy . A po miesiącu dwóch pa pa. I te wszystkie śmieszne agencje dają takie oferty na dwa miesiące od wielkiego dzwonu , a wymagają 5 lat aktialnego udokumentowanego doświadczenia. Jednym słowem porażka.
xyz 2015-03-24 06:52:47
Prawda, do Norwegii się nie opłaca teraz. Za bardzo ceny tam wzrosły, płace stoją w miejscu.
dexter 2015-05-31 20:55:56
Może i płace w norwegii stoją w miejscu ale jakby nie patrzeć to nadal o wiele większe pieniądze niż wynagrodzenie w polsce. A fachowców z konkretnym zawodem np. hydraulik czy murarz potrzebują nawet teraz i od zaraz przez cba recruitment, bo nie ma co ukrywać. W polsce mamy naprawdę dobrych i cenionych fachowców
killer 2015-06-25 22:30:43
Co tu dużo pisać, jak napiszę prawdę to będzie, że jestem nieudacznikiem, nie mam doświadczenia itp.... Tylko dlaczego w momencie rekrutacji było wszystko OK? Z lutowego kursu, na trzynaście osób wyjechały trzy w tym jedna na 3 tygodnie, druga na dwa miesiące, trzecia na miesiąc okres próbny! Także bajki o 6 miesięcznych kontraktach to...... Jeszcze jedno wierząc w bajki to Pani J.S. byłaby najszybciej gadającym pinokiem na świecie :) W razie pytań zapraszam prywatnie podziele się wrażeniami killer2705@o2.pl
tośka 2015-07-02 12:15:38
/@killer widzę z twojego komentarza, wyciągam wnioski, że takie szkolenie jest ostrą selekcją skoro z 13 szkolonych osób pojechało 3. ale to moim zdaniem dobrze, bo jak oni np. szukają monterów rusztowań do Oslo albo cieśli szalunkowego w Kristiansandzie to musi być dobrze przeszkolona kadra, no to chyba oczywiste
surka 2015-08-02 01:55:34
Jakiś czas temu składałem aplikację do CBA na jakieś stanowisko malarza, ale szczerze zastanawiam się - czy kiedykolwiek, komukolwiek zdarzyło się, żeby firma nie odpisała z jakiegoś powodu, bo jestem przekonany że aplikację na infopraca złozyłem, maila przesłałem a tu cisza - trochę to dziwne, bo wymagania według mnie spełniam w 100%.
useit 2016-01-14 00:06:07
może mieli jakiś przestój, albo po prostu jeśli to był mail to może nie doszedł, czasem tak jest dlatego lepiej utrzymywać jednak kontakt telefoniczny a nie mailowy
Norweg 2016-01-21 10:03:01
Witam, szukam kogoś kto był w zeszłym roku na sezonie na magazynie w RKC albo i jedzie teraz w tym roku również. Mam kilka pytań bo również jadę w tym roku.
kadi 2016-01-21 16:13:11
@Norweg, ja podobnie, bo i mnie zainteresowała posada Magazyniera. Fajnie, ze od razu daja zakwaterowanie czekające na pracownika od pierwszego dnia pobytu w Norwegii; Koszt 3600 nok miesiecznie, tylko nie wiem czy to dużo.
eodm 2016-02-06 19:20:47
@kadi heh musiałem specjalnie sprawdzić co za waluta jest w Norwegii i wychodzi nie tak bardzo drogo. Na stanowisku wulkanizatora można zarobić 155-170 nok/godzine brutto. Szkoda że konrakt jest przewidziany na max 2 miesiące
rtghn 2016-02-10 18:02:29
fajnie ze mozna u nich znalezc prace za granica w Oslo np. jako blacharz samochodowy wiadomo ze trzeba miec odpiwiednie doswiadczenie techniczne i znac sie na rzeczy
Marek 2016-02-13 20:06:29
Boję się, tylko żeby stawki nie były zbyt niskie. Oslo zrobiło się ostatnio modne jeśli chodzi o pracę dla Polaków. Chociaż racja, ta oferta bardzo kusi :)
lekio 2016-02-21 10:33:53
Witam, czy jest ktos z was kto zatrudniony jest na stanowisku malarza? Z wyksztalcenia jestem i z doswiadczenia również, pracowałęm na budowach Norweskich, zalezy mi na pracy stałej na umowie, by pozniej w razie czego otrzymac jakas kuroniówkę, gdy praca sie skonczy,jakie stawki mają.
jacek 2016-03-13 16:11:54
Ja chcę u nich pracować jako malarz. Wymagane jest wykształcenie kierunkowe i/lub długie doswiadczenie w pracy na stanowisku malarza, posiadanie norweskiego numeru personalnego (d-nummer/fødselsnummer) i komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego. Nie mam tego numeru, może wiecie skąd go wziąć?
otrs 2016-03-29 15:45:41
Nie polecam nieodpowiedzialnie zwodza pracowników nic nie warci ludzie przestrzegam przed nimi szkoda marnowac czasu.Te puste lale w biurze o niczym nie wiedza cały czas tylko sie słyszy ze trzeba czekac.Prędzej ktoś z głodu zdechnie niż prace dostanie olewka totalna i trzeba sie jeszcze dopytywac co i jak a i tak nic z tego Przykro mi za takich zjebów społecznych im juz chyba nic nie pomoże!!!
Buri 2016-03-29 19:31:57
Wiem, że jeśli chodzi o Norwegie dobrze można zarobić nawet jako sprzątaczka @otrs rozumiem, że wyjeżdżałeś z nimi, skoro tak na nich narzekasz. Napisz mi czy warto zawracać sobie nimi głowę
otrs 2016-03-29 20:11:33
Nigdzie nie wyjechałem czekałem trzy tygodnie i na tym sie skończyło zapewniali tylko ze praca bedzie juz na dniach zmarnowany czas niesłowni sa powinni zwracać kase za takie czekanie i zapewnianie.Szkoda ze wcześniej nie trafiłem na ta strone bo bym nie wysyła zadnego CV.to juz jest ich problem ze sa tak zjebane i zjebany maja caly system z pracownikami.Wiele sie mozna dowiedziec na stronach o działaniu tego biura.
bolo 2016-03-31 20:31:50
ofert pracy w Oslo biuro zamieściło sporo, @otrs, nie znalazłeś nic dla siebie może masz za duże wymagania lub za małe kwalifikacje, nie jest prawdą , że za granicą pracę zanajdzie każdy
gfd 2016-05-05 21:28:35
no wiesz z tego co wiem to to sa glownie oferty pracy dla ososb ktore maja prace fizyczna np. murarza oferowana jest legalna praca w stolicy Norwegii – Oslo, możliwość realizacji nadgodzin na wybranych projektach (płatne 50% oraz 100%)
aba 2016-07-11 23:58:39
Niewarto.
bożenka 2016-07-12 09:24:50
@ normalny pracownik ale co konkretnie ci sie nie podoba? bo piszesz że robią ludziom wode z mózgu, a może jakieś konkrety? bede wdzięczna za informacje, z tego względu, że jest wiele ofert pracy do nich..
Zostaw swoją opinię o CBA Recruitment - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBA Recruitment