Opinie o Chemipack Łowicz w Łowicz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Chemipack Łowicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Chemipack Łowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemipack Łowicz w Łowicz

xyz

większość ludzi stamtąd to granatem od pługa oderwani małorolni chłopi, którzy do końca życia powinni doić krowy, bo do pracy z innymi ludźmi sie nie nadają.

Zbyszko

I jak jest teraz bez nich, jakie zmiany w atmosferze w robocie? Można tu spokojnie robić swoje 8 h i zapomnieć o robocie zaraz po przekroczeniu bramy?

Praca

Czy praca na magazynie nadaje się także dla kobiet? Bo po wpisach różnie można stwierdzić, najlepiej niech się wypowiedzią kobiety które pracują

Bary
@Artur

Ich spedytor po godzinie 16 wyłącza telefon i w (usunięte przez administratora) ma, możesz sobie dzwonić.

Anonimowy

Nie tak dawno miałem okazję pracować z Panią S i Panem R na zmianie i atmosfera była bardzo dobra. Pani S okazała się bardzo pracowita a na dodatek dzięki Pani S nie marnowaliśmy niezużytych rolek co pokazuje jej zobowiązanie i dbałości o firmę. Co więcej niezależnie od sugestii innych że niektórzy wcześnie opuszczają pracę, nasza ekipa zostawała zawsze do końca i wykazywała duże zaangażowanie. Szkoda że praca jest sezonowa ale cieszę się że miałem okazje tu pracować. Pozdrawiam

Urjrjr

Yejdnf

Damian

Praca na płynach ciężka, na hali chusteczkowej mają lepiej zrobią normę wcześniej np dwie godziny i idą do domu na nocy i popołudniu, na rano niestety muszą robić wolniej i 8h bo biuro siedzi. Operatorzy ganiają nowych, trzeba za nich robić bo chodzą spać albo na fajkę. Więc na odbiór chusteczek polecam bo można wyjść wcześniej jak się zrobi normę.

Kuba
@Damian

Nie wiedziałem, że można sobie dział na produkcji wybrać, czy że są trzy zmiany. Z jednego ogłoszenia z jesieni dowiedziałem się jeno, że dają od razu umowę o pracę na czas nieokreślony i płacili 4200 złotych brutto. Ale jeśli stawka wzrosła, to, ile da się tu wyciągnąć?

Damian
@Kuba

Dają umowę zlecenie na 3 mies, i najniższą krajową normalnie praca 3 zmiany i ogłoszenia to na dźwiganie płynów 20kg zgrzewka, na dział chusteczek ciężko się dostać bo praca dobra.

Darek
@Damian

20 kg mówisz zgrzewka to pojedynczo się układa ? jaka jest szansa na umowę o prace po 3 miesiącach zlecenia ??

@Darek

Dzień dobry, opisując to obrazowo - zgrzewkę (20 kg) układa się na paletę, na której docelowo są 3 warstwy, po czym paleta jest owijana folia (na owijarce) i odkładana na wskazane miejsce. Jeżeli obie strony (pracodawca i pracownik) będą zadowoleni ze współpracy to jest bardzo duża szansa na dalszą współpracę już w formie umowy o pracę. Zapraszam do przesłania CV na adres: rekrutacja@chemipack.pl i do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiam, Robert Serafiński

Darek
@Pracodawca

Dobrze rozumiem, ale to jedna osoba układa na paletę ?? czy we dwóch się takie coś przerzuca na peletę ? bo rozumiem że to te 20 kg wychodzi z zgrzewarki

. Nowy wpis
@Pracodawca

Zostanie może 1maks 2 osoby które przypadną do gustu dyrektoro/kierownika. W sezonie letnim nie ma pracy i ludzi wysyłacie do domu i mają czekać na telefon

R Nowy wpis
@Damian

Chusteczki wcześniej wychodzą do domu a na płynach to na zmianach popołudniowych i nocnych dnia nie ma żeby któryś z operatorów trzeźwy był.

Anonimowy

Zdegustowany Nowy wpis
@Anonimowy

Widzę że nieprzychylne komentarze na temat Pani S są usuwane. Ciekawe dlaczego ? Przez ten czas co pracowałem, zdążyłem zauważyć że wszyscy wokoło są źli i najgorsi, a Pani S jest chodzącym ideałem. Szkoda tylko że ten " chodzący ideał" nie przestrzega czasu pracy i wychodzi nagminnie wcześniej. No chyba że jedni mogą, a drudzy nie. Cieszę się że uciekłem z tego miejsca, bo praca z Panią S to gorzej niż (usunięte przez administratora) Jest jeszcze jeden pan "Lider" który myśli że pozjadał wszystkie rozumy, a jest po prostu zwykłym gburem który w pracy wyżywa się na innych. Ciekawie musi mieć w domu

Urjrjr Nowy wpis

Yejdnf

Żaklina

Jest w sieci stare ogłoszenie dla Laboranta Technologa, chciałabym poznać szczegóły aktualnego zatrudnienia oraz to co firma nazywa atrakcyjnym wynagrodzeniem na tym stanowisku? Zaintrygował mnie wpis, że 4 tysiące netto po 10 latach pracy ale nikt nie dodał na jakim stanowisku. Jako technolog te właśnie minimum 4 tyś z przodu jest?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Chemipack Łowicz odbywa się również w języku angielskim?

AAA

Taak? Ale czy to dobry pomysł się tu zatrudniać, pod względem zadowolenia z fajnych ludzi wokół i satysfakcjonujących zarobków? Nikt na nikogo w pracy nie warczy, nie pogania, a zarobić można te 4000 zł netto bez nadgodzin?

@AAA

Minimalna krajowa,jakie 4 tyś. 4 tyś to starsi pracownicy albo operatorzy

Antek
@AAA

Po 10 latach to może 4 tys netto ale ciężko trzeba się prosić

@Antek

A są tu osoby, ze stażem pracy 10 lat i więcej? Firma stosuje podwyżki stażowe?

Żadnych podwyżek stażowych, firma stosuje tylko wyrównania no i jak ktoś chodzi i wymęczy to dostanie podwyżkę

Kuba
@.

Jakie argumenty biorą na serio pod uwagę, jak człowiek idzie popytać o podwyżkę? I o ile potrafią pensję podnieść?

Coś tak zrozumiałem z poprzedniej rozmowy, że operator w tej firmie może więcej zarabiać. Po jakim więc czasie można, by przejść na operatora i kto ma największe szanse?

Rani

Możesz i rok czasu robić jako operator a na umowie będziesz miał pracownika produkcji i pieniądze pracownika produkcji. Praca w chemipacku była, jest i będzie sezonowa, teraz jest nabór na sezon letni, wszystkim obiecują operatora a tak naprawdę po sezonie zostaje tak naprawdę kilka osób na produkcji, reszta do domu czekać na telefon jak ruszy sezon zimowy. Część osób wraca jeśli nie znajdzie nic w tym czasie. Oni głównie potrzebują ludzi na odbiór, operatora dają niechętnie, chyba że akurat ktoś się zwolni, tak jak ostatnio pouciekali chłopaki z chusteczek. Swoje musisz przerzucić na odbiorze zanim dotkniesz się do maszyny, a starzy też nie chętnie chcą cię czegoś nauczyć, bo poco robić sobie konkurencję. Ogłoszenie wisi cały czas na olx. Praca w ogrzewanej hali, dobre sobie. Wyjazd z hali jest na wprost linii produkcyjnych. Nieraz całą zmianę wrota są otwarte to zimą w czapce i rękawiczkach pracujesz. Dodatkowo puste butelki z dworu wwożone gdzie z każdej tacki woda ci na głowę leci a jak przyjdzie mróz to musisz uważać żeby bryłą lodu nie dostać. Gdzie jest bhpowiec w takich sytuacjach?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Chemipack Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Chemipack Łowicz?

Amy

W sieci widnieje oferta pracy na stanowisko technologa. Firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego. Czyżby organizowane są różne szkolenia, kursy? Czy w jaki sposób można poszerzyć swoje horyzonty zawodowe? Awans wchodzi w grę? Bo wcześniej w komentarzach widziałam informacje, że niekoniecznie... Poza tym, skoro jest to praca w młodym zespole, to czy jest jakieś ograniczenie wiekowe? Myślę nad złożeniem CV, dlatego tak analizuję...

@Amy

Kursy? Szkolenia? W laboratorium? Zapomnij. W labo jest jedna pani, trochę nie ogarnia, więc szukają drugiej, więc gdzie chcesz awansować, jak tam jedno stanowisko.

@Amy

Nie ma szkoleń, kursów, aby robić i najlepiej za najniższa krajowa ciągle. Pani w laboratorium aby w tel siedzi pewnie dlatego szukają nowego.

Może fokształca się w telefonie we własnym zakresie ta Pani, skoro szkoleń brak? Zresztą nie ważne. Ważniejsze, ile płacą, co nie? Piszesz, żeby chcieli, by dla nich robić za najniższą krajową. W oparciu więc o jakie atuty można wywalczyć na rozmowie o pracę większą pensję? I jaki jest górny limit, powyżej którego nie byliby skłonni dać więcej?

Praca

@Praca

Każdy się nadaje. Praca na produkcji. Nic szczególnie ciężkiego

Donżuan
@Praca

Na magazynie póki co nie pracują kobiety. Wymagane są uprawnienia na wózki i jakieś doświadczenie, wysoki skład, załadunki, rozładunki.

@Donżuan

Przyjmują tylko z uprawnieniami na wózki czy można sobie je zrobić już podczas zatrudnienia w firmie. Wysyłają na takie kursy czy raczej bez szans?

Wysyłają jak masz chęci

Wanda
@Roman

Płacą całość? Każą jakieś lojalki podpisywać może?

Mirek
@Donżuan

Magazyn w tej firmie to jakieś nieporozumienie, jakiś czas temu miałem załadunek na 17, przyjechałem 10 min przed czasem a jakiś gościu w okularach nie wiem kierownik zmiany czy jakiś brygadzista powiedział że nikt mnie nie załaduje bo nie ma żadnego magazyniera bo magazyn pracuje do 16 i żebym sobie pauzę wykręcił do 6 rano. To po co spedytor ustawia załadunki po 16 jak wie że nie ma magazyniera? Człowiek przyjechał na ustalona godzinę i musi się prosić żeby go ktoś załadował. Czekałem prawie dwie godziny plus pół godziny zaladunkui nie zdążyłem na zrzutke

Artur
@Mirek

No i co, oddali Ci to jakoś w inny dzień? Czy straciłeś tylko czas i nikt nie jest za to odpowiedzialny?

Agacia

Ale ciężka ze względu na dźwiganie czy co dokładnie? Nie ma tu etatów typowo dla kobiet? Na ile pracowników produkcji sa te 2 kobiety?

Bajjgla
@Agacia

Na płynach na odbiorze zdejmujesz zgrzewki z płynem z taśmy i układasz na paletach, zgrzewki po 16-20kg więc ciężko, dla kobiety jedynie wkładanie lejków albo wkładanie na taśmę pustych butelek, z tym że palety mają myślę że ze 2metry i ciężko samemu zdjąć ostatnią warstwę, więc jak jesteś niska to musisz co jakiś czas prosić operatora o pomoc, a z tym różnie bywa, no chyba że jesteś fajna zgrabna i masz duże atuty to nawet chłopaki z odbioru przylecą pomoc(usunięte przez administratora)

Bary

Vitalii

Całkiem ok. Pensja czas owa i miejsce praca dobry

Dejdejdej
@Vitalii

Dla ukrainca to pewnie raj gdy nie musi oplacic domu, rachunkow, samochodu jak mieszkaja w pokojach multi i zadne rachunki nie obchodza. Malo wymierna opinia

Nie polecam

Praca bardzo ciężka, zarobki wiadomo najniższa krajowa. Brak możliwości awansu, operatorów pełno . Traktowanie nowych to wiadomo robić za 3 najlepiej. Przerwa na papierosa jak ktoś z łaski cię podmieni. Brak jakiegokolwiek przeszkolenia, aby robić na ilość nie na jakość. Ogólnie bardzo nie polecam.

XYZ
@Nie polecam

Mnie się nigdy nigdzie nie spieszy. No więc co tu by mnie spotkało? Jakieś konkretne ilości są do wyrobienia dziennie? I czy to komu do premii potrzebne? Czy jak się robi wolno ale dokładnie to zwolnią?

ZYX
@xyz

Heh uśmiałem się:-) masz wiele racji, chociaż trochę się pozmieniało, dwóch największych chamów i prostaków p.w. i t.j. już nie pracuje, został jeszcze jeden, wszystko wiedzący najlepiej p.o. chociaż jak nie ma swoich kompanów to trochę przycichł. Młodzi którzy przychodzą są już w większości normalni.

Olga
@ZYX

A dlaczego nie pracują? Ktoś ich zwolnił czy sami się zwolnili?

@ZYX

Moze twoja glowa zaczelaby zastanawiać sie dlaczego największe prostaki staly sie tacy? Bez przyczyny się to nie wzięło. Głównym powodem takich zachowań MALOROLNY (usunięte przez administratora) bylo nagminne permametne i wieloletnie uzeranie sie z polmozgami do ktorych najprostsze polecenia nie docieraly... Weź tu chlopie badz zdrów. Bez pozdrowień dla tych WYCHOWANYCH

biala czekolada

Mylisz się, oni tacy są, takie mają charaktery, tutaj się to uwydatniło, a powodem było to że prezes ma za lekką rękę do co po niektórych, za bardzo pobłaża i przymyka oko na pewne sprawy. Chłopaki wyczuli temat, a wiadomo, jak da się palca to zabiorą całą rękę. Dodatkowo po 16 nie było jako tako nadzoru, porobiły się kółka wzajemnej adoracji i chłopakom szajba odbijała. A jak któryś nauczył się włączyć start i stop na maszynie, to już przecież wielki operator i ego (usunięte przez administratora) do samego sufitu. Łaził wtedy taki jeden z drugim i czuł się jak pan i władca na zakładzie. A jak jakiś młody niepodpasował albo chciał się postawić to trzeba przecież dojechać młodego, pokazać kto tu rządzi. Wtedy chamstwo wychodziło.

Sławomir
@biala czekolada

Ale, jak wyczytałem w poprzednich wpisów sytuacja wygląda już inaczej. Opiszesz, to co jest teraz, jak pracownicy się tu nawzajem traktują? I na ile zmian jest praca, że po 16.00 nie ma nadzoru?

Zbyszko

Szymon

Co trzeba było robić i czy obowiązki pokrywały się z tym, o czym była mowa na rekrutacji? A poza tym, jak odchodziłeś, to pytali dlaczego, lub zaproponowali coś innego u nich do roboty?

Dramat

Proszenie się o podwyżkę to jest jakaś katastrofa zlewają człowieka, najlepiej dla firmy robić za trzech i za najniższa krajowa praktycznie. Praca na płynach ciężka operatorzy karzą robić najlepiej za nich, bo chcą sobie posiedzieć.Ogólnie nie polecam!

Zuzanna
@Dramat

Sporo tu komentarzy o niskich zarobkach. Chciałabym dopytać ile tak na prawdę one wynoszą? Ta najniższa krajowa o której wspominali? Chciałabym też dowiedzieć się czy jest szansa na umowę o pracę na czas nieokreślony?

Pracownik Produkcji

Pracownicy za tak ciężka pracę zarabiają grosze. Podwyżkę trzeba sobie wyprosić, jak się uda są to śmieszne pieniądze przy cenach panujących na dzień dzisiejszy. Pracownicy po dłuższym okresie pracy zarabiają praktycznie takie same pieniądze co nowe osoby. Podwyżki nie są ustalane od stażu pracy, czy doświadczenia, umiejętności, rozdawane są jak się podoba i jaki ma humor osoba zajmująca się podwyżkami. Jest jeszcze jedna Pani która dostała operatora maszyn, a nie ma zielonego pojęcia o nich.

@Pracownik Produkcji

Możesz powiedzieć jakie wynagrodzenia masz na myśli tak mniej więcej? Skoro z tym tak kiepsko to może chociaż jakiś bogaty pakiet socjalny tu macie?

Wynagrodzenie nieadekwatne do stanowiska. Stawka uzależniona od tego czy bardzo męczysz o podwyżkę czy nie. Jeśli sam się nie zgłosisz o podniesienie pensji to się raczej nie doczekasz wezwania i przyznania adekwatnej stawki. Zero sprawiedliwości

Szymon

Szukam pracy na produkcji, a znalazłem w sieci, że bywały takie oferty do pracy tutaj. Teraz nikogo nie trzeba? Od 2023 roku na produkcji dostaliście jakieś podwyżki albo wyrównanie chociaż do kwoty panującej inflacji? Nic w sieci nie ma, więc chce się upewnić. Ile na rękę teraz dają?

arek

spoko praca w Łowiczu, dobra i sprawiedliwa pensja. POLECAM

Olga
@arek

A ile ta pensja dokładnie wynosi?

Poprzedni pracownik
@Olga

A jaka ma być umowa zlecenie na początek, najniższa krajowa, po 3 miesiącach umowa o pracę :) Sprawiedliwa pensja :D hahah

@Poprzedni pracownik

Ale po trzech miesiącach też jest najnizsza krajowa? Czy można liczyć na więcej? Albo może jakiś system premiowy jest?

Adrian1157

Dobra praca w Łowiczu. Polecam

Robert

Nic dziwnego, że takie opinie są na forum. firma z opinią dobrego pracodawcy to i zasługuje na nie!!

Leonid
@Robert

Jeśli nic się nie zmieni ( prezes nie przejrzy na oczy) to niedługo upadnie ta firma

Artur
@Leonid

Co masz na myśli? Coś się dzieje?

Leonid
@Artur

Spytaj tych co tam pracują

@Leonid

A ty nie pracujesz? Bo się wypowiadasz że w firmie jest źle to myślałem że znasz to z autopsji. Skąd wiesz o upadłości? Są jakieś problemy finansowe?

Grześ
@Roman

Wszystko jest ok, pracy jest tyle co nigdy nie było i ciągła rekrutacja, dużo zleceń itp, teraz poszukujemy operatorów maszyn. Ja pracę mogę tylko polecić. Jest bardzo fajnie, dobry zespół i płaca na operatorce

@Grześ

A w jakim systemie pracują operatorzy? Ile jest zmian? Dobrze w ogóle u was płacą?

Grześ
@Monika

3 zmiany, płacą bardzo dobrze jak na Łowicz

@Grześ

W jakich godzinach te zmiany?

Stefan
@Grześ

Co to znaczy dobrze jak na Łowicz? Podaj konkretne kwoty ile dostanie na start pracownik produkcji a ile operator. Bo dla mnie dobrze jak na Łowicz to 3000 netto, dostanę tyle?

Na jakie benefity można liczyć w Chemipack Łowicz?

Jacek

Na wysokie premie w przypadku spełnienia norm produkcyjnych i zgłaszane innowacje oraz bony na zakupy w dyskontach

Janusz

Jaką macie atmosferę w firmie? Czy dobrze się pracuje, dla mnie to jest ważne.

@Janusz

Dla mnie spoko, choć pracuje od 2 miesięcy. Młody i zgrany zespół. Dawaj do nas:)

Przyszła
@Nowy

Jak zarobki? Czas pracy? Ile zmian? Czy kobiety nadają się do tej pracy?

Jacek
@Przyszła

Na magazynie około 20 zł na najniższych stanowiskach. Czas pracy to 8 godzin dziennie. 3 zmiany. Czasem można popracować w weekendy jako nadgodziny. Jak jest w biurze to nie wiem

Zostaw merytoryczną opinię o Chemipack Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w Chemipack Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Chemipack Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemipack Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chemipack Łowicz
3.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Ekonomiczna 3
    99-400 Łowicz