Opinie o LASER METAL w Czerwonak

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LASER METAL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LASER METAL o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LASER METAL w Czerwonak

Borsuk Nowy wpis

Witam firma spoko szef ok .Na święta Bożego Narodzenia sprezentował dla wszystkich pracowników po 500 zł i złożył życzenia za dobrą pracę .Nadgodziny płatne tzw 50 polecam tą firmę .Zdrowych Spokojnych Świąt dla Szefa i smacznej Wigili

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Lizon Nowy wpis

Widziałem tylko trzeba dojść do końca !!!

Najbardziej śmieszą mnie wpisy osoby no name odrazu wiadomo o kogo chodzi.Niebędę wymieniał osoby z imienia i nazwiska ale jest to osoba,ktora już nie pracuje.Zauważcie jego wpisy zaczeły się pojawiać w dniu kiedy mu podziękowAno za pracę.Człowieku nie ośmieszaj się sam sobie szkodzisz i sam wystawiasz o sobie opinię.Nic ci to nie da.Klienci i pracownicy wiedzą jak jest naprawdę

Chciałem tam iść ale sami pracownicy mnie ostrzegli że będę prosił się o swoje pieniadze masakra

Wegie
@Anonim

Nie Kłam. Nigdy się nie zdarzyło aby pracownicy nie dostali pensji na czas.

@Wegie

Dzięki za wyjaśnienie. Czyli widzę, że nie należy się obawiać tego, że wypłaty nie będą na czas. A wiesz, czy LASER METAL szuka nowych pracowników? Zatrudniają ludzi do przyuczenia?

Wegie Nowy wpis
@Edyta

Tak szukają pracowników, zdarza się że do przyuczenia.

Edyta

@Naiwniak ale nie można na forum nikogo obrażać. Powinieneś zapoznać się przed dodaniem wpisu z regulaminem forum: http://www.gowork.pl/regulamin Obraźliwe wpisy administrator ma prawo skasować. Na forum powinny pojawiać się merytoryczne wypowiedzi, bo one są w stanie najbardziej pomóc innym użytkownikom.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie LASER METAL? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Edyta

@MOJON nie dodajemy ofert pracy w wątku innej firmy. Wątek ma ten służyć dodawaniu opinii merytorycznych i rzetelnych, by osoby zainteresowane pracą mogły znaleźć co ich interesuje.

tomei

Wydaje mi się, że też ta oferta pracy jako Spawacz - ślusarz jest dobra.

adek

oczywiście że są to normalne

adek

tak jak się sprawdzi i będzie tyrał po 10 12 godzin za 1700 w szkodliwych warunkach i pocie na du..e wyzywany jak śmieć że za mało pracuje to może dostanie więcej!!!

piła

Daj sobie spokój z tą firmą..Dżoana..taka dobra rada:)

były pracownik :D

Wkrótce dodam tutaj całą prawdę o firmie......

poznań

z rąk chirurga w ciągu kilku minut można zrobić ręce ciężkopracującego fizycznie człowieka dla picu a propos widziałem te ręce i wiem dokładnie czy pracowały czy nie

Król Albanii

Widziałeś ręce Kamila ?? Tak spracowanych rąk nie ma się od jeżdżenia samochodem... Kilka lat zasuwania na pilnikach to jest nic ? Pozdrawiam Cię ;)

piła

Jak już piszesz na forum to ogarnij język polski. Byk na byku bykiem popychany. Słabo wypadasz :(

piła

Podzielam zdanie no name. Twoja wypowiedź Pracowniku Piła jest bardzo chaotyczna. Wyraźnie napisałeś cytuje "Laser-Metal to najlepsze firma w jakiej pracowałem!" Chciałem tam uderzyć w sprawie pracy, ale jednak zrezygnuje.Współczuje Twojemu wspaniałemu pracodawcy takiego pracownika jak Ty ( o ile nim jeszcze jesteś?), który naraża firmę na jakieś problemy wyrażając opinie na temat byłego pracownika i to w dodatku personalnie. No chyba ,że ktoś Tobie za to płaci?????Omijam szerokim łukiem tą firmę!!!

pracownik piła

Okreslenie: pracowałem oznacza to ze w kilku innych firmach juz pracowalem i nie oznacza tego, ze juz nie pracuje. Osoby ktore staraja sie o prace w tej firmie zapraszam na rozmowe z obecnymi pracownikami. Gwarantuje ze opinia będzie podobna do mojen. Bo jak mozna oceniac firme jeśli ktos pracuje w niej tydzien i potem odchodzi lub po paru dniach zostaje zwolniony? Jak ktoś sumiennie pracuje to moze liczyc na dobre zarobki nie wspominajac juz o podniesieniu swoich umiejętności poprzez rozne kursy i szkolenia ktore gwarantuje firma. Jeszcze raz powtarzam: fajna firma, fajni ludzie, dobry szef i kierownik. Jeśli ktos ma wątpliwości zapraszam na rozmowe z pracownikiem ( obecnym nie bylym bo wiadomo ze byly pracownik zawsze bedzie na ,nie`)

no name

Ups...Nie znam osoby o takim imieniu.Natomiast z tego co tutaj czytam nikt z wypowiadających się o tej firmie nie używa imion, więc możesz mieć kolego problemy i to spore. P.S Pracowniku Piła - uściślij swój status w tej firmie.Piszesz jako pracownik a w treści wynika, że już nim nie jesteś. Takich wpisów tutaj starającym się o pracę w tej firmie to dziękujemy. Są zwyczajnie niemiarodajne i raczej źle wpływają na wizerunek.Może nie na Twój, ale firmy na pewno.

pila

Powieram opinie wyrzej! Szef spoko zawsze ma czas na pogadanie o problemach. Kierownik jeszcze lepszey. A ze trzeba sie napracowac to wiadomo. Nie przychodzimy do pracy polezec

Co Wy gadacie? Ja tam pracuje i nie widze nic szkodliwego, przeciez te maszyny nie maja zadnych szkodliwych czynnikow.Szkolenia BHP sa, ciagle widze u nas Pana z BHP. Pensja?W pile nie znajde lepszej platnej pracy. A Szef super- zawsze otwarty,a przede wszystkim uczciwy.

pp

pisz uczciwie o szefie i obiektywnie wazeliniarzom itp dziękujemy

Zostaw merytoryczną opinię o LASER METAL - Czerwonak

LASER METAL