PLP POLAND (BELOS) S. A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PLP POLAND (BELOS) S. A.

baran

Praca w tej firmie to porażka i strata czasu za te marne grosze !!!!!!!!

Na co można liczyć w tej firmie :umowa o pracę ,niska pensja ,szalone normy wydajności i ciągły chaos organizacji pracy oraz mnóstwo donosicieli i wazeliniarzy .

nemo

ale tylko dla tych, co nie stosują wazeliny

fix
@nemo

A dużo jeszcze tych wazeliniarzy zostało? W Biurowcu to chyba sami nowi wazeliniarze.

witek

Kurde panowie i panie?Piszecie jak wam jest źle w tym Belosie.Stawiacie firmę w złym swietle na forum publicznym.To odejdźcie jeśli wam jest tak źle.Proste jak drut.Nie podoba sie wam to sie zwolnijcie-poprostu.Najwięcej na ten temat mają do powiedzenia takie ciapy życiowe,które wiecznie na wszystko narzekają.Takich jest pełno w tym zakladzie.Nie rozumiem was że pracujecie w firmie a tu oczerniacie i narzekacie oczywiście anonimowo."Oj jak mi źle,oj źle".To zwolnij sie chopie,znajdź inną pracę,taką gdzie nie bedziesz na forum publicznym jej oczernial i marudził jak ci jest źle.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BELOS-PLP S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Operator maszyn i urządzeń.
MLODSZY PRACOWNIK

Ja cały czas powtarzam ze firma jest w porządku. Nie rozumiem tych złych wpisów o firmie które sa nieprawdziwe

Franz

Na jakich dopalaczach jedziecie że takie bzdury wypisujecie .Chyba się wam mózgi zlasowały.

młody

A ty Edek ciekawe czym się zajmujesz że taki mądry jesteś pewnie szczyt twojej kariery to wyrzucanie gnoju ze stajni.

Edek

Zostań więc przy tym złomie-tak kończą ludzie bez ambicji. Jakbyś coś potrafił, nie parałbyś się zajęciem dla przeciętnego polskiego żula. Ja ci tylko gratuluje, ale myślę że ta , praca, to i tak twój intelektualny Mont Everest.

Gdzie wy pracujecie za 2500 to się nawet wstawiać nieopłaca.Jak się na szkołę żucało kamieniami to się teraz niezarabia .Pozdrawiam roboli

waga
@pracownik

Chodziliśmy do takiej szkoły,gdzie uczono nas pisać "rzucało" a nie "żucało".Gdzie ty pracujesz że zarabiasz więcej?Jak ty nawet nie potrafisz poprawnie pisać po polsku? :P ;)

@waga

Ja kolego zbieram złom i mam 2500 ale na tydzień i mam gdzieś żucać czy rzucać co zatkało kakało.

Franz
@pracownik

Byli już tacy w firmie co zbierali złom m.in. jedna ze zmian odlewni ,były SIP-owiec itd. . Ale niestety marnie skończyli i już tu nie pracują .

mix
@pracownik

No ty to na pewno na szkołę "żucałeś" głazami nawet.

Edek

Żeby zarobić 2500 na rękę nie wystarczy być guzikowcem. Ludzie chcieliby zarabiać a zero odpowiedzialności.

operator cnc

A do obowiązków operatora należy edycja programu?

operator cnc

A ile może zarobić operator, ustawiacz maszyn w waszej firmie?

jorg
@operator cnc

Jak jesteś dobry to zarobisz 1700 -2500 netto .

Jorg

Na większą pensje zapracujesz jak będziesz kapusiem i tyłkowłazem dla przełożonych .

@Jorg

ODPOWIEDZ DLA JORG.WŁAŚNIE TAKIE KOMENTARZE MOŻE NAPISAĆ TYLKO IDIOTA KTÓRY NIC NIE UMIE .TY SIĘ PEWNIE NAWET NIE NADAJESZ DO PIŁOWANIA U PANA GRABARZA...

Jorg
@pracownik

Jak jest tak dobrze w tej firmie to dlaczego uciekają z niej nawet Ukraińcy !!

mmm
@Jorg

za miske ryżu nikt nie będzie pracował

W
@pracownik

Belos to firma porażka a ty musisz być niezłym wazeliniarzem ,jak ustawiacz kropa.Jakby tak dobrze było to nie zatrudniali by ukraińców.Kto się tam przyjmuje i zostaje na pewno jet upośledzony,bo zakład i przełożeni nie są normalnymi ludźmi,Żal mi Cię bo chyba nigdy nie pracowałeś w firmie na poziomie za godziwą pensje-biedaku.

Pomijając oczywiście pożal się boże liderów z oddziału kuźni...

rudy
@pracownik

Nie narzekaj bo gość o pseudo Babka jest dobrym fachurą .

pracwnik

Jak czytam te wasze opinie to mnie śmiech bierze.Chcielibyście po miesiącu pracy zarabiać po 2500 albo więcej a większość z was nawet nieumie mierzyć na suwniarce.Na takie zarobki trzeba sobie zasłużyć, pokażcie pierwsze co potraficie a niewypisujcie bzdur.Ja pracuje w Belosie ponad 20 lat i nienarzekam , wypracowałem sobie niezłą stawkę .Dlatego śmieszą mnie te bzdury które niektórzy z was wypisują .Pokażcie co potraficie a dopiero potem zabieranie głos Nieudacznicy...

MLODSZY PRACOWNIK
@pracwnik

POPIERAM POST PRACOWNIKA W TEJ FIRMIE PRACUJE SIE BARDZO DOBRZE TYLKO TRZEBA CHCIEC PRACOWAC KIEROWNICTWO I LDERZY SA BARDZO W PORZADKU SA WYROZUMIALI I MOZNA ZAWSZE NA NICH LICZYC,A CO WYNAGRODZENIA TRZEBA SOBIE NAJPIERW ZASLUZYC I WYPRACOWAC WLASNYMI REKAMI A NIE TYLKO NARZEKAC POZDRAWIAM WSZYSTKICH CALA KADRE ZARZADZAJACA I PRACOWNIKOW

@pracwnik

Zgadzam sie z tymi zarobkami,wpierw trzeba sie znac na danej pracy a j pozniej rozmawiac o wynagrodzeniu Pseudo fachowcy.

jurek

Podobno z ta panną kreci Jacek K. z OM ciągle sępiący papierosy w szatni Flexa .

Rudy
@jurek

Papierosy to on ciągle sępi bo podobno się denerwuje w pracy . Udaje fachowca a raz po raz zalicza dzwony na cnc . Jego wydajność co miesiąc jest dramatycznie niska .

Za jakiś czas jak przyjedzie do firmy więcej roboli z Ukrainy to Polaków nie będzie trzeba rekrutować .Tylko mistrzowie i liderzy będą nasi .Ciekawe czy ten eksperyment wypali na dłuższą metę .

annaaa
@Adam

czy ktoś wie o ukraińce zwanej valentyna mykhailova??? to s... która zabrała dziecku ojca i chce sobie życ tutaj jak dama

ano

jak nie pracowałeś , to się nie wypowiadaj

Kmicic

Tak.Jak czytam niektore komentarze to jest duza przesada.Naprawde nie jest źle.

Kmicic

Ja tam pracuje i nie narzekam.Atmosfera jest OK.Ludzie są wporządku.Zarobki mi odpowiadają.

Zostaw merytoryczną opinię o PLP POLAND (BELOS) S. A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PLP POLAND (BELOS) S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy PLP POLAND (BELOS) S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLP POLAND (BELOS) S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PLP POLAND (BELOS) S. A.