PLP POLAND (BELOS) S. A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PLP POLAND (BELOS) S. A.

BBB

@Fan wykształcenie innych osob najbardziej boli tych którzy nie mieli po drodze do szkoły. Bolesna prawda, ale prawda. Poza tym tak Ty, jak @Speedfire obraziliście i naraziliscie na zniesławienie juz nie pierwszy raz w swoich wpisach co najmniej 4 osoby ale również narażacie reputację firmy jako przedsiębiorcy obrazliwymi nieprawdziwymi komentarzami. Poprzednie zostaly usuniete ale w internecie nic nie ginie i administrator posiada całą historię. Polecam już teraz zapoznać się z treścią Przepisów art. 212 § 1 i 2 Kodeksu karnego „§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku”. Każda z obrażonych przez Was osób moze zwrócić się z wnioskiem o udostępnienie waszego IP i waszych danych. Nikt nie jest anonimowy w sieci, wiec przestańcie obrażać innych bo ta droga jest bardzo krótka.

@BBB

Można by było jeszcze kilka art. dołożyć, ale będą to tylko przepisy nie mające zastosowania, bo jak na razie nikt tu jeszcze nikogo nie pomówił ani nie obraził. A pisanie że jest (usunięte przez administratora) nie jest narażaniem reputacji firmy bo ten (usunięte przez administratora) tam faktycznie jest.

Duck

Czy ktoś wie co podwyżkami płac w 2023 r. Podobno szefowie związków zawodowych w Belosie walczą o nie jak lwy z prezesem.

Jolanta
@Duck

To podwyżki muszą aż się otrzeć o związki zawodowe? Firma sama z siebie nie podwyższa płac? Kiedy była ostatnia podwyżka?

Denis
@Jolanta

w plp jeżeli chodzi o podwyżki to są preferowani pracownicy z UA a nie Polacy. Nie bez kozery Rozwadowskiego pozbył się już Piłsudski.

Tomp rajder

Witam,chciałbym się przyjąć do waszego zakładu,jak wygląda praca oraz zapłata ? Pozdrawiam

Sebastian
@Tomp rajder

Też chciałbym wiedzieć więc podpinam się pod pytanie. Jakbyś coś się dowiedział jeśli chodzi o zarobki to napisz, bo chce też wysłać CV.

@Sebastian

2500 zł za normalne godziny

Na stronie napisali, że szukają min. tokarzy, ślusarzy i spawaczy, ta kwota wygląda tak samo bez względu na stanowisko? Napisz też proszę, jak wygląda rekrutacja?

@Andrzej

Spawacz 15 zł na godzinę żaden ślusarz itp.szukaja frajerów na szlifierkę bo nawet Ukraińcy nie chcą tam pracować

Xxxx
@Tomp rajder

Zapłata wygląda tak że człowiek po półtora roku dostaje 2700 na rękę. Ot i cała tajemnica.

Czy Ślusarz w firmie BELOS-PLP S.A. można zmienić po czasie na inny?

no jasne jak swierdza ze niu umiesz zamkow naprawiac.

Grażyna

Aha... A co z jakimiś szkoleniami / kursami? Nie oferują tu niczego takiego?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BELOS-PLP S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Operator maszyn i urządzeń.
Miki

Jakie testy przeprowadzają w Belpsie jak przyjmują do pracy

@Miki

czy umiesz liczyc do 25ciu

Jojo
@Miki

Test na krew i kał .Czy masz robotę we krwi czy w (usunięte przez administratora)

Fizol

Teraz najważniejszą sprawą w BELOSIE są porządki na biurkach.

@Fizol

Porządki na biurkach? A do samych biurowych też się z tym odnosisz?

obserwator
@Grażyna

do biorowych zwlaszcza co poniektorzy to nie wiedza co to znacz praca.Kreca sie tu i tam kaska leci a porzytku zero.

Iza

No taki jest chyba swiat dzisiaj, bez znajomosci ani rusz :) Czekaj, to inni pracownicy nie mają mozliwosci wyrobienia nadgodzin? ;p

arek
@Iza

Nil melius (est) quam cum ratione tacere

Sebastian

Nie gadaj że ktoś z kierownictwa pije w pracy i nikt z tym nic nie robi? Byłeś świadkiem takich sytuacji czy tylko ludzie tak plotkują?

Endrju
@Sebastian

Według mnie plotki.

Zła opinia

Najgorsza firma na świecie zatrudniają po znajomościach, oraz Ukraińców, a człowieka wykształconego nie chcieli, z Polski.

Pravownik
@Zła opinia

Zarobki ba OM są poprostu niskie praca na obrabrkach do metalu nie jest taka prosta jak się innym wydaje a pensja nawet do średniej medialnej nie podchodzi więc robota będzie jaka będzie Dziękuję.

@Pravownik

Masakra z tą pensją skoro do średniej nawet nie podchodzi. Czyli nawet po znajomości nie polecasz, żeby tu być czy wtedy warunki inaczej się układają?

ralf
@Zła opinia

Nie narzekaj po znajomości zatrudniają za dobrą kasę tak jak nowego lidera na OW spokrewnionego z kierownikiem .

@ralf

A tak właściwie to poważnie tych wykształconych z Polski tu nie chcą czy on tak o to dopisał?

A rudy co taki kozak się zrobił?

Dokładnie. Rudy co tak cwaniakujesz?

Mentor

Masz problem w sieci ale nie masz jaj w życiu realnym ????????????????

PRACOWNIK

Jak masz problem i tylko w sieci taki bohater z ciebie to zapraszam do rozmowy w cztery oczy to się dogadamy.Bo wiem ze tylko na tym forum umiecie dużo (usunięte przez administratora) o kimś.

Rudi

Rudi jak tam co tam u ciebie ??

Ralf

W Belosie pracuje się dobrze . Stawki wynagrodzenia są wysokie. Dozór w postaci mistrzów ,liderów produkcji i liderów na oddziałach to ludzie o wybitnych kwalifikacjach zawodowych po studiach w renomowanych uczelniach i dużej empatii w stosunku do pracowników. Zarząd to wybitnie uzdolnieni menadżerowie dbający o pomyślność i rozwój firmy .Zatem nie ma na co narzekać .

Jaro 74

Witajcie.Czy może ktoś napisać jakie warunki oferuje aktualnie firma Belos PLP.SA.Interesuje mnie podjęcie pracy w tej firmie.Pozdrawiam.

@Jaro 74

zerowe tu sie cofasz a nie czysz.

były prac.
@Jaro 74

Jak chcesz mieć spokojne życie zawodowe i rodzinne - zapomnij o tej firmie.

Rudy tak ci tu dobrze???? To nie narzekaj bo tylko narzekasz

Justyna

Może ktoś podzieli się swoją opinią na temat pracy jako pracownik administracyjny w Belosie-PLP? Nie znalazłam nigdzie wzmianki na temat wynagrodzenia na takim stanowisku a właśnie tego bym chciała się dowiedzieć. Jak ono wygląda? Ile wynosi podstawa? Jak kształtują się dodatki typu premie?

Czy pracownicy BELOS-PLP S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Jeszcze się nie spotkałem z czyms takim

Jak się pracuje z ludźmi z BELOS-PLP S.A.?

Duszek komuszek

To ja duszek komuszek Dnia powrzedniego siedze na twym lewym ramieniu i szeptam do uszka komuszka przez cala dniowke nie wazne o czym Dzieki waszym marudzeniom stekaniom klamstwą rosne w sile i jestem niesmiertelny.Kocham wasz brak kolezenstwa empatii i kultury Boje sie waszych dzien dobry prosze dziekuje Rosne w sile Dzieki waszym marudzeniom stekaniom klamstwą paszkwilą i ciaglym mąceniom Bylem w zylach waszych ojcow i matek Jestem w waszej krwi spraw abym zagoscil u twych dzieci Dźgaj mego wroga Atmosferze dobrej pracy.

Lenie weście się do roboty a wszczegulnosci przełożeni pracowników bo nic nie robicie tylko narzekacie ze mało i mało.

Aleksandra

Może piszmy bardziej na temat. Jesteś pracownikiem Belos, tak? Co myślisz o zarobkach i liczbie obowiązków?

Jeżeli chodzi o prace w belosie to jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim (usunięte przez administratora)jak tutaj ludzie są nie mieli szczególnie liderzy (usunięte przez administratora) Nie polecam. Nawet ukrainy mają gdzieś pracę z takimi ludzmi

Ogór

Na OM same (usunięte przez administratora)

King

Porażka jeśli chodzi o ludzi z OM same (usunięte przez administratora).

Mariusz

Ile płaca wam za dniówki?

Rudi

Belos to bardzo dobry pracodawca ,pensje wysokie ,możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonała organizacja pracy . Równocześnie możliwość pracy w międzynarodowym zespole Polsko-ukraińsko-niemieckim .

Arek
@Rudi

Co ty piszesz popatrz na swoja podwyżkę ,o jakich wysokich pensjach piszesz (usunięte przez administratora) .

plikkkkkkkk
@Rudi

taki tu spokój nic się nie dzieje. la la la la. ale fajnie się pracuje.

Maniek

Hahaha ... dobry żart

Kto to napisał?

Witam, złożyłem CV do firmy belos i chciałbym się dowiedzieć jaka jest stawka na początek i czy są jakieś dodatki,

luk

Jaka jest srednia wieku na produkcji ? Jest duzo mlodych osob czy raczej nie ?

Zostaw merytoryczną opinię o PLP POLAND (BELOS) S. A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PLP POLAND (BELOS) S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy PLP POLAND (BELOS) S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLP POLAND (BELOS) S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PLP POLAND (BELOS) S. A.