Opinie o SBA Euro w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SBA Euro. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SBA Euro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SBA Euro w Opole

aga

Byłam w tamtym roku, pracowałam na skarpetkach przez 2 tyg przed świętami. Po świętach brak pracy, aż w końcu połowa ludzi w klasztorze dostała sms z informacją że do 3 dni mamy opuścić miejsce zamieszkania w związku z zakończeniem umowy (umowy tygodniowe, brak pracy brak umowy). Jedyne na co zarobiłam będąc tam przez 2 m-ce to na bilet powrotny. Naprawdę niepolecam... Jakby ktoś chciał jakiś informacji to służe pomocą

@Piotrek

A zimą dużo spędza się czasu na dworze? Dają ciepłą odzież w sezonie zimowym? Czy w chłodne dni firma zapewnia ciepłe napoje lub posiłki?

Tymek Nowy wpis

Mignęła mi oferta pracy dla pracownika produkcyjnego przy pakowaniu warzyw ze stawką 13,27 eur. Napisali ze 40 godzin tygodniowo a ja chciałbym dopytać czy na pewno. Chodzi mi czy nie ma przestojów w pracy i nie siedzi się na kwaterze bezczynnie. Napiszcie na jak długo zwykle są to wyjazdy? Chodzi o sezon wakacyjny czy można nawet zostać na rok?

Pola Nowy wpis

Agencja bezpodstawnie i przedterminowo zwolniła mnie z pracy. Zostałam zniesławiona i pomówiona przez tą agencję pośrednictwa pracy, przez co ucierpiała moja reputacja i finalnie zostałam zwolniona, pomimo tego że udowodniłam swoją niewinność. Agencja uknuła intrygę. Dodatkowo chcieli naciągąć moim kosztem dużego giganta na hajs. Zostaną pociągnięci do odpowiedzialności prawnej. Utrudniony kontakt z agencją. Nie polecam.

aga

Komandos2013
@aga

Ja tez pracowałem w tamtym roku ale w zieleni miejskiej i nie miałem problemu

Kolo
@aga

To w końcu pracowałaś 2 tygodnie, czy 2 miesiące? Taa jasne, już widzę jak zwalniają jednego dnia połowę hotelu

Paula
@Komandos2013

Ja się zastanawiam nad pracą w zieleni miejskiej w tym roku. Czy tam jest ok czy nie bardzo?

Irena
@Paula

Znaczy o które stanowisko ci chodzi, przy sprzątaniu coś? Daj namiary na ogłoszenie, jak coś masz. Na jaką to jest umowę, zlecenie czy umowę o pracę dają?

Piotrek Nowy wpis
@Paula

Praca w zieleni w porzadku jak lubisz robic na dworze. Ja jezdze co roku na kika miesiecy , ale ja lubie robic w ogrodzie i w terenie. Robota jest w roznych miejscach, jezdzimy ekipą razem. Dla mnie w porzadku

@Piotrek

Dobry chłopak

Nie polecam, pracowałem i na każdym kroku problemy. Robota w Ceva Logistics ok, ale stawka taka, że a Pl można więcej zarobić. Tak samo Borghesius gdzie rządzi duży w czapce... Kontakt z koordynatorką, szkoda gadać. Jedyne co dobre w Leeuwarden mieli to lokacje. Ja akurat mieszkałem na De Fennen 25 i nie mogę narzekać, ale to chyba jedyny plus tej śmiesznej po żal się Boże agencji

Halina
@Dobry chłopak

A zdradzisz jaka to stawka wynagrodzeń? Co masz na myśli pisząc, że na każdym kroku problemy? Nie do końca rozumiem akurat tej części wypowiedzi. A atmosfera, jak z nią?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
omijać...

Witam, nie polecam i nie zachecam absolutnie nikogo do tego biura... Największym problemem tej firmy jest Marzena, która ma totalnie w pupie zakres swoich obowiazków. Praca na kanapkach w Leeuwarden. Idziesz tam i radź sobie sam. Ta kobieta olewa, blokuje numery, a dodzwonienie sie do niej graniczy z cudem. Szantazuje, zastrasza... Masz byc zdrowy, nie daj Bóg zachorujesz... Wypłaty-smieszne, stawka smieszna. A jeszcze wiecznie wychodzą wały. Potrafią ściągać za rower, którego nie posiadasz, na ktorego nawet nie masz umowy hehe Za mieszkania ponad 100 euro, a maja gdzieś o nie dbać, o wszystko musisz sie prosic. Była sytuacja, ze siadł nam piec blizej weekendu, zimno, brak cieplej wody, ale powiedzą Ci, ze ktos przyjedzie w poniedzialek. Biorąc od ludzi taką kwote, powinniście byc przygotowani na takie sytuacje. Z dniem zgłoszenia powinien przyjechac ktos, kto to naprawi. Czy to Wasz pacownik, czy odpowiedni serwis, bo nie mówimy tu o błachym problemie... Ciepła woda i ogrzewanie, to raczej podstawa. Kazaliscie ludziom marznąć, bo macie swoich ludzi i nie zaplacicie nikomu z poza biura. Jak to nazwać? TYLKO BRAKIEM SZACUNKU, znieczulica totalna. A co do Marzeny, jest nie do ruszenia. Tam ręką ręke myje, mozesz sobie zglaszac na nia skargi ile chcesz, nikt z tym nic nie robi. Jako, ze leeuwarden jest kawał drogi od Tilburga, wczesniej przyjezdzała co dwa tygodnie na kantyne, do ludzi. od pandemii jej nie widac, najpierw twierdzila, że jest pandemia, co rozumielismy. Teraz ani nie przyjeżdża, ani nie odbiera. OLEWA. Dzieki za takiego koordynatora. Tak jak w tytule, omijać szerokim łukiem.

Irena
@omijać...

Tzn ta pani o której piszesz to powinna ci pomagać, to jest jakaś koordynatorka? Przepraszam ze mecze ale zgubiłam się już

omijać...
@Irena

Tak, dokładnie. Pseudo koordynatorka , cala firma to potwierdzi, ludzie tam pracujący

@omijać...

Nie można zgłosić że koordynatorka się nie nadaje? To w końcu praca z ludźmi i trzeba mieć dobre podejście.

Szymon
@omijać...

A jak ma na nazwisko, zastanowiam się nad powrotem, 3 lata temu rekrutowała mnie też Marzena, ale ona była spoko.

@Szymon

Chcesz tu wrócić do pracy? Wiesz jaką kasę teraz płacą, bo ja też chce aplikować i takie info by mi się przydało ;)

Dobry chłopak
@omijać...

Dobrze powiedziane, jak mieszkaliśmy z kumplem w Mol, to trzeba było (usunięte przez administratora) autokarem tłuc się nieraz 3 godziny do roboty w Walwijk.Kończyliśmy o 2 w nocy a bylismy (usunięte przez administratora) o 5 w chacie. Chata też "super" z sufitu kapie na głowę... (Bungalowy). Potem przenieśli nas do Borghesiusa (a tam wiadomo jaka praca jest) (usunięte przez administratora) za śmieszne pieniądze i jeszcze potrafili i tak (usunięte przez administratora) tą głodową stawkę. Nieraz przy tej samej ilości godzin i tych samych zmianach kumpel dostawał np 30 euro więcej. Na co właśnie (usunięte przez administratora)a rozkładała ręce. (usunięte przez administratora)

Paulina

Szukają kogos do zbierania owocow, ktos z pracowników wie czy kobiety rowniez sa brane pod uwagę? To cięzka praca fizyczna, czy mogę śmiało aplikować? :)

gruszka
@Paulina

Kobiety, panowie, starsze panie. Wszyscy są brani pod uwagę.

Niki

Hotel loenen spoko oprocz pani "W" ktora sie wszystkim interesuje az za bardzo problemy z wyplatami sa tak samo z wakacyjnym mowia ze ci wyplaca do 8tyg bo tak sobie wymyslia i marne 200 €zarobisz

@Niki

Witam. Piszesz o pensji miesięcznej, czy może tygodniówce? Chcę dobrze zrozumieć ile można zarobić pracując za pośrednictwem firmy SBA Euro, więc może to dokładnie opiszesz?

Niki
@Czesław

150-200€ to max tyle zarobisz w sbaeuro i tyle

Ula
@Niki

Pani W przyjeżdża też czasem na lokacje w Leuwarden, i robi sobie herbatę pod nieobecność domowników, poza tym grzebie po szafkach w kuchni. Tragedia

Elżbieta
@Ula

A skąd ty wiesz takie rzeczy? Byłaś świadkiem?

lolek

Powiem wam tak. SBA to firma ktora zyje z taniej sily roboczej z polski rumuni itp . roznica jest taka ze dle ludzi z rumuni 150 euro za tydzien to duzo a dla polaka to nic ,chyba ze macie inne zdanie . Ja pracowalem w VION Boxtel na miesie poprosty tragedia pod kazdym wzgledem Pan koordynator Radoslaw albo Bartosz to bogowie i wladcy, ludzie to dla nich mieso robocze ktore nie ma prawa miec wlasnego zdania to od nich zalezy ile godzin bedziesz pracowal wiec ile zarobisz w tygodniu i od nich zalezy jak cie sponiewieraja i na jakim stanowisku ,nic od nich pozatym sie nie dowiesz np. gdzie jest twoje stanowisko pracy gdzie jest taki dzial , a zaklad jest duzy i brak jakich kolwiek tabliczek informacyjnych . Szanse maja ladne dziewczyny jak sa pokorne maja szanse na lepsze traktowanie . Zarobki zazwyczaj do 200 euro jak masz szczescie powyzej 200 ale nie wiecej niz 250 jak robisz po 10 godzin i w sobote . Co do soboty to jest platna 160 % ale warunek jest taki musisz miec wypracowane do piatku minimum 36 godzin inaczej sobota bedzie liczona normalnie . nadgodziny nie ma takiego pojecia . Koszty jakie ponosicie przyjezdzajac do pracy to fikcyjne badanie lekarskie za ktore musicie zaplacic 20 euro z wlasnych pieniedzy 30 euro za czipa 20 do 30 euro buty 50 klucze do domu i jak chcecie korzystac z internetu 15 euro co miesiac . Mieszkalem w boxtel w bialym domku kolo stacji warunki srednie bez luksusow ale da sie zyc to jedyna dobra wiadomosc inne lokalizacje lepsze . Napewno nie zarobicie tu 1000 euro za miesiac nie ma takiej mozliwasci ja za miesiac zarobilem 602 euro bulem tylko miesiac i az dlatego ze chcialem odrobic pieniadze ktore wydalem na ten wyjazd i powrot . Zaczym tam pojedziecie zastanowcie sie dwa razy zeby nie zalowac bajki o zarobkach 300 -400 euro tygodniowo sa kitem zeby ludzi sciagnac na miejsce a potem musisz robic minimum miesiac zeby miec za co wrocic . Jeszcze jedno dziennie mozna pracowac 7,20 h jezeli pracujesz dluzej to nadgodziny sa zatrzemywane w portfelu na ktory sie godzisz podpisujac umowe wiec czytajcie dokladnie umowe wyplacaja te pieniadze dopiero jak odchodzisz z pracy w terminie 7 tygodni od rozwiazania umowy . NIE POLECAM WAM TEJ FIRMY JEST TAK KOSZMARNA I OSZUKANCZA JAK INNE FIRMY GDZIE LICZY SIE TYLKO TO ZEBY NA LUDZIACH ZROBIC KASE DECYZJA NALEZY DO WAS >

emil76
@lolek

Zgadzam się,z Tobą.Przepracowałem kilka dni,po to żeby przez koalejne 3 dni byzć w planingu na liście rezerwowej i dzwonić i prosić śmiesznych koordynatorów o godz.pracy.Totalna porażka

Pitek
@lolek

Kolego sympatyczny, nie wiem jakich Rumunów poznałeś, ale z tego co wiem to żaden nie będzie robił za 150 euro

Eugene

Ja źle nie trafiłem...dwa lata pracowałem w UPS Eindhoven plus różne dodatkowe prace...kasa była ok, transport też był nie zły tyle że ten klasztor w mieście Tilburg był paskudny, oprócz Polaków byli tam ludzie z Rumunii,Łotwy, więc zgrzyty były na porządku dziennym.W biurze dało się dogadać jeśli byłeś w porządku. Ogółem nie żałuję spędzonych tych dwóch lat w tej agencji.

Kolo
@Eugene

2 lata pracowałeś w Eindhoven i mieszkałeś na klasztorze w Tilburu? To ile w tym UPSie zarabiałeś, że nie mogłeś wynająć czegoś w Eindhoven?

Ola

Zaraz nowy hptel bedzie pusty bo wszyscy wyjada i znow przyjada nowi i tak w kolo powodzenia w sba h0tel lunen

Sofia

bez przesady. chyba Cie poniosło. Ja jestem na miejscu i jest spoko

Kisiel

Racja w 200 procentach . Najlepsze są konfitury z Leeuwarden . Znam pana któremu ścierwska zdewastowali adiki za 200 euro i wypisywali jakieś (usunięte przez administratora) na drzwiach wejściowych kibelku no wszędzie . No Poprostu mają czapę ...to nawet nie Polacy to byli Polacy ......To samo tyczy się bióra........ściągają ludzi tylko po to by ich coś złego spotkało.

Erichem

Czy ktoś pracował na zbiorach w Erichem i może napisać jak to wygląda? Który sad, czy płacą jak trzeba itp?

Krzychu
@Erichem

Ja pracuje na zbiorach co rokuw tym roku bedzie to 4 raz W Erichem sa 3 sady od 1 wlasciciela, wieksze i mniejsz, drzewka w rzedach, tylko gruszki. wlasciciel sadownik w super jak sie dobrze zbiera to w ogole nie pilnuje, w ciagu dnia zbieralismy okolo 5 wagonikow gruszek. Zawsze byl super koordynator z SBA spoko koles.W ubielym roku zostalem jeszcze po zbiorach w innej pracy vbo akurat byly oferty i pracowalem jeszcze do konca roku, Wyplaty na czas bez problemu w gruszkach bylo duzo godzin ludzie na mieszkaniach rozni jak wszedzie nie narzekam i na pewno pojade znowu bo jade w tym roku tez

Moto

Witam chcę wyjechać do pracy przy pakowaniu mięsa co wiecie o firmie SBA FLEX i czy agencja vion boxtel to dobra agencja dzięki

koordynator
@Moto

Odradzam pracę dla SBA (zatrudniają bardzo chorych ludzi ) dużo jest patostwa w NL ale w SBA mega. Tym bardziej że ich głòwna lokalizacja klasztor a pòżniejszy dom wariatów to siedlisko Korony. Wspòlna kuchnia , rumuny ,narko dzieci.Policyjni informatorzy. Szkoda nerwòw. Kontakt z koordynatorem 0 wy. Salarisy błędami . Jest wiele lepszych agencji np.z Listy ABU ( przestrzegających standardòw )

MobbiDik
@koordynator

Ja byłem zadowolony kasa zawsze na czas, koordynator spoko, ludzie też mega. Jak ktoś sie chce przyczepić to do wszystkiego się przyczepi. zdarzyła sie chwila postoju,ale to wszedzie. wiadomo. Z innych agencji tez byłem - nigdzie nie jest różowo.

Pablo
@MobbiDik

@MobbiDik Dokładnie tak jak mowisz jest Pracuje w Vionie w Boxtel od kilku lat juz. To jest duży zakład mięsny , różne działy, ja pracują na ekspedycji, kiedys na inpaku. Godziny sa zawsze. nigdy nie było problemu z wyplatą SBA ma dodatkowe biuro obok zakładu otwarte 2 x w tygodniu. Z koordynatorką z biura można się dogadac. Na samym zakładzie dużo jest ludzi wiec wiadomo różni są ale ja nie narzekam. Jak ktoś chce pracować to tutaj ma prace na dluzej na pewno a jak ktos chce narzekac to tez wszedzie moze przeciez. Obojetne z jakiej agencji wyjedzie. NAwet takiej z listy ABU. Ale SBA o ile sie niemyle tez jest na w Abu

mkplay5

szukam informacji na temat pracy przez Sba-flex i inne

Olka
@mkplay5

Nie polecam ponieważ: -niepełne godziny pracy, - brak opieki koordynatorów, - koszmarne warunki mieszkaniowe, - chamskie zachowanie Polskich cebuli (zawsze są chamscy ale z aż takim zachowanie się jeszcze nie spotkałam ) - firma Ladessa to jedne wielkie oszustwo i brak szacunku jakiegokolwiek (zwłaszcza ze strony dużo starszej w porównaniu do innych pracowników Pani J.) - Naciąganie na wyjazd , straty finansowe

Sylwia
@Olka

Rozumiem Twoje niezadowolenie z pracy w firmie SBA Euro. Możesz rozwinąć temat strat finansowych, które poniosłaś? Czy chodzi Ci o jakieś dodatkowe opłaty, które nie były zawarte w podpisanej przez Ciebie umowie?

Olka
@Sylwia

Witam Potrafię zapoznać się z umową która podpisuje jeżeli to Pani insynuuje, W sprawie strat finansowych chodzi przede wszystkim o godziny pracy które były wyraźnie opisane w umowie oraz przede wszystkim nakreślone ze strony pracowników firmy SBA flex w Opolu, mianowicie godziny nie były w takim wymiarze jak było to gwarantowane, przez co ja poniosłam straty finansowe z tego tytułu. Po ludzku: jeżeli ktoś płaci za zakwaterowanie co jest zrozumiałe i oczywiście za wyżywienie a także jedzie żeby zarobić pieniądze , odłożyć coś to oczywistym jest że godziny pracy chce mieć ustabilizowane i tak jak wspomniałam miało tak być tymczasem siedziałam bez pracy wiele dni. Pozdrawiam

Domestic
@Olka

Byłem ci wierzę. Miałem możliwość zapoznania się z Polskim dziadostwem w Leuwrden .Poprostu szok.0 kontaktu z koordynatorem no i osoby b.chore. Pato królewicze ( No ale czego spodziewać się po kimś kto układa ser ,albo pomidora na kanapkę) Uprawiający stalking. Chcę zwrócić uwagę że gowork usuwa nie pochlebne komentarze. (Mam zrzut ekranu) No sitwa. Ps.Nie tłumacz się tu im tylko wrzucaj Na FB albo YT. Masz prawo informować a także ostrzegać ludzi przed dziadostwem. Czy to w postaci lokacji czy pracy.

HWDSBA

(usunięte przez administratora) SBA (usunięte przez administratora) .....

Asia
@HWDSBA

Przestrzegam przed pracą w Leeuwarden. SIATAKA UCHOLI. Liczyć należy się z różnymi krzywymi zagrywkami. Sitwa i tyle odradzam. Salarisy po 220 euro.

Misiek032

Pracuje dłuższy czas, praca stała i bardzo fajna mieszkanie też super. Pojedynczy pokój a nie jak w niektórych agencjachbupychanievpo 4 osoby w małym pokoju. Wypłata zawsze na czas w każdy piątek. Nie mam na co narzekac. Kto chce pracować to będzie pracował i zarobi. Ogólnie jak najbardziej polecam!

hans
@Misiek032

Ale kłamstwo !!! 1 ale chyba na privie .95 procent mieszka w 2

Misiu

Witam czy ktos pracowal przez SBA przy swieczkach ?

@Misiu

Planujesz zatrudnienie za pośrednictwem tej firmy, czy może już poczyniłeś kroki, aby wyjechać do pracy przy świeczkach? Rozwiń, proszę swój wpis, abym mógł zrozumieć położenie, w jakim aktualnie się znajdujesz.

Misiek032

Pracuje dłuższy czas, praca stała i bardzo fajna mieszkanie też super. Pojedynczy pokój a nie jak w niektórych agencjach upychanie po 4 osoby w małym pokoju. Wypłata zawsze na czas w każdy piątek. Nie mam na co narzekac. Kto chce pracować to będzie pracował i zarobi. Ogólnie jak najbardziej polecam!

Sylwia
@Misiek032

To super, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą SBA Euro. Napisz czy koszty zakwaterowania pokrywasz sam czy płaci za nie pracodawca?

Do redakcji
@Sylwia

Niezwykle wkurzajace sa te pisane przez was komentarze. Rozumiem ze chcecie miec wyzsze pozycjoniwanie w google i wsrod reklamodawcow, ale ciagle pisanie konczacych pytaniem aby nabic kolejne wpisy, to brak jakiegokolwiek szacunku do ludzi i ich czasu.

@Do redakcji

To forum pracownicze i każdy ma prawo zostawić tu swoją opinię o pracodawcy i zadać pytanie o zatrudnienie. Jeśli pracujesz w firmie to podziel się swoim doświadczeniem i napisz jakie umowy są proponowane nowym pracownikom. Liczę na Twój komentarz.

Jasiek

Na jakie zarobki można liczyć? Jakieś inne dodatki występują?

MrDon

Z ręką na sercu polecam. Jak krucho u was z kasą poszukajcie czegos z zakwaterowaniem od agencji, obsluga to duza pomoc przede wszystkim dla osob ktore jadą pierwszy raz.

Zostaw merytoryczną opinię o SBA Euro - Opole

• Jak się pracuje w SBA Euro?

Zobacz opinie na temat firmy SBA Euro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SBA Euro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SBA Euro?

Kandydaci do pracy w SBA Euro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SBA Euro