Forte Vita

Gliwice

Opinie o Forte Vita

nokia 2009-09-30 16:30:51
Pracuje się dobrze.Wymagania są jak w każdej firmie nikt nikomu nie daje za darmo pieniędzy.Przestrzegane są przepisy prawa pracy w pełnym zakresie.Wypłaty są w terminie,płacone są nadgodziny,atmosfera jest przyjazna pracownikowi.Jeśli chcesz pracować za małą kasę polecam.
nie fart 2010-02-01 22:03:44
no nie dokonca, fakt faktem placa w terminie - ale za nadgodziny handlowca nigdy nie zaplacili - czasami pracuej sie caly miesiac i dostaje sie same denne trasy - w tej firmie tylko lider moze dostac dobra trase - co za tym idzie dobrze zarobic. handluje sie kocami, poduszkami i podkladami z merynosow i wielbada. kiedys mieli garnki niby dobre - ale klienci reklamowali. Ogolnie nie poleca firma mala, przereklamowana, bardzo rodzinna- jesli nie jestes w rodzinie i jestes przecietny - to raczej cie nie szanuja... ogolnie nie polecam ...
anonim 2011-05-19 13:50:54
Firma zlokalizowana na gornym śląsku, prężnie działająca na rynku z dobrym zapleczem finansowym poszukuje prezenterów do prowadzenia prezentacji produktów wełnianych. Kontakt: (usunięte przez administratora)
kami 2016-04-20 09:46:52
chciałabym się upewnić - to jest ta firma co produkuje suplementy diety dla gołębi? mam małe stadko i zastanawiam się jakie będą miały loty po tych suplementach
Zostaw swoją opinię o Forte Vita - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forte Vita