Opinie o Amlux w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Amlux. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amlux na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amlux w Wrocław

Kamil Nowy wpis

Tak motywują - karami finansowymi.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Amlux?

Były pracownik Nowy wpis

Amlux to ściema. Brak szacunku do ludzi. Centrala traktuje wszystkich jak (usunięte przez administratora). Unikać tej pseudo firmy

Czy w Amlux zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czart Nowy wpis

Jest jeszcze gorzej

Zuzanna

Oj, widzę, że ktoś rzetelnie przeliczył koszty paliwa w firmie. Podobno na służbowe auto dają 70 groszy za kilometr. Jednak wtedy paliwo było za szóstkę, a to co się dzieje dziś z cenami to trochę przegięcie.xdd Czy jak teraz na luzie dobije u nas ósemka to daj będą dawali 70 groszy za kilometr? Ogłaszali już coś w związku z tym w firmie? Wie ktoś?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Amlux? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Jakie są warunki zatrudnienia w Amlux?

Maciek

Pracowalem jako przedstawicieli handlowy Użytkujesz swoje prywatne auto, obiecują służbowe ale to jest bajka. Za paliwo płacisz ze swoich pieniędzy- Np tankujesz za swoje pieniądze cały kwiecień a zwrot dostajesz 20 maja Jak zdobędziesz klienta na prowuzje czekasz 4- 5 miesiący- porażka Nie da się zarobić

Magda
@Maciek

Dziękuję, miałam iść na rozmowę, ale zrezygnowałam. Jak można płacić ze swoich pieniędzy za paliwo do użytku służbowego. Dopiero po 1,5 miesiąca zwracają za paliwo. Jeszcze Użytkujesz swoje prywatne auto.

blue bear
@Maciek

Jakie masz oczekiwania wobec osób, które zasiadły na fotelu dyrektora/prezesa itp - po jedynym epizodzie w życiu zawodowym jako cieć lub sprzątacz?? Właśnie tego - to jest wizytówka tej firmy - blado, bez emocji za to z łaciną... byle do przodu byle wyzysk.. nie polecam po 2 latach współpracy - niewypłacone wynagrodzenie co niby pod stołem się należy.. :) i jeszcze raz nie polecam szczególnie oddział Wrocław.. miernie. na żadnym poziomie

Byly pracownik
@blue bear

Również nie polecam pracy a szczególnie oddział we Wrocławiu. Też nie dostałam wynagrodzenia, jak się zwolniłam.

Arturo

Zarządzanie kryzysowe. Wszędzie się pali i trzeba gasić pożary. Lubisz walkę na froncie idź do amlux. No i praca od rana do późnej nocy. Nawet wyspać się niekoniecznie dasz radę.

Małgorzata
@Arturo

Hej, co masz na myśli mówiąc "lubisz walkę na froncie idź do amlux"? Że praca jest taka ciężka? Jak możesz to rozwiń swoją myśl, chętnie dowiem się więcej

Były przedstawicie handlowy

Jeżeli odejdziesz z firmy to Ci nie wypłacają prowizji. Zdobyłem klienta i nie wypłacili mi prowizji. Pracowałem za (usunięte przez administratora)

Nie polecam tej firmy na stanowisko przedstawiciel handlowy. Nie wypłacają prowizji Auto służbowe to bajka

@Tomek

Użytkujesz swoje prywatne auto w praktyce wygląda tak. Tankujesz cały październik za swoje pieniądze a firma zwroci Ci dopiero 20 listopada. Więc jeździsz 1,5 miesiąca za swoje pieniądze. Płacą 70 gr za kilometr. A teraz paliwo kosztuje 6 zl a ma jeszcze więcej kosztować. Jak auto Ci popsuje to musisz za swoje naprawić. Firma nic od siebie nie daje. Jedna rzecz na plus to wyplata jest na czas. Ale tak już postanowiłem odejść z tej firmy.

Józek

Podpowiedzcie czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników, warto składać dokumenty?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Amlux? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Na jakie stanowisko?

Kierownik z regionu Wrocław

Brak auta służbowego, uzytkowujesz swoje prywatne i zwracają Ci tylko koszt paliwa. Jak to wygląda np cały styczeń płacisz za paliwo a firma zwraca Ci za styczeń w 20 lutego. Więc 1,5 miesiąca jeździsz za swoje pieniądze . Ale na czas jest wypłata.

Iza

@omujborze i bez orzeczenia nie ma szans na inną umowę niż zlecenie?

Tytus

Nikt na siłę nie trzyma w firmie. Ja nie narzekam bo firma jest dobrym pracodawcą.

omujborze

Właśnie zakończyłem rozmowę telefoniczną z przedstawicielką firmy Amlux we Wrocławiu, która oddzwoniła do mnie w odpowiedzi na złożone do nich CV. W ogłoszeniu jakie zamieścili na OLX zaznaczyli, że szukają BRYGADZISTY, choć nie wspomnieli o wynagrodzeniu, ani o tym, że są firmą zatrudniającą głównie osoby niepełnosprawne. Osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności przyjmują na umowę o pracę, natomiast osoby bez takiego orzeczenia tylko na umowę zlecenie, co jest dość zabawne... Oto treść tego ogłoszenia z OLX: ------------------------------------------------------- Praca Sprzątanie- WROCŁAW Renoma ul. Świdnicka -BRYGADZISTA Firma j Amlux specjalizuje się w świadczeniu usług porządkowych obecnie do zespołu naszych pracowników poszukujemy osób pełniących funkcję Brygadzista- Operator maszyn czyszczących. Praca na ulicy Świdnickiej we Wrocławiu. Praca zmianowa Praca 5-6 dni w tygodniu, w godzinach 4.00-10.00 noc z niedzieli na poniedziałek 22.00-10.00 prace interwencyjne Wynagrodzenie atrakcyjne Mile widziane osoby z orzeczeniem niepełnosprawności. ------------------------------------------------------- Z rozmowy dowiedziałem się następujących rzeczy: - Stawka to 12,85zł NETTO (dla BRYGADZISTY!) - Praca 6 dni w tygodniu + każda niedziela robocza. - Praca od 4:00 do 15:00 - Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności są zatrudniane na umowę o pracę, zaś osoby nie posiadające takiego orzeczenia są zatrudniane na umowę-zlecenie Wygląda na to, że ta firma zajmuje się po prostu wyzyskiwaniem osób niepełnosprawnych. Za tak nędzną stawkę praca sześć dni w tygodniu i każda niedziela robocza, a dodatkowo niecałe 13zł netto dla brygadzisty?! Radzę wam odpuścić sobie tą firmę, bo to jest po prostu jawna kpina,gdzie przy tak dużej ilości godzin i sześciu dniach pracy w tygodniu zarobicie wielkie nic, a czasu wam nie wystarczy na nic, bo przy 11h pracy nie zostanie go wam na życie prywatne. I oni mieli czelność napisać w ogłoszeniu, że wynagrodzenie jest atrakcyjne! Odpuście sobie już na samym wstępie, bo to jest totalny wyzysk i żerowanie na ludzkiej niewiedzy.

Ali
@omujborze

Wreszcie jakaś prawdziwa informacja o tej firmie. Tak to jest wyzysk, ta firma właśnie tym się zajmuje. Ci, którzy piszą jaka ta firma jest wspaniała to tylko (usunięte przez administratora). Firma jest beznadziejna. (usunięte przez administratora). Żadnych dodatków za prace w nocy. Wszystkich tylko straszą "właścicielem". Widać jako jest poziom tej pseudo firmy

Zocha

Cześć, szukają koordynatora na Wrocław. Czy ktoś może napisać jak się z nimi pracuję?

omujborze
@Zocha

Nie radzę próbować. Oferuję brygadziście stawkę niecałe 13zł netto. To jest jawna kpina z ludzi myślących. A praca jest po 11 godzin.

Alicja
@omujborze

Tak, stawki w tej firmie to żart. Oni myślą, że wszyscy pracownicy to idioci. Są jeszcze instytucje, które wezmą się za ta firmę. Oby to wkrótce nastąpiło.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Amlux?

Na własne ręce. Nawet podstawowych środków jak rękawice i maseczki nie są zapewniane.

@omujborze a nadgodziny są wypłacane czy nie ?

zbynek

Szukają koordynatora na Wrocław z grupą - pewnie najlepiej na P hahah Żenada dopisywać takie coś....

Sprzątanie

Wiktor

Czy macie powód, że tak rzadko piszecie?

janek

to super wlasnie ze w firmie oferuja umowe o prace i stabilne zatrudnienie uwazam ze to jest bardzo wazne w dzisiejszych czasach jednak chociaz na przyklad wiem ze na innych umowach tez sa dobre warunki, a teraz jest nowa oferta pracy jako sprzątaczka.

Ciacho

to w końcu zapewniają samochód służbowy cz zwracają za paliwo??Czy tego też ie rozróżniasz???

Zostaw merytoryczną opinię o Amlux - Wrocław

• Jak się pracuje w Amlux?

Zobacz opinie na temat firmy Amlux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Amlux