PPHU S.A GALMET

Głubczyce

Opinie o PPHU S.A GALMET

admin 2015-06-24 14:18
Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy PPHU S.A GALMET? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!
oDDANY SŁUGA 2017-01-13 13:39
typowe korpo - tzn oni by chcieli być korporacja a są troche większą firmą rodzinna wyzyskujacą swoich pracowników i traktującą ich jak korporacja... pracownik to mięso które jak krzywo spojrzy i nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od rana do nocy i sie nie uśmiecha że mu wspaniale to zawsze można zmienić na inne mięso... to dotyczy nie tylko ludzi na produkcji na których ta firma stoi ale też pracowników biurowych... potrącanie wynagrodzen za L4, skandaliczne warunki pracy, podobno w biurze rypią codziennie godzine więcej niż przewiduje prawo pracy (bo musisz kochać galmet), właściciele za nic mają szeregowego pracownika (tylko na wiecach Wódz przemawiając dziękuje swoim pracownikom ale w rzeczywistości ma ich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do wspomnianych wyżej nazwisk dodałbym jeszcze Zdzisia Bielesza.
Ludzie ja stamtąd uciekłem bardzo szybko.
PAMIĘTAJCIE ŻE PRACA KTÓRĄ WYKONUJECIE TO USŁUGA KTÓRĄ SPRZEDAJECIE PRACODAWCY I NALEŻY WAM SIE ZA TO GODZIWE WYNAGRODZENIE I SZACUNEK A NIE GŁODOWA PENSJA I POGARDA.
Już na szczęście były pracownik 2017-03-01 09:38
Prawda jest taka źe odkąd pojawił się "nowy" dyrektor produkcji w tym zakładzie z dnia na dzień jest coraz gorzej,głównie dzięki jego postawie wobec pracowników,jak nie jesteś z jego układu nic nie masz,traktuje ludzi jak popychadła.
Ludzie z bogatym doświadczeniem uciekają,bo widzą co się dzieje,aż żal.Jedna wielka klika,ma tam swoich to dba a reszta...reszta niech się cieszy że robi.
Odradzam tam pracować,głupi człowiek że tak późno uciekł
Też były pracownik 2017-03-02 07:55
Też już nie pracuję ale wyjechałem do żony, Suwałki wygrały z OGL. Widzę że kilka osób nie przepada za "M kiedyś było inaczej a 10 lat w Gt strzeliło
xxx 2017-03-02 09:50
Zrobi to samo co zrobił w LEMECIE
nikt z idiotą nie chce pracować
Szkoda takiej firmy,bo będzie coraz gorzej
Współczuje Wam pracownicy Galmetu
xxx 2017-03-02 10:31
Ma teraz telewizor HD z podglądem,nawet z budy nie wyłazi,chyba że szef idzie
Inwigilacja okropna
Rotacja pracowników bardzo duża,wręcz ucieczka
Aż same kierownictwo sie z tego śmieje
andy 2017-03-02 13:14
U nas też miał taki,tzn. W poprzedniej firmie
O zgrozo!!!
emeryt 2017-03-18 17:41
ta firma ma skandaliczna reputacje straszny mobbing, wyzysk i pogarda dla zwykłego szeregowego pracownika pełno kamer piesków i bardzo mało ludzi ponieważ każdy stamtąd ucieka bo przyszłości w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niema kierownictwo zarabia po 5-6 tys a zwykły pracownik niecałe 2 na całe szcescie inni pracodawcy idą do przodu dlatego tez mam nadzieje ze ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niedłogo się rozpadnie
Pracownik 2017-03-19 20:16
Galaushwitz. Dobrze że nie dziaraja numerów na nadgarstkach czy karkach. Wyjdziesz z pracy 30 sek szybciej zabierają Ci 30 min pracy z ich winy bo dzwonki które dzwonią na zakonczenie pracy nie sa zsynchronizowane. Warunki socjalne skandaliczne, ubikacje zasyfiale. Niedawno był PIP Tak że zostały pomalowane Ale nic więcej, dalej srasz do dziury w posadzce. Dyrekcja do spraw produkcji nie liczy się ze zdaniem zwykłego pracownika tylko ciągłe dogryzki. Doświadczony pracownik po 20 latach zarabia 11.80 na godzinę. Wracając do dyrekcji, tv w hd z podglądem na zakład 2 kamery na pracownika. To jest chore. Stanowisko "kierownik" powinno działać pod nazwą "poganiacz" dawaj, dawaj, mało, mało. Praca dla ludzi którzy chcą dorobić do emerytury i zdesperowanych kawalerów. Latem temperatura dochodzi do prawie 40 stopni, a zimą wynosi od 3 do 6 stopni. Zwierzęta w hodowlach mają lepsze warunki. Nie polecam, wyzysk,wyzysk i jeszcze raz wyzysk. W Galaushwitz dadzą Cię się narobić a nie zarobić.
Mariola 2017-03-21 18:48
poza wszelkimi normami praca, socjal , nie GALLMENT a GALERY
Przydała by się porządna inspekcja pracy by skontrolowała stawki płacy i jakie są potrącenia za l 4 i jak traktowany jest pracownik na produkcji. Życzenie dyrektora bo ma np.dziś być o 10 sztuk więcej musi być spełnione bo jeżeli nie będzie to nie ma podwyżki płacy i szykany
Mariola 2017-03-21 18:52
poza wszelkimi normami praca, socjal , nie GALLMENT a GALERY
Zostaw swoją opinię o PPHU S.A GALMET - Głubczyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU S.A GALMET