PPHU S.A GALMET

Głubczyce

Opinie o PPHU S.A GALMET

admin 2015-06-24 14:18:49
Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy PPHU S.A GALMET? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!
Cezar Wielki Wspaniały 2016-04-30 09:39:57
moja opinia jest następująca robota cieżka i nie zapłacona w brudzie i syfie a jakby tego było mało to występują tam tak zwane pieski które nie maja pojęcia o robocie a wiedzą najwiecej np dyrektor Iwaniec, Konopka, Węgrzyn, Huras oni to to elita Galmetu odrazu by ich wszystkich wypierdzielił na pysk a ten ostatni to największy cwaniak pozdrawiam wszystkich i odradzam PPUH Galmet nie musisz nie idz tam!!!!!!
Pracowałem wiem co piszę ! 2016-10-03 11:10:42
Praca w katastrofalnych warunkach za żadne pieniądze. Jeśli zachorujesz i bierzesz L4 to potrącają Ci z pensji wynagrodzenie. Ludzie z produkcji pracująw katastrofalnym upale w lato. Nie można sie krzywo spojrzeć bo kierownik patrzy. Pracownicy kadry kierowniczej nie mają lżej. Dzień w dzień po 9 godzin dziennie (godzine dziennie pracuje się w imię tego że przecież wszyscy kochamy galmet). Wyzysk człowieka przez człowieka a jak sie nie podoba to kop w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na ulice. Robota katastrofa - typowy wczesnokapitalistyczny wyzysk !!!
Zostaw swoją opinię o PPHU S.A GALMET - Głubczyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU S.A GALMET