PPHU S.A GALMET

Głubczyce

Opinie o PPHU S.A GALMET

admin 2015-06-24 14:18:49
Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy PPHU S.A GALMET? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!
Cezar Wielki Wspaniały 2016-04-30 09:39:57
moja opinia jest następująca robota cieżka i nie zapłacona w brudzie i syfie a jakby tego było mało to występują tam tak zwane pieski które nie maja pojęcia o robocie a wiedzą najwiecej np dyrektor Iwaniec, Konopka, Węgrzyn, Huras oni to to elita Galmetu odrazu by ich wszystkich wypierdzielił na pysk a ten ostatni to największy cwaniak pozdrawiam wszystkich i odradzam PPUH Galmet nie musisz nie idz tam!!!!!!
Pracowałem wiem co piszę ! 2016-10-03 11:10:42
Praca w katastrofalnych warunkach za żadne pieniądze. Jeśli zachorujesz i bierzesz L4 to potrącają Ci z pensji wynagrodzenie. Ludzie z produkcji pracująw katastrofalnym upale w lato. Nie można sie krzywo spojrzeć bo kierownik patrzy. Pracownicy kadry kierowniczej nie mają lżej. Dzień w dzień po 9 godzin dziennie (godzine dziennie pracuje się w imię tego że przecież wszyscy kochamy galmet). Wyzysk człowieka przez człowieka a jak sie nie podoba to kop w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na ulice. Robota katastrofa - typowy wczesnokapitalistyczny wyzysk !!!
oDDANY SŁUGA 2017-01-13 13:39:53
typowe korpo - tzn oni by chcieli być korporacja a są troche większą firmą rodzinna wyzyskujacą swoich pracowników i traktującą ich jak korporacja... pracownik to mięso które jak krzywo spojrzy i nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od rana do nocy i sie nie uśmiecha że mu wspaniale to zawsze można zmienić na inne mięso... to dotyczy nie tylko ludzi na produkcji na których ta firma stoi ale też pracowników biurowych... potrącanie wynagrodzen za L4, skandaliczne warunki pracy, podobno w biurze rypią codziennie godzine więcej niż przewiduje prawo pracy (bo musisz kochać galmet), właściciele za nic mają szeregowego pracownika (tylko na wiecach Wódz przemawiając dziękuje swoim pracownikom ale w rzeczywistości ma ich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do wspomnianych wyżej nazwisk dodałbym jeszcze Zdzisia Bielesza.
Ludzie ja stamtąd uciekłem bardzo szybko.
PAMIĘTAJCIE ŻE PRACA KTÓRĄ WYKONUJECIE TO USŁUGA KTÓRĄ SPRZEDAJECIE PRACODAWCY I NALEŻY WAM SIE ZA TO GODZIWE WYNAGRODZENIE I SZACUNEK A NIE GŁODOWA PENSJA I POGARDA.
ODDANY SŁUGA 2017-01-13 13:44:59
A DODAM JESZCZE ŻE WIELOKROTNIE PISANE DONOSY DO PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY, STAROSTWA POWIATOWEGO, URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO, URZĄD MIASTA A NAWET WYŻEJ NIC NIE DAJĄ BO I TAK OSTATECZNIE NA INSPEKCJE PRZYJEŻDŻAJĄ MIEJSCOWI KTÓRYCH PAN GALARA TRZYMA W KIESZENI RAZ W ROKU ORGANIZUJĄC IM FESTYN Z DARMOWĄ KIEŁBASĄ Z GRILLA.
Zostaw swoją opinię o PPHU S.A GALMET - Głubczyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU S.A GALMET