Opinie o Sokołów S.A w Robakowo

„SOKOŁÓW” S.A. jest spółką mającą swą siedzibę w Sokołowie Podlaskim. Obecnie w skład „SOKOŁÓW” S.A. wchodzi siedem zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w: Sokołowie Podlaskim, Kole, Robakowie, Dębicy, Czyżewie, Jarosławiu i Tarnowie. Trzy z Oddziałów (w Sokołowie Podlaskim, Robakowie i Jarosławiu) prowadzą ubój wieprzowy oraz zajmują się przetwórstwem. Oddziały w Kole i Tarnowie prowadzą ubój wołowy. Oddziały w Czyżewie i Dębicy zajmują się wyłącznie przetwórstwem. „SOKOŁÓW” S.A. jest przedsiębiorstwem wielozakładowym z pełnym profilem produkcyjnym oraz jest najbardziej rozpoznawalną marką na rynku polskim.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A w Robakowo

maurycy Nowy wpis

Super zarobki i bardzo fajna atmosfera . W Gnieźnie jest duże bezrobocie a teraz 4 osobowa rodzina ma pewne dochody

Bonifacy Nowy wpis
@maurycy

Zarobki nieco ponad stawka minimalna w warunkach chłodu i wilgoci , to dla Ciebie są dobre pieniądze ??? Buhahaha brawo

Ciekawy Nowy wpis

Jak wygląda praca w jakości? Zarobki itp?

Sokołów S.A wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Kierowca c.

Tomasz

Dzisiaj zakupiłem konserwę turystyczną produkcji Sokołów S.A. w Biedronce. Koszmar. Po otwarciu wygląd gorszy od psiej karmy. Smak tragedia. Nawet mój pies nie chciał tego zjeść.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Sokołów S.A? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Analiz Technologicznych? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jakie są warunki zatrudnienia w Sokołów S.A?

Aplikowałem na stanowisko specjalisty IT, dziwna rozmowa, na której głównie informowano o tym, że to nie praca biurowa tylko przy terminalach na produkcji w chłodni, czy jestem wrażliwy na martwe zwierzęta, odporny na chłód itp czy mam uprawnienia SEP i nie boję się pracy na wysokości, wynagrodzenie kiepskie, nie zarobi się tam nawet 4700 na rękę. Oczywiście nie otrzymałem jakiejkolwiek odpowiedzi zwrotnej mimo zapewnień. Podsumowując: dno i kompletna strata czasu.

Jaka atmosfera panuje w firmie Sokołów S.A? Są ogłoszenia na InfoPraca.pl z 16 maja. Czy jest rotacja?

Nikola

Ta firma znęca się nad zwierzętami dowodem są filmy nagrywane przez fundacje oby wszystkie osoby poniosły ogromne konsekwencje

Paulina

cześć, jakaś opinia na stanowisku Dokumentatorki? pytam, bo widzę, że szukają. w opisie premia i akord to na jaki ostateczny zarobek się zastanawiać, ile wam wychodzi średnio?

Wojtek

Mam takie pytanie czy firma organizuje transport pracowniczy? Jeżeli tak to z jakich kierunków?

Marc

Witam.czy może ktoś podpowiedzieć jak nazywa się dziewczyna która pracuje czasem na ekspedycji na fakturowaniu?ma trochę piegów,ruda,młoda.dzieki :)

Agrafka

Praca jak praca zależy od stanowiska. Konfekcja wędlin masakra zwłaszcza psycho Marcin. Wszystko musi być tak jak on chce. Jak coś nie pasuje to (usunięte przez administratora) do domu na twoje miejsce czeka już sześć osob

Kamila
@Agrafka

A skąd się wie, czy akurat tam się trafi? Ta oferta pracy, co jest teraz na stronie, jako pracownik produkcji przetwórczej, to właśnie ta konfekcja?

Agrafka
@Kamila

Wcisną cię tam gdzie potrzebują najwięcej ludzi. Tym bardziej jest sezon urlopowy i obcokrajowcy wyjezdzaja

@Agrafka

A nie wiesz gdzie właśnie potrzebują ludzi?

On Sokołów

Widzę że tutaj nie ma takich negatywnych komentarzy o pracy jak w sokolów Tarnów,czy oddział w Tarnowie tak wyzyskuje pracowników jak tylko się da,zabierając premie za byle co o tnąc akord jak się tylko da.

Kris Kros

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca w biurze. Chodzi mi o to czy są nadgodziny płatne, czy jest też tam praca na akord i ogólnie jaka atmosfera.

@Kris Kros

Co do atmosfery to wszystko zależy od tego gdzie konkretnie w biurze :) Nadgodziny zdarzają się rzadko, ale jeśli już to są to godziny do odbioru. Akordu brak.

Jacek
@Ula

O, super że ktoś wie co się dzieje w Sokołowie. :D A powiesz mi może coś o stawkach w tej firmie? Ile dają na start? Jakie w ogóle warunki proponują nowym osobom, jakie umowy?

@Ula

Hej, czyli ilu nadgodzin można się spodziewać w ciągu miesiąca? Można je odebrać później kiedy się chce? A jak ktoś nie może zostać to co? :D

@Ewa

Jeśli chodzi o pracę na produkcji - nadgodzin można się spodziewać głównie w formie sobót/ dni świątecznych pracujących. Wtedy są wypłacane do wypłaty w kwocie x2 za każdą przepracowaną godzinę. W biurach nadgodziny do odbioru. Sam odbiór... jak jest czas :) Czyli niby kiedy chcesz ale jak jest dużo roboty to Cię raczej nikt nie puści. Nadgodziny wypracowane trzeba odebrać do końca kwartału w którym się je zrobiło. Jak nie możesz zostać na produkcji to trudno, nie zostajesz. W biurach generalnie raczej też nie ma przymusu nadgodzin - jak ogarniesz się tak że zrobisz swoją robotę to nikt Cię nie zmusi do siedzenia. Na start umowa o pracę próbna na 3 miesiące, potem na czas określony (rok do 3 lat w zależności od widzi- mi- się kierownika). Stawki na start raczej z najniższych niestety i rzadko kiedy można liczyć na podwyżki.

Zainteresowana

Jak wygląda praca dokumentatorki w Robakowie? czy jest to praca biurowa? pracował ktoś? jakie stawki?

@Zainteresowana

Zależy na jakim dziale ale praca raczej w biurach przyprodukcyjnych (trzeba się ubrąć na biało, przejść przez hale produkcyjną). Atmosfera raczej dobra ale roboty sporo. Na coś więcej niż najniższa krajowa ciężko liczyć.

Dzień dobry, poszukuję pracy w branży mięsnej. Aktualnie zarabiam 1500 euro, czy ktoś może wie czy opłaca mi się szukać pracy w Sokołów?

Wojtas 123
@Kandydat

Nie zrobisz tych pieniędzy w Sokołowie No chyba że na 3 miesiące to rozłożysz

Jacek
@Wojtas 123

To jakie są realne stawki w firmie? Chodzi mi o pensję + wszelkie bonusy i premie. No i czy Sokołów zatrudnia też ludzi bez doświadczenia?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Sokołów S.A? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ula

W wigilie zakład nie pracuje natomiast pokrywa się ten dzień z własnego urlopu (podobnie jak sylwestra). Jeśli nie masz urlopu to dają bezpłatny.

Aga

Naprawdę, aż tak się wam nie podoba to jak pracują osoby z Ukrainy?

Oleh
@Aga

A ta firma Cerber? Zwolnil się z Giewont. Jak tam z nimi? Jest nową słyszał. Kto tam kierownik? Jakiś numer a?

Szczera
@Aga

Pracują? Hahaha nie rozśmieszaj mnie dziewczynko. Miałam wątpliwą "przyjemność" pracować w delikatesach spożywczych. Psychicznie wytrzymałam 2tyg. Większych nierobów, leni nie widziałam. Co chwila wysyłały do mnie klientów bo niby nie rozumieją. Ich "praca" to ściemnianie na magazynie przy ploteczkach i ciągłe wychodzenie na papieroska. Byłam tam po 3 miesiącach jako klientka. Właściciel musiał iść po rozum do głowy bo obsługa sami Polacy

Aneta
@Szczera

Cześć @Szczera, myślę, że podejście pracownika nie zależy od kraju pochodzenia, ale od charakteru. Możesz napisać ile godzin dziennie pracowałaś w Sokołowie i czy grafik jest elastyczny?

Aneta

Cześć. czy Waszym zdaniem Sokołów jest dobrym miejscem dla osób pragnących się rozwijać zawodowo? Pod różnymi względami: możliwości korzystania ze szkoleń, wykorzystania ścieżki kariery, struktury firmy. Mam nadzieję, że ktoś z Was zna odpowiedzi na te pytania.

Dzień dobry.Czy są przyjęcia do pracy w Łodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A - Robakowo

• Jak się pracuje w Sokołów S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A?

Sokołów S.A