Sokołów S.A

Robakowo

Opinie o Sokołów S.A

hallo 2011-02-23 12:41:09
Przyjmują ludzi po znajomościach i dają im pieniądze ,reszta na produkcji zarabia grosze. jak chcesz podwyżkę to mówią że zakład nie ma pieniędzy ciekwawa sprawa bo [usunięte przez moderatora] i innym ludziom zakład wynajmuje mieszkania za kupę kasy. pracowałem tam prawie dwa lata i zniszczyłem sobie zdrowie
anonim 2011-03-24 21:31:49
Najgorzej ostatnio mają pracownicy jeliciarni , bez przerwy przyjmują nowych pracowników a starej załodze nie płacą za soboty , za nadgodziny a ostatnio pracują po 5-6 godzin dziennie.Praca tam jest o wiele cięższa niż na uboju zapłata marna żal mi tych ludzi.
anonimek 2011-06-01 22:33:45
to racja co przedmowca pisal swoich pracownikow maja gleboko w[usunięte przez moderatora] z tego co slyszalem wszedzie tak jest chca dobryc pracownikow a nie umieja ich docenic, docencie prace i wysilek za 10 zl brutto jaki wkladaja podwladni... matka szacunku nie nauczyla do ludzi tylko do pieniadza?
bieda 2011-07-12 18:35:14
Znów przyjęli nowych ludzi do technologii. Panią która kiedyś była mistrzem i innych. Podobno wszyscy mają studia skończone w Poznaniu. Zastanawiam sie jak teraz dają dyplomy skoro te osoby nie mają żadnych podstaw z mięsa i nie znają klas mięsa . Jak to jest możliwe że takie osoby są w ogóle przyjmowane do zakładu. Czy nikt nie weryfikuje ich wiedzy? Pytają się pracowników o najprostsze rzeczy -WSTYD. -zarabiają kupę pieniędzy a pracownicy mają śmieszne stawki. Ja mam ciągle czynsz nie zapłacony a ci ludzie mają bardzo[usunięte przez moderatora] . STRASZNE
bylyprac 2013-01-30 12:26:55
byłem widziałem nie polecam. [usunięte przez moderatora] i nic więcej. Nigdy wiecej nie będe tam pracowal. Też sobie zmarnowałem kilka miesięcy. jak najdalej od takich miejsc.
Fazi 2013-02-24 18:26:40
A czy pani Wanda Baranowska pracuje jeszcze??
michu 2013-03-12 12:29:25
tak jak najbardziej tam pracuje
Fazi 2013-03-18 20:00:11
A na jakim stanowisku...i jak się pracuje z panią Wandą....
anonim 2013-04-20 09:11:16
anonim - 2011-03-24 21:31:49

haha ;) 6 godzin dobry zart .. pracuja teraz nawet do dziesieciu i marnie placa
aniabujewska26 2013-06-22 10:52:11
ludzie byłem tam syf kiła i migiła obóz tragiczny a dodaje że robiłem w ciężkich zakładach jestem z innego obszaru także ten danielek zaproponował mi noclegi nie dosyć że ze szczurami to z ukraincami i to w pięciu na małym pokoju w pracy robisz 11godzin i nie masz w ogóle przerwy a jak masz to 15 minut dziennie
michał 2013-06-25 18:57:43
nowa firma zatrudni rzezników wykrawaczy wieprzowych schaby,szynka,boczki,łopatka w polsce zakwaterowanie bdb.wysokie zarobki[usunięte przez moderatora]
giewont 2013-07-03 11:52:50
te zarobki w 11godzinach wynoszą 8tysięcy na miesiąc
babcia 2013-07-03 17:08:08
ja to nawet 10tyś miałam w 11godz.
gallus 2013-08-02 14:04:26
Panowie macie jakieś namiary na firmę która zatrudnia do Sokołowa w Robakowie kolo Poznania?
Dziekuję za odpowiedz
fokas 2013-09-08 08:34:09
Nie. Ale ponawiam pytanie
2013-09-11 16:03:57
Nowa oferta dla rzeznikow na wieprzowine. 360 Recruitment oferuje zwrot czesci kosztow dojazdu albo zorganizowanie busa, którego 70% ceny pokryje pracodawca.

Stawka godzinowa dla rzeznikow wynosi £8.40/h
nadgodziny platne £10.08/h
Minimum 38h/tydz. gwarantowane.
czyli po miesiacu pracy minimalna wyplata to £1175 (na czysto, juz po potraceniu podatkow)

Rozne zmiany dostepne.

Wymagamy umiejetnosci wykrawania szynki lub/i lopatki na tasmie, test nie jest trudny jeżeli osoba oczywiscie ma doswiadczenie na wykrawaniu kosci z szynki lub lopatki.

Osoby chetne musza być gotowe do podjecia pracy w ciagu najblizszych 3 tygodni.
[usunięte przez moderatora]
gallus 2013-09-26 10:30:13
Nikt nie ma żadnych namiarow na pośrednika w Sokołowie?
arek 2013-10-06 09:03:48
po co ci człowieku namiary chcesz tam robić tylko dobrze się zastanów żebyś nie płakał
jaion 2014-01-28 22:35:31
witam buraki bo inaczej tego nazwać nie idzie tylko narzekać i narzekać chłopak się o zarobki pyta to nawet odpowiedzieć nie możecie coś mi się wydaje że takie cwaniaczki jak wy to za granice się nie nadają a w polsce nikt im niechce dać więcej niż umieją taka prawda ŻEBY RĘCE I NOGI MIAŁY SPOKÓJ
misia 84 2014-02-28 15:09:09
Ja pracowałam tam 5 tygodni i podziekowałam. Praca może i jest ciężka ale w końcu to rzeźnia a nie praca przy biurku.Jednak nie dałam rady ponieważ pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem człowieka...poniżanie i wrzaski nie są warte tych pieniędzy naprawde. poza tym jedzenie sniadania na stojąco z powodu braku miejsc na stołówce mnie nie bawiło. powodzenia i wytrwałości życzę wszystkim tam pracującym.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 2014-03-05 20:57:00
szczerze ,mówiąc tam idąc do pracy nie wiesz kiedy wrócisz do domu ,a nawet możesz pracować po 14 godzin ,wyzwiska poniżanie przez pracowników i mobiing z słownictwem na k szkoda gadać o takim syfie .Omijajcie szerokim łukiem tego pracodawcę
nati 2014-03-18 10:03:18
czy ktoś może mi napisać jak wygląda praca dla kobiet na produkcji i ile płacą
xxxxxxxxxx 2014-03-26 12:04:07
płacą 1500 zeta plus dodatek akordowy i za brak absencjii
najczęściej to praca przy taśmie
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 2014-03-28 05:39:32
syf z którym trzeba zrobić porządek i to natychmiast proponuję wywalić brygadzistów ktorzy nie przestrzegają przepisow bhp
Krystian 2014-04-11 15:51:07
czy może mi ktoś odpowiedzieć,czy warto podjąć pracę na stanowisku jeliciarz w Sokołowie Robakowo?
WEZUWIUSZ 2014-04-11 16:41:58
Ile można zarobić w pracy na stanowisku pracy jeliciarza w Sokołowie Robakowo i praca ta jest pracą akordową?
ja.............. 2014-04-12 17:53:40
Nasrać na ta taka firme lepiej zamiatac ulice niż tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
BEZROBOTNY 2014-04-14 13:40:34
ja tam nie robiłem i nie mam zamiaru mimo że od kilku m-cy jestem na bezrobociu.Wolałbym sprzątać osrane kible w markecie:-]
dziewczyna 2014-04-14 18:58:31
Żal ludzi ktorzy tam pracują i pozwalają sobią pomiatać a przecież człowiek to nie świnia.d
xxxxxxxx 2014-04-24 11:05:38
(usunięte przez administratora)w mediach to trzeba nagłośnić (usunięte przez administratora)
luiza 2014-05-03 19:01:35
Firma nie do przyjęcia.
Seba 2014-05-04 16:46:59
Luizo,pogadajmy:-D
luiza 2014-05-05 18:47:48
Do seby,to przecież nie portal randkowy.ha,ha,ha
nini 2014-07-16 23:26:48
Część pole am wam firmę w gadkach obok H&M . Nazywa się neuka tam przyjmują ludzi ludzie są sympatycznii . Nie ma poniżania , wyzwiska nie slyszalam nigdy . Wiara jest prze-sympatyczna . Place jest niezla jak na warunki w Polsce świetną . Jest tu nawet firma sprzatajaca dziewczyny są ladne sympatyczne i się wyzywaja magazyn zawsze jest czysciutki nie ma uwag co do tych dziewczyn , fajna maja brygadzistke . Pole am pracują one od 6-14 a druga zmiana od 15-20 na farmadzie . Ale te co na rano chodzą juz nie przychodzą na popoludniowki i to się chwali bo w wiadomo ze mamy ląd nie na hali .
qwrty 2014-10-25 16:13:04
Nie oceniał pracodawcy ale ich wyroby! Krótko... Wszystko co kupuje jest bdb. Nawet konserwy rewelacja - golonka i mielonka;)
Trochę cholera żal mi pracowników po tym jak czytam ww komentarze
Pozdr
no 2014-12-04 07:50:07
a robi tam taki rudawy cwaniak co jest kierownikiem pochodzi z łabiszyna jego wuja grzesiek dostał po pysku w kutnie kiedyś i jemu się należy
tracer 2014-12-13 19:04:33
Jestem kierowca tira i gorszego dziadostwa to chyba nigdzie nie ma.Jak mam tam jechac to mi się flaki przewracają....A najgorsi to te ochroniarze na emeryturze uwazaja sie za rambo dupki bez muzgu...Pozdrawiam:-)
tygrys 2014-12-31 01:53:51
Mam pytanie ile można zarobić na trybowanie łopatki
oskar 2015-03-18 14:24:42
Witam
szukam jeliciarza
dobrze płacę
kontakt (usunięte przez administratora)
Klaudiusz 2015-04-14 07:26:26
Witam. Jeśli chodzi o awanse to jak nie jesteście rodziną albo przydupasami kierownictwa to zapomnijcie o awansie. :-) A co do podwyżek to żeby zachęcić do pracy to obiecują zwiększenie stawki, później i tak nic z tego nie wychodzi, kończy sie na obietnicach. Namawiają żeby przyuczać się na różnych stanowiskach, żeby zarabiać lepszą kase a potem twierdzą, że nic takiego nie mówili, albo pada tekst typu "jak Ci się nie podoba to się zwolnij". Pozdrawiam.
witam 2015-07-04 17:12:36
pracowałem na konfekcji mięsa w Sokołowie Podlaskim coś okropnego .Brygadzistki
mają ludzi za nic .Co to za kobiety.Najgorsze w tym że majster nie ma nic do powiedzenia.Przeklinają na pracowników
reset21 2015-11-22 14:49:27
przychylam się do opinii Klaudiusza jest to firma starych komuchów którzy rządzą tą firmą od zarania liczą się tylko układy prezesi,dyrektorzy kierownicy zarabiają krocie natomiast reszta hołoty do ciężkiej roboty za miskę zupy,i jeśli nie jesteś lizy tyłkiem lub rodziną to nic dobrego cię tu nie czeka
tomek 2016-03-03 14:44:30
Witam mam pytanie czy w robakowie pracuje taka pani Małgorzata jest inżynierem ds.jakości?
mutu 2016-04-17 21:49:28
Jeśli chodzi o PH to zarobki zależne od regionu (miasta). Podstawa + premia. Tylko ostatnio premii jak na lekarstwo. Są PH którzy i przez rok nie wyrobili premii i tyrają za np 1800 na ręke. Ogólnie firma w tendencji spadkowej traci coraz więcej rynku. Centrali nie zależy na sprzedaży bo liczy się marża i duże sieci. Małych mają w d... wolą nie sprzedać niż zejść z ceny.
Ad 2016-07-15 14:44:06
@io To bardzo proste do wyjaśnienia. W każdej firmie która zajmuje się produkcją żywności osoby bezpośrednio związane z produkcją, ale również pakowaniem tej żywności z powodów sanitarnych muszą mieć książeczkę - a prościej mówiąc muszą mieć potiwerdzenie od lekarza, że są zdrowi.
Może na magazynie wydaje to dziwne ale pośrednio też ma się kontakt z tą żywnością już zapakowaną ale mimo wszystko pozostającą w dalszy ciągu na zakładzie produkcyjnym i stąd to wymaganie.
Klaudiusz 2016-09-26 19:23:59
W Robakowie dzieje się coraz gorzej. Polacy uciekają gdzie popadnie. Ostatnio zwiększyła się liczba osób zwalniających się na własne życzenie. Nie wiem czy to nie powinno dać do myślenia kierownictwu. Może warto byłoby zmienić podejście do pracowników, bo bez siły roboczej zakład nie będzie istniał. A sami obcokrajowcy też nie są wstanie tego ogarnąć, choć są traktowani lepiej niż niejeden Polak.
Anka 2016-10-15 13:17:59
Nie polecam pracy w zakładach ludzie są podali brak zgrania itp jak by im kazano to za marne parę groszy zjedli by własne odchody.Po za tym dają sobą pomiatac kierownictwu i po prostu nie robią nic by to zmienić.Wolą narzekać tylko i podsumować się z ludzi itd a sami mają wiele za uszami.Naprawdę nie polecam tam pracy jeżeli ktoś nie chce mieć zrypanej psychiki.
sa 2016-10-15 18:15:44
@klaudiusz a nioby dlaczego taka ucieczka miałaby mieć miejsce i z jakich powodów? ja uważam że taki Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu/HORECA nie ma u was tak źle
LIDER 2016-11-13 19:50:18
wolimy ukraińców niż polskich leni
soltys 2016-11-23 21:36:12
Banda Ukraincy mogą nas tylko wymordować i okraść.W tym zakładzie pracownika fizycznego traktuje się gorzej od psa czy świnki!!!
Zostaw swoją opinię o Sokołów S.A - Robakowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokołów S.A