Opinie o Takeda Polska w Łyszkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Takeda Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Takeda Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takeda Polska w Łyszkowice

Jak tam, jesteście zadowoleni z ochłapów które nazwali podwyżkami? Ważne, że kadra zarządzająca która jest niekompetentna jest dobrze ustawiona. A my frajerzy podwyżka poniżej 5% przy realnej inflacji ponad 20%.

robol
@Julia

po tej smiesznej podwyżce 6100 na rękę, po 6 latach

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jakie wartości są cenione w Takeda Polska?

Czy pracownicy w Takeda Polska dogadują się między sobą?

Nowa Nowy wpis

Teraz to już orifarm, nie takeda, Tak dogadują się w końcu każdy jest spokrewniony z każdym... XD To wielka rodzina A z rodziną wiadomo, tylko na zdjęciach.

Julia

Ile by człowiek nie dostał zawsze będzie niezadowolony... A ile Ci wychodzi teraz pensji po tej podwyżce?

czy ktoś cię tam uwiązał, nie pasuje to się idzie gdzie indziej.

@pracownik

i czy ludzie idą twardo za tym stwierdzeniem czy raczej stabilnie poziom rotacji od lat się trzyma? czy firmie w jakikolwiek sposób przeszkadza? jest plan aby coś wobec niego zrobić czy raczej to naturalne wysokości są?

robol Nowy wpis
@Julia

po tej smiesznej podwyżce 6100 na rękę, po 6 latach

A jak oceniacie prace w Jakości?

Elżbieta

No i w sumie wpływa to jakoś na warunki pracy osób niezainteresowanych? Komplikuje to cokolwiek czy jest to raczej niezauważalne i można śmiało normalnie pracować?

To jest prawda ...

Brałeś udział w rekrutacji do Takeda Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Super firma, super ścieżka kariery po kilku latach, zdajesz egzaminy wewnętrzne przepytują Cię jak na studiach i Dostajesz aneks ze zmianą stanowiska na specjaliste albo starszego hura! i 0zl podwyżki. No aż się chce tu pracować.

Elżbieta

Ty z tym tak na serio? A można w jakimś szerszym ujęciu? Bo brzmi dość niekorzystnie i się zastanawiam na jakiej zasadzie to niby. Nie rozumiem jak podwyżki nie może po czymś takim być skoro chyba więcej obowiązków przybywa?

Na rozmowie do działu jakości (2m temu) klasyczne oddzwnimy. Czy na prawdę nie można liczyć na zwykle dziękuję, zdecydowaliśmy się zatrudnić kogoś innego,albo przynajmniej odebrac tel. Brak szacunku, zasad dobrego wychowania. Nawet gdyby teraz ktos jednak do mnie oddzwonił to ja już dziękuję, skoro jest takie podejście do kandydata to jakie musi być do pracownika. Nowa firma mogła poprawić kiepską opinie o takedzie ale niestety jak widać mają to gdzieś.

Natalia
@Kandydat

No mega słabo że firma nie dała feedbacku :( A jak poszła sama rozmowa rekrutacyjna? Pytali o coś konkretnego?

mąż

tak :(

Elżbieta

Jakiś lekki dym tu widzę się chyba zrobił? Czy to o czym debatujecie wpływa jakoś na pracę tutaj?

free

Niestety wszystko co jest napisane tutaj to prawda. Praca w tej firmie zrobiła ze mnie kłębek nerwów. Teraz pracując w innej firmie wiem że może być inaczej, normalnie. W chwili obecnej do pracy chodzę z uśmiechem i bez stresu.

Zuzanna
@free

Rozumiem, że nie masz dobrych doświadczeń, jeśli chodzi o pracę w Takeda. Trochę zmartwił mnie Twój post, ponieważ firma właśnie szuka teraz nowych pracowników: https://www.takeda.com/pl-pl/kariera-w-takedzie/ i miałam dopytywać o warunki, jakie oferuje się tam nowym pracownikom. To może chociaż powiesz, jaką umowę otrzymuje się tam na początek?

@Zuzanna

Na początek otrzymasz umowę przez firmę sprzątającą.. Powodzenia.

Niki
@Zuzanna

Umowa na zastępstwo i potrafią ją tak ciągnąć latami.

Golj
@free

A gdzie pracujesz obecnie bo ja też zwolniłam się żeby znaleźć coś spokojnego ale teraz jest kiepsko coś konkretnego wyszukać. Nie chciałabym wpaść z deszczu pod rynnę

adam
@free

a jak wygląda zapewnienie jakości?

Staypositive
@adam

Aplikowałes? I jak udało się ?

WItam , jak wyglada praca Mistrza zmianowego ?? Jak duzy jest obszar, jak duza jest załoga , oraz Jaki jest tryb pracy. A najwazniejsze wynagrodzenie i atmosfre, są premi ??

Adrian
@Zainteresowany

Udało Ci się coś ustalić poza wątkiem? Niestety na Twój wpis nikt nie zdecydował się odpowiedzieć, wiec może sam ustaliłeś ile chociażby można tam zarobić?

Czy często w firmie Takeda Polska zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Zdarza się. Ale jest to "przetarg ustawiony". Osoba na nowe stanowisko znana jest wcześniej niż ogłoszenie rekrutacji.

MS

Taka rekrutacja to pic na wodę. Spełnienie formalności zmiany stanowiska przez dobrą znajomość. Dobrym przykładem jest Pani kierownik technologów. Na jakim stanowisku już nie była... :D

Nowa

Witam, chce aplikować na posadę koordynatora zmiany w kontroli jakości. Słyszał ktoś o tym stanowisku? Warto aplikować?

@Nowa

(usunięte przez administratora) Stanowczo odradzam, poniżej kilka przykładów dlaczego: 1. Takeda jest sprzedana Orifarmowi - niepewne zatrudnienie. 2. Zwalniają kogo się za byle co, pod przykrywką integralności danych (nawet szef QA dostał dyscyplinarkę). 3. Fatalna atmosfera - niechęć do współpracy między działami. 4. Demagogia i fałsz głoszona przez dyrektora zakładu. Wyśmiewanie pracowników, robienie z nich (usunięte przez administratora) 5. Brak szacunku do pracowników. Gdy odchodzi dobry pracownik, specjalista, to nawet nie próbują go zatrzymać, mają to gdzieś. 6. Fałszywi ludzie, nawet z kadr. Tu ci niby pomagają, zagadają, a jednocześnie mogą myśleć o zwolnieniu cię. 7. Kolesiostwo - i to na najwyższym szczeblu. Nie jest tajemnicą, że kierownik produkcji to wielki kolega dyrektora

Normalny człowiek
@RŁ

Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Niestety wiele osób zwolnionych nie do końca zdaje sobie sprawę, że to tylko ich własna zasługa ( ile lat można się ślizgać na lecach innych)

Była z KJ
@Nowa

Jeśli nocami odpowiada Ci towarzystwo Laptopa to tak. W pracy przed Laptopem, popołudnie przed Laptopem, wieczór , noc przed Laptopem. Tak żeby było jasne:-). Niektórym odpowiada, nie mówię że nie.....

@Nowa

Aby pracować w kontroli jakości trzeba mieć stalowe nerwy i/albo odporny na ciosy tyłek. Nie wiem co teraz tam dzieje, ale po moich doświadczeniach zdecydowanie odradzam.

Fusto
@RŁ

Podszywanie się pod kogoś i wypisywanie jakichkolwiek opinii używając znanych inicjałów jest bardzo nie w porządku. Jątrzenie dalej na porządku dziennym, a jakże. Opinia już poszła w świat nic i nikt tego nie zmieni, w branży ludzie wiedzą co w trawie piszczy. Pozdrawiam "Normalnego człowieka" :-) i życzę dużo zdrowia w kręgosłupie. Na stanowiskach się tylko bywa a człowiekiem trzeba być zawsze.

johndeer

Witam, dostałem ofertę pracy na stanowisku młodszego technologa, chciałbym zapytać jak atmosfera w zakładzie?

Obserwator
@johndeer

Cześć! Jeszcze jakieś ponad pół roku temu, może rok, było super w dziale rozwoju produktu i technologicznym! Pan Kazimierz i Robert byli świetnymi managerami, dział był bardzo zgrany, każdy sobie pomagał. Niestety, decyzje dyrektora zakładu przyczyniły się do: - pogorszenia atmosfery, - odejść dobrych pracowników z zakładu, - zwolnień niektórych niepokornych szefostwu osób. Potem technologów "przejęła" przydup.aska dyrektorów, która co rusz zmieniała stanowiska. A jak ktoś jest od wszystkiego, to jest od niczego... Potem już było tylko gorzej. Dodatkowo zakład w Łyszkowicach jest już sprzedany do Orifarm, więc zatrudnienie na dłużej nie jest zbyt pewne. Cóż, odradzam!

@johndeer

Jeśli jesteś osobą normalną ceniącą sobie swoją pracę, ceniącą sobie atmosferę w pracy, mającą rodzinę itd to nie ma tam czego szukać. Prędzej czy później zrobią z ciebie "nic", a jeśli się nie zgodzisz to dyscyplinarka. (proszę nie być naiwnym, powód się znajdzie). Jeśli zaś jesteś nastawiony na karierę po trupach, bez sumienia, a arogancja jest twoją dewizą dojdziesz do w miarę płatnego stanowiska.

DjRonson

Jakie są zarobki na stanowisku operatora?

Obserwator
@DjRonson

Pomijając kwestię zarobków, które nie będę kłamał - nie wiem dokładnie jakie są: - licz się z ryzykiem nawet dyscyplinarnego zwolnienia, jak gdzieś pomylisz datę w wypełnianiu raportu serii, - w zakładzie rządzi parę osób, którzy resztę mają za nic, - pracowników na produkcję zatrudniano za pośrednictwem firmy sprzątającej.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Takeda Polska?

były

Takeda jest na etapie wynajdowania błędów w datach, podpisach sprzed 4-5-6 lat. Następnie pracownik jest wyrzucany z powodu "data integrity" :-). Szczęśliwie dosyć szybko znajduje prace u konkurencji.

Xx

Romanse sie zdarzają i jest to prywatna sprawa. Co niby dyrektor miałby z tym zrobić? Zabronić jak dziecku? Każdy jest dorosły i sam odpowiada za swoją rodzinę. Nie odnoszę się do tego czy opisany romans faktycznie jest oraz kto za co otrzymał stanowisko.

@były

A gdzie jest konkurencja w najbliższej okolicy ? ;)

Aaaa

Atmosferę tworzą ludzie w Takedzie A kierownictwo w KJ ja psuje. Mobninh, pomiatanie pracownikami, traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) Najlepsze jest to że kierownictwo myśli że ludzie tego nie widza. Nie ma miesiąca żeby ktoś się z pracy nie zwolnił.

@były

Tak data integrity A kierownik z datą wsteczną to może się podpisać A ludzi ściągają za jakieś stare rzeczy, które zaistniały w innej rzeczywistości. Standard pracy się zmienił, dokumenty, pprotokoły też....

Planista

Stwierdzenie, że w Takedzie panuje dobra atmosfera jest kuriozalna. Tak jak pisali poprzednicy - szefostwu odbiło na punkcie "integralności danych". Data w papierach nie będzie się zgadzać (np. dzień w przód czy wstecz) i wylecisz z dnia na dzień. Nawet p.o. dyrektora ZJ został brutalnie usunięty. Kto może, ten stamtąd ucieka. I faktycznie nie ma miesiąca, by jakiś specjalista z firmą się nie pożegnał.

Kondydat

Apilkowalem na stanowisko kontrolera jakości, rozmowa przebiegła z początku, ale później zaczęło się wyśmiewanie, pani z rekrutacji zaczęła zadawać pytania o moje zainteresowania, które oczywiście są normalne, słychać było w jej glownie, że po prostu że mnie drwi. Skoro takie zachowania mają już miejsce na rozmowie rekrutacyjnej to dziękuję bardzo. ;)))

Marianna

Witam, chciałbym prosić o kilka słów na temat szeroko rozumianego działu jakości w Takedzie. Atmosfera, wymagania, jak ogólnie się pracuje Państwu. Czy warto zmieniać swoje życie i próbować aplikować do tej firmy? Zarobki na stanowisku specjalisty/umowy?

Była z Takedy
@Marianna

Narazie radzę omijać szerokim łukiem. Łyszkowice są jedynie wspomnieniem zakładu który był jeszcze kilka lat temu. Atmosfera i zarząd jest do szpiku kości fałszywy. Fachowcy dawno odeszli gdzie indziej lub za chwilę odejdą na emeryturę. To nie jest dobre miejsce na przyszłościowy plan.

mia
@Marianna

@Marianna są lepsze i bardziej przyjazne miejsca do pracy... nie warto zmieniać swojego życia dla tej firmy...nie zostanie to docenione...

@Była z Takedy

@Była z Takedy: dziękuję za odpowiedz. Pytałam pod takim kątem, ponieważ mam możliwość przeprowadzki z Wawy w okolice Skierniewic i Takeda to w sumie jedyna większą firmą

@Marianna

Zarobki średnie A umowa może być na czas określony A później dają na zastępstwo i tak w nieskończoność przedłużają. Ogólnie kierownictwo jest mało kompetentne i nie dba o swój personel. O wszystko trzeba samemu się starać i wszystkie problemy rozwiązywać samemu bo kierownik wiecznie nie wie i ma się dowiedzieć A to trwa wieki..... porażka. Kontrola jakości a jakości brak.....

ABC

Nie polecam. Zdecydowane nie. Wiem co piszę. Pracuję tu jeszcze i mam nadzieję już niedługo.....

Franciszek
@ABC

I jak, zdecydowałeś się zostać w Takeda Polska? Jestem ciekaw skąd taka negatywna opinia o firmie, co na nią wpłynęło? Możesz powiedzieć dokładniej jakie czynniki zdecydowały, że nie polecasz pracy w tym miejscu? Szanuję Twoje zdanie, ale liczę na jakiś dłuższy komentarz który powie coś więcej na ten temat.

ABC
@ABC

Dawno mnie nie było na tym forum. Odpowiadając na pytanie. NIE. Nie zostałam w firmie i była to jedna z najlepszych decyzji w mojej karierze....

Ironiczny.

"Wialkanocny" - Won! "Goliat" - Won! "Sam w domu"- Won!

Orifarm

Zakład w Łyszkowicach został sprzedany firmie Orifarm. Zatrudniając się tu, w praktyce masz pracę tymczasową. O ile wcześniej nie odejdziesz, bądź cię nie zwolnią. Dlaczego? Atmosfera jest wręcz okropna. Dyrektor bez skrupułów potrafi zwolnić kilka osób na raz. Po czym sieje propagandę jak tu wszystko jest super. Nawet sprzedaż zakładu to dla niego sukces! To taki typ, że jak mu plunąć w twarz, to powie, że pada deszcz. Szukane są haki na pracowników. Panuje (usunięte przez administratora) Pracownicy są inwigilowani. Dzięki temu mogą zwalniać bez odpraw. W ciągu ostatniego roku odeszło bardzo wielu specjalistów. Mieli dość. Nie byli zachęcani do zostania w firmie. Dyrektor uważa, że to dobrze, że osoby z Takedy dobrze sobie radzą na rynku pracy. Wszystkich ma za nic, wywyższa się, podgrywa nie wiadomo kogo. Wokół niego jest kilkoro przydupasów, które nie mają za grosz honoru i służą "wodzowi". Wymieniają się ciągle stanowiskami. Te osoby potrafią normalnie porozmawiać, pośmiać się, po czym wbić nóż w plecy. W zakładzie panuje też kolesiostwo. Druga osoba w firmie to prywatnie bardzo dobry kumpel dyra. Produkty są sukcesywnie sprzedawane. Nawet najbardziej znana marka - Amol. Tylko hajs się liczy. Podsumowując: Takeda jest jak (usunięte przez administratora) a dyr jest jej alfonsem.

Grzybek

Pracując tu już jakiś czas stwierdzam, że są zdecydowanie lepsze miejsca do pracy. Co na plus: idzie się bardzo duzo nauczyć - miejsce dobre na początek drogi zawodowej i zdobycie pierwszego doświadczenia. Co na minus: atmosfera, komfort i kultura pracy. Pracuje się tu długo, mając do obrobienia ponad etat, jak się nie wyrabia - publicznie jest się odpytywanym dlaczego, nierzadko w bardzo przykry sposób. Cała masa stresu; sposób zarządzania nastawiony wyłącznie na liczby i wyniki, absolutnie nie na komfort czy motywowanie pracownika. Pieniądze raczej słabe a już na pewno nie warte stresu. Generalnie nie polecam specjalistom czy ludziom o słabych nerwach. Będzie ok dla młodych głodnych wiedzy czy kompletnie nieczułych i odpornych na stres.

Zostaw merytoryczną opinię o Takeda Polska - Łyszkowice

• Jak się pracuje w Takeda Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Takeda Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Takeda Polska?

Takeda Polska
1.5/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Prosta 68
    00-838 Łyszkowice