Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

exalowiec 33lat stażu.dozór wyższy

Sami te wszystkie brednie co tu wypisujecie wymyślacie? To jest żenada do kwadratu. Jacyś debile dorwali się do neta i piszą, piszą, piszą. Końca tych bredni nie widać, byle komuś dowali, bo fartuch był nieszczelny i polało, bo kliny się wcięły i ciężko rwać. Tu łatwiej udawać światowców, obytych z robotą inżynierów, efekt jest żenujący!

xxxxx

do taka sytuacja ,wiem znam sprawę juz w czasie pakowania IDM trzeba było szukać ludzi obytych z deskami i piłami spalinowymi którzy sobie poradzą z pakowaniem podzespołów.Z tego co wiem to ,,chłopaczki" z piły dostali o wiele większe pieniążki niż ci co już są od dawna w pakistanie.Ciekawe czy TD pojedzie do piły do wielmożnego Rz..... do remontu czy taniej będzie zrobić go na miejscu, ale czy tu chodzi żeby było tanio z tego co obserwuję na wiertniach to ma być jak najdrożej bo pieniążek lubi obrót.

Taka sytuacja

Na IDM na Pakistan byli pchani na rozkaz HD tylko i wyłacznie ludzie z Pily. Nieważne czy chcieli jechac czy nie. I zadni dyrektorzy, kadry, hr nie mieli nic do powiedzenia. Oczywiście dozór i wiertacze pojechali również z Pily (oprócz jednego w/w).

xxxxx

jak w kuwejcie przeprowadzili wywiad o ,,osiągnięciach'' firmy od roku 2013 wypadki śmiertelne,awarie wiertnicze i maszynowe,komplikacje,erupcje,utraty otworów,afery to z kalkulacji wyszło że mniejsze straty poniesli w wyniku najazdu iraku i .........się poddali wolą saipem. Taka jest prawda panowie ,zróbcie rachunek sumienia to sami zobaczycie że nie wzięli byście siebie do roboty nawet za darmo bo to co robicie to jedna wielka porażka i tylko upadłość może utatować coś z dobrego polskiego wiertnictwa.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Tak podobno Saipem tam ma wejść:(

xxx

słyszeliście, ze już w Kuwejcie nie będziemy wiercić, odrzucili nas...

x

ma te korzenie i szkoda ze je ma, przerost wszystkiego od wzrostu zaczynając, pracowałem z nim..

xxxx

Mylisz się kolego jeden kierownik miał ( czy ma) jasielskie korzenie:)

ktoś

Powtarzam.......kierownictwo i wiertacze na IDMie są z Krakowa. Wystarczy tylko zapytać, i wszystko jasne.

yyyyyy
@ktoś

żeby wszyscy pracowali jak Pani Gosia to Exalo byłoby potęgą!!!!

@yyyyyy

Odpowiedz nie na ten post co byl zamiar Pani Gosia wiemy ,ze jest najlepsza pozdrowienia

Osama

Pewnie tylko Pani Gosia wie komu załatwiała wcześniejszy zjazd.

zainteresowana

Czy ktoś może już napisać więcej szczegółów na temat awarii w PK ?

jaślak

Po tak inteligentnej,merytorycznej,trafiającej w sedno ripoście moje życie już nie będzie takie samo.Nie Jasło zaczęło to głupią dyskusje

Osama

Prawda z tym ,że nie w Jaśle a w Pile i nie jak ktoś krzyknie wujku lub ciociu tylko dyrektorze:)A w Krakowie to już niedługo krzyczeć nie będzie komu:)

jeronimo

podobno w Jaśle jak się na korytarzu głośniej krzyknie wujku! lub ciociu! to odwraca się połowa ludzi :)

W kraju ktoś sobie paluszka skaleczy od razu alerty bezpieczeństwa , pisma , pogadanki na meetingach.Na kontrakcie ginie wiertacz w wypadku samochodowym zdarzą się awarie wiertnicze,mechaniczne i tu cichosza tam cichosza

ktoś

Przecież na IDMie kierownictwo i wiertacze są z Krakowa.

Czyli powiedzenie "u nas w Wołominie"przechodzi do historii:)A kto zapłaci za Piaseczno?

No i dobrze jak mieliście takich włodarzy jak JN to czego się mogliście spodziewać .Dobrze ,że Jasło nie pociągnął za sobą ,zgasił światło i poszedł na emeryturę a taki był ładny...amerykański:)

Cynik

Wołomin żegna się z Exalo - od dzisiaj nie ma Centrum Wołomin, w biurowcu i na zapleczu funkcjonują tylko najemcy. Po ponad 50 latach funkcjonowania przemysł poszukiwawczy w Wołominie został zlikwidowany

PP666

Kontrakt dla MOL w Pakistanie trwa jak się nie mylę od września 2014 roku .Ile razy byli na Rig-u ludzie z biura aby ocenić pracę załogi?A jak byli to czy wysłali jakieś raporty oceniające prace załogi i związane z tym zagrożenia dla powodzenia kontraktu.To ,że wysłali im ludzi na których nie mieli wpływu nie oznacza,że w trakcie prac nie mogli dokonać korekty a jak się bali to zrobić by się nie narazić to teraz niech zrobią rachunek sumienia i postawią sobie pytanie czy się nadają do tej roboty?

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.