Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

abc

No i mamy właśnie następne genialne zarządzenie Dyrektora do spraw serwisów i jego pomagiera Karta oceny serwisów – Mam pytanko ,czy ci Panowie nie powinni szukać pracy tylko wymyślać takie genialne zarządzenia? Jakim trzeba być (proszę sobie wpisać dowolny epitet ) żeby nie widzieć konfliktu interesów?? Kartę trzeba podpisać u inwestora Czyli co? Macie nagiąć projekt do takiego jak chce inwestor i np. nie pisać tego w protokole końcowym, bo jak nie, to wystawię wam 1! Serwis będzie chciał maksymalizować zyski z danego zlecenia a –inwestor będzie chciał obcinać koszty .Czyli podcinamy sobie sami skrzydła. Projektowanie- kto projektuje a kto wykonuje zlecenie? Następna sprawa, sprawność sprzętu- jak serwis przyjezdza na otwór np. nie odpali silnika w temp minusowej to inwestor napisze że 30-40 letni sprzęt jest niesprawny, i co Exalo kupi nowy?? Przecież to jest stek bzdur, albo chodzi o zapewnienie komuś stołka ,albo zmniejszenie zysków serwisów bo mają za duże.

T-1600

Pracownik w hotelu śpi, bo musi, więc podatku nie płaci - warto koledzy przeczytać i nie dać się więcej robić w balona przez naszą firmę (usunięte przez administratora)

W tej firmie dają tylko wypowiedzenia a nie pożyczki.

x2

Czy w firmie można dostać jakąś pożyczkę na budowe domu?

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Facet jest jak niemowlę.Jak jest niezadowolony trzeba mu dać cycka lub butelkę ,a Wam co trzeba dać?

zzxxx

kontrakty nic dodać nic ująć ....

Diament

PIS-27%,PO-23%,SLD-22%,KUKI-16% Koalicja PO+SLD = EMIGRACJA

RB

Życzę wszystkim miłej ,spokojnej ,rodzinnej niedzieli, pozdrawiam

xxxx

do 12345 kosmos nowe kosztuje kraków milion a naprawiane w p.... wychodzi dwa miliony to co jest do jasnej ciasnej, ile kosztował flagowy składak Mas zaden system nie policzy ile wyszedł jego koszt zapewne nowy rig by kupił co kolego a tak to stary klekot za taką kasę, ale za to jakie było bicie piany w czasie jego składania to wszyscy wiemy bo słyszeliśmy osobiście na naradach jak rz....... zachwalał swoje dziecko (wylane z kapielą)

miłosz

Po likwidacji Wołomina ciężko znaleźć w tej firmie ostoje normalności.

a

Ludzie zajmijcie się czymś bardziej pożyteczniejszym niż oglądaniem takiej telewizji.

Ponoć Pani prezes PSU wynajęła detektywa....

Tak mafia bo 100l brała z kursu....

pp

TVN i wszystko jasne:)

hhh

Kto oglądał dziś fakty o PKS?

sdss

Weźcie już przestańcie wypisywać głupoty po internatach, bo i tak nikt z Was nie wie do końca co naprawdę planuje "góra", a snucie domysłów naprawdę w niczym nie pomoże.

12345_kosmos

Hahaha a raczej Hau, hau, hau W wydaniu krakowskim to by w kosmos poleciały tylko dwa psy - dlaczego ????????? Bo krakowie się nic nie naprawia tylko kupuje nowe. Mechanicy są po to żeby olej wymieniać.

Jas

Przetarg na odzież był rozstrzygany dziś w Krakowie, ciekawe co teraz dadzą. Poza tym jakaś narada operacyjna była u St..., pewno przed przyjazdem Algierczyków.

A co?-zdziwiony? Kim to może by sie uzbierało, ale czym? Nie ta liga żeby wejś na tamtejszy rynek.

Lepiej już było. teraz tylko gorzej... Barbórka 1400 zł-żenada.Ile musi polecieć głów żeby było po te 1400zł na tych pozostałych? Oj, przepraszam-kontraktowcom barbórka się nie należy, bo przecież to nie wiertnicy-górnicy, tylko kontraktowcy. Porażka niestety.

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.