Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

wielokropek

Powiem tak, gdyby aktualny prezes zrozumiał wcześniej, że dyrektorów jest o 25 za dużo to może miałby jeszcze szanse.... A tak to teraz inni wyliczą za niego, ile można było na tych darmozjadach zaoszczędzić. Stworzyliście wieżę Babel biurokracji, to teraz będzie miało co huknąć. Ciężko pracujący ludzie w terenie zarabiają 10% tego co jakaś PANI DYREKTOR od spraw żadnych SKANDAL

edzio
@wielokropek

powyżej sprzątaczki SPECJALISTA od niczego a to się wiąże ze stawkami

vvvv

Po co ta zazdrość???? Każdy może złożyć cv do pgnig!!!! I cierpliwie czekać. Są rekrutacje na różne stanowiska tylko trzeba być na bieżąco i pilnować. Złożyłem pojechałem na rozmowę i przyjęli. Teraz tylko żałować że wcześniej się nie zdecydowałem bo oszczędzałbym sobie nerwówki z tym Exalo!!!!! Czasem warto zaryzykować i zwalczyć strach a tym bardziej chore przywiązanie do firmy dla której i tak jesteśmy tylko sztuka dla sztuki. Pozdrawiam były exalowiec i diamenciarz.

......

Co powinien zrobić nowy zarząd Exalo .Zabrać apanaże dyrektorom .Obecnie jest 30 dyr. + rzecznik, oraz trzech członków zarządu . 30 dyrektorom i rzecznikowi odebrać samochody, zakazać opłacania przez spółkę wynajmowanych przez nich mieszkań, zabrać karty płatnicze. Najlepiej, redukcja ilości stanowisk dyrektorskich do 1 na każde z centrów. Dyrektorów najwyżej 5 (po równo na Centra) + 3 członków zarządu. Obecne stanowiska dyrektorskie, przenieść na kierownicze uszczuplajac znacząco apanaże lub pożegnać się z nimi jeśli nie przyjmą warunków. Oszczędność niebywala.Trzeba nowego prezesa uczulic na to. Tłuste koty powinny zrozumieć że czas ich się już skończył.

lolek

5 kola premii dla pracownikow pgnig? rany boskie ale oni tam maja dobrze... skandal

poinformowany
@lolek

Żaden skandal, za 2014 mieli największy zysk w historii spółki i do września obowiązywało porozumienie o wypłacie nagrody rocznej to zarząd PGNiG nie realizuje zobowiązań i stąd spór zbiorowy a podwyżek płac nie mieli przez 2 lata niestety Excalo za 2014 rok miało jedynie 600 tys zł i nie miało porozumienia więc nie zazdrośćmy im a jak trzeba będzie to ich wspierajmy bo to Zarząd PGNiG wywiera naciski na Zarząd Exalo aby ograniczać świadczenia pracownicze. po wyborach zarząd PGNiG do wymiany

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Jaslak

A wiecie że szejnfeld ma być zaproszony na Barburkę. Zaprotestujmy !!!!! Ten facet to obraza dla całej braci górniczej.

Ale nowego rządu jeszcze nie ma.....

To chyba dobrze :-)

Podczas wczorajszego posiedzenia rządu, ministrowie zdecydowali o włączeniu do wykazu przedsiębiorców o szczególnym znaczeniu gospodarczo-obronnym 15 firm Do listy firm o szczególnym znaczeniu gospodarczo-obronnym od 1 stycznia 2016 roku dopisane zostaną: (...), Exalo Drilling SA w Pile, (...).

huraaaa
@To chyba dobrze :-)

Hurrra, prawdziwki głosujące na PiS dokonały cudu! Od 1 stycznia 2016 wszyscy podwyżki 30% do wypłatu, czynastki, czernastki i deputaty!

Tak zrobiłem w 2 tygodnie ( czytaj dla debili 14 dni 14 tys .km)czyli dziennie 1000 km )średnia prędkość 100 km/h równa się 10 godziń jazdy dziennie

KOL 9

TAK NA KOCIE WIERZCHEM BEZ SIODŁA

bywalec
@4321

NO I WYSZŁO KTO PISAŁ BZDETY POD NICKIEM 4321 - RB!!! RĘKI CI NIE PODAM.

spedytor
@4321

to musiałeś chłopie nie rozładowywać tylko cały czas z ładunkiem gnać gdzie tak płacą a może na pusto latałeś

kolo
@bywalec

jaja sobie robisz przy pierwszym spotkaniu pujdziecie w misia a ty mówisz że ręki nie podasz?

xxxx

do spedytora da radę 15 tys km ale samolotem zapomniał dodać i jeszcze z tego ma mile za latanie,a co się tyczy braku roboty to podobno w krośnie na likwidacjach robią jedną zmianę bo ludzi brak no to jak to do k....nędzy jest panowie z krosna czy tylko wy umiecie robić korki i perforacje czy jest jakiś inny powód czy może dalej kadry działają jak dotychczas czyli gównianie

Pozdrawiam tych wszystkich co siedzą w domu bo nikt ich nie chce w pracy .Niechaj dalej wylewają te swoje puste żale i obwiniają cały Świat tylko nie siebie.

nowy
@5555

aleś k.. mądry, jakby głupota miała skrzydła fruwałbyś jak motyl !!!, nisko, w lecie tylko i z kwiatka na kwiatek, dać d... bo na więcej nie stać !!! spadaj

leniwy
@5555

a mi się taki układ podoba - 6 msce wolnego płatnego, fakt ze tylko 2 tys, ale można dorobić, razem wychodzi 5tys, bez stresu, że ktoś mnie zwolni - "emeryta" przyjmą wszyscy:)

derrickman

Czystki sie zaczeły rok temu chłopaków z doświadczeniem zagranicznym na bruk pod koniec 2014, a wiosną 2014 nowych zatrudniali, gdzie logika doswiadczonych otworowych i wiezowych (usunięte przez administratora)

nafciarz

Czystki czystkami ważne by wiercenia były i normalna praca, nawet może być w tej Naszej Nowej IV RP :) ...........tylko ta cena ropy .......

x2

słyszeliście że w Pile już zaczęły się czystki ?

olo
@x2

więcej informacji

Krakow

Barbórkę to sobie każdy robic moze, dlaczego od razu taka nienawiść do owego pana. Czy to cos dziwnego, ze chce aby ludzie sie zabawili i zintegrowali? Nie rozumiem ogólnie Twojego postu pod adresem Jacka!!!

ddd

Ja tam na barbórkę nie idę nie będę udawał że jest fajnie i wspaniale...

bolek

Podniecacie się tym exalo, to jedno wielkie g...., nie ważne gdzie pachnie tak samo, może rzucą jakieś ochłapy na święta to zrobi się zakupy w biedronce bo na lidla nie będzie. Dzeci jzu nie wiedzą jak porządna szynka smakuje tylko w mięsnym przez lade widza i wąchają, dobrze to już było, teraz jest kupa! szkoda ze na wzajem na siebie sikamy! nie wygląda to ladnie. Gnoje sa w każdej firmie, wiec wy nimi nie badzcie! będzie barbórka jeszcze? beddzie cos na swieta? cos na dzieci będzie? czy ch... będzie?

I znowu nienawistny hejt pilski. Człowieku daj sobie siana . Jestem krakusem, i powiem tak: przez takich jak Ty, jest nienawiść w spółce .W Pile jest sporo super ludzi, merytorycznych oddanych firmie , przyjacielskich ....ale i sporo błaznow nienawidzących wszystkiego i wszystkich, do nich się Ty zaliczasz. Idź lepiej na mszę, pomodl się za siebie i innych , a nie siej tu kibolskiego hejtu. Pozdrawiam

Zzxx

A co to jeden z dyr krakowskich JS organizuje Barbórkę w Krakowie, czy to jest ta impreza Exalo???

Barbara
@Zzxx

Nie barbórkę tylko barburkę - a to jest wielka różnica.

:-P
@Barbara

Jakbyście dokładnie przyjrzeli się zaproszeniu na imprezę 4 grudnia to dałby się nań zauważyć chochlik przy co to przemianował na U w sposób zamierzony , w celu podkreślenia odrębności przedsięwzíęcia od tego oficjalnego z dnia 3 grudnia.

były kontaktowiec

Na IDM w Pakistanie na kontrakt pojechali sami spadochroniarze,co nie mieli co robić w Polsce ( Pile i Jaśle ) nikt nie chciał jechać za tak nędzne stawki, a było o tym mówione, zaoszczędzili parę stówek dla pracowników, teraz niech płacą za remonty, kilkaset tysięcy dolców za remonty. Taka prawda, na kontrakty wysyła się ludzi sprawdzonych, którym trzeba dobrze zapłacić, bo wcześniej czy później zapłacą dużo,dużo więcej ale nie naszym lecz obcym.

pracownik Exalo
@były kontaktowiec

Witam, Najpierw oficjalnie mówicie, że na IDM-e mają najwyższe stawki - później piszecie, że za takie stawki nikt nie chciał jechać. Moje pytanie - to za jakie stawki pracują orły z IRI i DM w PK. Myślę, że taką propagandę sieją tylko krakusy - ludzie, którzy cały czas sieją propagandę. Chciałbym, żeby się w końcu ktoś wziął za sprawdzenie wpisów na tym forum. Niech ktoś poniesie konsekwencje, bo to już żałosne jest. Druga sprawa jest taka, że miałem okazję rozmawiać z wieloma ludźmi w EXalo i po samych wypowiedziach już można było stwierdzić kto się udziela na tym "mądrym" forum. W przyszłości jak ktoś zrobi statystykę udziału na tym forum (oczywiście po ujawnieniu tożsamości) to myślę, że Kraków znów będzie najlepszy! Hurrrrrrra. Może nawet otrzyma statuetkę: MĘCIASZ ROKU a może nawet stulecia.

RB

Ta kupa złomu , jak ktoś napisał to coś w co osobiście włożyłem wiele potu i trudu aby wykonać powierzone zadania.Nigdy nie zapomnę jak w 2 tygodnie zrobiłem ponad 15 tysięcy km aby zdobyć pożywienie dla załogi ( lokalnej i polskiej)jak montowaliśmy ten złom na pierwszej lokacji dla poważnego operatora (RWE)Ci co byli ze mną na pewną wiedzą kto to pisze .Chcę tą drogą podziękować im za to wszystko co dali z siebie.

hmmm
@RB

No domyślam się jak to jest..... zostaliście pewnie sami sobie z problemami i nikt nie pomagał a potem śmietankę wszyscy chcieli spijać ehhhhhhhh

pak-kazach
@RB

idz panie kierowniku RB i zostaw to co było, i nie chwal się bo i tak gwiazda Exalo nie zostaniesz, dużo ci brakuje co ci uświadomili najlepsi z krakowa!. Siedz tam gdzie teraz i nie dyskutuj. Jasielskie czasy się skończyły, jestem normalnym kierowniczkiem, jutro juz mozesz być zmianowym !

jakub
@pak-kazach

nic dodać nic ująć

spedytor
@RB

kolego jeżeli w dwa tygodnie zrobiłeś 15 tyś to zatrudniam cię od jutra co wolisz kraj czy europa bo moi szoferom ciężko wyrobić 12 tyś przez miesiąc ty jesteś niczym hołowczyc tylko wzrostu chyba mniej co? ale z twoim ego dasz radę liczę że 20 tysiaków wyciągniesz

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.