Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

xxxx

do wołomin nic sie nie martw chłopie niektórym już się odbija potężną czkawką przehandlowanie nieruchomości wołomina,krakowa i inne lody,a niektórzy to się nawet lekko zadławili i biedaki nagle się poważnie pochorowali, szkoda tylko że odczują to najpoważniej ,,słupy" siedzący wygodnie na dyrektorskich krzesełkach bo to na nich się skupi cały bigos,jak mniemam.

Wołomin

Spokojnie Exalo dalej zarabia na wynajęciu NASZEGO placu po NASZEJ Bazie zewnętrznym firmom ambitnie próbowali sprzedać palc przed końcem roku żeby zyski poprawić i jeszcze zmniejszyli koszty pozbywając się NAS pozdrawiam Panią cieszącą się jakimś tam zyskiem na koniec roku :)

A i nie pluje tylko stwierdzam fakt ze dana partia miała byc lekiem na całe zło a nic się nie zmienia znaczy zmienia na gorsze dalej dla nas.... niestety

Coś kombinują cisza przed burzą

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
xxxx

do 1234 nie pluj na pis tylko zobacz co się dzieje na ,,gorze '' ..... w firmie, wszyscy jakoś milczą czyżby cisza medialna,związki nic,ani mru mru co jest .........grane??????????????????????????

No co jest Pis u włądzy już jest lepiej prawda? od razu zabrali się za ratowanie warunków bytowych exalowców :)

krz

10%premi w styczniu zabrane,za malo odwierconych metrow,smiech na sali,to co dali na barborke teraz zabrali

stary nafciarz

Witam,mam pytanie czy warsztat w Kazachstanie i office jeszcze istnieje dziękuje za odpowiedz

anik

a co jest nowy prezes exalo?

No tak

A nie zauważyliście może ze co przyjdzie nowy Prezes to opowiada takie rzeczy. Ehhh ludzie

xxxx

ale lada moment jak podaje centrum wierceń zagranicznych zaczna wiercić wszystkie urzadzenia zarówno w kraju bo mamy w radzie nadzorczej a.g z agh jak i za granicami (uganda,mozambik,kenia,ukraina,kazachstan,libia,egipt,słowacja,czechy,arabia saudyjska,pakistan,zea) bo mamy wspaniałą opinię i stosunki ze światem wiertniczym,troszkę mało jest urządzeń ale się doskłada z części na głównym warsztacie a w razie ich braku podnajmiemy w uos,gdrilling,pbk bo oni nie maj roboty w ogóle,ludzi tez exalo przyjmuje do roboty a nie zwalnia tak powiedział ktoś na opłatku w z.g więc Szcześliwego Nowego Yeara 2016,na co wy jeszcze liczycie na CUD??????????,chyba go nie będzie.

@xxxx

dzięki za info. To są odwierty dla Totala?

doc
@mikello

nie dla Totala juz zakonczyli teraz chya dla miejscowych wierca

mikello

pytam bo mnie to interesuje. Nikt nie zna odpowiedzi?

doc

wierca 2 urzadzenia jedno w okolicy aktau a drugie w okolicy atyrau

mikello

Hej, Ktoś z Was jest zorientowany gdzie dokładnie są aktualnie robione odwierty w Kazachstanie?

Ponawiam pytanko :)

mal

A ty co szpieg?

ex
@mikello

Dlaczego tak bardzo DOKŁADNIE cię to interesuje ?

druga zona

Popieram. Ich walka to jest tylko na tym forum, dowalic i patrzec jak sie zamiesza i kto sie odezwie. NIE WSTYD WAM !!!

@druga zona

Zbadajcie sie moze poza chorobami na litere W jeszcze Was głupotom zarazili :)

Żona

Czytam to forum często ponieważ mój Mąż pracuje w tej Firmie. Czasem wpisy są żenujące już pominę że na poziomie przedszkola. Najgorzej co mi działa na nerwy to wpis że ''Krosno to banda nierobów''. Mój mąż tam pracuje i jakoś ciągle jeździ na delegacje.Cały ubiegły rok tj.2015 to pasmo delegacji.Krosno to chyba musi zarobić na innych którzy siedzą w domu na postojowym i kasę biorą- a potem piszą głupoty na forum. Jesteście niby mężczyznami ale chyba poza firmą. Nie umiecie się wszyscy zorganizować aby wam nie zabierali różnych dodatków, tylko narzekacie jeden na drugiego i na tym się kończy. Związki Zawodowe idą na róże układy z pracodawcą (choćby nawet grosze tej śmiesznej Barbórki- przecież za to wam coś zabrali. Wszystko przez nich świetnie skalkulowane. Czy za dofinansowanie w Święta- mniej premii za grudzień) a wy jeszcze im kasę płacicie w postaci składek comiesięcznych. Zamiast zorganizować się i wypisać od nich- i tak wam nic nie dają. No cóż nawet jak osoba trzecia ''widzi'' różne rzeczy to Wy Panowie tego nie ujrzycie, jesteście za bardzo zaślepieni tym aby jedni drugim tylko dopiec i oczerniać. Pozdrawiam

robotnik

Co do zwolnień. Mi i 4 moim znajomym nieprzedłużyli umów, ale jednemu tak więc nie jest tak zle. Mowa o grudniu. Pozdrawiam

Endi

Od dawna częściowo nie są przedłużane. Co do wypowiedzen to wydaje mi sie ze ktoś tu sieje zament. Jest 400 ludzi mniej niz w zeszłym roku, zaraz nie bedzie komu robić w szybie

To prawda, że nie przedlużają umów? Proszę o info jesli ktoś coś wie. I nie napędzajcie już tych plotek. Forum jest po to aby wymieniac się informacjami, a nie oblewać błotem. Pozdrawiam pracowników Exalo

xyz

z miasta na litere J... ulicy na litere A , KROSNA to banda nierobów!!:)

xxxx

do młody junak,masz całkowitą rację odpowiadając południowcowi wschodniemu z miasta J,ulicy na A w tym centrum mają nadzieję że nowa władza utworzy nowy ład exalo ,gotowi są sprzedać za tę nadzieję wszystkich i wszystko aby się utrzymać na taborecikach, zawsze cichutko się układali ze wszystkimi lub kopali dołeczki pod wszystkimi, taka parszywa natura z dziada pradziada ,nawet po trupach przyjaciół byle do celu,dlatego w waszym centrum kazdy podp.... kazdego tak było zawsze i zapewne tak juz pozostanie ,układy,układziki,donosiki ,paszkwile,gierki i zagrywki,polityczne plecki i podkładanie świń to wasza specjalność.Nic wam to nie da bo wszyscy się na was poznali i jesli już ktoś zainwestuje to nie w J....tylko w KROSNO,a wy oldboye którzy zawsze byliście zamknięci szczelnie przed młodym i tak odejdziecie do lamusa zgredy

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.