Opinie o Marcin Ceglarek Studio Urody Lilian & Madeleine w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Marcin Ceglarek Studio Urody Lilian & Madeleine. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marcin Ceglarek Studio Urody Lilian & Madeleine o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Ceglarek Studio Urody Lilian & Madeleine w Sosnowiec

Karolina Nowy wpis

Byłam,korzystałam i będę korzystała z usług p.Liliany, jestem zadowolona,jak się komuś nie podoba to niech sobie zmieni.Wsxystko było O.K.

Jakie wartości są cenione w Marcin Ceglarek Studio Urody Lilian & Madeleine?

klientka

To nie jest salon, to miejsce schadzek . Pomieszczenia obstawione byle jakimi bibelotami. Co to czystość i sterylność to tam nikt nie wie. Obsługa mierna , bez intymności i dyskrecji . Każda następna niby kosmetyczka nie ma pojęcia o KOSMETYCE. A ostatnio to nawet nie ma KTO odebrać telefonu . Definitywnie odradzam to miejsce

Xxx Nowy wpis
@klientka

Zgadzam się.. smrod papierosów czuć na wejściu..nie poleciałbym..szerokim lukiem

Czy istnieje możliwość rozwoju w Marcin Ceglarek Studio Urody Lilian & Madeleine?

Kwiatek Nowy wpis

Jak najbardziej jest, szefowa jest osobą która bez problemu zapewni rozwój "odpowiedniej" osobie.

Kosmetyczka

Miło i profesjonalnie, to tylko się zapowiadało, bo z każdym dniem było coraz gorzej.

Co potrafię itd.

Klara

Bardzo dobrze oceniana firma za ich profesjonalizm. Poza tym to dobry pracodawca co nie często się zdarza.

Liliana

Witam Długo skłaniałam się do odpisania wszystkim „Złośnicom”, „ Ktosiom”, „Mobingom” itp…. Zastanawiałam się również kto do to tych „Ktosi” może należeć?? Dlaczego ten „Ktoś” boi się podpisać? W łatwy sposób można dotrzeć do tego kto wystawia nieprawdziwe opinie o mojej firmie… a mianowicie wystarczy wpisać imię i nazwisko właściciela firmy a w grafice Google odnajdziemy przynależną osobę. To jeden z najłatwiejszych sposobów. Zaznaczam, że na podstawie przepisów Kodeksu karnego (art. 212) sprawca przestępstwa podlega karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności), jeżeli pomawia firmę lub osobę za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, do których należy między innymi Internet. Dlatego właśnie, wbrew temu, co czasem nam się wydaje, w Internecie nie jesteśmy zupełnie bezkarni. A tym bardziej anonimowi…. Drogie Panie … Za to, co wypisujemy na forach lub  portalach  społecznościowych możemy zostać pociągnięci do odpowiedzialności. Firma lub osoba pomówiona w Internecie chroniona jest zarówno przez przepisy zawarte w Kodeksie cywilnym, jak i Kodeksie karnym. Zarówno przestępstwo zniesławienia, jak i znieważenia należą do grupy przestępstw prywatnoskargowych. Oznacza to, że uprawnienia oskarżyciela posiada sam pokrzywdzony lub osoby działające w jego imieniu. Poszkodowany -firma może zgłosić, że została pomówiona na policję (ustnie lub pisemnie) albo domagać się wyjaśnienia sprawy, składając do sądu uproszczony akt oskarżenia. Ostatnią opcją jest droga postępowania z aktywnym udziałem prokuratora, który na mocy Kodeksu postępowania karnego z uwagi na interes społeczny, wszczął postępowanie lub włączył się do już wcześniej wszczętego postępowania. W chwili włączenia się prokuratora w sprawę, postępowanie toczy się z urzędu. Aby można było zacząć postępowanie, najpierw musimy ustalić, kto jest  autorem  obraźliwych komentarzy w Internecie na nasz temat. Większość ludzi, którzy wypisują kłamstwa w Internecie, oczerniając przy tym firmy, nie podają swoich prawdziwych nazwisk i imion, a posługują się pseudonimem lub fałszywymi danymi (właśnie w podobny sposób jak ten _ „Ktoś”, „ Złośnica” itp) Najpierw zatem musimy namierzyć komputer, z jakiego wystawiony został komentarz. Aby to ustalić, musimy poprosić administratora serwera, na którym znajduje się forum (lub inna strona internetowa) o ujawnienie adresu IP użytkownika, który umieścił wpis, a następnie zwrócić się do dostawcy internetu dla namierzonego IP, aby udostępnił dane swojego klienta. W wyniku postępowania cywilnego pomawiający może zostać zobligowany do wypłaty zadośćuczynienia, które stanowić ma rekompensatę za szkodę pokrzywdzonego. Pomówiony ma także prawo zażądać, aby pomawiający zapłacił określoną sumę pieniędzy (do 100 tys. zł) na cele charytatywne, na rzecz organizacji pożytku publicznego, np. na Polski Czerwony Krzyż, Caritas, na fundację, itp. Kończąc, pragnę podkreślić i uczulić wszystkich, że w Internecie nie jesteśmy wcale tak anonimowi, jak nam się wydaje, a przede wszystkim nie jesteśmy bezkarni, więc zastanówmy się zawsze zanim umieścimy o kimś (lub o firmie) zniesławiające komentarze na forum lub portalu społecznościowym. Przepisy, na mocy których ścigane są tego typu przestępstwa przyczyniają się do zmniejszenia działań mających na celu w sposób nieuczciwy eliminować konkurencję oraz chronią dobre imię osób i firm, które nie zasłużyły na negatywną „etykietę”. Oczernianie mojej firmy, stanowi naruszenie dóbr mojego przedsiębiorstwa. Zawiadamiam administratora forum, o wpisach naruszających zasady- zgodnie z K.k 212 § 1. Z pozdrowieniami dla byłych pracowników i ich koleżanek P.S. Czy „Ktoś” może pożyczyć blaszki do stempli, frezów, bo nie mam ?? właściciel – Liliana

@Liliana

Well done ????

Reni

Firma zaczęła zdobywać bardzo dobre opinie i konkurencja od razu zaczęła inspirować do oczerniania?

Magda

Nie szukają może stylistki paznokci ?

Miras1970

Żona zrobiła paznokcie i nie jest zadowolona, krzywe grube kolor h... Była pierwszy i ostatni raz.

Jan

Czy wiadomo jakie wynagrodzenie proponuje Studio Urody Lilian & Madeleine? Prowadzą aktualnie rekrutację pracowników? Opinia osób zatrudnionych tutaj będzie pomocna.

Izabela

Jednym słowem ten pseudo salon to syf,kiła i mogiła.Brud można złapać np HBS.Ile kroć byłam to śmierdzi papierosami i jakieś imprezy szefowa robi z koleżankami.Takie podejśćie do klienta jak zło konieczne.Przestrzegam wszystkich na wizytę w tym miejscu.Byłam 3 razy i za każdym razem pieniądze w błoto.

Dominika

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie można powiedzieć o salonie?

Bartosz

@Basia, od wpisu @Ktoś minęło jednak sporo czasu, może jednak dziś coś się zmieniło? Rynek kosmetologii jest dziś bardzo konkurencyjny i bardzo trzeba w nim dbać o klienta. Czy Studio Urody Lilian & Madeleine do dziś nie zmieniło nic w swojej ofercie?

Ktoś

Ja miałam okazje pracować i przestrzegam. Zabiegi mogą być na wysokim poziomie, ale czy dacie się Państwo dać poniżać i tyrać za darmochę? A poza tym jak szefowa zaczyna mieć koleżanki a nie klientki, to zaczyna brakować i profesjonalizmu, niestety.Latające po podłodze strzykawki, papieros w ustach co pięć sekund, brak autoklawu i żadnej sterylizacji i dezynfekcji (nie wiem czy wg wiedzą w tym salonie co to jest). Także jeśli dalej uważacie, że zabiegi są takie super, to może jak się kilka klientek nabawi różnych chorób, to oprzytomnieją. Pozdrawiam"koleżanki".

Basia
@Ktoś

Bo ta pani szefowa nie ma nawet wykształcenia kierunkowego jak można przeczytać na stronie. Ani studiów kosmetologicznych choćby licencjata ani tytułu technika usług kosmetycznych więc czego się dziwić, ostatnio widziałam, że wciska ludziom botox za 200 zyla

Loren

Niestety miałam okazje korzystać z tego "salonu" pare razy bo skusiłam się na promocyjną ofertę, ale żałowałam za każdym razem. Stan sanitarny jest fatalny. Nie dostałam nawet podkładki na leżankę, która śmierdziała potem! Wszędzie straszny brud, na zapleczu jaranie fajek, bez przerwy ktoś zagląda do pokoju gdzie mamy zabieg (zero intymności) mimo, że jest się rozebranym;/ obsuwa czasowa jest na porządku dziennym zwykle 40-60 min, za każdym razem to się zdarzało... Szefowa podchodząca z wyższością do swoich pracowników. Sama nie zna podstawowych zasad pracy kosmetyczki! To jest skandal. Podczas mojego zabiegu z wykorzystaniem strzykawki i igieł rozmawiała przez telefon przyciśnięty do ucha ramieniem! Majgała po mnie swoimi niezwiązanymi długaśnymi włosami i jednocześnie robiła iniekcje! Oczywiście fartuszka zero!

Grażyna

Pani Liliana to Cudotwórczyni talent w całej okazałości takich ludzi jest w całej Polsce tylko kilka, Pełen profesjonalizm bardzo duza kultura osobista polecam wszystkim ten ZAKLAD!!

mobing

Z tego co widzę, to ma być opinia o pracodawcy a nie o czystości w gabinecie, bo nawet w najczyściejszym gabinecie może kryć się mobingujący pracownika potwór. Przestrzegam.

Rudzielec

Do Salonu trafiłam zupełnie przypadkiem i właściwie od pierwszej chwili zakochałam się w profesjonaliźmie i atmosferze.Przede Wszystkim bardzo czyściutko i klimatycznie. Pani Liliana jest profesjonalistką i kocha to co robi co idzie w parze z jakością i efektem końcowym.Chcesz piękne usta -proszę bardzo,zadbaną cerę -również ,pięknie wydepilowane brwi i lista właściwie się nie kończy...Właścicielka salonu jest jego wizytówką...zawsze zadbana,pięknie wyglądająca i uśmiechnięta:)

aga

Będę ten salon polecać każdemu. PANI LILA bardzo dobrze dobiera rodzaj zabiegu i świetnie go wykonuje-zawsze jestem bardzo zadowolona z efektów. Poza tym często są jakieś ciekawe promocje z których można skorzystać. Serdecznie polecam.

Liliana

Witam Pani "złośnico", jestem bardzo ciekawa do jakich to "intymnych" zabiegów panią "zmuszano" ? Bo z tego co wiem to nie posiadam w salonie broni palnej ani bata a w ofercie salonu nie ma masażu tajskiego. Oskarżenie o "obgadywanie" rozbawiło mnie niezmiernie, nie wiem czy słyszała pani może o czymś takim jak analiza wydajności i jakości pracy ? Jest rzeczą oczywistą, że ja jako pracodawca, zwracam uwagę na błędy pracowników i przestrzegam nowo zatrudniane osoby przed popełnianiem takich samych. Jeżeli chodzi o wygląd salonu, cóż :) każdy ma prawo do własnej opinii, zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do przekonania się osobiście :). Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu pracy ;).

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Ceglarek Studio Urody Lilian & Madeleine - Sosnowiec

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcin Ceglarek Studio Urody Lilian & Madeleine?

Kandydaci do pracy w Marcin Ceglarek Studio Urody Lilian & Madeleine napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marcin Ceglarek Studio Urody Lilian & Madeleine
2.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Marsz. Józefa Piłsudskiego 8
    41-200 Sosnowiec