Opinie o Bosman Od A do Z w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bosman Od A do Z. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bosman Od A do Z o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosman Od A do Z w Łódź

Exc

Firma porażka jako pracodawca...odradzam pracy jako PH...samochód na bardzo nie korzystnych warunkach,umowa najniższa krajowa,reszta umowa zlecenie,aby zarobić trzeba wykonać plany nierealne...produkt niskiej jakości..sklady budowlany często dziękują za dalszą współpracę..zastanówcie się dwa a nawet trzy razy przed podjeciem pracy w tej firmie..z całego serca odradzam

@Exc

Ile można zarobić? Czy możesz rozwinąć na jakich warunkach jest samochód? Jak produkty? Jaka jakość?

kandydat na kandydata

Odradzam, rozmowa prowadzona w "knajpie", przy ludziach, którzy czekając na posiłek przysłuchują się twojej rozmowie. Kompletny brak profesjonalizmu. Pytania typu gdzie widzi sie pan/pani za 5 lat, jakim zwięrzeciem by pan był. Stosunek ogólnie opryskliwy i traktowanie kandydata z góry. Stawka na przedstawiciela handlowego - najnizsza krajowa ! Stracilem tylko czas, pieniądze i humor na dojazd 70 km na rozmowę. SZCZERZE ODRADZAM

Weronika
@Mandaryna

Czy na takich stanowiskach przewidują jakieś szkolenia sprzedażowe żeby właśnie szlifować te umiejętności? I w rezultacie lepiej zarabiać? Czy raczej samemu trzeba sobie radzić?

k.m

Nie mam nic do zarzucenia. Wiadomo, kazdy chciałby zarabiac więcej, ale to tak zawsze bedzie, póki co jest okej

Pracująca
@Dandiego

Panie Robercie to proszę mi oddać wszystkie potroncone pieniądze za kilometry prywatne , robię plany prawie co miesiąc i zawsze nam potroncone za kilometry. (usunięte przez administratora) Pan tak samo jak zawsze umawia się Pan na coś a potem z tego się nie wywionzuje .

Nie widziałem ostatnio aktualnych ofert (usunięte przez administratora) a interesuje mnie zatrudnienie na stanowisku regionalnego handlowca. Tylko trochę przestraszyłem się lojalek. Ktoś powie o co chodzi z tym zapisem w umowie? To znaczy jak długo obowiązuje zakaz (usunięte przez administratora) w branży i jaki są kary finansowe. Nawet jak kogoś zwolnią sami to też nie można szukać podobnej (usunięte przez administratora)

To dość spora kwota. A czy podstawa wynagrodzenia wzorsła już z poziomu minimalnej krajowej? I jak prowizje obecnie wyglądają? Czytałam niżej, że właśnie te stawki nie były zbyt wysokie, a jednak zastanawia mnie to w kontekście opłacalności podpisania takiej lojalki.

Pozytyw na 4+

Dzień dobry, na wstępie chciałam poinformować że pracowałam w OD A DO Z przez ponad 4 lata pytanie czy to jest dobra firma - moim skromnym zdaniem --tak jest dobra ,jednak ma swoje mankamenty natomiast wszystko jest do ogarnięcia a po drugie w tej chwili jestem w innej firmie i też się znalazło coś do zmiany choć firma z kategorii premium. Towary- DOBREJ JAKOŚCI --PRZY UMIARKOWANYCH CENACH ---jasne ktoś napisze że za drogie , że jakość mogła by być lepsza, w mojej opinii--- obecnie sprzedaje produkty premium ( chemię budowlaną ale nie silikony ) mam jakość rewelacja, opakowania premium a część klientów mówi za drogo. Prawda jest taka że jeżeli ktoś ma receptę na tani a jednocześnie bardzo dobry produkt to na rynku została by jedna firma może dwie , wszędzie trzeba walczyć żeby sprzedać. WIĘC jeżeli jeździsz sumiennie i TY jesteś dla klientów a nie Klienci dla Ciebie, to sprzedaż i spokojnie dasz sobie radę i będzie ok Warunki -- Fakt zarabiasz najlepiej jak robisz 100 czy 120% planu wtedy nikt w nic nie wnika. I na koniec czemu napisałam ten laborat ; bo czytałam wcześniej te opinie przed przyjęciem do pracy i 50% to po prostu dmuchane tematy i bujanie w obłokach, i robienie z nic nie znaczących tematów problemów które każdy może rozwiązać troszeczkę ruszając głową . pozdrawiam przyszłych jak i obecnych Pracowników Po 4 latach pracy rozglądałam się za czymś lepszym tz firmą premium i się udało chociaż powiem szczerze w Bosmanie było jednak cieplej milej ( tak to ujmę ) tu mam schemat korpo więc tabelki tabelki tabelki i raporty za raportem Reasumując Bardzo pozytywnie wspominam Pracowników Bosmana i samą firmę ocena końcowa 4+ (w skali od 0do 6 )

@Pozytyw na 4+

No ale aby zrobić te 100 - 120 % planu, to trzeba umieć. I ciekawa jestem, jak firma przygotowuje do wyrabianiach tych planów? Jest pakiet szkoleń wstępnych? Jakaś opieka przełożonego, który tego nauczy? Czy każdy jest zdany na swoje umiejętności tylko?

PH 2018 Nowy wpis
@Pozytyw na 4+

Dziwne, bo każdy dostaję lojalke, a potem pozew, jak idzie pracować w branży.

Ktos

Mam propozycję pracy na regionie podlaskie - ale widzę też ogłoszenia na wielkopolskie i dolnośląskie - co się dzieje że tyle regionów? Możecie coś powiedzieć o warunkach pracy.

Halina

A dokładniej? Ktoś pisał tutaj w opiniach, że zarobki słabe. Rzeczywiście tak jest? Ludzie też się ponoć zmieniali ( nie wiem czy sami odchodzili czy nie). Nadal taka rotacja? Co na nią głównie obecnie wpływa?

P.P.A.M
@Ktos

Slabe warunki pracy, podstawa najniższa krajowa na umowę, premie małe chyba że zrobisz ze 120% i dużą marżę ale jak zrobisz teraz to w następnym Ci podniosą plan tak by nie zrobić, pozatym towar slabej jakosci, brudny, ciągle pomyłki, dopisywanie towaru i zmiana ceny, pracowałam jakiś czas, teraz mam spokojną pracę

Kaśka
@P.P.A.M

Co jaki czas średnio podnoszony jest plan? Podstawy dostaje się więcej niż najniższa? Bo ja zrozumiała to tak, że najniższa jest tylko na umowie.

@Kaśka

Plany podnoszone co miesiąc, jak zrobisz plan to następnie masz plan wyższy tak żeby nie zarobić. Podstawa najniższa krajowa . Trzeba ciągle się upominać o premie bo ciągle są pomyłki lub coś nie policzone

@Kaśka

Jak umiesz sprzedawać to nawet trzy cztery kolejne można wyciągnąć podstawy najniższej dodatkowo

@Mandaryna

Super!!!!! Uważasz że 2700 + 3000 ( na umowę zlecenie ) to super kaska za zrobienie planu na 120% , tyle to ja mam podstawy co miesiąc . I to co miesiąc a nie raz na 3 miesiące bo co chwilę coraz wyższy plan!!!!!

@Ph

A ile każdego miesiąca jest podnoszony plan? Czyli wychodzi na to, że lepiej planu nie osiągać? O duże kwoty są te pomyłki, jak można tego samemu pilnować?

Jaki jest wkład kierownictwa Bosman Od A do Z w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Sprzedawca

U mnie też było ok. Wszystko na poziomie i konkretna rozmowa. Ja podszedłem do tej pracy, bo byłem częstym klientem i widziałem, że atmosfera jest bardzo ok. Jak włożysz w pracę trochę wysiłku i zaciśniesz zęby to będziesz zadowolony i nie będziesz narzekał. Bo z chłopakami możesz się dogadać bez problemu i oni raczej nie stanowią problemu. Pieniądze dobre, warunki przyjemne, szef doby, wszystko na plus :)

W jakich godzinach chciałbym pracować , ile zarabiać, co najbardziej cenie w pracy i czego oczekuje

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
pracownik biuro

Znam tych co są i tych co byli , nie jest trudno wiedzieć co kto napisał . pisanie z czystej zemsty iz dyrektor D ( ok wiem iz nie wszyscy go trawią ) zrobił rekrutacje w knajpie czy MC -no to zrobił aby nie trzeba było jechć do łodzi - po za tym ludzie sie umawiają i nie przychodzą a co dopiero by mieli jechać do łodzi ? chłop chciał dobrze bo rynek dziś nalezy do szukającego pracy - takie czasy . albo pisanie byłych o np złym dyro czy prezesie , rozmowie kwalifikacyjnej czy innej kwesti z zycia firmy ? napisze jedno pracuje w tej firmie lat .....oj bardzo długo ( nie podam ile aby zachowac anonimowość i od niektórych pod moim adresem uniknąć komentarzy ) - iż ci którzy chcą pracować a jest ich tu bardzo wielu ! to pracują ! a ci którzy nie chcą pracować bo wszystko złe według nich - to po co się zatrudniali tu ? przeciez warunki znali . dziś nie ma łatwego handlu - te czasy już dawno mineły . wiem i widze to iz ci którzy chcą pracowac ( angazują się, nie kombinują , myslą ! ) mają tu dobrze . A znam wszystkich - jak nie z widzenia to z kontaktu . tyle w temacie - pozdrawiam wszystkich i bierzemy się do ROBOTY wasza ......

@pracownik biuro

Ale to problem że jest rozmowa w miejscu publicznym jakimś, dobrze rozumiem? No dla mnie to najważniejsze, żeby praca była. A tak to normalnie, zakład jest wyposażony w miarę i w ogóle?

Mindok

Pracowałem w tej firmie parę miesięcy.Bardzo małe zarobki,towar bardzo słabej jakości-jeśli chcesz sobie zepsuć relacje z klientami to zacznij sprzedawać produkty Bosmana.Np.piany letnie,które się nie sprzedadzą w sezonie są oklejone etykietą pian zimowych i takie trafiają do klienta.Towar przychodzi brudny,dostawy są poopóźniane.Białe emulsje to jak mleko z wodą etc.Co chwilę przyjmujesz reklamacje.Dzwonią do Ciebie z firmy,zapraszają na szkolenie a na miejscu okazuje się,że Ci których zaprosili dostają wypowiedzenia z pracy.Bez powodu zwalniają pracowników.Dziś jesteś,jutro Cię nie ma.Duża rotacja.Praca w tej firmie to koszmar,którego nikomu nie życzę.

P.P.A.M
@Mindok

10 lat minęło a tu beż zmian : Bardzo małe zarobki,towar bardzo słabej jakości-jeśli chcesz sobie zepsuć relacje z klientami to zacznij sprzedawać produkty Bosmana.Np.piany letnie,które się nie sprzedadzą w sezonie są oklejone etykietą pian zimowych i takie trafiają do klienta.Towar przychodzi brudny,dostawy są poopóźniane

k.m

Pytam
@k.m

Jaka podstawa ? Z premią ile można zarobić? Auto jakie i czy do użytku własnego? Jaki socjal ? Czemu jest wakat na łódzkim?

Koka
@Pytam

prawie kazdy ma inne warunki . musisz sie dogadac . dogadac sie mozna. auto prywatnie mozna uzywac ale dluzsze wyjazdy trzeba sie dogadac . jak robisz swoje to masz spokoj . jest pelno programow i promocji dla klienta a w zasadzie jak ci zalezy to kazda cene dostaniesz . wg mnie jest ok . pare lat tu jestem

@Koka

Witam , widzę że wpisy są dość odległe. Jak teraz wygląda sytuacja w firmie? Zastanawiam się nad aplikowaniem ? Jak warunki finansowe atmosfera socjal, sprawa z samochodem?

Klna
@Kandydat

Jaka jest podstawa w tej firmie i jaki socjal bo zastanawiam się czy aplikować na stanowisko Przedstawiciela ? Jak się sprzedają produkty i czy jest wsparcie marketingowe? jakies gratisy?

@Klna

Najniższa krajowa, samochód z limitem kilometrów i płacenie za każdy przejechany km, obietnice ze za miesiąc wymienia samochód a tak naprawdę jeździsz starym brudnym autem i prosisz się i zaliczki na paliwy albo tankujesz ze swoich i czekasz na zwrot, zdecydownie odradzam, ogromny chaos, dorzucanie towaru a może klient nie zauważy

Dandiego

Co ty człowieku pierdolisz Jak robisz plany to nie masz limitu kilometrów od tego zacznijmy A jak jesteś mądry to posiadasz drugi samochód

Oki
@Dandiego

A duże te plany są? Realne do wykonania czy raczej ciężko wykonać? Po zrobieniu jest jakaś premia? Jak to wygląda w praktyce? Jakie to są kwoty?

@Oki

Plany jak w każdej firmie w zależności od danego regionu różnie jest to 80- 130tys. Wszystko też zależy od pory roku co jest logiczne

Pracująca

John Wick

@Pracodawca rozmowa rekrutacyjna w Rzeszowie w MCdonald na stanowisko PH. Facet roztrzęsiony, chaotyczny cos chce powiedziec ale niemoze konstruktywnie sklecic zdania. Po 30min opuszczając miejsce stwierdzic mozna ze osoba oddelegowana z obecnym PH opuszczającym pokład to ludzie z pierwszej łapanki xD Szkoda było czasu ale to pokazuje ze są jeszcze w PL firmy krzaki. Jakie chłystki i jakie okolicznosci rozmowy taka opinia. Ile to zarobić nie mozna a kilka stówek szkoda na wynajęcie miejsca spotkania adekwatnego do "profilu" firmy. Kolejnym razem wynajmijcie osobe z HR na stażu, bedą jakies pozory przyzwoitosci i klasy spotkania. 10/10 zenady !

Gaba
@John Wick

A możesz napisać o co dokładnie pytali na tej rozmowie? Ogólnie to sprawdzali jakoś wiedzę czy tylko rozmowa na podstawie CV? Czemu ten rekruter był taki roztrzęsiony? Jak sądzisz?

ANKA
@Gaba

BYŁAM NA ROZMOWIE , PYTANO MNIE O TO CZY ZNAM FIRMĘ , CZY ZNAM PRODUKTY , DLACZEGO CHCĘ BYĆ PRZEDSTAWICIELEM , KAZANO SCENKE ODEGRAĆ SPRZEDARZY ITD. MYŚLAŁAM ŻE O FIRMIE I PRODUKTACH DOWIEM SIĘ Z ROZMOWY A TU MNIE PYTANO O TO , BEZ SENSU . WARUNKI TEŻ KIEPSKIE PODSTAWA MINIMUM , KTO TERAZ DAJE PRZEDSTAWICIELOWI TAKIE WARUNKI NA RYNKU TERAZ MINIMUM TO JEST 6000 TYS NETTO . SZKODA CZASU NA TAKIE SPOTKANIA .

@Exc

A ja tam pracuję juz kilkanaście lat..... Nie zgadzam się z tą opinią iż często Dziękuja za współpracę. bo jesli ktoś nie jeździ (usunięte przez administratora) kłamię nie robi trasówek i tak dalej i tak dalej to z tego co zauważyłem - to zwalniają . I według mnie powinni taką osobę dużo szybciej zwolnic.

@ph

A co do tego samochodu - to faktycznie są dziwne warunki? O co chodzi? Nie można używać po pracy czy jak?

@Zbigniew

Możesz używać po pracy limit 120 km na miesiąc. .jak tankowałeś w piątek zapomnij abyś zatankował w poniedziałek i tak samo odwrotnie...w weekend 30 groszy za kilometr plus swoje paliwo...dziękuję za taki samochód w dodatku z 1L silnikiem...szczegółowo opisujesz trasówke kazdego dnia jak za (usunięte przez administratora)

@ph

Tak..wszystko pozytywnie..klient jak weźmie to ewentualnie pianki do montażu które często są oklejone letnie jako zimowe...co resztę kupuje...wykonawcy jak spróbują produktów to następnym razem kupuje z innej firmy...dobrze wiesz że tak jest...aha jeszcze musisz mieć cenę od prezesa..

@Zbigniew

W tygodniu nie ma limitu, a w weekendy 140km msc, jak robisz plany to możesz i 300km zrobić. Więc co tu jest dziwnego?

@Exc

Nigdy nie tankowałem za swój więc o czym ty piszesz? Bzdury kompletne! Limit jest 140km więc zastanów się czy w tej firmie pracowałeś/Aś. Robiąc plany można robić 300km

k2
@Exc

O mnie dali bez limitu auto. Jakoś się wszystko układa

@Marta

300 km na miesiąc - to rzeczywiście kokosy, plus ta najniższa krajowa w obecnych czasach oczywiście ????

@Zbigniew

w tygodniu możesz używać jak chcesz , chodzi o weekendy itp bo było kilka afer jak auta znajdowano w np w chorwacji itp ale jak zgłosis ze potrzebujesz to ci zgoe dadza z tym ze płacisz sobie za gaz czy paliwo

@Exc

a mnie dali bez etykiet bo klient tak sobie chciał

alek

to kup sobie mustango 5 L z wytryskiem !!! haaa

@ph

Może i dobrze że bez etykiety..przynajmniej wykonawca nie będzie wiedział ktorą firmę przeklinac..hahaha

@Exc

Niezłym imbecylem trzeba być, żeby takie rzeczy pisać, samochód na warunkach ? Regulamin regulaminem ale człowiek inaczej patrzy na to. Nigdy grosza nie zapłaciłam, a korzystam, jeżeli jesteś osł.. to nie idź w kierunku handlu, a jesteś po po przeczytaniu tej wypowiedzi.

Jerzy
@Barbie

Btw, a a na jakich samochodach się tu w ogóle jeździ :D?

@Jerzy

Na samochodach tam się nie jeździ tylko w samochodach.. Skody superb, Kie, BMW 3 oraz hondy civic

@Lukas

Jest dowolność wyboru czy co dadzą trzeba wziąć?

kandydat na kandydata

Były ph
@kandydat na kandydata

Oczywiście Wcale się nie dziwię , to stare durne i wyuzdane sposoby rekrutacji, brak profesjonalizmu ze strony (usunięte przez administratora) dyrektora za poparciem podobnego prezesa. Znam to z autopsji. Nic a nic się nie zmieniło. Pozdrawiam

@kandydat na kandydata

Stawka to najniższa krajowa piszesz. Zapewne chodzi o podstawę. A prowizje? Jest jakiś system? Jaką umowe zaproponowali na rozmowie? Ogólnie rozwiniesz co to znaczy traktowanie kandydata z góry?

emi
@kandydat na kandydata

a dla mnie to dobry pomysł - lepiej na miejscu niż jechać gdzieś daleko a ze akurat np w MC to i kawa dobra . jak szuka ktoś pracy to miejsce jest drugoplanowe - porozmawiać można , chyba że ktoś szuka szczescia .

Damian
@emi

Zastanawiam się też czemu mają służyć przytoczone wcześniej pytania i czy firma oferuje jakieś większe pieniądze za pracę przedstawiciela handlowego, niż to podawał ten rozczarowany kandydat?

@Halina

Na umowie oczywiście najniższa krajowa co nie jest grzechem pracodawcy ale prowizję jeżeli się starasz to wyciągasz razy dwa a jak jest dobry miesiąc to razy trzy

Maria
@Mandaryna

A możesz powiedzieć jak wygląda system prowizyjny? Bo jednak zawsze bardziej mnie cieszy to co sama wypracowałam, więc chciałabym wiedzieć czy ta prowizja dla handlowca jest atrakcyjna. Wszystko co dotyczy prowizji jest wpisane w umowę? Dodatkowo na jakąś premie uznaniową można czasem liczyć?

@Maria

Umowa jest umową to co wypracujesz przelewany masz z innej firmy prowizja uzależniona jest od marży jak potrafisz sprzedawać zarobisz jak nie potrafisz nie zarobisz

Weronika
@Mandaryna

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bosman Od A do Z?

Lukas

W czasach tak wysokiej inflacji oraz ,,infekcji" nie ma imprez ale były i to grube. Firma myśli logicznie i bardzo dobrze.

Bożena
@Lukas

Jakie były dokładnie te imprezy? Opiszesz je? Co ile je organizowali? Były jakieś takie dłuższe wyjazdy organizowane przez firmę?

Laska
@Bożena

Raz w roku hotel opłacony wjazd na dyskotekę i jeden drink ????????????????i to co firma daje

@Laska

w ramach imprez, tak? :D a co z tym multisportem, bo rok temu był temat podjęty, dorzucili tego typu benefit? są jeszcze jakieś nowe?

Karty paliwowe są jeszcze

Agata
@Lukas

Karty paliwowe? I serio realnie można z nich skorzystać przy dzisijeszych cenach paliwa? :) A jak z ubezpieczniem, bo to szczególnie wazne. Zapewniają dla całej rodziny?

Klejopiana
@Agata

Tak są karty paliwowe - można z nich korzystać ja mam Multisport ubezpieczenie też jest .

Czy Bosman Od A do Z zapewnia kartę multisportu?

SebiX

Najgłupsze pytanie jakie w życiu przeczytałem, z góry ci mówię, że się nie nadajesz

Po co Ci karta, skoro nie będziesz miał czasu ?

@Marta

Jak to nie będzie miał czasu? Pracując w Bosmanie nie ma się wolnego czasu? :D Jak w takim razie wygląda tu grafik pracy? W jakie dni i w jakich godzinach się pracuje w firmie??

Skoro tak ci zależy na karcie MultiSportu to zapisz się do drużyny piłkarskiej albo gdziekolwiek. Większego (usunięte przez administratora) nie słyszałem

Cały ja
@Halina

W takich jak masz ochotę, liczy się wynik

OlaBoga
@Marta

Teraz większość pracodawców zapewnia kartę multisport.

Halina

Jak obecnie pracuje się Wam w Bosman Od A do Z? Mamy rok 2021 i jeszcze nie pojawił się żaden nowy wpis. Zastanawiam się czy coś się zmieniło po nowym roku czy też nie? Napiszcie bo jestem ciekawa jak to aktualnie wygląda.

farouk
@Halina

zmieniło się na gorsze, ciągła rotacja bo ludzie odchodzą jest mętlik i chaos we wszystkim a pieniądzę kiepskie i nerwowa atmosfera, nie polecam

@farouk

To nie ludzie odchodzą tylko idioci co nie mają pojęcia o handlu, a zawracają.... Albo ciąża, itp. Większość to stara gwardia

@Lukas

No skoro tak piszesz... Ale jeśli chodzi o aspekt ciąży to po macierzyńskim chyba normalnie wracają? Jeśli o te sprawy chodzi to wszystko ok jest?

Jestem byłym pracownikiem Od A do Z. Początek zatrudnienia był obiecujący, możliwości zarobków od 6-9 tys lekką ręka, baza klientów, którzy ten i tylko ten towar potrzebują zawsze, o konkurencje się nie bać, bo towar jest najlepszy na rynku, schodzi w ilościach kosmicznych. To pierwsze kłamstwa z rozmowy rekrutacyjnej jakie usłyszałam od Szanownego Pana Dyrektora. (manipulujące i szantażujące tez mu się niestety zdarzyły) by cokolwiek więcej zarobić, dostać „pod stołem” bo premie przychodziły w kopertach z pociętym papierem lub pudełku z jedną baterią, (marne kilka stówek z odliczeniem za zwłoki płatności klientów, co tez chorą zasadą było) trzeba było naprawdę się wysilić, i to nie kwestia nadgodzin, lecz utrzymania dobrego zdania o firmie, a raczej posprzątania przekonań klientów, ponieważ częsta rotacja pracowników, oraz nagminne dopisywanie towaru, pomyłki w dostawach, ponaglenia o zapłatę towaru, który jeszcze nie dotarł... to wszystko było kosztem utraty zaufania przez klientów wobec Bosmana, oraz braku chęci na współpracę odnowioną/dalszą/czy całkiem nową. Bedac przedstawicielem tej firmy, jeśli naprawdę nie udało się nawiązać koleżeńskiej więzi z kontrahentem, który jawnie mówił „złożymy zamówienie bo Cię lubimy ale szukaj innej pracy” to rzeczywiste potrzeby na towar wynosiły może koło 30 procent, planu który był progiem do zrobienia na miesiąc. Reszta to ogrom wysiłku, kłamstwa (produkty miały naklejone etykiety np klej był obklejony pianą), zakazów, pracownicy nie mogą utrzymywać ze sobą kontaktów jawnie - jest to zabronione lub dozwolone tylko w wyjątkowych sytuacjach. Przełożona Kierownik Regionu, wie najlepiej wszystko o terenie na którym często nie bywa, dla tej kobiety nie ma rzeczy nie możliwych, dopóki sama ich nie doświadczy i się przekona, ale finalnie kot i tak zostanie odwrócony ogonem, i wina będzie po stronie pracownika. zawsze. nawet jeśli rzeczywistość była inna, pracownik będzie winny. Wchodzenie w prywatne życie, przysłowiowy „bat” w telefonie, działania które tylko demotywowały. Bezczelnych tekstów wymieniać sił nie mam. I każda, dosłownie każda zła rzecz była tłumaczona i zwalana na byłych pracowników. Ale na szczęście klienci swoje wiedzą :) Pan Prezes, człowiek naprawdę ugodowy, który pomoże, bez konfliktowy, złego słowa powiedzieć nie mogę :) trzymam mocno kciuki Panie Robercie, za zdobycie zamienników Dyrektora i Kierowniczki, może oczy się Panu w końcu otworzą :) Dziewczyny z biura również, pomocne, kochane, przez cały okres mojej pracy nie było żadnych zgrzytów jeśli działało się na niczyja nie korzyść i tak, by nie utrudniać pracy. Jednak ta atmosfera nie wystarczyła, bo mętlik jaki panował w przekazywaniu informacji, niektóre kwestie odbywały się mało profesjonalnie, nie było to wygodne ani pomocne. Powierzony sprzęt, samochód możliwy do użytku po pracy, warunki naprawdę sympatyczne, jednak za najniższa krajową. I z nie fair stosunkiem wynagrodzenia, ponieważ niektórzy nie musieli wykonywać progów sprzedażowych za które większość pracowników była rozliczana, ciśnięta, i katowana by wykonać wynik nawet jeśli miało to być na zasadzie „po trupach do celu” dostawali premie za procent z całego utargu jaki udało się im uzyskać. Pracując w firmie Bosman, oprócz priorytetu umiejętności sprzedaży, trzeba mieć tez duże umiejętności kombinowania, by „przerzucać” dopisany lub omyłkowo przysłany towar, ponieważ czegoś takiego jak zwrot na firmę nie ma i trzeba sprzedawać dalej. Oraz umiejetność mydlenia oczu - nowym klientom których chce się pozyskać. Trzeba łasić się przełożonym i tańczyć jak zagrają, jeśli otworzysz buzie ze swoim odmiennym zdaniem jest źle :) jeśli możecie, wybierzcie inna opcje niż praca w Od a do z. To nie jest rozwój, to nie jest dobra firma, spotkacie super ludzi, bo klienci naprawdę są ekstra, to jedyna pewność, ale na dłuższą metę to zniszczy wam zdrowie i komfort psychiczny. Nikt nie lubi po pracy, gnębić się pracą - a w tej firmie to opcja dorzucana jest gratis do zatrudnienia :) Xxx

@były pracownik

Droga Anito P ...firma umowy nie przedłużyła ......przechowalnią nie była ...... oj jak to zła firma ! Zapewne i innej firmie z pewnością .... zrobisz furorę i wielką karierę ! Powodzenia życzę ! Tyle i aż tyle w temacie . Miłego dnia Anito

również w temacie
@ktos w temacie

No i to jest właśnie idealny przykład, na tacy wręcz podany jak załatwia się sprawy w tej firmie, od razu wymienianie imion, szczucie i pokazywanie świetnej postawy jako pracodawca :) Jeśli to Pan dyrektor lub Pani kierowniczka, czy też inna Pani z biura - dajecie piękny przykład, a źle potraktowanych pracowników, notorycznie zastraszanych, pisząc takie komentarze tylko się pogrążacie, ale to kolejny przykład że w tej firmie nic nie jest tak jak trzeba, zatrudnijcie kogoś od PR bo to chyba moment kiedy ktoś to powinien zacząć ratować :) Widać że jesteście tutaj tak samo cwani, jak i podczas dopisywania do faktur klientom rzeczy których nie zamówili - a to tylko wierzchołek góry lodowej waszych wybryków w stronę klienta ! Pozdrawiam, również pracownik

@również w temacie

prawde ci napisali ...w innej firmie juz czekaja na ciebie . zrobisz kariere ! na pewno beda zadowoleni ...pozdrawiamy.

@były pracownik

w koncu zostalo napisane co sie dzieje i prawda

POL

GBURY JESTSEŚCIE, U TAKIEGO JAK TY NIKT NIE BĘDZIE PRACOWAŁ, CWANIACZKU

edek
@były pracownik

juz ponad 10 latek w Bosmanie ... minał ten czas . jedyne czego brak to tych imprez firmowych !!

Amas

Jaki miałeś region ?

@były pracownik

Witaj, jaki region obsługiwałeś ? Kto tam jest jeszcze kierownikiem ?

Gogo

Szczera prawda

AAA
@ktos w temacie

Porazka????osoba na poziomie darowalaby sobie taki komentarz...jako przyszly kansydat jestem zazenowany...

@edek

To dużo czasu tam spędziłeś! Podwyżki są regularnie? :D Co cię tam trzyma tak długo?

@były pracownik

Jak się mylisz to odeslij towar na swój koszt, jak człowiek nie działa chaotycznie to nie ma problemu, wyplakales się jak kundelek, który szuka własnego ogona. Nie słyszałam, żeby dostawać pieniądze za idiotyzm

nowa

wszystko aktualne pomimo bieżącego roku 2022

Jaka umowa obowiązuje w Bosman Od A do Z podczas okresu próbnego?

O pracę.

@Marta

Na czas nieokreślony od razu? Czy jednak jakaś czasowa na początek? No i ile można zarobić w Bosmanie? Mogę prosić o jakieś widełki płacowe?

O pracę

Łopatka

Praca w Bosmanie nie należy do łatwych. Ale można zarobić fajne pieniążki, jest system motywacyjny, dzięki czemu, mam motywacje do pracy, zeby zyskac więcej pieniędzy

kosko
@Łopatka

To prawda. Ale jak polubisz ta pracę to zostaniesz na dłużej :)

Wolny strzelec
@kosko

Coś w tym złego ? Gdzieś pracować trzeba jak ok. średnio 9-7tys wplywa na konto to gdzie szukać w spółkach PiSu? Może masz tam wuja to się nie fatyguj żeby aplikowac

@Łopatka

bo prawdziwa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bosman Od A do Z?

Baśś

jak w każdej firmie wszystko zależy od otoczenia. Ja się akurat otaczam pozytywnymi ludźmi , dzięki którym atmosfera w pracy jest super :)

@Baśś

Pozytywna atmosfera niewątpliwie przyczynia się do efektywności pracowników. Dobrze wiedzieć, że w Bosmanie masz do czynienia z fajnymi ludźmi. A czy macie tam organizowane co jakiś czas spotkania integracyjne?

Hunii

Wszystko tez zalezy od Twojego podejscia i od tego jaki Ty jesteś. Nie jest źle, ludzie raczej są pomocni . Jak Ty jesteś spoko, to reszta też jest spoko

Wolny strzelec
@Halina

Sprawdź na Facebooku tylko proszę załóż wcześniej pampersa. Można zwiedzić kawał świata.

Hhhhhh

Super zero stresu, liczy się wynik

Elżbieta
@Hhhhhh

No skoro liczy się tylko wynik, to nie brzmi to jak nie stresująca praca. Te normy które trzeba wykonać są jakieś mocno wyśrubowane? Jak jest pod tym względem?

Eddy
@Elżbieta

To zależy od charakteru człowieka..

@Elżbieta

Jak szukasz pracy interesującej to zacznij szydełkować, nie wiesz jak jest praca handlowca bo nie zadawał/a tak głupiego pytania. Za siedzenie nikt nie płaci

Bosh

Prosze o zdanie na temat kierownictwa. Myslalem o pracy w bosmanie ale mialem okazje slyszec rozmowe pana dyrektora i kierowniczki u klienta i wlosy mi sie zajezyly z wrazenia. Nie wiem czy zawsze sie tak zachowuja czy tylko wtedy...a to daje duzo do myslenia...

@Bosh

Co tam uslyszaleś ? Może pomogę odnaleźć się Tobie w rzeczywistości ?

Pytajacy

Proszę o info osób pracujących? 1. Ile można zarobić łącznie z premia? 2. Czy trudno zrobić premie i jak często? 3. Jakie auta i czy do dyspozycji prywatnej? GPS? 4. Jaki Social? Karta multisport czy coś jeszcze? 5. Jak się to wogole sprzedaje i jaka jakość towaru? Pytam o województwo zachodnie

ppp
@Pytajacy

nie znam regionu , u mnie sprzedaje sie normalnie , od stycznia mam min 100% , wiadomo trzeba sie narobić na początku ale jak się wypracuje swoje i klienci Cię znają to jest fajnie , wiadomo samo sie nie sprzeda . Najlepiej popytaj PH bo tu na goworku to albo bedą same negatywy albo same pozytywy i nic realnego . Jak ktos dobrze zarabia to Ci tego nie powie bo chętnych wilków na jego miejsce zaraz się znajdzie

ppp

Lud
@ppp

Na wszystkich PH(30 osób) może 12 robi plany w sezonie. Zarobić można koło 4 koła-premia+podstawa+konkursy jak są. Tak, nie przekroczysz nawet 3 tyś. Auto, to tak jak wszędzie Skoda Fabia, jest limit kilometrów, jak przekroczysz, to płacisz. Nie ma nic takiego, jak Multisport, czy inne tego typu rzeczy. Towar podrzędny, ale to nie towarem handlujesz, jak ktoś Cię lubi, to zawsze coś weźmie, bo nikt nie bierze tego z potrzeby, tylko z sympatii dla PH.

Old time
@Pytajacy

Najniższa krajowa na umowie. Towar bardzo słaby jakościowo. Sporo reklamacji. Nie ma czegoś takiego jak multisport, prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe. Auto w najbiedniejszej wersji za którego użytkowaniectrzeba płacić. Pracowałam tam kiedyś, ale zwolniłam się bo znalazłam o wiele lepszą ofertę

@Pytajacy

tam maja PH i z tego co wiem nikogo nie szukaja

info
@Old time

nie najnizsz ja ma 3 brutto wiec pisz prawde a jak nie wiesz to nie pieprz bzdur

@Old time

Po co sie tu wypowiadasz? Jak pracowałas 10 lat temu? Czasy sie zmieniają , Bosman też , Ty nie

????

Jaka podstawa na dziś?

????
@????

ponawiam pytanie , jaka podstawa na dzis? auto z GPS ?

???

Odpowie ktoś?

Daro
@????

Za podstawę to możesz na stróżówce pracować.

Cały ja
@Pytajacy

6-9tys, GPS ? Czy to jest istotne? Pytasz o...? Jedź na rozmowę, firma zatrudnia wybranych i z takim podejściem nie masz co szukać.

@Pytajacy

Ja robię co miesiąc wynik i nie narzekam, grunt to że kasa się zgadza na koncie.

@Pytajacy

Ty jesteś (usunięte przez administratora) nie handlowiec i odpuść sobie takie pytania bo 7-9tys nigdy nie zarobisz jak inni

roki
@Cały ja

mnie gpsa wyjeli z merca i dali dostep do konta firmowego - karta a extra mam jeszcze pania do relaxu .

Pracuje tu

Nie pracuje tu się na najniższą krajową. Droga koleżanko wiem ile mam na umowie . I nie jest to najnizsxa krajowa . Zapewniam cie iz masz zle informacje . Juz o tym wczesniej pisalam i opisywalam warunki itp . A swoją drogą czemu tak się interesujesz firma? Ciekawe

jon

a jak nie chce to co ma?

bezstresowa
@Pracuje tu

ależ ja tu pracuję jeszcze :) ale nie długo przechodzę do normalnej firmy i niech mi ktoś nie mówi że "tak kiedyś było teraz nie jest "

@bezstresowa

Hmmm to przechodz szybko Tylko szybko . Prosimy bardzo

@Ph

Nie kłam , nie pracujesz , bo byś wiedziała że od stycznia jest 2500

jolo
@anonymous

jasne...

Tylko twój

Bezstresowa ty kłamiesz bo tu nie ma premii tylko jest prowizja ze sprzedaży więc ile sprzedaż tyle masz prowizji dziewczynko malutka. Ewidentnie zostałaś zwolniona i teraz musisz coś napisać złego A jeżeli tu pracowałaś to napisz czy dostałaś najniższą krajową i przy jakim wyniku . A przy okazji niech ktoś się w końcu odważy i napisze .Pracuję tu i tu jestem zadowolony.a

Alicja

Pytałam dwóch przedstawicieli pracujący aktualnie i nie do końca z tą podstawą jest prawda (usunięte przez administratora)brutto to tylko dla wybranych...

olena
@Alicja

a ja się pytałam i niektórzy maja nawet 3500 brutto

Wszyscy mają 2500

@anonymous

Jak ktoś mówi inaczej znaczy że tu nie pracuje

Gucio
@Pracuje tu

No nie ma tutaj najnizszej krajowej. Dla mnie to spoko praca z dobrym hajsem

Pytam
@Gucio

@Pytam

jaka podstawa tera? auto jakie?

@:)

Tera jest tyle co było

nic

no to cool

@:)

Auto ma 4-kola nie FSO

Zostaw merytoryczną opinię o Bosman Od A do Z - Łódź

• Jak się pracuje w Bosman Od A do Z?

Zobacz opinie na temat firmy Bosman Od A do Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosman Od A do Z?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosman Od A do Z?

Kandydaci do pracy w Bosman Od A do Z napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosman Od A do Z