P.W. Karabela Sp. z o.o.

Opinie o P.W. Karabela Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
staramy się być obecni wszędzie, gdzie są poruszane kwestie naszej firmy. Każda Wasza opinia, jest dla nas cenną wskazówką. Pragniemy dostosować się do Państwa oczekiwań i odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Wierzymy, że dzięki rzetelnej komunikacji uda nam się zadbać o to, aby współpraca z nami była satysfakcjonująca i procentowała rozwojem firmy.
Chcielibyśmy również poinformować, iż zarówno my, jak i zespół administratora Gowork na bieżąco obserwujemy Państwa wkład na profilu - zarówno ten pozytywny, jak i negatywny. Nie będziemy obojętni wobec najzwyklejszego hejtu, czy obrażania. Chcielibyśmy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej dyskusji.
Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami.
Pozdrawiamy.

Szanowny Panie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszej firmy. Z przykrością przyjmujemy informację, że nie jest Pan zadowolony z panujących u nas warunków pracy. Chcielibyśmy odnieść się do zarzutów sformułowanych w Pana opinii: Blokowanie prawdy: Zależy nam na transparentności i otwartej komunikacji w firmie. Zawsze staramy się rzetelnie informować pracowników o wszystkich aspektach pracy. Praca na dwóch etatach: Nie ma przeciwwskazań prawnych do łączenia pracy w naszej firmie z pobieraniem emerytury. Doceniamy doświadczenie i umiejętności emerytów policyjnych, którzy stanowią cenny człon naszego zespołu. Pragniemy podkreślić, że dobro naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Stale dbamy o zapewnienie im komfortowych i bezpiecznych warunków pracy, a także możliwości rozwoju zawodowego. Jeżeli ma Pan szczegółowe pytania lub wątpliwości dotyczące pracy w naszej firmie, zapraszamy do skontaktowania się z nami bezpośrednio. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszelkie niejasności. Pozdrawiamy Zespół Karabela.

Pracowałem w firmie Karabela bardzo dawno, ale złego zdania nie mogę powiedzieć. Słyszałem, że teraz zaszły duże, pozytywne zmiany, ponieważ Zarząd się zmienił. Może ktoś coś więcej powiedzieć na ten temat, jak jest teraz?

@obecny

To brutto czy netto? Ta stawka to chyba niezła jest ? Pracownicy chętnie idą na taki układ?

ZADOWOLONY PRACOWNIK

A ja pracuję nadal w tej firmie i powiem że nie narzekam. jestem pełnosprawny bez grupy i tu wam mogę powiedzieć że w moim rejonie jest nas wielu pracowników pełnosprawnych. fakt ze nacisk na grupy jest ale jakoś 7 lat mi minęło i grupy nadal nie mam. wypłata zawsze na czas. socjalne dostaje co roku. może nie duże pieniądze ale zawsze te 1000 zł jest. osoby z grupą mają dofinansowanie z ZFRONu. mają również wczasy rehabilitacyjne w Rabce dla siebie czy tez kolonie dla dzieci. nie rozumie tego hejtu. za nadgodziny nie płacą to jest prawda ale jest rozliczenie kwartalne i nadgodziny odbiera się w formie wolnego o czym kazdy jest informowany na rozmowie kwalifikacyjnej. wypłata moze i nie duza ale jest dobrze. podstawy mam 2000 netto . pojadę w konwój czy dwa w miesiącu i kolejny 1000 wpada ( jak lepsze konwoje) na ochronie imprez dorobić można. suma sumarum w dobrych miesiacach wychodziłem z wypłata nawet 4000 zł. ale trzeba chcieć a nie narzekać. umundurowanie na czas ,srodki czystości na czas. więc nie rozumię was. albo jestem wyjątkiem ze mi sie udało dużo osiągnąc w porównaniu z tymi co się tu wypowiadają

Sławomir

Czyli bez znajomości w firmie P.W. Karabela nie ma szans na to, aby dostać się do konwoju? Skoro o konwoju już mowa w tym wątku to zechcesz mi napisać, ile na stanowisku tym można dokładnie zarobić? Chcę poznać dokładne widełki stąd też moja wiadomość w tym wątku. Zechcesz pomóc? Dzięki.

Nie mogę słowa złego powiedzieć . Wypłata jest, atmosfera super i zawsze życzliwa pomoc w trudnych sytuacjach życiowych

Stefan

Czyżbyś nie zgadzał się w powyższymi opiniami? Może podzielisz się swoimi doświadczeniami z ta firmą? Chętnie się czegoś dowiem.

Gość 100

Dobra firma. Pracowałem przez krótki czas, ale niemam nic do zarzucenia. Jest przynajmniej tam porządek! Grafik na czas, wypłaty na czas. Zobaczcie jak jest w konkurencyjnych firmach. Grafiki robią pracownicy pod siebie!! Lizusostwo i donoscielstwo! Karabela jeszcze jest wporzadku!!!

Ciekawe czy przyjmą bez grupy haha, szczerze nigdy się nie spotkałem żeby do ochrony pełnosprawnych brali. Z kolei w tej ofercie Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej umowa o pracę ani słowa o tym albo ja źle patrzę.. no ciekawe jak to wygląda.

Nowy wpis

Masz pytania o pracę w ochronie bez orzeczenia o niepełnosprawności? Najlepszym sposobem na rozwianie wątpliwości jest bezpośredni kontakt z naszą firmą: 15 822 28 22, wew. 212, 254, godziny pracy: poniedziałek -piątek: 7:30 - 15:30. Pamiętaj: Ogłoszenie o pracę nie zawsze zawiera wszystkie informacje. Brak wzmianki o grupie inwalidzkiej nie oznacza, że firma nie zatrudnia osób pełnosprawnych. Podczas rozmowy telefonicznej zapytaj o politykę rekrutacji firmy w odniesieniu do osób pełnosprawnych. Bezpośrednia rozmowa pozwoli Ci uzyskać rzetelne informacje i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy Zespół Karabela

? Nowy wpis

Witam. Nie jestem kwalifikowanym pracownikiem, posiadam pozwolenie oraz broń a także dopuszczenie do posiadania broni. Badania lekarskie uprawniające do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi ważne do 2027. Interesowała by mnie praca w zastępstwie, kilka dni w miesiącu. Mielec. 505142810

Nowy wpis

@?

Cieszymy się, że rozważasz dołączenie do naszego zespołu. Aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas stanowiskach i procesie rekrutacji, zapraszamy do kontaktu: Telefon: 15 822 28 22 w. 212, 254, Godziny pracy: 7:30 - 15:30. Pozdrawiamy Zespół Karabela

@Pracownik ochrony

Witam jestem pracownikiem ochrony i mam pytanko czy karabela wypłaca socjalne.Serdecznie pozdrawiam

@@Pracownik ochrony

Dziękujemy za zainteresowanie pakietem socjalnym oferowanym przez naszą firmę. W odpowiedzi na Pana pytanie, pragniemy poinformować, że pakiet socjalny jest ustalany indywidualnie dla każdego pracownika, w zależności od jego stanowiska i kwalifikacji. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 15 822 28 22 w. 212, 254 w godzinach od 7:30 do 15:30. Pozdrawiamy Zespół Karabela

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy pracownicy P.W. Karabela Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Dzień dobry. Chciałbym aplikować na stanowisko kwalifikowanego pracownika ochrony, ale bez dostępu do broni. Mam 3letnie doświadczenie, posiadam odpowiednie badania lekarskie. Skoro dla pracownika z dostępem do broni oferują 4300, to jak to finansowo wygląda na tym stanowisku? Czy tu również można "dorobić ekstra" podczas pracy w godzinach nocnych? Czy umowa o prace obejmuje jakiekolwiek świadczenia socjalne? Ktoś z pracowników wspomniał, że praca jest czasem stresująca. Często zdarzają się nerwowe sytuacje?

Dzień dobry, Jeśli masz 3-letnie doświadczenie i odpowiednie badania lekarskie, to masz szansę na zatrudnienie na stanowisku kwalifikowanego pracownika ochrony bez dostępu do broni. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, tel. 15 822 28 22, biuro@karabela.com.pl Praca w ochronie to praca, która daje możliwość rozwoju zawodowego. Można zdobywać kolejne kwalifikacje i awansować na wyższe stanowiska. m.in. oferujemy; • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • wynagrodzenie podstawowe + dodatki specjalne • dofinansowanie kosztów dojazdu • premia na zagospodarowanie • możliwość uczestnictwa w dodatkowych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe • możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego w strukturach firmy • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie Oczywiście, to tylko ogólne informacje. Najlepiej jest skontaktować się z firmą i dopytać o szczegóły. Jeżeli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@karabela.com.pl lub o kontakt telefoniczny 15 822 28 22 w. 212,254 w godzinach od 7:30 do 15:30. Powodzenia, Zespół Karabela

@P.W. Karabela Sp. z o.o.

Za co można dostać te dodatki specjalne? I w jakiej wysokości? Koszt dojazdu do pracy jest dofinansowany w całości? Tak w ogóle to kobiety mogą aplikować na to stanowisko? :-) Proszę o informację.

Dzień dobry, bliższe informacje uzyskasz kontaktując się z biurem. Musimy wiedzieć jakie posiadasz kwalifikacje, na jakie stanowisko aplikujesz, jakie masz doświadczenie zawodowe, itp. Oczywiście, kobiety mogą aplikować na każde stanowisko, o ile spełniają wymagania kwalifikacyjne. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z pracodawcą, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat dodatków specjalnych i dofinansowania dojazdu do pracy; Kontakt telefoniczny 15 822 28 22 w. 212,254 w godzinach od 7:30 do 15:30. Powodzenia, Zespół Karabela.

Dorota
@P.W. Karabela Sp. z o.o.

W jakiej wysokości otrzymuje się tę premię na zagospodarowanie? I w ogóle trzeba spełnić jakieś warunki, aby ją otrzymać? Co do możliwości awansu, to po jakim czasie od zatrudnienia można progresować na wyższe stanowisko? Jak to jest? Proszę o informację.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Pozdrawiamy.
Ochroniarz

No wreszcie ktoś odpowi na nasze pytania

Zbych
@Ochroniarz

zgadzam się z tobą

@Ochroniarz

Cześć, zapraszamy do zadawania nam pytań. Włożymy wszelkich starań, żeby zawsze merytorycznie odpowiedzieć na Wasze pytania. Pozdrawiamy. Zespół Karabeli.

Wiesiek
@P.W. Karabela Sp. z o.o.

robie kurs kwalifikowany ochrony i jestem rencista i mam grupe lekka niepełnosprawnosci mam dosyc juz pracy w handlu okolo 35 lat i srednio oklo 230 godzin miesiecznie . jAK ROBIE DORZE CZY ZLE

Terminator

Karabela kiedyś była dobra teraz to banda (usunięte przez administratora) i kłamców począwszy od dyrektora z Tarnobrzega na całym szefostwem kończąc, (usunięte przez administratora) na godzinach i na pieniądzach mi brakuje za styczeń 14 70 zł

@Terminator

To dobry krok, abyś skontaktował się bezpośrednio z przedstawicielami firmy w celu wyjaśnienia ewentualnych nieprawidłowości dotyczących Twojego wynagrodzenia. Wyjaśnienie sprawy może pomóc w znalezieniu rozwiązania oraz możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń finansowych. Życzę powodzenia w rozwiązaniu tej sytuacji. Zespół Karabela.

Mariusz lentniewski

Wspaniali ludzie.

@Mariusz lentniewski

Miło nam, że doceniasz naszą pracę i atmosferę, która w niej panuje. Jest to dobry sygnał, że firma jest przyjazna dla pracowników i zapewnia dobre warunki pracy. Proszę odpowiedź na więcej pytań; Jaka jest Twoja rola w firmie? Co najbardziej cenisz w pracy w tej firmie? Czy poleciłbyś firmę innym? Dziękujemy i życzymy samych sukcesów. Pozdrawiamy Zespół Karabela.

Hej, chce się zatrudnić jako osoba do sprzątania z orzeczeniem. Czy ktoś może mi napisać w jakich godzinach odbywa się praca ? I ile godzin tygodniowo wychodzi? Mówią o atrakcyjnym wynagrodzeniu Co to znaczy… ile można zarobić?

Dzień dobry, cieszymy się, iż interesujesz się podjęciem pracy w firmie Karabela. Prosimy o więcej informacji na jaki oddział chcesz aplikować? Godziny pracy ustalane są indywidualnie z pracodawcą oraz zapotrzebowaniem na dany obiekt. Zwykle praca odbywa się w godzinach porannych lub popołudniowych, od poniedziałku do piątku. Liczba godzin tygodniowo również ustalana jest indywidualnie, w zależności od możliwości pracownika. Proszę o kontakt z biurem; tel. 15 822 88 79, lub biuro@karabela.com.pl. Pozdrawiamy Zespół Karabela.

Ida

Dużo piszą ludzie z ochrony, a jest może ktoś z gospodarczych pracowników? Przyjmowane są panie? Jakie są zarobki, bo to najważniejsze, jak człowiek koniec z końcem związać musi.

W internecie widnieje oferta pracy na stanowisko kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej z dostępem do broni. Firma informuje, że jest to praca zmianowa i w godzinach nocnych. Dajcie znać w takim razie, na ile zmian się tutaj pracuje i od której do której one trwają? :) W ogłoszeniu wspomniano coś o dodatkach specjalnych. Ktoś może rozwinąć, co kryje się pod tym stwierdzeniem? Myślę nad złożeniem CV w to miejsce.

Liczba zmian w pracy zmianowej zależy od firmy i konkretnego obiektu, który jest chroniony. Oczywiście, ostateczna decyzja o liczbie zmian i godzinach pracy należy do pracodawcy. Dodatki specjalne, to świadczenia finansowe, które otrzymują pracownicy oprócz wynagrodzenia zasadniczego. O wysokości dodatków specjalnych decyduje pracodawca. Warto więc dopytać o nie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli myślisz o złożeniu CV na stanowisko kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej z dostępem do broni, warto dowiedzieć się jak najwięcej o warunkach pracy. Zapytaj o liczbę zmian, godziny pracy i dodatki specjalne. Dzięki temu będziesz mógł podjąć świadomą decyzję o tym, czy ta praca jest dla Ciebie odpowiednia. Proszę o kontakt z biurem; tel. 15 822 88 79, lub biuro@karabela.com.pl. Zespół Karabela

Pierwsze co uderza w naszej firmie, to podejście Zarządu do pracownika. I to w tym pozytywnym znaczeniu. Kuktura i jeszcze raz kultura. Zarząd z którym zawsze można porozmawiać i liczyć na wsparcie nawet w sprawach nie dotyczących stricte pracy. Fakt, praca jest wymagająca, nieraz stresująca,ale uważam, że jeśli robi się swoje, to jest to docenione i właściwie wynagrodzone.

Cześć, cieszymy się, że razem z nami budujesz zespół! Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do dalszej pracy. Bardzo nam miło, że zostało to przez Pana/Panią zauważone i docenione. Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy. Zespół Karabela.

Kopciuch

Zatrudniłem się kilka miesięcy temu i jestem zadowolony. Zwłaszcza zadziwiła mnie bardzo prosta komunikacja z szefostwem w Mielcu. Można zapytać o wszystko, wszystko uzgodnić i nikt cię za to nie zgani. Wręcz przeciwnie. Nie spotkałem się z czymś takim wcześniej. A praca jak praca. Robisz to co się robi jako ochroniarz no i tyle. Co placówka to inaczej.

@Kopciuch

Dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas bardzo ważne i motywują do dalszych działań. Cieszymy się że docenia Pan pracę w firmie i zaangażowanie przełożonych. Pozdrawiamy, Zespół Karabela.

Katarzyna
@Kopciuch

Fajnie, że komunikacja w firmie nie kuleje, bo to w większości klucz do sukcesu. A czy tak samo spoko jest z rozwojem w firmie i zarobkami?

Lidia
@Katarzyna

Pewnie jak w innych firmach, jak jesteś dobrym pracownikiem i masz dobre stanowisko, to i porządne pieniądze dostaniesz.

Julia

Podasz przykład stresujących sytuacji podczas pracy? To dobrze, że zarząd ma takie podejście. A co np. w przypadku inflacji, która teraz szaleje. Były jakieś podwyżki z tego powodu? To też dużo mówi o szefostwie :)

Kopciuch
@Katarzyna

Jak nie zrobisz kwalifikacji to nie awansujesz. Tylko nie wiem po co w jakiekolwiek agencji awansować skoro to tylko więcej roboty i odpowiedzialności właściwie za te same pieniądze. Stanowiska kierownicze są już poobsadzane, patrol też, więc nie wiem jak inaczej jak poprzez kursy na broń itd mógłbyś tu awansować

@Kopciuch

Ale firma opłaca kurs? To jak się koniec końców dostać na jakieś wyższe stanowiska, aplikować jako ktoś zupełnie nowy?

obecny

100 kosztuje kurs doszkalający dla obecnych pracowników

@obecny

Czy firma P.W. Karabela Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Max

Zależy im tylko na grupie i symbolu choroby żeby ciągnąć kasę z pefron, że nie przeszczegają praw pracownika jakie ma prawa pracownik o tym znacznym stopniu niepełnosprawności, ile może pracować kpina tylko kasa się liczy (usunięte przez administratora), karta nie firma

@Max

P.W. Karabela, to Zakład Pracy Chronionej, to miejsce, w którym zatrudnienie znajdą osoby niepełnosprawne. Przedsiębiorstwo, które spełnia odpowiednie warunki i otrzymało status Zakładu Pracy Chronionej, daje możliwość stałego zatrudnienia osobom z niepełnosprawnościami. Celem firmy jest przede wszystkim aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Pracownik ze stopniem niepełnosprawności może liczyć na pewne udogodnienia w miejscu pracy. Przysługują mu one z mocy prawa i są niezbywalne. Jeżeli uważa Pan, iż coś zostało naruszone, niedopatrzone względem Pana, proszę powiadomić swojego przełożonego. Zespół Karabela.

Lilka
@Max

No a jakie prawa pracownika o znacznym stopniu niepełnosprawności są nieprzestrzegane? :( Podaj przykłady i jakieś dowody na to... No b napisać każdy może wszystko :p ale żeby potem wyjaśnić komuś

Usuwamy mowę nienawiści, hejtu, a nie informacje. Każdy z nas może wyrazić swoją opinię i nie ma w tym nic złego. Chodzi jednak o to, by wyrazić ją w taki sposób, który nie sprawi, że druga strona poczuje się dotknięta. Znacznie łatwiej obrazić kogoś w sieci, ponieważ często wydaje się, że jesteśmy anonimowi. Nic bardziej mylnego, dotarcie do tego, kto jest autorem obraźliwych słów, wcale nie jest niemożliwe. Pamiętajmy, że każdy ma prawo do własnych poglądów, jednak w tym wszystkim najistotniejszy jest wzajemny szacunek. Mam wrażenie że niektóre negatywne opinie zupełnie mijają się z prawdą i są wynikiem jakieś wewnętrzej frustracji.

Jasko
@Max

Się dziwię, że to nadal chula,ale w większości to wina pracowników bo milczą (to nie są czasy, żeby milczeć), pracy z grupą jest od groma tylko ,niektórzy przyrosli do krzesła w pracòwkce,a Ci kierownicy to porażka,kłopot mają z grafikiem ułożeniem.Wystarczy, że powiesz że kierownikiem się bywa to już wielka obraza,a niestety taka jest prawda

@Jasko

Szanowny Panie JASKO, dziękuję za pozostawienie opinii na naszej stronie. Zgadzam się, że pracownicy powinni być bardziej aktywni w kwestii zgłaszania problemów. To prawda, że nie są to czasy, żeby milczeć. Pracownicy powinni mieć prawo do wyrażania swoich opinii i oczekiwań. Zgadzam się również, że niektórzy pracownicy mogą być zbyt przywiązani do swoich stanowisk. To może prowadzić do stagnacji i braku innowacji. Myślę, że aby poprawić sytuację w firmie, potrzebna jest współpraca wszystkich stron. Pracownicy powinni być bardziej aktywni w kwestii zgłaszania problemów. Kierownictwo powinno być bardziej otwarte na opinie pracowników. I wszyscy powinniśmy pamiętać, że jesteśmy częścią jednego zespołu i powinniśmy pracować razem na rzecz wspólnego dobra. Pozdrawiam. Zespół Karabela.

Zbych
@P.W. Karabela Sp. z o.o.

dobrze by było żeby kierownicy bardziej wczuli się w nasze problemy i żeby przestrzegane były nasze prawa osób niepełnosprawnych

@Zbych

A jakie konkretnie prawa nie są przestrzegane? Mówisz tu o konkretnych osobach czy masz na myśli całe kierownictwo?

Lidia

Chyba sam widzisz, że ta opinia jest nieusunięta, a inni czytający widzą, że masz chyba tendencję do nadmiernej podejrzliwości :D Ale okej, ja Ci wierzę. O co chodzi z tym pokrywaniem godzin? Jaka jest norma godzinowa np. instalatora serwisów? No i w maju jako @Max pisałeś o niepełnosprawności. Instalatorzy muszą mieć orzeczenie?

Jasko
@Lidia

Pokrywanie godzin jest przeważnie w ochronie,idziesz 5x24 godziny i wychodzi,że nie masz normy godzin w miesiącu, resztę firma pokrywa(nie wszystkie firmy)Twoim urlopem co jest nie zgodne z prawem

@Jasko

Pracownik ze stopniem niepełnosprawności może liczyć na pewne udogodnienia w miejscu pracy. Przysługują mu one z mocy prawa i są niezbywalne. Jeżeli uważa Pan, iż coś zostało naruszone względem Pana, czy innej osoby, proszę powiadomić swojego przełożonego. Natomiast dziękujemy za zgłoszenie, które pozwoli nam wyeliminować ewentualne nieprawidłowości. Zespół Karabela.

Czy rozmowa rekrutacyjna w P.W. Karabela Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Zarówno nasze oferty można otrzymać w j. angielskim, jak również rekrutacje mogą być przeprowadzone w tym języku.

Sebek
@Pracodawca

Jaki poziom języka angielskiego z reguły jest wymagany, aby móc dostać się do pracy w tej firmie? Tak zapytam na zaś, bo planuję śledzić ogólnie, jak pojawi się jakaś interesująca mnie oferta. Wolę już wcześniej wiedzieć, aby nie było zaskoczenia na rozmowie. Od razu też zapytam, z ilu etapów cała rekrutacja przeważnie się składa?

Jola
@Sebek

Firma rekrutuje w języku polskim, po co Ci j. angielski do zatrudnienia się. Zresztą na jakie stanowisko chcesz się zatrudnić, tłumacz ;-)?

Zosia

Nie widzę tu nic na temat stanowiska fizjoterapeuty, może ktoś z pracowników napisać coś o nim? Na stronie jest oferta, ale dość nieaktualna. Nadal obowiązują dwie zmiany? Pracownik moze sobie wybrać, na jakiej chce pracować, czy to z góry jest ustalane? No i jak z tym dodatkiem motywacyjnym, na jakiej zasadzie jest przyznawany i jak działa?

A ja bym chętnie usłyszała o tych innych sytuacjach, bo moj mąż chce się przyjąć do ochrony :( Dasz znać, co tam jest nie tak jeszcze? Jak ogólnie stawki, jesteś zadowolony, czy mogło być lepiej?

Szanowny Panie, nie tolerujemy wulgaryzmów oraz niestosownych oskarżeń, hejtu. Na pytania, odpowiadamy, gdy uważamy, iż pytanie jest stosowne i rozwiąże problem pytającego. Życzymy większej pogody ducha. Zespół Karabela.

Dzień dobry państwu mam kilka pytań. Ciekawi mnie praca w państwa firmie na terenie Podkarpacia krosno i okolice Posiadam kwalifikowanego pracownika ochrony ale niestety bez grupy a wszędzie gdzie zaglądam to pisze że z grupą Proszę mi podpowiedzieć jak to w rzeczywistości wygląda

Dziękujemy, iż interesuje Cię praca w naszej firmie. W zależności od rodzaju przejmowanych do ochrony obiektów oraz przewidzianych tam zadań, zatrudniamy pracowników ochrony, którzy mogą spełnić wymagania dla danego obiektu Zleceniodawcy. Obecnie, poszukujemy pracowników w rejonie Stalowej Woli, Sanoka i Krosna. Jesteśmy więc zainteresowani współpracą. Proszę o telefon z Działem Kadr Tarnobrzeg tel. 15 856 52 54 wew. 254, lub Krosna tel. 509 440 407. Ewentualnie przesłać swoje CV na adres e-mail biuro@karabela.com.pl. Proszę powołać się na kontakt ze strony GoWork. Pozdrawiamy. Zespół Karabela.

Wrzucili do sieci ogłoszenie o pracy dla kierownika ds. ochrony. Napisali że jest mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. To znaczy że raczej przyjmą tylko osobę grupą? Ktoś wiec jaką mieć najlepiej? Stopień znaczny czy umiarkowany?

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Karabela Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w P.W. Karabela Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Karabela Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Karabela Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.W. Karabela Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w P.W. Karabela Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.W. Karabela Sp. z o.o.