Opinie o Axintor Interim w Veurne

Axintor specialises in finding the best temporary workers for all sectors including Building & Construction, Technology, Production and Logistics. Axintor is a company that focuses on people where personal contact and open communication are important. We aim at finding a balance between the requirements of customers and the qualities of prospective employees. We also offer a total package for the most competitive rates. At Axintor "the sky is the limit". The increasing success of our company proves that that this slogan is not just empty words.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axintor Interim w Veurne

Aneta i Aga

Uważajcie w tej firmie na kordynatorkę Martę ,która wykorzystuje ludzi mówiąc im ze przyjadą do innej pracy a na miejscu się okazuje ze idziecie do innej firmy która produkuje przyprawy . Nie ma tam wody do picia ,toalety brudne ….Szef się drze . Najgorsza agencja w jakiej byłyśmy w życiu …Marta to jest najgorszą (usunięte przez administratora) ,która (usunięte przez administratora) ludzi i robi każdemu pod górkę . Nie tylko z nami tak było ….każdemu ta kobieta stwarza problemy a jak się nie podoba to na ulice potrafi wyrzucić kogoś z domu . (usunięte przez administratora) kiła i mogiła ….Ta kobieta jest ze zwykłej (usunięte przez administratora) ,która wyglada jak transwestystka . Rasistka wobec Polaków ,których wykorzystuje do pracy ,która nie można nazwać praca. Będą związki zawodowe i będzie wielki problem . Uważajcie na tą agencje . Błąd najgorszy w życiu jaki można popełnić to tutaj przyjechać . Lokacje brudne nie posprzątane . Nikt o to nie dba . Niczego się nie idzie tej brzydkiej starej baby doprosić …..

Bart
@Aneta i Aga

Nie oskarżałbym całej agencji. Pracowałem w Axintor. Moim rekruterem i koordynatorem byli Belgowie. Wszystko było tak jak trzeba od A do Z. To Polacy Polakom są wrogami. Porozumiewałem się z Axintor po angielsku. Wszystko ok. Chciałem pokój tylko dla siebie - załatwione. Niestety prawda jest taka: chcesz pracować za granicą? - ucz się niemieckiego/angielskiego i unikaj Polaków.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Mechanik w Axintor Interim? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Bart Nowy wpis

Dobra firma! Wszystko jest tak jak trzeba. Jest tam osoba polskiej narodowości, o której opinie są jakie są, ale nie od dziś wiadomo, że Polacy nie cierpią samych siebie. Ja byłem w kontakcie wyłącznie z Belgamii i wszystko z nimi było ok. Mam zastrzeżenia, co do miejsca pracy i wiek budynku, w którym mieszkałem(a co za tym idzie komfort) Ale to są rzeczy, na które Axintor nie ma wpływu. Sama agencja jest????

@Bart

A trzeba znać na początek język czy bez języka też da radę ogarnąć? Może angielski będzie wystarczający? Co nie tak było z Twoim mieszkaniem? Czy zgłaszając firmie ten komfort nie mogli Ci zmienić miejsca zamieszkania?

Lola Nowy wpis

Zainteresowałam się ofertą na pakowacza u nich bo dużo ofert to ciężka praca fizyczna, a ja się nie nadaję do czegoś takiego. Tutaj w ogłoszeniu obiecują, że nie ma tak ciężko. Wie ktoś i jest tak miły by napisać, co tam się robi?

Aneta i Aga

Byly pracownik
@Aneta i Aga

Zgadzam sie bylem i tez mialem z nia do czynienia:jest takie powiedzenie: nic dobrego z tego nie wynika jak zrobic z buraka kierownika..a szczegolnie (usunięte przez administratora)

@Byly pracownik

Też kwatery były słabe? Ile za to odciągali z wypłaty? Bo chyba nie płaciłeś dużo jak takie warunki, co?

były

Nie jest tanio.

Julia
@były

Jakoś bardziej to możesz doprecyzować? bo to stwierdzenie za dużo nie mówi.

Bart
@Aneta i Aga

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Axintor Interim? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

A ja tam mam miłe wspomnienia z panią Martą szuka pracy do skutku jak Ci coś nie pasuje to po prostu mówisz i szuka następnej jak tylko będę mogła to tam wrócę pozdrawiam.

Krystyna

I nie ma z tym żadnego problemu, że ktoś odmawia bo mu coś nie pasuje, pytam bo to bardzo komfortowe, że nie trzeba brać tego co jest? Ile razy można odmówić ofertę , jest jakiś limit?

Dzień Dobry czy ktoś ma kontakt do pracującej w tym biurze Polki ?

Hey
@Ania

Wystarczy zadzwonić na numer Axintora i poprosić o Polską osobę .

Teresa
@Hey

Tylko jedna polka pracuje tutaj? To jeśli ma urlop to z kim się kontaktujecie? Można uzyskać informacje np po angielsku?

Kamil

Uwaga na firmę Axintor Interim . Przedewszystkim na kierowców tirów ,magazynierów do ECS 2XL i Victri . Pracowałem dla nich kilka miesięcy . Ludziom po 380 euro zabrali z pasków wynagrodzenia bezczynnie . Nie starali się nigdy nie pomagali tylko szukali tego by człowiek pracował a jak nie to wypad . Jest to najgorsza agencja pracy w której w życiu pracowałem . Nigdy się nie spotkałem z takim podejściem ,chamstwem i obsługą . Nigdy w życiu nikomu nie polecam tutaj przyjazdu …pobierają depozyt na mieszkanie i za skutery gdzie mieszkania są w stanie tragicznym a skutery ciagle się rozwalają . Samochody nie mają wspomagania kierownicy stare trupy …brakuje oleju co 2 dni gdy jedziesz ….jak samochód stanie ci na ulicy to dostajesz 500euro mandatu …za ściągnięcie z drogi kiedy to nie jest twoja wina …NIE PRZYJEŻDŻAJCIE !!!!! Nigdy ….i jeszcze z wypłaty gdzie zarabiasz musisz mieszkanie płacić . Zobaczycie wielki rasizm ….

@Kamil

Czemu zabrali ci aż 380 euro? Wytłumaczyli się chociaż? Przecież to sporo kasy.

@Kazimierz

Stwierdzili ,że nie zapłaciliśmy za mieszkanie 3 tygodnie ….a każdy z nas zapłacił ….. ta agencja to jest najgorszy (usunięte przez administratora) i najgorszy nie ogar jaki spotkałem w życiu . A Marta z Biura pokazuje wobec ludzi chamstwo i rasizm . Traktuje każdego jak idiotę . Mili są dopóki nie przyjedziesz lub jak czegoś potrzebują . A później same problemy . Dają ludzia skutery i na skuterze ,ktory jeździ 25 km/h jedziesz 1 godz -1.20 godz do pracy ,albo samochody szroty stare bez wspomagania ,którymi prawie się nie da jeździć . A w razie wypadku ty odpowiadasz i jeszcze dostaniesz 500euro od nich kary . (usunięte przez administratora) . Nigdy tam nie wrócę . Najgorszy czas w życiu jaki przeżyłem w tej agencji ???? Nie polecam !!!! Nikomu nigdy !!!!

@Kamil

Przecież jak płacisz za mieszkanie to powinieneś mieć jakiś kwitek bo tak to mogli faktycznie dwa razy policzyć. A jak z paliwem do skuterów, samochodów? Sam je tankowałeś żeby dojechać do roboty? Bo to też pewnie niemała kasa.

@Kazimierz

Tak sam sobie tankujesz skuter czy samochód . Chociaż samochód nie dają nawet osobom ,którzy Ciężarówkami jeżdżą i te osoby muszą skuterami dojeżdżać godzinę do pracy w jedną stronę. Ludziom w drodze do Holandii potrafią zmienić prace 3 razy w ciągu drogi . Chcesz to jedź i spróbuj . Najlepiej się przekonać na własne oczy .

@Kamil

3 razy w ciągu drogi...? w sensie np., w godzinę? z czego to mogłoby wynikać, im tak pozostałe firmy odmawiają czy jakaś dezorganizacja wtedy była? sądzisz, że do dziś może być identycznie z tym?

Asd

Nie polecam. Melduja na jakiś melinach pełnych alkoholików i ćpunów.

@Asd

A to wcześniej nie było możliwości sprawdzenia kwatery?

Julia
@Asd

to nie oczekują odpowiedniego doświadczenia/wykształcenia?

Witam! Jeżeli znajdzie się praca stała dla mnie to czy jest możliwość wyuczenia się innego zawodu/ zdobycia innych kwalifikacji zawodowych????

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Axintor Interim?

Byly pracownik

Dramat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie jedz tam Omijac ten balagan wielkim lukiem

Damian
@Byly pracownik

Dlaczego od razu dramat? Nie zorganizowali Ci dobrze wyjazdu? Co konkretnie poszło nie tak? Utrudniony kontakt z koordynatorem, nie ma pracy, odpowiedniej ilości godzin, słabe warunki lokalowe?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Axintor Interim?

Axintor Interim

Po przepracowanych 135 dniach jest szansa dostania stalego kontraktu przez firme.

dnw

Zdecydowanie nie polecam. Dopóki nie przyjedziesz, wszyscy są mili, chętni do pomocy i szybko odpisują na maile, ale gdy tylko docierasz na miejsce dostrzegasz, że w biurze panuje zupełny brak organizacji. Pracownicy biura mówią co innego niż koordynatorzy, trudno się o cokolwiek doprosić i dodzwonić, kiedy masz problem, bo albo jesteś zbywany, albo odpisują wybiórczo. Poza tym nawet przy podpisaniu umowy, nie ma gwarancji stałej pracy. Nie ma nawet gwarancji dostania pracy, której się oczekiwało - przez kilka miesięcy korespondowałam z nimi w sprawie konkretnego zatrudnienia, by po przyjeździe dowiedzieć się, że fabryka jest chwilowo zamknięta, o czym wiedzieli wcześniej i nie poinformowali nas przed przyjazdem. Na miejscu próbowali wcisnąć inne prace licząc na to, że w akcie desperacji przyjmiemy wszystko. Do tego mieszkanie było zasyfione, z pokojami, w których nie da się otworzyć okna czy zamknąć drzwi na klucz, bo były zepsute zamki. Prośby o naprawę były zbywane, tak samo jak zgłoszenia zepsutej rury, przez którą przy korzystaniu z umywalki śmierdziało w całym domu. Zupełną kpiną był fakt, że zamówili ekipę do skoszenia krótkiej (!) trawy, ale nie stać ich było na naprawę usterek w mieszkaniu. Nie wspominając już o tym, że chyba sami nie ogarniają ile osób mieszka w ich domach, bo w biurze informowali o 7, gdy faktycznie było ich 12...

xoxox1

Firma dobrze z organizowana ! Na koszulce chyba :D hahahahha ! ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM ! serio - ludzie jak wam życie miłe to nie pracujcie dla nich :P (usunięte przez administratora)

@xoxox1

Ja zacząłem i żałuje zero kasy by odłożyć

Miras

Agencja nie powinna zatrudniać ludzi do pracy. Nic z nimi nie można załatwić. Wszyscy cię olewają i nie traktują poważnie. Tylko zabierają za wszystko co mogą a później jest problem z odzyskaniem pieniędzy np z depozytu. Zwalniają bez uprzedzenia. Takze zanim podejmiesz z nimi współpracę to się grubo zastanów. Pozdrawiam

rudy

nieeeeee polecaaammm tejj agennnuryyyy

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Axintor Interim na Cukiernik? 10 marca ogłoszenie na GoWork.pl.

Max

Axintor wyplaca ale kombinuje z kasą Ucina pensje Szuka Nie polecam Pokoje male upychają ludzi

Max

nie mam jak wrucic do kraju Przelewu nawet pare groszy na zycie masakra

@Max

Good afternoon Piotr, Axintor did everything to help you with job . You had received 3 jobs via us and unfortunetly nothing was good for you . How you know , there was no more options as situation at home was not good as well broken scooter . We are wishing you a lot success in your future ! If you have questions , we can help you then feel free to contact us . Best regards

Maciej

Nie polecam Sprawę skierowaliśmy 2 lata temu do ACV Agencja uszykuje na wszystkim co może Po roku batalii wypłacili dopiero dodatek za godziny nocne Układają się tak z pracodawcą że jesteś pionkiem do przesuwania jak problemy z finansami cię odsyłają Myślą że są w Belgi to co im tacy polaczki zaszkodzą Miliśmy dowody zdjęcia naszych godzin pracy harmonogram pracy nad liczbowej Pracy w soboty i niedziele To nas olali idźcie do pracodawcy wypłaci wam Jak zrobiło się grubo to cały spis zrobili za co nam dopiero zapłacili tylko narazie dodatek za godziny nocne Veurne mała miejscowoś Wszyscy prawie się znają ACV w Veurne nas olało do BRUGIA trzeba było sprawę założyć Omnibus nawet nam nie odpowiedział W Burgi po 1.5 roku wywalczyli tylko dodatek I sprawa na tą chwile sto Mając dokumenty zdjęcia i nagranie z pracodawcom jak cię w uja robi Tak się pracuje w firmie dierendonck Veurne i Axintor

Jak z zakwaterowaniem w firmie?

@Monika

Pracujesz przez axintora

Max

Nie polecam Zostawili człowieka bez pieniędzy na powrót do kraju

@Max

Hello Max , Thank you for your opinion ! To work via Axintor each candidate is recruit and introduce to client , if you have received a job offer and then you are coming to Belgium . First day , after rest you are coming to office and day after you are starting up new job :) Is there any reason why you have lost current job ? Are you sure that all was ok from your site ? If there is any issue / question you can always call to one of our office Wishing you all the best in your future carrier Best regards, Axintor team

Zostaw merytoryczną opinię o Axintor Interim - Veurne

• Jak się pracuje w Axintor Interim?

Zobacz opinie na temat firmy Axintor Interim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axintor Interim?

Axintor Interim