Samsung

Opinie o Samsung

hhh

płacą nieżle hahah bzdura ;) pracuje tam i doswiadczam , tyram i jak dostaje wypłate płacze ze szczęscia ;) poprawiaja sytuacje ... hmm co chwile zwalniaja i przyjmuja nowych ;) zastraszaja pracowników a szkolenia z mobbingu niby sa prowadzone ... ludzie chodza i kleja zasrane tasmy , szoruja po kolanach podłoge , a panienki z Pro 3 m , siedza przy biurkach i kawki spijaja , ha ha .. i wiele innych ;)

Witajcie :-). Czy ktos moze mi powiedziec jak dostac aie do kontroli jakosci w samsungu?

anna
@pracownik

No właśnie też bym chciała wie może ktoś coś ?

NOwy

Jak sie dostac do samsunga do pracy? dzwonic wystarczy czy trzeba isc do agencji ?

wielbiciel

Oj mylisz się bardzo!. Nie umieją docenić rodziny .Na pralkach niektóre mężatki są puste .Samsung to jedno k..... o!

praca
@wielbiciel

to morze troszkę te puste co nie umieją docenić rodziny to opisać lepiej niech się dowie rodzina z postów

tedi
@praca

to morze gdzie jest woda czy moze bo nie rozumiem ???

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Samsung? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
praca

a na pralkach nic nie dzieje się mężatki po cichu nie umawiają się

zaskoczona

A czy ktos mi moze powiedziec co jest z wyplatami ? Zmienily sie terminy czy jak ? Zawsze byly do 10

luki

A zna ktoś taką blondymę z lodówek rb na uszczelkach od drzwi?

ana
@luki

prosze odpowiedziec ile trwa postoj na lodowkach prawda ze tylko tydzien

RA

Mogę coś powiedzieć o dziale lodówki, linia RA. Powiem tylko tyle, że liderzy z obu zmian to fałszywi ludzie, kłamią i manipulują ludźmi. Szczególnie Pan Ł. i Pan M. Widzą kogokolwiek w kamizelce to nagle zmienia im się humor, a przed minuty by Ci w dupę wszedł.

ania
@RA

prosze powiedzie ile trwa postoj na lodowkach czy to prawda ze tylko tydzien

Kozak

O truskawe pytasz? On to z wiochy pochodzi. Mieszka niedaleko mnie. Słoma z butów wystaje. Większość liderów jest taka sama ale On to ewenement. Myśli że coś wie i umie a tak naprawde zielony. Nie przejmuj sie nim bo zwariujesz. Dwa plus dwa to cztery a u niego siedem

Samotna

Hey. Co możecie powiedzieć na yemat tego śmiesznegolidera z gasketów.(usunięte przez administratora) Sie przechwala ciągle że gdyby nie on to by zamknęli ten dział. Pracuje nie dłógo ale nigdy nie słyszałam i noe widziałam takiego elementu. Na tego małego do Amenagera donosi a jak nie ma humoru to stara się też na tą liderke ale na nią sie boi bo ona ma tam męza ustawionego. Powiedzcie czy tu takie konfidenty pracują czy to moje odczucie. Jak liderzy na siebie donoszą to jest wielkie G.

ola
@Samotna

Starajcie się omijać GASCETY i zmianę na której pracuje ten terrorysta,truskawka to za slodkie raczej agrest.

mil

A czy na drugiej zmianie jest tyle samo ludzi? Taki sam kocioł?

sylwkaaa
@mil

nie wiem nie chodze raczej na drugą zmiane a co to za roznica czy sa jak sa to lepiej wiecej ludzi do roboty hahahah ;D wgl pracujesz juz?

mil

A pracujesz na umowę zlecenie?

sylwkaaa

tzn mam pełen etat ale , umowe mam przedłuzana co miesiąc odkładaja mi jakieś tam składki do lekarza normalnie moge chodzić i po miesiacu przepracowanym przysługuja mi 2 dni wolnego , nie jest żle zalezy jak sie trafi z jakim nastawieniem sie idzie , i pracuje i na jakich ludzi sie trafi sa mili co odzywaja sie do ciebie a sa tacy ci= przez cała zmiane nie zamienia z toba słowa ale to zalezy róznie jest;) nie taki diabeł straszny jak go maluja;D

mil

Witam. Mam pytanie jak jest z nowymi pracownikami przyuczaja coś do pracy czy od razu stajesz i masz robić? Czy każdy jest w stanie poradzić sobie na stanowisku monter a?

sylwkaa
@mil

no ze mna było takze postawili mnie na stanowisko lider albo kto tam stał pokazał z raz i jak zakumałam to robilam , no nikt nie stoi nad toba musisz ogarnac szybko, jak np na tasme cie dadza , ciezko nie jest bynajmniej w moim przypadku jakos daje rade ale czasami , tez nie za kumam ;D

kaśka

Zaczęli przyjmować?jak tak to po ile godzin pracy?

aaaaaa

czy wiadomo coś o przyjęciach do pracy na weekendy,?

aaaaaa

czy wiadomo coś o przyjęciach do pracy na weekendy,?

witam czy wie może ktoś kiedy jest jakas impreza z Samsunga

paaapa

Ludzie o czym wy tu wypisujecie to praca na produkcji czy w burdelu

ona

czy ktoś tu dojeżdża z wągrowca?

Zostaw merytoryczną opinię o Samsung - Wronki

• Jak się pracuje w Samsung?

Zobacz opinie na temat firmy Samsung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samsung?

Samsung