Samsung

Opinie o Samsung

Aska

Dlaczego chodzi opinia ze do kontroli jakosci dostają sie sami znajomki? Ospby ktore od początku istnienia firmy chcialyby sie dostac a tu pojawiają sie osoby z nikąd i nagle dostają posady.

@Aska

Znajomki albo koleżanki kolesiostwo i udawane związki aby robić karierę.

Zuzanna

@NIkim Stawiasz poważne zarzuty wobec firmy Samsung. Mobbing jest bowiem świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika. Jesteś zatem pewny, że właśnie o to chodzi? @Jurek Widzę, że bardzo interesuje Cie podjęcie pracy w tej firmie - czy już zdecydowałeś się aplikować? @Igor A o jakie stanowisko chciałbyś się ubiegać?

Jurek
@Zuzanna

Nie jeszcze nie, w sumie kiedyś ale mój staż jako mechanik maszyn produkcyjnych był znikomy teraz zastanawiam się czy z 5 letnim doświadczeniem mam szanse

Jurek

Czy może ktoś coś powiedzieć na temat p4acy mechanika produkcyjnego jak wygląda na czym polega i mniej więcej zarobki ?

Igor

Jaką macie atmosferę w firmie? Warto aplikować?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Samsung? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Natalia

Witam Ma ktoś numer do HR bądź sekretariatu Proszę zostawić na forum Dzięki

Witam Wszystkich. Czy to prawda że nie przyjmują już na weekendy do samsunga bo doszły Mnie takie słuchy. Ja złożyłem papiery na pracownika w weekendy na początku marca i mieli dzwonić do Mnie kiedy na szkolenie ale narazie nie mam żadnego telefonu.

Ktoś

Ja napiszę tak. Pracuje w Samsungu od samego początku. Praca , atmosfera jak dla mnie najlepszym porządku. Jeśli chodzi o premie różnego rodzaju , uważam że firma dba o pracownika. Dostajemy raz na jakiś czas jakieś warzywa , pizze czy chociażby słodkie. W której firmie tak jest ? Dostajemy prezenty na święta. Jedynym minusem tej pracy są godziny. Pracuje tyle lat i z bólem serca niedługo będę musiała się zwolnić. Dlaczego ? Bo przy 12godzinach nie jestem wstanie poświęcić tyle uwagi swojej rodzinie i spędzać z nimi czas. Przez te 12godzin nie jestem w stanie w 100% spełniać swoich obowiązków Matki i Żony. Gdyby Samsung zmienił tryb pracy jak ma Amica. Była by to firma idealna

rex

Przecież praca po 12h przez 4 dni i na zmiany to jakaś masakra tak pracowac na,dłuższą mete co z tego ze więcej sie zarobi jak człowiek nic niema z życia prywatnego i rodzinnego weekendy w pracy i tak cały rok nonstop

Grzechu

Pracowalem tam 5 lat. Nie pracuje od dwoch. Kiedys to ludzie na prawde garneli sie i chcieli tam pracowac a dzis POOOORAZKA!!!!!!!! Praca tam fajna ale nie z ta szybkoscia i wymaganiami. Nikt nie jest robotem i kto madry poszedl w (usunięte przez administratora) bo ile mozna sie zajeżdżać. Zrobili tam taki (usunięte przez administratora) ze np. z trzech osob na stanowisku zostala jedna a norma ta sama. Jeszcze zatesknicie za starymi pracownikami ktorzy nie wrócą i mam nadzieje, ze Was Ukraina nawet oleje i bedziecie leżeć i piszczeć az zamkniecie ten (usunięte przez administratora) ktory był z poczatku naprawdę fajną firmą w ktorej mi sie dobrze pracowalo aleeee to przeszlosc ktora nie wroci...

arek

To jak teraz jest w Samsungu nadal obowiązuje system 12 godzin czy 8 godzin i jak wychodzi się finansowo w takich godzinach?

Cypis
@arek

Tylko 12.

Cypis

Niech się nikt nie dziwi, że brak opini jak 3/4 pracowników to Ukraina.

Beti

PRZYPOMINAMY ZASADY CULTURE 2020 Najlepsze jest to buduj zaufanie, tylko powinno to wychodzic od tych na wyzszym stanowisku a ja powiem tak szkoda sie wypowiadac na ich temat ,nie wszystkich ale Ci ktorzy powinni budzic zaufanie to odpychają od siebie

Maku
@Beti

Zaufanie do kolegi z nitki aby dzielił sie swoją wypłatą i przygarnij kropka i skubaj z wypłaty udawaj jego laskę to modne

ona

Jak trzeba bylo sobie zapracowac na wyjazd na TARGI IFA tyle osób ma wystawione ze tam byli a inni nawet nie wiedzieli o wyjezdzie .Dlaczego???

tedi
@ona

No wlasnie dlaczego dlaczego jedni wiedzą i jadą a inni sie dowiaduja po wszystkim

wi

Zapracować TI IT tam robią dopiero ściemę udawanie na maxa a wyjazdy cały czas mają Korea i Berlin zapytaj o (usunięte przez administratora)

diabeł

Firma Samsung ,która zajmuje 7 miejsce na świecie w skali najlepiej zarabiających i sprzedających swoje towary ma najniższą stawke godzinną dla pracownika.Netto na ręke 7 zł na godzine .Odradzam przyjmowanie się do tej firmy z powodu wykorzystywania i naginania przepisów.Praca tasmowa nie jest pracą godzinową ,ponieważ trzeba zapieprzac jak w akordzie. Jeszcze raz odradzam prace w Samsungu !!!

Pablo
@diabeł

Im więcej zarabiają , tym więcej oszczędzają

Wiaczesław

Wiaczesław

Pozdrowienia dla wszystkich. Proszę powiedz mi, czy jest to możliwe dostać pracę DLA OBCOKRAJOWCA (jestem obywatelem Rosji) BEZPOSREDNIO (bez agencji)? Kto pracowal czy pracuje na fabryce (szczególnie z działu personalnego), proszę napisz do mnie w VK vk com/id385158195

studentka

JAK DOSTAĆ PRACĘ Kończę w tym miesiącu studia inż. kierunek Mechanika Budowa Maszyn. CV do samsunga ( Wronki ) wysyłałam kilka razy i dzwoniłam ( cały czas nikt nie odbiera ) z tego co słyszałam trzeba zacząć tam prace od produkcji, pytanie gdzie są oferty pracy? Dodam , że nie mam znajomości, aby mi ktoś załatwił. Jak dostaliście pracę, jak aplikowaliście na dane stanowisko i jak w ogóle się tam dostać ? Proszę o odpowiedź.

Karol
@studentka

Work Service Wronki

Paula2

Co sie robi na magazynie jestesmy na maszynach jak sa godziny pracy czy z wągrowca jest dojazd

Zuzanna

@Były Pracownikwspominasz, że w firmie bardzo dużo zależy od działu w jakim się pracuje. A co możesz powiedzieć o pracy w dziale w jakim Ty pracowałeś? Piszesz również, że w Samsung nie ma 8 godzinnego trybu pracy. W jakim systemie godzinowym praca przebiega?

Były Pracownik

Pracowałem tam 2 lata i co mogę napisać o tej firmie. Wszystko zależy do jakiego działu się trafi w niektórych miejscach jest bardzo napięta atmosfera. Jak zaczęto zatrudniac ukrainców wszystko się popsuło. Dziwne jest to że naprzykła na takiego kontrolera jakości ogłoszenie wisi od listopada zeszłego roku. W tym okresie co tam pracowałem ludzie garneli się na to stanowisko. Dlatego dziwne jest że tak długo szukają choć wymagian nie mają wygurowanych. Jeżeli ktoś ma nadzieję że kiedyś wprowadzą system 8 godzinny to niech na to nie liczy. Autobusy częste kursy a to podwyższa koszty. Kiedyś ludzie garneli się tam do pracy teraz to albo ukraincy i ludzie z wronek i okolic przeważnie tam pracują. Jeżeli ktoś chce tam pracować niech idzie i sam się przekona jak tam jest ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Samsung - Wronki

• Jak się pracuje w Samsung?

Zobacz opinie na temat firmy Samsung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samsung?

Samsung