Opinie o BPBP w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BPBP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BPBP o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPBP w Bielsko-Biała

Cześć, myślę by do nich aplikować na stanowisko Kosztorysanta, bo zauważyłam na ich stronie, że szukają. Obowiązki są mi bardzo dobrze znane, bo pracuje w tym zawodzie przeszło 15 lat. Ktoś może się orientuje ile oferują na tym stanowisku? Wyciągnę 6000 netto? pytam bo ktoś wcześniej tutaj wspominał o takich zarobkach. No i ciekawi mnie ta opcja w tym co oferują o skorzystaniu z ośrodka wczasowego, ktoś wie gdzie ten ośrodek się znajduje?

Ozi
@Gość

Ostatnio negatywne komentarze są usuwane że strony Co do pensji premia wlicza się do pensji minimalnej więc tak jakby jej nie było

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jak obecnie wygląda praca w Spółce i jak są traktowani pracownicy? Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na ten temat, czy warto aplikować?

Były
@Gość

Płaca w zależności od twoich umiejętności więc jeżeli jesteś dobry to śmiało wysyłaj cv. Mają dwa ośrodki jeden w Tresnej przy Jeziorze Żywieckim drugi w Szczyrku.

@Gość

Nie masz co liczyć na taką stawkę. Do tego będziesz eksploatowana do granic i wiecznie słuchała, że przez ciebie przegrywają przetargi. (usunięte przez administratora)(co dziwi, biorąc pod uwagę, że "rządzi" prezeska) w kadrze zarządzającej, chamstwo, wieczne spiski, nikomu nie można ufać tak naprawdę. Ośrodek w Tresnej spoko, ale pamięta jeszcze Gierka i warunki są naprawdę słabe, poza tym są tam 3 domki o które musisz walczyć z innymi pracownikami (kto pierwszy ten lepszy). Szczyrk jest, ale tam są pokoje na wynajem a nie dla pracowników. Nie polecam tego (usunięte przez administratora)

Maja

Skoro nie ma co liczyć na taka stawkę, to jaka jest możliwa? I czemu kosztorysant ma odpowiadać za przegrane przetargi? Tylko jedna osoba bas tym w firmie pracuje?

Ozi Nowy wpis
@Gość

Czy istnieje możliwość rozwoju w BPBP?

Czy w BPBP pracuje się na open space?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Na stronie firmy jest aktualna oferta m.in. na stanowisko pracownika budowlanego, podają tam, że oferują umowę o pracę, ale czy już od 1szego dnia czy dopiero po okresie próbnym, a na początek inna? Z kolei wzmianki o zarobkach nie znalazłem, ile można spodziewać się na start?

VQ Nowy wpis

od pierwszego dnia są umowy o pracę.

Zawiedziony

Działania administracji firmy budzą duże zaniepokojenie. Zachowanie działu promocji pani K, działu prawnego pani M, to nieporozumienie i przeciwieństwo promocji, kompletny brak etyki i zasad kultury biznesu. Nie wspomnę o pani prezes E, która nie panuje nad administracją i chyba sama nie reprezentuje dobrego wizerunku i zasad. Znałem BPBP z dobrej strony, ale to było za czasów Pana Prezesa R. Można było porozmawiać i sam angażował się w utrzymanie dobrych stosunków z partnerami, dziś to już historia. Nie chciałem dokonywać tego wpisu, ze względu na szacunek do byłego Prezesa, ale po przeczytaniu samych negatywnych opinii o tej firmie, też chciałem wyrazić swoją opinię, tym bardziej, że w 2021 roku firmę wyróżniono tytułem "Firma Roku gminy Bielsko-Biała". W treści tych opinii nie znajduje żadnej pozytywnej opinii, zatem jak to się stało, kto ja wyróżnił. Nominacja była od Prezydenta Miasta.... no trudno... wszystko jasne, ale spróbujemy wyjaśnić co warty jest ten tytuł. Nie mogę opisywać szczegółów tego incydentu z tymi Paniami, ale przestrzegam przed kontaktem z nimi i nie polecam współpracy.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z BPBP? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pix

Są zwalniani jeśli przychodzisz i znasz się na pracy pokażesz że potrafisz to inni robole bo to nie są pracownicy zrobią Ci koło (usunięte przez administratora) i zaraz będziesz miał jechane od kierownika po dyrektorka jeśli masz trochę oleju w głowie nie pchaj się tam robole tam to (usunięte przez administratora) śmiecie i (usunięte przez administratora) większość to wieloletni alkoholicy z pokonczonymi żywotami

@Pix

Ale za co? Wymienisz jakieś sytuacje? To chyba dobrze jak ktoś myśli samodzielnie i potrafi wyrażać swoje zdanie. Więc trochę tego podejścia nie rozumiem.

Olek Świerczek
@Ewa

Tam nie masz prawa mieć własnego zdania

Suwnicowy

Witam serdecznie. Jak wygląda praca w Kosmonosach Czechy? Warunki zakwaterowania? Atmosfera? Sprawy finansowe? Nadgodziny?itd..

Juras
@Suwnicowy

kolego wybieram sie tam wiem tylko że umowa o prace i 6000 tys na reke na początek robota po 8 godzin poniedziałek piątek i 2 soboty pracujące po reszte informacji trzeba dzwonic

@Juras

Szkoda zachodu i czasu żeby się tam wybrać. Z tego co zauważyłem to firma bez organizacji przynajmniej jeśli chodzi o sprawy biurowe, kazano nam przyjechać przed godziną 8.30 żeby wszystko szybko załatwić wypełnianie dokumentów, przygotowanie umowy zajęło im do 13 godziny bo nie mieli czasu, na wszystko trzeba było czekać nawet na wydanie ubrań. Firma wiedziała wcześniej że przyjeżdżamy do nich do pracy a nie przygotowała nam jeszcze noclegu i od 14 godziny po 7h jazdy cała noc każe nam czekać do 17 az jakiś gość co siedzi sobie w biurze ogarnie nam kwatery, no jaja. Nawet zdążyłem pogodac z jednym z pracowników tej firmy i szczerze nam odradzał w niej pracować . Jak będziesz na miejscu okaże się że praca nie jest po 8h tylko po 10 z 30 minutową przerwa. Star od 7 rano do 17. Ale z tego co mówili to przed hala musisz być o 6.20. Ogólnie czuć tam jakąś dziwna atmosferę, byłem tam zobaczyłem jak wyglądają sprawy organizacyjne i na nich się zaraziłem. NIE POLECAM

@Klops

I zapomniałem dodać że w ogłoszeniu napisane jest ze praca odbywa się w Mlada Boleslav co nie jest do końca prawda bo ludzie jeżdżą na różne roboty w różnych mistach np. do Pragi co jest oddalona godzinę drogi co daje nam 2 w dwie strony a płacone jest za jedynie 30 minut. Z 8h pracy robi się 12 jeśli rzuca Cie gdzieś dalej.

Reygryg
@Klops

W Czechach obiecują złote góry a rzeczywistość jest ciężka, warunki kwatery gorzej niż piwnica. Kasy mały a godzin pracy duzo. Polecam omijać szerokim łukiem.

@Reygryg

Wiem właśnie dlatego nawet nie przepracowałem tam ani dnia. Jak już pracownicy opowiadają żeby lepiej z uciekać i nie pracować w tej firmie to już jest coś nie tak. Nie polecam i lepiej się tam nie wybierać

Saais
@Juras

Jakie 8 h??????

Olek Świerczek
@Suwnicowy

Nie polecam ciągły (usunięte przez administratora)marne pieniądze ciągły (usunięte przez administratora) nikogo nie interesuje Twój los masz (usunięte przez administratora) i się nie odzywać bo w innym przypadku będziesz (usunięte przez administratora) i okradną Cię z premii

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w BPBP?

Pix

Jakie podejście? Żadne (usunięte przez administratora) mają w Ciebie jesteś okradany z każdej strony a jak pokażesz że coś potrafisz to inni robolie (usunięte przez administratora) Cię z jakimś farmazonem i będziesz miał jechane oni nie są tam dla Ciebie tylko Ty masz (usunięte przez administratora) na nich i mordy nie otwieraj bo polecisz

Edyta

Rzuciła mi się uwaga w jednym komentarzu, że zarobki bardzo niskie są. Czy ktoś mógłby podać, ile oni właściwie teraz płacą? Będę wdzięczna za szczegóły.

Mateusza

Witam, jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Chodzi o pracę w dziale prawnym.

Jak wygląda obecna sytuacja w firmie ? Chce kandydować na inżyniera budowy.

Bhp

Bhp zwolnione?

Rotacja

Rotacja bardzo duża, widać po Sosnowcu

Pomocna ręka

Ta firma to bankructwem pachnie już .Zarządzanie to paranoja i (usunięte przez administratora) /Biorą dziwadła jako podwykonawców i jakoś biedę łatają .Zero to mało powiedziane jakie mają co oni reprezentują w budownictwie .Wałki ich są znane od lat ale to już ich marny koniec widać bliski .Omijać zdaleka tą bandę(usunięte przez administratora) i naciągaczy .

Jaki jest wkład kierownictwa BPBP w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

A

Premie za kablowanie. Pobłażanie nierobom. Premie dla niektórych. To wypracowany system. Chodzi o to by poszczególne grupy pracowników były zantagonizowane. Takim niespójnym zespołem łatwiej się manipuluje. Kto chce poznać zapraszamy.

Ness

Żaden, kierownictwo ma do gdzieś, jeden Szczególnie miesza, kłóci, manipuluje między nami...

Ness
@A

Dokładnie za kablowanie do pana jednego a on donosi wyżej i dostaje premię... Atmosfera jest po tym bardzo nie miła aż nie chce się wstawać z łóżka

s.
@Ness

czy w każdym dziale jest a tak źle? czy jako inżynier na budowie warto tam pracować?

J
@s.

Zdecydowanie nie,

@walkowicz musi odejść

Podczas pierwszej fali covida firma miała więcej robót, niż mogła przerobić. Boom w budownictwie. Ale tu zaksięgujemy wcześniej, tu wystawimy fakturkę później i proszę... Porozumienie ze związkami (związki też muszą odejść). Pracownicy na 80% stawki. Dofinansowanie z UP. Oszczędność w stylu Dyzmy. Spadam stąd jak tylko znajdę coś innego.

ja sie pytam gdzie jest nadzor BHP na budowie po godzinie 15 odwalic 8 godzin zlapac kogos bo zle stoi i do domu syffff

Brak bhp
@pracownik

8 h behapowki nie sądzę wydaję mi się że jej czas pracy jest krótszy....

Bhp

Na której budowie?

Brak bhp
@Bhp

Na każdej

Taa ta czarna Panna koło BHP nie stała

@iwona powiesz mi coś więcej?

Iwona

Mają sprzedawczyków w firmie i to nie jednego a kilka osób

Zaniepokojony

Pani prezes załatwiła kolejną robotę w Sosnowcu do której firma dopłaci. Kiedy firma odrobi narastające straty? Trzeba było jednak pokazać że potrafi zdobyć kontrakt. W tabelkach pokaże się właścicielowi że jest super, a pieniądze z banku. Żałosne że taka .... zarządza porządnymi ludźmi. (usunięte przez administratora)

Jop twoja NAC
@Zaniepokojony

I wyrwany przetarg żeby przetrwać.

Zostaw merytoryczną opinię o BPBP - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BPBP?

Zobacz opinie na temat firmy BPBP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPBP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPBP?

Kandydaci do pracy w BPBP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPBP