Opinie o Bożena Zaczyńska Foto Zaczyńska w Niepołomice-bochnia-brzesko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bożena Zaczyńska Foto Zaczyńska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bożena Zaczyńska Foto Zaczyńska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bożena Zaczyńska Foto Zaczyńska w Niepołomice-bochnia-brzesko

Iwona Nowy wpis

Pani Zaczyńska jest bardzo opryskliwa osoba, która powinna albo wycotac się z biznesu albo jednak zmienić swoje nastawienie. Miałam przyjemność być wczoraj z rocznym dzieckiem tylko dlatego że mogłam pod zakładem stanąć autem. Zachowywała się tak jakby klienci 'walili drzwiami i oknami' nie było szans nawet na poprawę dziecku włosów.. Jestem wręcz zażenowana jej zachowaniem ja rozumiem zdjęcie do paszportu ma określone wymogi ale jednak spięte spinka włoski której na zdjeciu nie widać w niczym nie przeszkadza. Zapłaciłam 100 zł i jeszcze dodała ze w gratisie mam wywołane zdjęcie 10*15 które w między czasie zrobiła córce siedzącej na podłodze. Mąż dzień później był u innego fotografa w Bochni zapłacił normalna cenę 30 zł. Natomiast jak ja zadzwoniłam do Pani Zaczyńskiej pytając ile kosztują zdjęcia do paszportu odpowiedziała 45 zł. Więc droga Pani jak to jest pytam w jaki sposób 'kasuje' Pani klientów? Według jakich kryteriów?

Urszula Nowy wpis

Zakład z tradycjami z bardzo profesjonalnym podejściem do klienta. Miła rodzinna atmosfera i obsługa. Piękne fotografie i albumy, sesje rodzinne i portrety inne na życzenie klienta. Duża cierpliwość i wyrozumiałość. Profesjonalizm w każdym calu. Gorąco polecam.

Tajemniczy Klient Nowy wpis

Nie polecam słaba jakość zdjęć/wideo

Odpowiedź Nowy wpis
@Tajemniczy Klient

Witam tajemniczego klijetam odpowiadam na twoja nieprawdziwa opinie co mi wiadomo a wiem od kilkunastu lat nie kręcimy filmów na weselach i tym podobnych uroczystościach .Proszę się zastanowić zanim coś się napisze .

Remigiusz

Zastanawiam się czy firma zatrudnia pracowników bo na forum jedynie klienci.

Niko
@Remigiusz

Co mi wiadomo nie zatrudniają

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Bożena Zaczyńska Foto Zaczyńska.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krystiano

Polecam wczyskim fotozaczynska bardzo miła obsługa espresowa wydawanie zajęć czybka wysyłka i bardzo wysoka jakiś towaru ????????

Krystiano

Bardzo polecam fotozaczynska tanio posługa szybka jakoś bardzo dobra zjecia i bardzo miła obsługa personelu sklepu ????????????

Ewa w

Co mi wiadomo zakład jest czynny od 8 do 17 od pon do pt A w sob od 8 do 13 i zamykany jest w tych godzinach lub z mała nadwyżka czasowa typu 5 lub 10 min.wiem że jak osoba potrzebuje aby ten fotograf został dłużej w pracy to dzwoni i się umawia że będzie po 17 i czeka się na ta osobę

Bartosz
@Ewa w

Piszesz z perspektywy klienta, który korzysta z usług fotografa, czy pracujesz w firmie i dlatego znasz dokładne godziny pracy. Interesuje mnie poziom zarobków w firmie,a także zakres obowiązków. Pracownicy robią tylko zdjęcia w atelier firmy, czy także reportaże z imprez w terenie?

Polecam szybko i tanio

Grzesiek

Robilem zdj do dowodu i jestem zadowolony . Mila obsluga i mozna placic karta

aga

ja już dziś odebrałam zdjęcia z komunii co była raptem wczoraj polecam bo są super foty

pawelek

Klient zadowolony to i obsluga mila, Z calego serca pozdrawiam 3 panie z tego zakladu :) Jestescie pomocne bardzo.

kolofortuny

Tanio mozna wywolac zdjecia i pieknie wychodza :) Jak Najbardziej polecam ten zaklad Pozdrawiam dziewczyny :)

Mikolaj Tyr

Polecam ten zaklad i ta dziewczyne ktora myje okna, swietna robota.

NATAN

Polecam FOTO ZACZYŃSKA

ZIBI

Każdy zakład fot ma własny cennik za wywoływanie zdjęć i to klient decyduje się na zostawienie zlecenie lub nie w danym zakładzie fotograficznym .

Moniaaa

Trzeba dodać, że wywołanie zdjęć nie jest tanie, zwłaszcza porównując do innych zakładów fotograficznych

ulla

Pozdrawiam Foto Zaczynska , jestescie super fotogafem

Jolanta OO.

Super i mila obsluga Bardzo polecam ten zaklad :)

Szczeraopinia23

NIE POLECAM ! Bardzo żałuje wywołania zdjęć w tym zakładzie, drugi raz nie popełnię tego błędu, pieniądze wyrzucone w błoto ! Jednym słowem dramat

awieliczzka
@Szczeraopinia23

Witam ! Ja robie zdjecia u nich w zakladzie i jestem bardzo zadowolona jezdze specjalnie z Wieliczki zeby wywolac zdjecia. Jest bardzo mila obsluga i ladnie zdjecia wychodza. Jezeli zdjecia nie odpowiadaja to czemu nie wrucilas/es spowrotem tylko wypisywac takie komentarze.Myslisz ze komus na zlosc zrobisz. Foto Zaczynska to dokladny i profesjonalny zaklad fotograficzny . Bardzo polecam

mrowka!!

Polecam Foto Zaczynska z Bochnii!! Nie mylcie Foto Zaczynscy z Brzeska bo to jest całkiem inna firma wiem bo byłam ostatnio i się pytałam właścicieli to są dwie odrębne firmy. Moja rodzina od lat robiła zdjęcia u Foto Zaczynskiej i ja też robię i jestem zadowolona ze wszytkich usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Bożena Zaczyńska Foto Zaczyńska - Niepołomice-bochnia-brzesko

• Jak się pracuje w Bożena Zaczyńska Foto Zaczyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Bożena Zaczyńska Foto Zaczyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bożena Zaczyńska Foto Zaczyńska?

Bożena Zaczyńska Foto Zaczyńska